opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Opiekunka2

    25.12.2014 22:34

    Inne

    Witam, chciałam zapytać czy ktoś dostał nową umowę o pracę opiekunki w Niemczech i czy to prawda, że zgodnie z nowymi umowami od 1 stycznia 2015r aterima nie płaci już składek na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, i co to ma znaczyc praca bez ubezpieczeń ?????
    ReviewUserIcon
    Rzecznik prasowy

    29.12.2014 10:50

    Inne

    do Opiekunka 2: Szanowna Pani, Proszę być spokojną. Składki są opłacane. Przy okazji warto pamiętać, że każda umowa zlecenie, od której odprowadzane są składki zwiększa gromadzony w ZUS kapitał początkowy i jest brana pod uwagę przy obliczeniu wymiaru emerytury. Nawet osoba, która całe życie zawodowe zatrudniona była na podstawie umowy zlecenia, po spełnieniu wymienionych warunków, również uzyska prawo do emerytury. Ponadto nasi pracownicy są przez nas dodatkowo ubezpieczani na wypadek choroby, wypadku oraz posiadają ubezpieczenie OC.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    31.12.2014 16:49

    Inne

    Oni to sobie wymyslili w ten sposób, że daja ci teraz do podpisania 2 umowy. Ale zwróc uwagę że składki sa odprowadzane tylko od jednej umowy, tej gdzie zarabiasz marne 213zł brutto. To własciwie jakby wcale nie odprowadzali.
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.12.2014 20:23

    Inne

    Dziś już mogę więcej napisać o Aterimie. Mąż przeszedł cały cykl rekrutacyjny i podpisał właśnie z nimi umowę. Dostał na razie dwie oferty, z których wybrał już jedną (teraz czeka na akceptację ze strony niemieckiej rodziny). Kwota wynagrodzenia za grudniowe propozycje Aterimy wahała się od 1100 do 1200 plus premia świąteczna 150 euro (propozycje dla osoby z dobrym niemieckim) Także można zarobić około 1300 euro. Gdyby nie ta premia, to mąż by trochę marudził, że mało płacą :-) (płynnie mówi po niemiecku). Co do pieniędzy na życie, to ich kwotę ustanawia rodzina. Mąż podczas pierwszego swego wyjazdu dostawał od rodziny na siebie i podopieczną 150 euro. Podczas drugiego, wspólnego ze mną wyjazdu mieliśmy 200 euro na 4 osoby. Ostatni mój wyjazd to 100 euro na dwie osoby. Kwota ta przeznaczana jest głównie na jedzenie, ale często też na środki czystości, papier toaletowy itp. Jest to wystarczająca kwota - nie trzeba kupować najtańszych produktów. Zakupy zawsze robiłam samodzielnie, nie kwestionowano moich decyzji zakupowych. Jeśli zdrowie podopiecznego wymagało specjalnej diety, to oczywiście to uwzględniałam. Mieszka się u rodziny, tak. Ja akurat wolę mieszkać tylko z podopiecznym (wówczas ktoś z rodziny przyjeżdża dać pieniądze na kolejny tydzień i ogólnie sprawdzić czy wszystko jest w porządku, a niekiedy wspólnie lub samodzielnie wykonać jakieś dodatkowe prace np. na zewnątrz domu). Ja jestem zadowolona z pracy jako opiekunka. Po powrocie do domu mam czas i pieniądze na swoje pasje i oczywiście na codzienne życie :-)
    ReviewUserIcon
    lukas

    05.12.2014 19:20

    Inne

    Czyli jak mniemam praca przez Aterima med może byc dobra okazja do dorobienia sobie oraz podszkolenia języka. skoro proponuja np. 1200 euro to ile z tego trzeba odjac na opłaty, czy mieszka się u rodziny i jeszcze dostaje sie od niej kieszonkowe? Wiem, ze w Niemczech zycie jest droższe, to ciekawi mnie jak na tym moge wyjść.
    ReviewUserIcon
    Beata

