Opinie o InfoFINANCE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy InfoFINANCE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w InfoFINANCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InfoFINANCE w Wrocław

....

; ))) Nie bardzo rozumiem....z jednej strony wymaga się dyscyplinowanie a z po drugiej stronie .... no cóż , myślę , że przez ostatnie 2 miesiące to akurat wywiązywałam się z nałożonych mi obowiązków lepiej niż obecnie o czym może zaświadczyć wynik grupy i zmiana w systemie pracy co niektórych osób :)))-co przekłada się na zarobione pieniądze....widzę , że Ktoś tu czuje się bardziej kompetentny do roli Koordynatora...i powiem Ci jedno - w życiu nie pracowałam z tak fałszywym zespołem ludzi , który nie dość , że brudzi własne gniazdo ( delikatnie ujmując) ...pisząc na swoich kolegów i koleżanki takie rzeczy , w tym również nie oszczędzając przełożonych , to jeszcze na dodatek oczekuje z jednej strony pomocy przy ściąganiu umów .....a drugiej, za plecami szydzi i sieje ploty...A ostatnio , to wybacz uważam , ze jest gorzej a nie lepiej .....bo dla Firmy miarą sukcesu jest wynik a nie poziom sympatii, której tu i tak nigdy do końca nie było , co można zobaczyć w Waszych wypowiedziach na forum zanim się pojawił "pseudo bat" :))). Nie wiem , kto tu stara się zabłysnąć na forum lub zasiać zamęt, ale mam nadzieję ,że z czasem odbije się to mu wielką nieprzyjemną czkawką....Mieliście już sympatycznego Lidera :))) ... hmmm i jaki był tego efekt .... może zapytajcie bezpośrednio Waszego ulubionego przełożonego co o tym myśli ...bo mam wrażenie , że nie do końca rozumiecie powagę całej sytuacji....Gramy w dobrego i złego policjanta ??? Czysta manipulacja faktami....i powiem na koniec, dla mnie praca to praca.... co po pracy to po pracy....ale nie pozwolę sobie na publiczne szykanowanie mojej osoby i sianie zamętu....bo i tak to nic nie zmieni prócz tego , że potwierdza się fakt , że jedno z Was nieźle tu miesza i o dziwo pisze to wszystko W GODZINACH PRACY ...MOŻE CZAS JEDNAK SPRAWDZIĆ , KTO MA TYLE WOLNEGO CZASU W CZASIE PRACY ????? I wielka szkoda , ze osoba ta jest nie tylko fałszywa ale Wielki tchórzem , którego nie stać na rozmowę prosto w oczy....czysta żenada ,

co do fałszu

nikt nie był do Ciebie negatywnie nastawiony!!! masz to co sobie wypracowałaś przez ostatnie dwa miesiące, ostatnio się starasz ok...ale zobaczymy za jakiś czas.

....

jak się słyszy piąte przez dziesiąte, to biorąc pod uwagę fałsz i negatywne nastawienie od początku, daje właśnie taki efekt, jak tu napisano - i to jest przykre... Co do wcześniejszej wypowiedzi, ciężko co poniektórym dogodzić (wysyłanie "miłych" maili), aczkolwiek zawsze w cenie są porady, jak to być dobrym koordynatorem, czy liderem. "pt: jaki masz zespół, i jak cięzko musisz z nami pracowac....a przez to nie robisz swojego wyniku, najpierw zwalasz wine na przełożonych, ze nie można się z nimi dogadac potem na nas ?" - kolejny przykład, jak łatwo interpretować na podstawie wyrywkowych informacji, czyjś stosunek do reszty "świata", ale jak KTOŚ, bardzo chce, zawsze znajdzie powód, by zabłysnąć na forum i podgrzać atmosferę :)

kilka mądrych słów, myślałem, ze lider stoi przed przełożonym murem za swoimi ludźmi, a tu tak nie jest trochę to przykre:( lider który mówi ze jak nie zrobimy celu to nas wszystkich powyrzuca?????? no niestety słyszeliśmy to. moze czas Pani [usunięte przez moderatora] się trochę zmienic

Czy po rozmowie w InfoFINANCE rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
and_core

kilka mądrych słów, myślałem, ze lider stoi przed przełożonym murem za swoimi ludźmi, a tu tak nie jest trochę to przykre:( lider który mówi ze jak nie zrobimy celu to nas wszystkich powyrzuca?????? no niestety słyszeliśmy to. moze czas (usunięte przez administratora) się trochę zmienic

cala prawda??

