Opinie o InfoFINANCE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy InfoFINANCE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w InfoFINANCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InfoFINANCE w Wrocław

pracownik ki

k i m- zrobili interes zycia wpadli na pomysl zaszczepili infomon. zarabianie kasy i sie udalo, jest dobrze, zaloze sie ze to call centr, sprzedaje wiecej niz caly im razet wziety- bo umieja to sprzedawac, wiedza z ds i cok, gwarantuje sukces a.n- byly maz bo tak go wszsyscy pamietaja nic juz nie osiagnie, majac 40 lat i podskoczyc wyzej, majac takie mozliwosci to trzeba byc wyjatkowym nieudaczxnkiem, no ale zarabiac mozna, lepsze to niz lidl i piwo korona d.thom- byl cienki i bedzie cienki czy w krd czy w inm jezeli chodzi o D to zrobila interes zycia ze odeszla, bo w krd by ja nic lepszego nie spotkalo, bo wyzej lidera by nie podskoczyla, a dzial w ktorym pracowala sie rozwiazal nie mowiac o kasie, ktora na ten moment w cok-u jest marna .. wiec na te swoje jak ktos pisze kredyty na pewno by nie zarobila. tu ma jakie mozliwosci, dobre prowadzenie zespolu gwarantuje jej dobra kase i mozliwosc zarabiania wiecej mam na mysli caly ds, infomonitora pod soba, jest jeszcze jeden warunek musi zyc dobrze z K. reasumujac ma mozliwosci ktorych krd by jej nie dalo WSZEDZIE JEST TO SAMO czy w krd czy w infom PRAWDA jest taka, ze im z czasem zrobi sie jak KRD bo pochlania garciami ludzi, ktorzy w KRD pracowali.!!

drogi debilu

chyba wtedy z salonu wzięłaby nowe za gotówkę, a tak poza tym (usunięte przez administratora) Cię to interesuje.

drogi anonimie

W sprzedaży to dobrze że jest ciśnienie - to chyba normalne ?! wolny wybór, nikt nikomu pracować nie każe, niech się każdy zajmie swoją działalnością - wyjdziesz na tym lepiej.

ciśnienie jest teraz w InfoMonitorze z 2 przyczyn. po pierwsze- przyszła D-musi zarobic bo jak nie zarobi to nie zapłaci kredytów a jej dzieci nie będą miało co jesc po drugie- K chce wziasc leaseing a rata min. 2 tysie - ktos nato musi zarobic

Czy po rozmowie w InfoFINANCE rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nieważne

Marto, sam fakt, że piszesz komentarz w sposób, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego kim jesteś świadczy o Twoim sprycie i przebiegłości. Ponadto myślę, że w przypadku Twoich wierzeń stwierdzenie, że nie masz duszy handlowca powinno być komplementem.

przeciez Ty w pracy kapsle zbierałaś

Droga Marto, jeśli ktoś zamiast pracować, pół dnia modli się do obrazka w pracy, a drugie pół przegląda strony dla nawiedzonych, to nie wiem jak chce zrobić wynik !? może zbierasz moce ? czekasz na objawienie ? może to też metoda ale nie w sprzedaży, a w kościele - jeśli chodzi o [usunięte przez administratora] - jest to osoba deceniana dlatego że jest swojego rodzaju fenomenem - pomijając fakt iż daje w pracy z siebie maks. Jeśli nie widzisz różnicy między resztą handlowców, a sobą przykro mi, może my poprostu nie byliśmy na kolanach w Częstochowie ? ale mam nadzieje że z Bożą pomocą dasz sobie radę, [usunięte przez administratora] nie jestem ale nie czuje żeby [usunięte przez administratora] mnie dyskryminowała czy kogoś innego w zespole, poprostu jesteśmy rozliczani z wyniku a kredyt sympatii chyba dostał każdy taki sam.

Nie mam zbyt dobrych wspomień, co prawda bylam tam zaledwie 2 tyg, bo po tym czasie Pani [usunięte przez administratora] stwierdzila, ze nie nadaje sie do tej pracy bo jak stwierdzila nie mam duszy handlowca i jestem za miekka, bylko mi przykro bo nie dali mi nawet mozliwosci wykazania sie wyglada to troche tam - jak sie wkupisz w laski K- zostajesz dobrze zarrabiasz , a jak nie to do widzenia po okresie probnym nie dostajesz nic. nie mowiac o ludziach ktorzy tam pracuja - nie maja zasad nie mowiac o braku szacunku czy tolerancji. Takie osoby jak [usunięte przez administratora] Czy D.K- to nie sa dobrzy ludzie. mimo to blogoslawienstwa w nowym roku

lucki

teraz na pewno lepiej zarabia się pracując dla InfoMonitora, bo jest gdzie tarabanic a w krd ankieta, ankieta, ankieta, co najwyżej można kościoły obdzwaniac:P mowiac o ds, nie wiem jak jest w coku w Info, ale w krd dramat, tam cel i wynik idzie w las w pierwszym tygodniu;/ tragedia zarobisz 1200 i nara.

pr

trudno zeby pracownik krytkował pracodawce, szczególnie jeśli sam nie robi wyniku i olewa pracę.

atmosfera w pracy jak na call center jest bardzo luźna, brak scysji i niezdrowej rywalizacji, a to w sprzedaży najważniejsze, takie prawo właściciela - jeżeli ktoś nie robi wyników to nikt go za uszy ciągnąć, ani dokładać do niego nie będzie - szkoda czasu pracodawcy i pracownika - on i tak wyniku nie zrobi, nie każdy ma duszę handlowca, firma stawia na najlepszych, a uwierzcie mi - lepszej szefowej nie znajdziecie w tej branży, jeżeli ktoś szuka posady a nie pracy to nie ten adres.

wezyca

Każdy ma swoje humory, ale myśle, że nie jest tak źle. Gorzej jak podpadniesz to Cie wyleje z dnia na dzień, albo nie daj BOG skytykujesz. Najmilsza jest dla osób, które lubi Patrz: (usunięte przez administratora)

d*

bywa różnie -ma swoje humory

nastka

:) super atmosfera, fajna szefowa:)

Zostaw merytoryczną opinię o InfoFINANCE - Wrocław

InfoFINANCE