opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    30.01.2012 09:18

    Inne

    dzien dobry chcialabym od pań sie dowiedziec kilka informacjii, chcialabym wyjechac pierwszy raz za granice do pracy jako pflegediensthelferin, ale nie wiem jak za bardzo mialabym sie do tego zabrac, chodzi mi o zorganizowanie na wyjazd i wiadomosci na podstawie waszego doswiaczenia,-np. 1. - dostajecie pieniadze w zł, w jakim banku na terenie niemiec otwieracie konto, jesli ktos chcialby dysponowac swoja wyplata w czasie pracy za granica 2. - dojazdy jakie sa najlepsze rozwiazania, sprawdzeni czy jakos prywatnie, kto oplata i kiedy 3. - jaka minimalna suma pieniazkow wlasnych jest potrzebna na pierszwy miesiac pracy w neimczech jako opiekunka 4. - czy to prawda ze pobyt - pokoj lub bez pokoju (czy tak sie tez zdarza?) i jedzenie jest za darmo czy po wyjezdzie okazuje sie ze trzeba samemu fonansowac sobie te sprawy, 5. - czy mozna braz jakies kieszonkowe od rodziny, dla siebi lub jedzenie 6. - co sie dzieje gdy sa problemy z dnia na dziez rodzinanp. zle traktuja, oskarzaja o wymyslone rzycze - kradziez, pobicie opiekuna,itp. , czy i jak uciekac z \'\'zlego miejsca\'\', mowie o biciu, itp. ponizanie czy wykorzystywan ie seksualne opiekunki, 7.- jak wyglda dzien takiej opiekunki, czy praca po 8 godzin od rana do np. 16.oo i dalej mam juz dla siebie czas zeby odpoczac , wyjsc na spoacer ochłonac zrelaksowac się, czu harowka od rana do polnocy az pojde spac, 8. - czy mam jakies prawa, ile czasu wolnego mam dla siebie w tygodniu, 9. i troszke nie na miejscu pytanie, - jesli ktos nie ma pieniazkow nawet zeby kupic bilet w dwie strony, jak mozna pomoc aby w ogole wyjechac i pracowac, bez grosza przy duszy..... czy aterima med finansuje na poczatku sama a potem ja zwracam jako zaliczke od wyplaty za przejazd? cyz pomoga finansowo wyjechac? jesli ktos jest bez wkladu finansowego..... ciezkie czasy sa...... pilnie prosze o informacje o osob ktore chcialyby mi pomoc... pozdrawiam zainteresowana
    ReviewUserIcon
    Różanka

    18.01.2012 10:04

    Inne

    kasia - 2012-01-16 11:54:32 po przyjeździe najlepiej niech każda sobie sprawdzi wszystkie składki w ZuS-ie!!!!a później się wypowiada na temat agencji! pozdrawiamJedna opiekunka sprawdzała tą firmę, ale wszystko wygląda w porządku: (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karmelowa

    16.01.2012 18:29

    Inne

    O tej firmie raczej dobrze mówią, więc coś w tym musi być. Ale pewności nigdy nie można mieć.
    ReviewUserIcon
    Szara wilczyca

    15.01.2012 10:42

    Inne

    Marysia - 2012-01-13 14:00:25 A ja nie jestem zadowolona!!! gdyby tak policzć ilość osób wyjeżdżających do tych napisanych opini, to jest kropla w morzu opini pozytywnych! Wszyscy są mili ale na początku,taka jest prawda.Jak trochę więcej pojeździcie drogie panie,to się same przekonacie.Ja zakończyłam wszelką współpracę z jakimikolwiek agencjami!Są agencje i agencje Marysiu. Ja na przykład jezdziłam z agencją i przez jakiś czas było dobrze. Ostatnio było jednak gorzej. Mniej ofert, dłuzsze oczekiwanie. Pojawiły się drobne kłopoty z platnoscia. Teraz własnie chce wyjechac z Aterima, bo tutaj złych opinii nie słyszałam. Moze pojade z inna firmą ale na razie sie jeszcze rozgladam. Chce wyjechac w połowie lutego. Na swoje pracowac nie pojde, bo sama tego wszystkiego nie potrafię rozliczac.
    ReviewUserIcon
    dorota wr

    26.12.2011 07:24

    Inne

    pracuję w Aterimie,jestem bardzo zadowolona,zespól przemiły,bardzo troszczy się o pracownika, zawsze dostaję rzetelne informacje na temat pracy,interesują się kiedy jestem za granicą a to jest bardzo ważne,wsparcie psychiczne to jest to co najbardziej nam potrzebne. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim zainteresowanym podjęcie pracy w Aterimie
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.12.2011 14:34

    Inne

    Mam prośbę, żeby ktoś z Was dał mi namiar na siebie (np. GG). Chciałbym popytać o szczegóły. Chciałbym sprawdzić czy ta Aterima to nie jakiś szwindel. Bo na forach może wypisywać kto chce i co chce.
    ReviewUserIcon
    Bozena

    23.11.2011 17:14

    Inne

    wyjechalam z aterima jako opiekunka. od miesiaca pracuje w Hamburgu. Jestem na razie zadowolona ze wspolpracy.
    ReviewUserIcon
    renatos

