ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Piotrek

Przepracowałem tu sporo czasu i gdyby nie wyjazd zagraniczny pewnie pracowałbym nadal. Pensja ok, praca w miarę ciekawa, ale najbardziej lubiłem to miejsce za zespół. Przyznaję, że pierwszy raz czułem się gdzieś tak swobodnie, że miałem ochotę spędzać z tymi ludźmi czas prywatnie, nie tylko ze względu na to, że wypada pojawić się na imprezie integracyjnej. Mogę uczciwie polecić. Świetni ludzie i miejsce gdzie serio można się zawodowo rozwinąć.

Ja mam zupełnie inne zdanie o firmie. Bardzo dobry pracodawca i szkoda, że tego nikt nie docenia!

@Andrzej

Dziękujemy! :)

@Andrzej

Szkoda, że żaden Andrzej co najmniej przez ostatnie 2-3 nie pracował w tej firmie. Fałszywa opinia.

@Michał

Dziękujemy za opinię. Nasza firma działa w kilku lokalizacjach, współpracujemy z osobami na różnych warunkach współpracy i nie wiemy czy faktycznie jest ktoś w firmie, kto zna wszystkie osoby. Przypominamy również, że Internet to miejsce, gdzie osoby wypowiadające się mogą podpisywać się różnymi nickami czy ksywkami i my niestety nie mamy na to wpływu.

Kamila.

Praca nie jest łatwa, ale podejście do pracownika bardzo dobre, z szacunkiem. Wiem co mówię, bo w moich wcześniejszych pracach bywało z tym różnie. I muszę przyznać, że dużo się tu nauczyłam zawodowo.

Wojtek
@Kamila.

Pewnie zależy od działu. Teraz firma stawia mocno na rozwój więc też rosną wymagania. Ale z drugiej strony mamy więcej ciekawych projektów, więc można faktycznie się rozwinąć. I dobre jest to że ma się realny wpływ na wynik i to co się dzieje.

Agata
@Wojtek

W pełni się zgadzam. Projektów jest sporo i co prawda oznacza to też siłą rzeczy sporo pracy, ale dzięki temu człowiek czuje, że zawodowo nie stoi w miejscu.

Prawda

Dziwne że negatywne opinie tak szybko znikają a zostają same pozytywne.Firma jak firma nie wiele się różni w tej chwili od wielu innych.Do zeszłego roku płacili opiekunom chociaż składki na emeryturę a teraz się ma zmienić .Ta firma i Medipe się tym wyróżniali spośród innych ( jak jest teraz w Medipe tego nie wiem )Pensja składka zdrowotna itd jest także ubezpieczenie płacą .Praca dla emerytów rencistów itd ok ale młodzi ludzie ....szkoda sobie głowy zawracać( moje prywatne zdanie ) .W biurach może mają inaczej i inne warunki zatrudnienia ale na forum nikt Wam nic nie powie bo się boją o pracę .Co do samych opiekunek ....konkurencja ich powoli zjada bo lepiej płacą także warto szukać.Nie będę podawała nazw firm konkurencyjnych bo to nie o to chodzi Każdy ma telefon , internet więc warto sprawdzić.

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie online z dwoma osobami + ćwiczenie do wykonania w parze 3. test matryce (w sumie 50 zadań) + rozmowa Zdania testowe są trudne - to trzeba jasno powiedzieć. W ogóle dziwię się, że nikt, pomimo, że HR jest miły, nawet się NIE ZAJĄKNIE, że tego typu zadania będą. Spokojnie ludzie - nie jesteście mało inteligentni, nawet, jeśli tego nie zdacie. Nie każdy musi w analizę i abstrakcję, chociaż teraz to takie typowe z każdego robić analityka :) Następnie rozmowa z kierownikiem. Praca zapowiadała się bardzo dynamicznie i stresująco. Ilość osób do obsługi duża i od niej jest uzależniona nie tylko prowizja, ale i podstawa.

Pytania o doświadczenie

Przemek

Szansa prawdziwego zawodowego rozwoju. Niby każda firma wpisuje to w ogłoszeniach rekrutacyjnych, ale tutaj naprawdę dostaję sporo ciekawych zadań i czuję, że się czegoś uczę. Oczywiście nowe wyzwania wiążą się ze stresem, jak w każdej pracy, ale na koniec dnia mam przynajmniej poczucie, że jestem do przodu o kolejne zrealizowane zadanie. Ta satysfakcja jest dla mnie ważna.

Kamil

Przede wszystkim warto docenić dobrą organizację pracy, a to w dużych firmach naprawdę ułatwia codzienne działania pracowników. Duży plus.

Dobry pracodawca, jestem bardzo zadowolony, a pracuję już od ponad roku.

Magda

Przepracowałam niecałe dwa lata i byłam naprawdę zadowolona. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta nie myślałabym nawet o zmianie pracy. Miałam naprawdę super zespół. Niech świadczy o tym fakt, że nadal mamy prywatny, koleżeński kontakt. Polecam głównie ze względu na świetną atmosferę.

