Aquael okęcie

Opinie o Aquael okęcie

omg

hola hola drogi Panie!! ostrożnie ze słowami bo się Pan jeszcze zakrztusi! Widzę że ma Pan dużo do powiedzenia na temat tzw Pana (usunięte przez moderatora). Najwidoczniej bardzo dobrze Pan ich zna, czyż nie?? Nikt Panu do łóżka nie zagląda, więc o to samo proszę! A co do błędów. Czepia Pan się jednego człowieka a wystarczy poczytać co Pana (podejrzewam że znajomi) wypisują na 2-gim forum. Białej gorączki dostaję gdy to widzę. Wstyd mi za tę grupę społeczną obejmującą ludzi z których sposobu wypowiedzi można wywnioskować że są marginesem, robactwem psującym nasz naród. Serdecznie pozdrawiam M.

Zostaw opinię o Aquael okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquael okęcie