    08.10.2014 00:19

    Inne

    Dzień dobry wszystkim Forumowiczom. A mi dali na początek 1200 euro, miałam też parę propozycji za 1000 i 1100. Sama się zdziwiłam, bo niemiecki znam raczej słabo. Dostałam zlecenie, które uchodziło za bardzo trudne. I faktycznie początki (szczególnie 1. tydzień) był bardzo męczący i stresujący, ale potem sytuacja się unormowała, czy wręcz poprawiła i nawet szkoda było wyjeżdżać. Teraz, w innej już firmie, mam prawie 1100 euro, ale za to dużo wolnego czasu (nie spotkałam się dotąd z taką ofertą, nawet ze słyszenia). Myślę, że na stawkę wpływ ma język, ale taki prawdziwy wpływ (kluczowy) ma dopiero wtedy, gdy w grę wchodzi wynagrodzenie od 1200/1300 wzwyż i oferta skierowana jest do dobrze mówiących w jęz. niemieckim. Ja nie miałam dośw. w Niemczech, ale język słaby komunikatywny, dobry wiek (tuż po 40. urodzinach), ukończony kurs opiekuna osób starszych z praktykami w domu seniora, dośw. rodzinne w opiece, jakieś drobne inne certyfikaty i zaświadczenia (również językowe). O cechach charakteru nie piszę, bo to widać później w czasie pracy, napisać można wiele o sobie, jednak potem sytuacje stresowe weryfikują wszystko. Teraz, będąc na drugim moim zleceniu, uczę się cały czas języka, podopiecznego prowokuję do rozmów, wypytuję o różne rzeczy albo gadam o pogodzie chociażby. Czytam mu gazety, chociaż wielu słów nie rozumiem. W laptopie mam słownik YDP - bardzo pomocny, szczególnie jak się chce jakieś słowo na szybko odnaleźć. Oprócz tego mam małą gramatykę (tablice) i nieduży słownik książkowy. Sytuacje tu na miejscu, wymuszają taki a nie inny dobór słów, więc sobie układam na spokojnie potrzebne zdania, te bardziej skomplikowane, by potem w czasie pracy mieć mniej stresu. Jednak rozmowa przez telefon jeszcze długi czas będzie mnie stresowała :-) Promedica (byłam przez nich zrekrutowana) daje śmiesznie niskie stawki. Mnie chcieli dać za pierwsze zlecenie 760 euro! To mi się by nie opłacało rzucać mojej pracy i z Polski wyjeżdżać. Ich stawki są poniżające. Podobno nie za wysokie ma też Aterima. Ale i tak bym ją wybrała, bo koordynatorzy są o niebo milsi, ci w Promedice mają stosunek do szukającego pracy co najmniej nieelegancki. Podsumowując doświadczenia moje i dwóch innych osób (opiekunek) poleciłabym GoWork (tylko trzeba pilnować, co przelewają, bo lubią obcinać wynagrodzenie i dopiero po interwencji dosyłają resztę) i Active Care 24 (mała firma, ale ma niezłe zlecenia i niezłe stawki). Wysokim wynagrodzeniem kusiła mnie też firma o nazwie Private Care 24, no ale z nimi nie wyjechałam, więc nie są to sprawdzone informacje. Jak widać osoba pierwszy raz wyjeżdżająca do Niemiec, nie musi schodzić poniżej 1000 euro, a śmiało może żądać 1050 czy nawet 1100 euro netto. Warto pamiętać, że to rodzinaatkowe kursy niemiecka ostatecznie wybiera opiekunkę (np. z dwóch lub trzech kandydatur), więc ważne jest odpowiednie zdjęcie i jakieś dodatkowe kursy i zainteresowania (ja akurat umiem robić to, co mój podopieczny, a to raczej rzadkie u opiekunek - nie zdradzę jednak co to jest :-) Wszystko - dość nieoczekiwanie - stać się może istotne, jak widać :-) Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Maja ..

    18.11.2014 12:42

    Inne

    Miałaś ogromne szczęście co do wynagrodzenia i reszty trochę koloryzujesz pewnie informacje zebrałaś z ofert innych pośredników i opisujesz o sytuacji .Trudno wnioskować gdzie w końcu pracujesz opis jak dla mnie to nie Aterima a szkoda..Mimo wszystko życzę ci powodzenia .
    ReviewUserIcon
    Beata