Kaśka
@Magda

Tak, kto pracował w Aterimie, ten na fajną ekipę w biurze nie narzekał. :D

Katarzyna

Pracowałam w różnych firmach, ale muszę przyznać, że tutaj nauczyłam się najwięcej. Pracy sporo, różne zdania, ale normalne, uczciwe podejście do pracownika.

Moja pierwsza praca była właśnie w Aterimie i bardzo dobrze ją wspominam. Przede wszystkim sporo się nauczyłam, a to najważniejsze na początku drogi zawodowej. Atmosfera była w porządku, a wypłaty na czas, także nie narzekałam.

@Monika

A jak wygląda kwestia nadgodzin? Czy można się nauczyć bez ich robienia? Wiele firm jednak wymusza na młodych pracownikach nadgodziny..

Igor
@Zainteresowany

Nadgodziny są jak się nie wyrabiasz, ale można odebrać bez problemu.

Stażysta

Czy firma zatrudnia na stażystę studenta, który nie ma jeszcze doświadczenia?

Pe
@Stażysta

Zatrudniają i osoby z doświadczeniem i bez. Fajne miejsce zarówno dla jednych i drugich. Są osoby, od których można się wiele nauczyć. Z drugiej strony jest wiele ciekawych projektów dla osób z doświadczeniem, które mogą się rozwijać.

Wit
@Stażysta

Zarówno studentów jak i doświadczonych specjalistów.

@Stażysta

Ja zaczynałam jako stażystka i pracowałam tam kilka lat. Ogólnie byłam zadowolona i w międzyczasie dostałam awans, także od siebie mogę w sumie polecić :)

Anka
@Stażysta

Są staże. Dobre miejsce do szkolenia języków. i można połączyć z zajęciami.

Wynagrodzenia minimalne, nadgodziny bezplatne. Brak jakiejkolwiek samodzielności i szansy na rozwój.

@Michał

Z szansą na rozwój się nie zgodzę. Akurat tu pole do manewru jest, tylko trzeba dać coś od siebie. :) Co do nadgodzin, to ja je odbierałam w wolnym po prostu, jeśli już je miałam.

Pe

Z plusów: dobra kawa. Z minusów: mam wrażenie, że Aterima to jedno wielkie call center i nic więcej. Do tego wynagrodzenie jest naprawdę niskie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zupełnie inaczej przedstawiane są warunki pracy na danym stanowisku. Gdybym od razu wiedziała, że to wiszenie na słuchawce przez 8 godzin, to w życiu na tą pracę bym się nie zdecydowała. Dodatkowo zauważyłam, że Aterima chwali się atmosferą, wszyscy niby tacy mili, pomocni, jednak obgadują się za plecami. Dla mnie ściema, nie polecam.

Kaśka
@Pe

To chyba zależy od stanowiska i działu? Ja mam dobre doświadczenie i polecam i zapraszam do nas. Współpracujemy ze sobą, nie akceptujemy jakiegoś obgadywania etc. Normalna praca, normalni ludzie :)

Kasia.

Trzeba przyznać, że pracując w tej firmie naprawdę dużo się nauczyłam. W dzisiejszych czasach to moim zdaniem bardzo ważne, by nie marnować czasu u pracodawcy, który nie rozwija. Ja ze swoich obowiązków jestem naprawdę zadowolona i praca jest dla mnie satysfakcjonująca, więc uczciwie polecam tego pracodawcę.

Czy ATERIMA Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Niki

Zatrudniają. Fajne miejsce dla studentów. Jest możliwość połączenia pracy z zajęciami.

Aaaaaa

Ja zaczynałam jako studentka. Super podejście. Nie miałam problemów z połączeniem z zajęciami.

Sylwia

Wzięłam udział w rekrutacji do działu marketingu. Wyglądają spoko, szukają osób z doświadczeniem. Dostałam zadanie do wykonania. Praca zapowiada się dobrze i ciekawie. Rozmowa spoko, miło. Zobaczymy jaki efekt rekrutacji niebawem.

Pracowałam w biurze Aterimy przez rok i kilka miesięcy. Fajna praca, mogłam rozwinąć znajomość niemieckiego. Zespół też całkiem ok :)

Czy jest możliwość pracy w ATERIMA Sp. z o.o. na część etatu?

wrozka

Pracujesz na umowę zlecenie.

Dorota
@wrozka

Przez cały okres pracy w Aterimie jest umowa zlecenie? Można w późniejszym czasie się ubiegać o umowę o pracę?

Miki
@Dorota

W zależności od stanowiska. Ja miałem od razu umowę o pracę. A jak ktoś zaczyna od zlecenia to zawsze może rozmawiać o innej formie.

Rxxxx

Pracowałem spory czas. Bardzo fajne miejsce do rozwoju. W trudnych sytuacjach wspierają pracownika. I to się ceni. Ja polecam

Xxx

Spoko firma. Dobre oferty mają.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.