Opinie o Knoll Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Knoll Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Knoll Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knoll Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Gibon

Witam Praca w zakladzie jest przyjazna Hala czysta w zimie cieplo . Niczego do pracy nie brak. Poza Rekawcami ;) hehe... Jak palisz to wyjscie jest sekundowo odliczane od twojej 8 godz. Pracy Analizują czasy wejscia na bramie ze szlabanem do hali i do Czytnika Start Praca niczym Mi6 z 007 zgłoś się :) Praca polega na szczepianiu i gotowych Elemen. i Prostym spawaniu czesto na szczelnosc. Wiecej skladania i szlifiwania do idealnej powierzchni zewnetrznej Fibrami pod gotowe malowanie. Pracownicy Na hali Mega sympatyczni Arbuz , Kolarz , Sierzant , Siwy, Tomek itp. Jednym słowem mila praca z osobami zero zawisci i dużo uśmiechu. A co raz mniej takich sympatycznych ludzi. Polityka firmy skupia sie na maksymalnym Oszczędzaniu. Są tam normy Czasowe na produkty jeżeli nie bedziesz sie wyrabial to Koniec KARIERY hehe.. Pomimo faktu że twoje skonczone produkty sa idealne i wrecz gotowe do wysylki bez poprawek . A Spoiny a3 Maja 3.5M dlugosci bez przerywania spawania aby miec pewnisc ze wszystko bedzie szczelne. Wielki Brat Wieży Wartowniczej ( żart ) Widzi wszystko w komp. i okna . Na swoim dwu płatowcowym Siedzeniu :) Obok Lotniska . Dosyc spora rotacja ludzi średnie wynagrodzenie i podkrecone Czasy przez bylych pracownikow ktorzy mysleli ze Zrobia Kariere . Kariery nie zrobili bo juz tam nie pracuja :) Pozdrawiam wszystkich Dobrych ludzi Powodzenia....

Adela

Nie ma z tego roku prawie żadnej opinii? słuchajcie a jeździł ktoś z was może niedawno na wózku i miałby zdanie? Jest teraz właśnie na takim portalu oferta dla operatora z kwotą liczoną do 5,700 zł i mój chłopak się nad nią zastanawia. Jaka jest teraz atmosfera na miejscu? i jaka ocena ze stanu tech., wózków?

@Marianna

a co się stanie po wejściu w nią? :D i co z pozostałymi ludźmi z równoległych stanowisk? Jak poziom integracji oceniacie? ja lubię w dobrej atmosferze jednak robić a teraz w aktualnym ogłoszeniu dla programisty nie widziałem wzmianki o integracjach. Miedzy sobą tez ludzie niczego sami sobie nie organizują?

Ktoś tu napisał o akordzie ale fajnie byłoby gdyby został on opisany w liczbach. lubię mieć wstępne wyobrażenie. Prosiłbym też o ustosunkowanie się co do tej najnowszej opinii. atmosfera faktycznie może zdawać się być gorsza? Dwa dni temu wrzucili ofertę dla spawacza, planowałem aplikować

Krystyna Nowy wpis

Podkręcone czasy przez byłych pracowników? Chodzi po prostu o normy? Jeżeli tak to skoro żadnej osoby z tych omawianych już nie ma to czy oznacza, że te normy z czasem będą mogły po prostu spadać? Jaki jest ich poziom czy można je do czegoś porównać?

Gibon Nowy wpis
@Krystyna

Tak proszę pani.. Chodzi o normy. Nie odwrotnie to nie działa niestety.. Raz skrócone czasy na wyprodukowanie danego elementu zostają . Bo skoro się raz dało to znaczy że można. Polityka wielu firm działa po części na psychologie pracownika. Obiecuje się wielu firmach premie ,Bonusy , nagrody tak aby pracownik podniósł sam normę . Czasem jest sztucznie zawyżana powoli tak aby sprawdzić na ile sobie można pozwolić. Czasem to po prostu zwykła gadka że trzeba szybko coś wykonać bo np. nie ma czegoś w magazynie lub klient czeka ;) Głównie chodzi o to aby z pracownika maksymalny zysk uzyskać. Czasem w firnach są Naciski. Jak pracodawca Wie że ktoś ma Kredyt lub dzieci to można z niego wiecej wycisnąć . Bo osoba bez zobowiazań zostawi klapki i Powie Dziękuje ;) . Efekt tego jest taki że w pracy robi sie wyścigi co przeklada sie na zmeczenie pracownika fizycznie i psychicznie . I tak powstaje Rotacja ludzi. czy Osłabienie organizmu i Choroba = L4

Gibon Nowy wpis

Adela

Marian
@Adela

Odpusc . (usunięte przez administratora). Dlatego nie ma za ten rok opinii. Premie potrącane o cokolwiek. Człowiek się tam nie liczy

@Marian

Cokolwiek? a przykład tak dla jasności? Zawsze można wejść w dyskusję, żeby udowodnić jeśli zostanie to zrobione bezpodstawnie? Ja teraz nawiązuję do tej oferty na wycinarkę. Mam już doświadczenie jako technolog stąd zainteresowanie. z tym ze tu dla przykładu kasy nie podali a Pani wyżej wskazała jakieś kwoty. Znacie i podrzucicie do wglądu?