    18.11.2014 23:28

    Inne

    A skąd - absolutnie nie koloryzuję. Szczęście? Jeśli umiem się porozumieć po niemiecku z podopiecznym i jego rodziną a mam też porobione kursy, to dlaczego nie mieliby zapłacić mi 1050 albo 1100 euro? W ostatnim miejscu pracy rozmawiałam przez telefon z inną opiekunką, która przy komunikatywnej znajomości niemieckiego nie bierze zleceń poniżej 1200 euro (ale ma spore doświadczenie). Nie widzicie, jak duży to rynek - praca w opiece? Mnóstwo firm pośredniczących, mnóstwo zleceń. W którym miejscu coś przekłamałam? Aterimę znam tylko z opinii (pozytywnych) i rozmowy kwalifikacyjnej, jeździłam do tej pory z dwiema innymi firmami. Dyskusja potoczyła się w kierunku możliwego wynagrodzenia, więc napisałam o swoim doświadczeniu.
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    01.10.2014 18:47

    Inne

    witam wszystkich czy może mi ktoś powiedzieć o tej firmie jak z pieniędzmi czy wypłaty na czas i jak w budowlance we franci czy szefostwo w porządku bo ja mam wyjechać w sobotę jako murarz i mieszkania jakie warunki ile osób w pokoju z góry dzięki za podpowiedz.PS.Czy są nadgodziny i dieta.
    ReviewUserIcon
    arana

    01.10.2014 23:41

    Inne

    z tego co widze to jechałbyś do RENNES pewnie byśmy spotkali się ale ja po rozmowie odmówiłem podpisania umowy jeżdzę przez różne firmy od prawie 9 lat ale pierwszy raz spotkałem się z taką niekompetencją ze strony tej firmy żadnych konkretów przez telefon wszystko a potem to już aby tylko wysłać w razie pytań mój nr (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosia

    23.08.2014 22:52

    Inne

    elka 6.03.2014 opisała NIE swoja prace... to nie jej opis i nie jej obowiazki, jeśli moje podejrzenia są słuszne może to być moja następczyni bowiem opisana tak szczegółowo cześć dnia to moje "dzieło" - było oczywiście dużo więcej tekstu ale był on przeznaczony jedynie do prywatnego odbiorcy a nie na forum. jestem oburzona takim wykorzystaniem moich informacji... może i jej było ciężko ale należało przedstawić sytuację własnymi słowami. jestem opiekunka z długoletnim stażem, potrafię sobie radzić w różnych sytuacjach...akurat tam nie było łatwo ale jak napisała "też opiekunka" w każdej rodzinie jest inaczej i wiele zależy od naszego kontaktu z rodziną. a elka niech na przyszłość opisuje własne przejścia.
    ReviewUserIcon
    stokrota

    19.08.2014 16:58

    Inne

    Polecam serdecznie tę firmę!!!
    ReviewUserIcon
    irena

    16.07.2014 18:42

    Inne

    Pracuję w Aterimie z przerwami ponad dwa lata i nie mam powodu do narzekania.Trafiłam do inteligentnej i wymagającej Pani, ale z tym nie mam problemu, bo jak zgodnie stwierdziłyśmy nadajemy na tej samej fali.Praca nie jest łatwa, jest nocne wstawanie 1 - 2 razy, różne humory 99 letniej Pani, ale jest dużo wolnego czasu i przemiła córka.Nie muszę tam pracować,ale polubiłam to miejsce i moją Panią a ciągłe powtarzanie że jestem najlepszą opiekunką wystarcza bym znowu za nią zatęskniła i wróciła. Co do wynagrodzenia to stawka 1.050 euro nie za wysoka, ale ja już tak mam, pracy dużo a stawka taka sobie. Jednak nie narzekam, bo tego nie lubię. Z Aterimy jestem zadowolona i myślę, że oni też. Pozdrawiam i polecam
    ReviewUserIcon
    arana

    01.10.2014 23:32

    Inne

    wiesz o tym że po umowie zleceniu w polsce nie masz żadnych praw
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    10.11.2014 10:40

    Inne

    Umowa zlecenie, czyli kontrakt, jest jedyną rozsądną formą umowy przy podejmowaniu pracy za granicą. Bajki o umowach o prace zostawmy pisowcom, związkom zawodowym ze stoczni, górnikom i innym gnojom, którzy codziennie nas okradają z naszych podatków. Jeżdżę za granicę do pracy już dość długo, kontrakt zawsze można rozwiązać jak coś Ci nie pasuje, z umowa o pracę jest gorzej. A aterimą jeżdżę na budowę do Francji od pół roku i uważam że to solidna firma. Problemy podczas wyjazdów pojawiają się zawsze. Aterima w przeciwieństwie do wielu firm bierze odpowiedzialność i stara się pomóc. Inni mają gdzieś.
    ReviewUserIcon
    Nikaa