... wysyłanie miłych maili, jak to jesteś z grupa i jak rozumiesz ze cięzko jest nam, ze mamy gorszy dzien, nie pomoże, pamiętaj, ze większośc słyszy twoje rozmowy na dworze lub korytarzu pt: jaki masz zespół, i jak cięzko musisz z nami pracowac....a przez to nie robisz swojego wyniku, najpierw zwalasz wine na przełożonych, ze nie można się z nimi dogadac potem na nas ? to jak to w koncu jest?? jesteśmy grupą? czy jesteś ty i reszta??? bo zmieniasz zdanie jak wiatr zawieje, wybacz, ale nie jest to z pewnością cecha dobrego lidera czy kordynatora?!

jak przez miesiąc ma się 0 na słupie to tak bywa ...... trudno żeby ktos to tolerował

Forman nie pracuje juz na armii ale z tego co mowisz widze ze bywa smiechowo, wy dzwoniciei dzwonia i kto MA LEPSZA NAWIJKE TEN WYGRYWA ?? czy to znaczy ze w koncu macie godnego rywala. mam nadzieje ze info nie wali takiej sciemy jak ... kumpel mi mowil, aktualny, czynny pracownik ze dzwonisz do klienta po ostatnia umowe, cel bedzie, bedzie u jakis kokosztan czy kwiatkowski podpisal idzie na [usunięte przez moderatora] CO? mnie by chyba kkkrrreewww zalala

FORMAN _TIK

dobrze o waszej firmie napisano na forum konkurencji, patrzac tu, stwierdzam, ze chyba tak jest pozdrowienia z armii ludowej dla ludkow z info :P konkurencje trzeba na swoj sposob pokochac\ i TAK NAS NIE POKONACIE !!! JESTESMY NAJLEPSI KRD RULES!!!!

stokrotaz

dzisiaj bylo niezle jak to lecialo "te cv to potencjalni na wasze miejsce" az sie caryca z wrazenia spojrzala buhihih

pelen luz

przyjdz teraz to zobaczysz jak fajnie jest, dopiero bedziesz miala przezycia patrz: DZISIAJ

Czy was wszystkich pogrzało ? Ta praca jest świetna dla osób które poprostu sie do tego nadają jeżeli wam sie ta praca w jakimś stopniu nie podoba to poprostu zrezygnujcie. (usunięte przez administratora) jest świetnym sprzedawcą poprostu potrafi "opanować" klienta jest swego rodzaju wzorem do naśladowania wiadomo że nie każdy matakie zdolności. Wiec prosze was nie gadajcie zę Donia jest potworem w tej pracy poprostu ona się jej całkowicie oddaje i tyle. Podoba jej sie to dorbze sie w tym czuje i tyle Karolina ją lubi ale nie tylko ona wiec nie gadajcie że Szefowa ja faworyzuje wiadomo że jak ktoś robi wynik to dobrze bo jest sie z czego cieszyć ale to nei znaczy że pozostałych ma sie w dupie. pracowałam tam przez prawie 2 miesiące cudowna atmosfera nie ma zadnego nacisku rób rób rób to nie tak. Przemili ludzie wystarczy chcieć ich polubić i nie myślcie w sposób ta ma fory a ja nie to cokolwiek bym nie robił nie robiłą to i tak nic nie zmieni. Zarobki są świetne wystarczy sie postarać. Ja osobiście bardzo chwale tą firme bardzo podobała mi się tam atmosfera, zarobki tez świetne niestety nie jestem stwożona do telemarketingu mimo to fajne przeżycie :)

