Opinie o Fotowoltech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fotowoltech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fotowoltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotowoltech Sp. z o.o. w Warszawa

Magda

W fotowoltechu jestem od 2 miesięcy. Chociaż jestem tu z przysłowiowego "doskoku" - planuję przejść na stałe. Wiadomo - rozruch najgorszy. Najpierw skupiłam się na szkoleniach. I chociaż jest tego baaaardzo dużo, już przy kontakcie z pierwszym klientem widać było jak ta wiedza jest potrzebna i jak łatwo technicznie można zgnieść konkurencję. Fotowoltech robi fachowców :)

anka44

Jest to moja 3 firma fotowoltaiczna w której pracuję i jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem jak dbają o wykształcenie sprzedawców oraz jakość u klientów. Cykle szkoleniowe to kilka tygodni merytorycznego i praktycznego szkolenia oraz doszkalań, które są bardzo przydatne w sprzedaży. Nie planuję się stąd ruszać!

Łukasz Z

Współpracuje z firmą od wielu miesięcy. Jestem zadowolony z podejścia firmy, która stawia w pierwszej kolejności na jakość. System pracy jest zrozumiały, bardzo dużo szkoleń, aby każdy sprzedawca był kompetentny. Zarobki bardzo wysokie, przy zaangażowaniu, a praca ultra elastyczna nawet w czasach COVIDu. Duża szansa dla każdego.

Grzegorz

Jakis czas temu postanowiłem zainwestować w fotowoltaikę zrobiłem odpowiednie rozeznanie w temacie i zacząłem szukać firm, które potrafią zrealizować inwestycje. Powiem odrazu że miałem dużo ofert przed sobą do wyboru i w sumie każda firma opowiadała to samo, że oferują najlepsze sprzęty oraz najniższą cenę. Jednak firma fotowoltech wyróżniała się spośród pozostałych. Na spotkaniu doradca firmy fotowoltech przedstawił dobrze przygotowaną prezentację opowiedział o wszystkich mitach które krążą wokół fotowoltaiki no i najważniejsze doradzał konkretnie i rzeczowo opowiadając na różne pytania które mieliśmy z żoną. Powiem że doradca wykonał profesjonalny audyt techniczny na podstawie którego dostaliśmy projekt oraz wycenę z uwzględnieniem wszystkich szczegółów dotyczących naszego obiektu. obsługa klienta na wysokim poziomie. Wszystko załatwili za nas. Wysłali wniosek do naszego dostawcy prądu i też złożyli wniosek o dofinansowanie dla nas. Jak do tej pory wszystko działa bez zarzutu. Polecamy gorąco tę firmę. Pamiętajcie ze fotowoltaika to inwestycja na lata.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fotowoltech Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Jan S.

W maju spotkałem się z przedstawicielem firmy, oferta bardzo przystępna cenowo i duży wybór produktów. Zostało pokazanych bardzo dużo materiałów prezentacyjnych i poruszonych zagadnień, dzięki czemu zrozumiałem, że fotowoltaika jest naprawdę opłacalna. Super prezentują jak to działa i jakie są z tego korzyści - nie robią jak większość zwykłych wycen, aby tylko sprzedać. Zdecydowałem się na instalację i nie żałuję, od samego początku wykazywali profesjonalizm, również utrzymali ten poziom podczas realizacji. Od podpisania umowy do realizacji 2 tygodnie. Teraz czekam tylko na podłączenie i to też załatwiają za mnie. Polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Fotowoltech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fotowoltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fotowoltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fotowoltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fotowoltech Sp. z o.o.