    23.04.2014 10:06

    Inne

    Szukam pilnie pracy. Ile się czeka na wyjazd z aterimą do niemiec? Pracowałam już jako opiekunka.
    ReviewUserIcon
    Janka

    02.07.2014 08:44

    Inne

    Ja czekałam kilka dni - załatwienie formalności i pojechałam. Tak że było szybko - polecam
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    11.04.2014 20:27

    Inne

    Witam wszystkich chciałem zapytać czy ktoś pracował przez tą firmę we franci na budowie jakie są warunki mieszkaniowe i jaka płaca i czy są jakieś nadgodziny i czy zwracają za drogę.Pozdrawiam narka.
    ReviewUserIcon
    Goga

    17.04.2014 09:17

    Inne

    Chyba kontrakt, bo tak mam w opiece na niemcy.
    ReviewUserIcon
    Marcepanek

    19.02.2014 18:23

    Inne

    W żadnej firmie nie dają 1100 euro na początek, zwłaszcza jak się ma słaby język. Lwica to że zdałaś test, to nic nie znaczy, powiedz na ile zdałaś i na jakiej podstawie chcesz więcej kasy skoro nie masz doświadczenia? Mi promedica dawała 800 na początku. Potem nie było lepiej, mimo że język podszkoliłam. W Aterimie na początku dostałam 1000 e na takim samym języku. Teraz mam więcej, ale mam doświadczenie i dość dobry język.
    ReviewUserIcon
    tez opiekunka

    15.04.2014 13:22

    Inne

    Elka,przedstawila wycinek swojej,nie lekkiej pracy.Informacja jest przydatna dla osoby nie majacej wiedzy,jak wyglada praca opiekunki.Ale ja doswiadczona opiekunka rowniez ja przeczytalam,bo nie ma 2-ch jednakowych zakresow obowiazkow.Kazda rodzina jest inna,kazdy dom rzadzi sie swoimi prawami.Wiec "pracus",swoj sarkazm zostaw dla siebie i nie doluj opiekunki,ktora nie ma lekko.Pozdrawiam Elke i zycze jej zdrowia.
    ReviewUserIcon
    pracuś.

    15.04.2014 15:50

    Inne

    Cytat: "leniwa i zmęczona by wstać prędzej" czynności opisane przez elka to codzienność i w czym tu problem .Dobra opiekunka potrafi sobie w każdej sytuacji nie rozpisuje się polecam urlop.
    ReviewUserIcon
    Lwica

    07.02.2014 15:29

    Inne

    Nie podjęłam z nimi współpracy.
    ReviewUserIcon
    betrojer

    09.02.2014 10:23

    Inne

    A co stanęło na przeszkodzie?
    ReviewUserIcon
    Lwica

    06.02.2014 19:45

    Inne

    ja też przeszłam test z j.niemieckiego. nie było pytania na które nie odpowiedziałam, doświadczenie w opiece jest a proponują marne stawki a w internecie piszą co innego. Ciekawa jestem ile lat trzeba im kasę nabijać, żeby dostać chociaż 1.100 e?
    ReviewUserIcon
    betrojer

    06.02.2014 21:12

    Inne

    @Lwica - kiedy przeszłaś test? Jak długo pracujesz w Aterimie?
    ReviewUserIcon
    betrojer

    06.02.2014 18:08

    Inne

    Już jestem po rozmowie. Faktycznie, było sporo materiału. Sporo pytań. Sporo tłumaczeń w dwie strony. Trzeba było rozwiązać pewien problem sytuacyjny w języku niemieckim. Generalnie spoko. Przeszedłem cały cykl rekrutacji i teraz jestem zaproszony na rozmowę do jednego przedstawicielstwa, celem podpisania umowy. Jestem, przynajmniej jak na razie, bardzo zadowolony z profesjonalizmu i staranności całej rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    Lwica

    05.02.2014 19:51

    Inne

    Pytają jak się nazywasz, skąd jesteś, ile masz lat, dzieci. Potem każą przetłumaczyć pare zdań typu np. czy brała pani leki, idę do apteki po lekarstwa, pójdziemy do łazienki umyć się, mnie boli brzuch,głowa, proszę zmierzyć ciśnienie itp. Pozdrawiam i życzę połamania języka.
    ReviewUserIcon
    betrojer