spider

To zależy.w skrócie są plusy i minusy Plusy -baza pusta jest gdzie dzwonic -atmosfera w miare ok -kaskę można lepszą zarobic -M. właściciel nr.2, , bardzo pomocny, przyjazny, szef ideał szkoda tylko, ze nigdzie jako twoj przełożony nie będzie figurował, generalnie raczej nie krytykuje ani się nie wypowiada co najwyżej doradza minusy własciciel nr 1, cięzki harakter, troszkę arogancka no i humorzasta , chociaż ma swoich pupilów,wzięła sobie pseudo "bat" kordynatora,który zawsze twierdzi,że można lepiej.Ulubione słowo "DZWOŃ" Tak naprawdę stary rządzą tobą dwie baby i to od nich zależy czy będziesz pracował czy nie Obie mają troche namieszane pod sufitem,ale dadzą się lubic. Patrząc na konkurencję to REASUMUJĄC TUTAJ JEST ZNACZENIE LEPIEJ

full wolnych kontaktów, brak rozliczania norm, atmosfera ok, trzeba być tylko samo zdyscyplinowanym i dzwonić, dzwonić. :)

kasztan

tak właśnie jest;)

batman

Nie ukrywam, ze chciałbym rozpocząc współpracę z InfoMonitorem we Wrocławiu. Z komentarzy nie wynika nic konkretnego. Na ten moment pracuje w firmie konkurencyjnej-z tego co wiem w IF jest znacznie lepiej jezeli chodzi o atmosferę, pracowników, a także płace. Proszę o rzetelne informacje. Serdecznie pozdrawiam !!

ses

i przynajmniej wiadomo, ze to nie a.n jest kablem- wyszlo szydlo z worka. trzeba byc durniem zeby z pracy wysylac maile do konkurencji, (usunięte przez administratora)

do marty

Marto, nie masz bladego pojecia o sprzedaży, przez wzgląd na numer jaki wycielas oferując pewnej firmie abonament powinnas zwiesic glowe i sie zamknac

Nie zgadzam się z Waszymi argumentami. Znam swoją wartość i nie pozwalam na to, aby mnie obrażano. Nie śmieję się gorzej niż koń, lubię swój śmiech i nie sądzę, żeby jakkolwiek odbiegał od normy(bo z tego były śmiechy). Śmiali się wówczas wszyscy, po tym jak Łukasz opowiedział dowcip, a Pani wtedy nie było, więc nie wiem skąd te oskarżenia. Kiedy zwrócono mi uwagę nie śmiałam się więcej jeżeli tylko ktoś prowadził rozmowę. A jeżeli chodzi o poprawne przedstawianie oferty, to widocznie szkolenie nie było wystarczająco dobre. Każdy ma prawo popełniać błędy. Nigdy wcześniej nie pracowałam w tej branży. Po zwróceniu mi uwagi nie przedstawiłam więcej błędnej oferty. Bardzo się starałam i pensja za 13 dni pracy mi się należy nawet, jeżeli był to okres próbny,jeżeli nie udało mi się uzyskać celu, który wyznaczony był notabene na miesiąc, a nie na 2 tygodnie. Po prostu zachowaliście się w stosunku do mnie nieuczciwie i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Żałosne jak ludzie zamiast pracować , marnują czas na pisanie takich dyrdymałów..... tylko nieudacznik zazdroszczący innym potrafi wpaść na pomysł poświęcania czasu na wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Każdy zarabia na swoje potrzeby jedni na chleb, inni na kredyty a jeszcze inni na panienki i hulanki , a co jest ważne w tym wszystkim , jeżeli ktoś potrafi to robić...nikomu nic do tego, niech zamiast ciskać się z żalu , że mu nie idzie...weźmie się po prostu do pracy i odpowiedzialności za swoje życie

Zostaw merytoryczną opinię o InfoFINANCE - Wrocław

InfoFINANCE