Marianna

Dla własnego zdrowia psychicznego z tym co ustala premię nie ma co wchodzić dyskusje.

@Marianna

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Knoll Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. księgowości i administracji. Jaki był jej rezultat?

Ewelina

Sami odchodzą? Dlaczego tak się dzieje? Jakie warunki proponują nowym pracownikom i co potem się dzieje że pszczółki nie zostają na dłużej?

Maciek z klanu
@Ewelina

Odchodzą/nie zostają bo: inne firmy lepiej płacą, (usunięte przez administratora)nie wywiązuje się z obietnic, na rozmowie obiecają Ci wszystko bylebyś się zatrudnił, zabierają premię według swojego widzi mi się , (usunięte przez administratora)nie nauczono w domu że mówi się dzień dobry, utrudnia się branie urlopu. Nie wiem jakie warunki dają nowym pracownikom.

Operator krawędziarki

Chciałbym złożyć CV na operatora pras krawędziowych,ogłoszenie jest na OLX, czy wiadomo ile dają na początek i jakie są warunki pracy?Pytam ponieważ zatrudnił się facet z waszej firmy i w nie całe 2 miesiące rozwalił system , kierownik zachwycony znalazł sobie nowego pupilka poprawia programy, jeździ wózkiem widłowym, obsługuję suwnice,zna wszystkie maszyny.Próbowalem dopytać się dlaczego odszedł ale ma słabe argumenty,ponoć rozmawiał z żoną przez telefon i dostał upomnienie i mimo że komponent był zawszę na czas miał potrąconą premię.Nie chcę mi się w to wierzyć więc pytam was pracowników.Proszę o szczerą odpowiedź, ponieważ poważnie jestem zainteresowany ofertą tej firmy.

To z jakiego powodu te potracane premie były ? :/

Operator krawędziarki
@Karolina

Tak naprawdę to ja zadałem to pytanie,chłopak pracuje 4 godziny i ma normę a 5 godzina jest po to aby nikt go nie dogonił,zawsze musi być pierwszy.A później przez 3 godziny ma rogala na twarzy ,dziwny ale ogólnie bardzo w porządku facet.Ja chcę zmienić pracę więc chciałbym coś od pracowników usłyszeć a nie opowiadać o innych!

Ciekawy
@Operator krawędziarki

A czy ty temu pupilkowi jak ty go nazywasz nie chcesz przypadkiem zaszkodzić? Jak jest taki dobry jak piszesz to pewnie sobie zasłużył, a że nie chce powiedzieć Ci jaki miał powód odejścia to jego sprawa a może po prostu powiedział prawdę a ty szukasz dziury w całym. Jak by było mu tam dobrze to by pewnie nie zmieniał pracy

@Operator krawędziarki

Z tego co wiem w ciagu 3 miesiecy odeszło 3 operatorów krawedziarek i skoro dalej jest ogłoszenie to nowi operatorzy chyba nie przypadli szefostwu do gustu. O ile dobrze myślę to (usunięte przez administratora)o którym mówisz jest naprawdę dobrym fachowcem i nie sądzę a by się specjalnie przymilał. Prawda jest taka ze nie potrafili uszanować dobrych pracownikow a ci poodchodzili, teraz beda mieli problem takich przyjąć bo pracodawcy szanuja takich pracownikow i pewnie nie dadzą im odejść! (usunięte przez administratora)

Nikt ważny

Po 2 miesiącach odszedł też nowozatrudniony operator, drugi co się zatrudnił też chyba długo miejsca nie zagrzeje. Pewnie dlatego wisi dalej ogłoszenie.

Renata

A przybliżysz trochę ten temat?

Krawędź
@Operator krawędziarki

Telefonu nie można używać na hali, za to zabierają premie. Jak robisz swoje jest git. Wszystko zależy od doświadczenia do 4700 netto

Renata

No tak, a większość żyje z nim dobrze? Jakieś porady?

Spawacz
@Krawędź

Nie wiem skąd te stawki, kąty nie podoginane, promienie to jakaś wielka porażka za starych operatorów tego nie było, wszystko musiało byc tip top. Szkoda tak dobrych operatorów, mistrz kopał pod nimi dołki(usunięte przez administratora)

Renata

Zaskakujące jest dla mnie to podejście, że niby są jacyś wybrańcy. No bo na jakiej zasadzie Ci ludzie zasługują sobie na ten "tytuł" i w czym mają lepiej od innych? Są z tego konflikty między ludźmi?