    05.02.2014 17:28

    Inne

    A jak wyglądają rozmowy po niemiecku przez telefon? O co najczęściej pytają?
    ReviewUserIcon
    betrojer

    02.02.2014 13:25

    Inne

    Jestem FACETEM. Czy dla opiekunów płci męskiej także są oferty w Aterimie? Są tu jacyś PANOWIE, którzy mogliby się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Kobieta kot

    03.02.2014 09:35

    Inne

    Na opiekunki24 jest opiekun Janusz - zatrudniony w Aterimie. Czasami tam pisze.
    ReviewUserIcon
    opiekunka z Aterimy

    01.02.2014 21:56

    Inne

    Po raz kolejny powtarzam,ze Aterima jest godna polecenia.Jest to tez moja firma.Poniewaz jestem z niej zadowolona,nie szukam szczescia w innych.Aterima to profesjonalizm i wiarygodnosc.Mysle,ze ta firma jest dla opiekunek o duzej kulturze osobistej i nalezytym zangazowaniu w to co nalezy do ich obowiazkow.Paniu,ktore mysla,ze wyjezdzaja na wczasy,a nie do pracy moga byc sfrustrowane.Pozdrawiam cala Aterime z Niemiec.
    ReviewUserIcon
    Gocha

    31.01.2014 10:21

    Inne

    Przecież w każdej agencji są kary umowne. Wystarczy się przejechać kiedyś wesołym busem gdzie butelki dzwonią żeby wiedzieć że nie każda opiekunka jest aniołem.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    15.01.2014 13:29

    Inne

    Czytam opinie o aterimie na portalach i są one raczej dobre, ale wiem, że wiele firm czesto popada w bylejactwo. Prosba moja do opiekunek jest taka czy nadal uwazacie tą firmę za dobrą i porządną? Wiem że juz chyba 3 lata funkcjonuje i się rozwija ale pr to jedno a ja bym chciala poznac wasze opinie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mycha

    04.12.2013 09:38

    Inne

    Chyba szukają jeszcze na zastępstwa, bo do mnie dzwonilki ostatnio.
    ReviewUserIcon
    Ewka

    16.11.2013 13:23

    Inne

    Pewnie jeszcze przyjmują do mnie dzwoniła babka i pytała się czy bym nie została dłużej w niemczech.jak duzo osób zjeżdża do domu na święta to wtedy wszędzie potrzebują hahaha
    ReviewUserIcon
    Gudzia

    14.11.2013 09:51

    Inne

    Zastanawiam się nad wyjazdem na święta z nimi. Czytałam opinie o firmach na innych portalach i aterima wydaje się najbardziej godną zaufania firmą. Przyjmują jeszcze na zastępstwa świąteczne? Orientuje się ktoś?
    ReviewUserIcon
    Czarnaa

    18.11.2013 09:13

    Inne

    Zawsze możesz się do nich zgłosić. Jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz, ale tak jak pisze pani powyżej - na święta wszyscy gorączkowo szukają na zastępstwa to pewnie aterima też.
    ReviewUserIcon
    praca

    30.10.2013 07:59

    Inne

    Pozytywnie i wyjasniajaco
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.10.2013 10:06

    Inne

    gabi - 2013-09-22 12:40:47 właśnie chciałam poczytać opinie o nich na ich stronie (usunięte przez administratora) a tu szok!! nie mają żadnych opinii.. zastanawiam się z czego to może wynikać?A co ci z opinii na ich stronie? Jakby były opinie, to by znaczyło ze sobie je sami napisali. Tutaj masz sporo opinii i na innych portalach też.
    ReviewUserIcon
    Gnysia

    21.09.2013 08:58

    Inne

    Ania37 - 2013-09-12 12:33:00 Pilnie potzebuję pracy . Czy ktoras z was potrzebuje moze zmienniczki. Nie palę, nie piję , naprawde bardzo mi zalezy. Jak dlugo trzeba czekac na wyjazd z aterima?Teraz maja duzo ofert i nie czeka sie wcale.Moja kolezanka która zglosila sie na poczatku wrzesnia, pojechala 4 dni poźniej.Rodzina ją zaakceptowała w moment. cecyl aterima wysyła opiekunki do niemiec - to wiem na pewno, a czy jeszcze do innych krajow to zobacz na ich stronie albo napisz do nich.
    ReviewUserIcon
    Ania37