    25.10.2011 20:37

    Inne

    chialabym skontaktowac sie z kims kto pracuje przy opiece i potrzebuje osobe na wymiane, chetnie pozostane w kontakcie , jestem zainteresowana wyjazdem , ale chcialabym trafic do dobrej osoby,,,,pozdrawiam wszystkie opiekunki:)
    ReviewUserIcon
    ja

    13.10.2011 17:25

    Inne

    Oczywiście są przemmmiłeeeee do pojawienia się pierwszych problemów,gdy muszą ruszyć 4 litery i pomóc.Zawsze klient będzie najważniejszy,bo z niego mają kasę.Niech nikt nie ściemnia ze wreszcie pojawiła się super-agentura-chyba,ze jest to samorklama
    ReviewUserIcon
    misia

    23.09.2011 22:05

    Inne

    tak,to fakt ,że panie w Aterimie,są rzeczywiście przemiłe! :))))))))))))))
    ReviewUserIcon
    Emilia

    21.08.2011 21:32

    Inne

    praca dla mnie jest satysfakcjonujaca. sprawia radosc gdy czlowiek czuje sie potrzebny i niezbedny dla starszej osoby. nawet gdy mam braki w jezyku niemieckim. Jedynym minusem jest rozlaka z rodzina, dlatego takie wyjazdy nie moga byc na bardzo dlugo.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    kasia

    17.08.2011 10:30

    Inne

    dlaczego płacą w złotówkach, a nie chociażby połowę w euro i połowę w złotówkach???? chcę sama decydować o swoich zapracowanych pieniądzach..
    ReviewUserIcon
    aga

    12.08.2011 22:57

    Inne

    czy jako agencja ma swojego opiekuna na terenie Niemiec???czy któraś coś wie na ten temat??? bo słyszałam ,że nie mają...trochę nie dobrze..
    ReviewUserIcon
    kama

    10.08.2011 22:11

    Inne

    jako agencja jest ok.,tylko byłoby dobrze,żeby choć raz w tygodniu koś z firmy zadzwonił do gospodarzy i zapytał o samopoczucie ich opiekunki! ,że agencja czuwa i bardzo się troszczy o swoje pracownice!!
    ReviewUserIcon
    pflege62

    31.07.2011 22:34

    Inne

    pracuje w aterimie i jak do tej pory nie miałam zadnych problemów. Po zalatwieniu formalnosci bardzo szybko otrzymalam pracę. Panie z biura sa mile, zawsze slużą pomocą i udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Mam tylko uwage, żeby wynagrodzenie moglo byc przelewane w euro.
    ReviewUserIcon
    amilka

    08.07.2011 08:26

    Inne

    Dla mnie najwazniejsze, zeby agencja przekazala przed wyjazdem rzetelne informacje o stanie podopiecznego. O reszcie nie pisze, bo wiadomo. W koncu słoneczko nieśmiało wygląda zza chmrek, może się rozpogodzi. Życzę wszystkim opiekunkom miłego i spokojnego dnia. Dzisiaj mam wizytę syna mojej podopiecznej i idziemy razem na zakupy. bedzie kontakt z cywilizacja :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.06.2011 09:35

    Inne

    (usunięte przez administratora) ciekawe jak jest z płaceniem pensji. nie wiem czy warto z nimi wyjeżdzać bo to nigdy nic nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    gabi

    18.06.2011 22:34

    Inne

    Kolezanka wrocila z pracy. Byla miesiac w Monachium. Mówi, że wszystko było dobrze. Pracę dostała przez Aterime. Ja mam u nich wyjazd od lipca. Czy moge prosić o jakieś opinie o tej agencji od kogoś kto z nimi już jechał do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    Bozena60

    18.06.2011 08:26

    Inne

    ofert do opieki w niemczech maja duzo i nienajgorzej placa. niestety jak nie znasz niemieckiego to nie masz po co tam dzwonic, bo dokladnie sprawdzaja jezyk. maja tez oferty przy opiece w kraju, ale juz za zupelnie inne pieniadze. ja chetnie podjelabym prace za granica za nizsze pieniadze zeby troche podszkolic jezyk. niestety z tym jest we wszystkich agencjach problem
    ReviewUserIcon
    jk

    03.06.2011 01:32

    Inne

    w porownaniu z innymi posrednikami zaproponowali mi całkiem fajną oferte. wyjazd za tydzien. mam nadzieje, ze sie nie zawiode! na razie nie ma sie do czego przyczepic
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    matula

    01.06.2011 13:20

    Inne

    juz nie przesadzaj. wszystko zalezy od tego na jaką agencje i jaka rodzine trafisz. ja dawniej jezdzilam prywatnie i bylo dobrze. najwazniejsze, zeby agencja traktowala cie jak czlowieka, a nie jak towar na sprzedaz
    ReviewUserIcon
    basia

    30.05.2011 21:17

    Inne

    Zaczęłam jeździć do Niemiec kilka lat temu. Żałuje, ze tyle lat pracowałam prywatnie. Czasem miałam szczęście, ze udało się znalezc kolejne Stelle a innym razem nie. Praca w agencji jest komfortowa. Po co dokładać sobie dodatkowego stresu? Dostałam udaną rodzine i wszystko jest dobrze
    ReviewUserIcon
    marta

    19.05.2011 21:03

    Inne

    mąż dostał ofertę do francji na budowę, dobre warunki, wszystko wygląda ok i chyba sie zdecyduje, ale nie możemy znaleźć opini o aterimie, czy ktoś juz z nimi wogóle pracował??

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.