Ej Renata
@Renata

A co w tym zaskakującego, życie nie jest sprawiedliwe. Ogrzewasz dom węglem dostajesz dodatek 3000, a jak prądem 1000. Więc czemu w prywatnej firmie tak nie może być, jedni są faworyzowani, z drugimi się nawet nie wita. Na jakiej zasadzie zasługują na ten "tytuł" nie wiem, ale takie są fakty. Arbitralnie zarządzanie i polaryzowanie pracowników działa wybitnie na niekorzyść firmy. To też są fakty. Ale żeby to zrozumieć, potrzeba elementarnych kompetencji do zarządzania. I nie mam na myśli regułek wyklepanych na kierunku pieśni, tańca i gotowania na gazie tylko osobistych zasobów takich jak umiejętność słuchania czy autorefleksji. Tego się nie nauczysz, liderem się jest albo nie. Autorytet się buduje, a nie otrzymuje z nadania.

Mistrzunio

Z firmy odchodzą doświadczeni ludzie, zatrudnia się nowych bez lub z małym doświadczeniem, za to tańszych. Co się dziwią, że wszystko leci. Maszyny i automaty z przebiegami jak passat 1.9 tdi brak inwestycji. (usunięte przez administratora)przytnie parę stow bo ma nowego tańszego pracownika, a straci kilka razy więcej bo wydajność i jakość pada. Jeżeli szukają oszczędności proponuje pozbyć się aut firmowych, swoimi jeździć. Niemiec chce tanio to ma.

Renata

A to ma w sumie jakieś odniesienie do pracy tutaj?

Renata

Czyli na czymś się jednak zna!Nie wolno się śmiać z innych,ta strona nie jest do tego a każdy zasługuje na szansę.

@Renata

Ale, że kto się zna? I z tą drugą szansą to do czegoś istotnego się odnosisz? Możesz to wytłumaczyć ?

Iwona

Ile teraz spawacze zarabiacie? Widziałam ogłoszenie sprzed pół roku na spawaczy MAG, ale stawek nie podawali. Po Nowym Roku były podwyższki chociażby przez inflację?

Renata

Mniej tzn., ile tak właściwie?

Spawacz

Zastanawiam się nad złożeniem cv na stanowisko spawacza(widziałem ze maja aktualne ogłoszone) Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca tzn w jakim systemie zmianowy pracujemy oraz jaka umowę na start możemy dostać na czas określony czy nieokreślony ?

Król

To jest czysta prawda o tej firmie !!!!!!!! (usunięte przez administratora) !!!!!!! (usunięte przez administratora) kamery . Nigdy się nie zmienia brygady ( tylko trenera )

Artur

Ja akurat pracowałem przed przeprowadzką do Warszawy i mogę polecić Knoll.

@Artur

Jak długo pracowałeś? Z opinii wyniki że firma ma dobrą opinię. Możesz powiedzieć coś więcej?

Artur
@Anna

Koło roku i było naprawdę ok :)

Waldek

Opinia prawdziwa tak bylo

Agata
@Artur

@Artur firma Knoll specjalizuje się w montażu zewnętrznych rolet przeznaczonych do ochrony obiektów mieszkalnych i biurowy. Dobrze wiedzieć, że polecasz firmę. Aktulanie nie widzę, ofert pracy. Daj znać co jaki czas pojawiają się informacje o rekrutacji, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Bartek

Witam . Czy sa przyjęcia na spawacza ? Jak coś z kim się można kontaktować.

Witold
@Bartek

I jak, zdecydowałeś się kandydować na to stanowisko? Jeśli tak, to jak przebiegał proces rekrutacyjny i jakie warunki zaproponował pracodawca? Ciekawią mnie te kwestie i mam nadzieję, że powiesz coś więcej na ten temat.

zadowolony

Firma stosunkowo młoda ale za prężnie działająca. Pracuje się naprawdę dobrze więc polecam!

Dino

Praca może do najlżejszych nie należy trzeba być bardzo skupionym i po prostu robić swoje, ale z pewnością się opłaca. Polecam

Leao

Mogę polecić współpracę. Firma jest stabilna, a wynagrodzenie zawsze na czas.

Kiinko

Firma którą mogę zdecydowanie polecić. Dobre, ludzkie podejście, w razie jakichś problemów zawsze można liczyć na pomoc.

Profesjonalna firma, dbajaca o dobro pracownika, godziny pracy nie były jakieś tragiczne. Polecam

Goku

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Dev

Pracę mogę polecić. Jasno określone warunki współpracy, umowa ok.

Kazz

Pracowałem krótko, ale wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Knoll Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Knoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knoll Polska Sp. z o.o.?

Knoll Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.

Knoll Polska Sp. z o.o.