    12.09.2013 12:33

    Inne

    Pilnie potzebuję pracy . Czy ktoras z was potrzebuje moze zmienniczki. Nie palę, nie piję , naprawde bardzo mi zalezy. Jak dlugo trzeba czekac na wyjazd z aterima?
    ReviewUserIcon
    Wiesia

    05.09.2013 11:35

    Inne

    Mona - 2013-08-23 11:08:46 żaneta - 2013-08-09 18:50:08 a na opiekunki to Aterima wysyła do osób chorych i starszych, czy do dzieci też? kiedyś widziałam ofertę opieki nad starszym małżeństwem - mieszka się wtedy z taką rodziną?Do dzieci chyba nie wysyłają. Jak masz do opieki starsze małżeństwo to mieszkasz z nimi i masz wyżywienie i zakwaterowanie za darmo u nich w domu. W każdej agenturze tak jest przecież.Do dzieci nie wysyłają. Jestem tego pewna, bo pytałam przez telefon koordynatorkę. Pozdrawiam Wiesia!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.08.2013 23:06

    Inne

    w firmie pracuje dlugo sa wszystkie swiadczenia wyplata jest w terminie oferty wg znajomosci jezyka panie informuja dokladnie co nalezy do obowizkow opiekunki w razie problemow szybko reaguja polecam ta firme
    ReviewUserIcon
    Mona

    23.08.2013 11:08

    Inne

    żaneta - 2013-08-09 18:50:08 a na opiekunki to Aterima wysyła do osób chorych i starszych, czy do dzieci też? kiedyś widziałam ofertę opieki nad starszym małżeństwem - mieszka się wtedy z taką rodziną?Do dzieci chyba nie wysyłają. Jak masz do opieki starsze małżeństwo to mieszkasz z nimi i masz wyżywienie i zakwaterowanie za darmo u nich w domu. W każdej agenturze tak jest przecież.
    ReviewUserIcon
    Wdowa45

    08.08.2013 13:49

    Inne

    hania - 2013-08-06 21:54:33 witam wszystkich, nie wiecie może czy Aterima oferuje tylko jeden kierunek - Niemcy? Czy są to również niemieckojęzyczne kraje albo generalnie inne kraje europy?Wiem że kiedyś mieli ofertę do Austrii, ale tak to z ofertami dla opiekunek to chyba tylko niemcy.
    ReviewUserIcon
    Anna

    05.08.2013 08:44

    Inne

    Baśka - 2013-07-29 09:15:04 aniula1968 - 2013-06-07 10:48:49 a czy można w aterimie wybrać sobie mniej więcej miejscowość,gdzie chciałoby się pracować,to jest ważne dla mnie,szukam dobrej firmy,jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam,to pierwszy razDla opiekunek mają mnóstwo ofert. Ja na rozmowie poprosiłam o Berlin i znaleźli mi tam miejsce. Jestem 2 tydzień ale jeszcze 14 tygodni przede mną, więc wtedy napisze więcej. Na razie jest w porzadku wszystko.Do mnie dzwoniła w piątek pani z biura teraz oferują dodatkową premię dla opiekunek , bo mi zaproponowała żebym została do konca wrzesnia .
    ReviewUserIcon
    Baśka

    29.07.2013 09:15

    Inne

    aniula1968 - 2013-06-07 10:48:49 a czy można w aterimie wybrać sobie mniej więcej miejscowość,gdzie chciałoby się pracować,to jest ważne dla mnie,szukam dobrej firmy,jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam,to pierwszy razDla opiekunek mają mnóstwo ofert. Ja na rozmowie poprosiłam o Berlin i znaleźli mi tam miejsce. Jestem 2 tydzień ale jeszcze 14 tygodni przede mną, więc wtedy napisze więcej. Na razie jest w porzadku wszystko.
    ReviewUserIcon
    Tito

    24.07.2013 21:34

    Inne

    benek - 2013-07-10 18:23:02 witam, czy wyjeżdżając do pracy za granicę aterima zapewnia jakieś mieszkanie, pomaga w znalezieniu czegoś na kieszen pracownika?Cześć Benek. Jak wyjeżdżalem to zapewniali zakwaterowanie dla całej ekipy. Byliśmy przy remontach, zakwaterowali nas niedaleko. Trzymaj się , powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Tali

    28.06.2013 08:52

    Inne

    aniula1968 - 2013-06-07 10:48:49 a czy można w aterimie wybrać sobie mniej więcej miejscowość,gdzie chciałoby się pracować,to jest ważne dla mnie,szukam dobrej firmy,jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam,to pierwszy razPoszukaj sobie oferty albo zapytaj w biurze żeby ci znaleźli w mieście gdzie chcesz pracować .Może się uda.
    ReviewUserIcon
    darek

    21.06.2013 11:42

    Inne

    Artek - 2013-06-18 12:03:42 marta - 2011-05-19 21:03:39 mąż dostał ofertę do francji na budowę, dobre warunki, wszystko wygląda ok i chyba sie zdecyduje, ale nie możemy znaleźć opini o aterimie, czy ktoś juz z nimi wogóle pracował??Przecież masz trzy strony z opiniami powyżej. Niech jedzie to dobra agencja. Na pewno jedna z lepszych jakie sa.Pracuje na budowie koło Havru.Warunki przystepne i kasa dobra. Firma ok maja dobra obsluge.pozdrawiam pania Dorote ktora mi pomogla
    ReviewUserIcon
    Artek

    18.06.2013 12:03

    Inne

    marta - 2011-05-19 21:03:39 mąż dostał ofertę do francji na budowę, dobre warunki, wszystko wygląda ok i chyba sie zdecyduje, ale nie możemy znaleźć opini o aterimie, czy ktoś juz z nimi wogóle pracował??Przecież masz trzy strony z opiniami powyżej. Niech jedzie to dobra agencja. Na pewno jedna z lepszych jakie sa.
    ReviewUserIcon
    Biała dama

    04.06.2013 10:19

    Inne

    kasia - 2013-03-17 18:52:14 Trzeba uważac na Aterimę,to że Panie sa mile to ich praca,niemniej jednak nie są przedstawiane konkretne wiadomsci na temat pacjeta,mowia ze wies ,a to miasto,wiele niejasnosci,niedomowień.Przecież możesz sobie znaleźć w internecie miejsce do którego jedziesz sama. Nie wierzę, żeby ktoś Cię celowo źle poinformował i nie doszukiwałabym się tutaj winy od strony agencji. Mi powiedzieli dokładnie tak jak jest. Przed wyjazdem osbie oglądałam dom do którego mam pojechać na zdjęciach z google earth.
    ReviewUserIcon
    moim zdaniem tak

    24.05.2013 09:58

    Inne

    marta - 2011-05-19 21:03:39 mąż dostał ofertę do francji na budowę, dobre warunki, wszystko wygląda ok i chyba sie zdecyduje, ale nie możemy znaleźć opini o aterimie, czy ktoś juz z nimi wogóle pracował??Nie wiem jak jest u nich z pracą we francji. jestem opiekunką osób starszych i pracuję z nimi. Od siebie moge powiedzieć ze to chyba obecnie najlepsza firma dla opiekunek . świetna obsługa i zero problemów z płatnosciami. Na swojej poprzedniej stelli mój podopieczny miał powazne problemy ze zdrowiem, a jego rodzina ignorowała moje sugestie żeby zawieźć go do lekarza. Gdyby nie pomogła natychmiastowa interwencja firmy, to chłopa by już pewnie nie było pośród żywych . W innej firmie w której pracowałam wcześniej miałam podobną sytuację i agencja nawet nie pofatygowała się żeby się skontaktować z rodziną i powiedzieć o moich obserwacjach. Pacjent zmarłw w ciągu miesiąca na raka. Musiałam to napisac! Aterima - Tak trzymac!
    ReviewUserIcon
    W.Raczewska

    20.05.2013 09:09

    Inne

    Anna201313 - 2013-03-03 21:44:26 Dopiero na miejscu okazuje się co należy do zadań i jaki jest pacjent, wiele niedomówień. Jest to firma niesłowna , jednym słowem nie polecam, co prawda obsługa jest miła, ale to co się zastaje na miejscu nie zgadza się z opisem przedstawionym przez agencję !Nie mam wielkiego doświadczenia jako opiekunka(3 lata),ale pracowałam już w dwóch firmach,a teraz pracuje w aterimie i uważam że jest to najlepsza firma z moich dotychczasowych.Teraz jestem na drugim kontrakcie i wszystko się zgadza,panie z biura pomagają i nie jest to prawda że są jakieś niedomówienia.Naprawdę pomagają.

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.