Opinie o Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec w Warszawa

Witam. Interesuje mnie zatrudnienie jako młodszy psycholog działu terapeutycznego. Wszystkie kwestie dotyczące zarobków wskazane w ofercie z GOVu są jasne. Proszę przy tym o opinie z samej pracy. Jaka atmosfera występuje pomiędzy psychologami?

طالبة Nowy wpis

nawet niezły dojazd. METREM na dworzec północny, METRO WILANOWSKA, i stamtąd autobus 165 do przystanku ARESZT ŚLEDCZY SŁUŻEWIEC. 01. autobus zatrzymuje się pod samym aresztem. ciuchy typu koszulki na ramiączkach, gacie, skarpety można przynosić aresztowanym raz w tygodniu BEZ TALONU, chyba do godziny 15, o ile czegoś nie pozmieniano w regulaminie. w więzieniu na Ciupagi i w innych więzieniach jest inaczej, tam musi być TALON na wszystko.

Dorota Nowy wpis
@طالبة

I jest coś jeszcze co można śmiało im przynieść? Co ze słodyczami np? I ogólnie to jak oceniasz obsługę, jak traktują pozostałych?

طالبة Nowy wpis
@Dorota

baby za wenecką szybą, te z obsługi, miłe lub zachowujące się neutralnie. w cotygodniowej paczce, którą przekazuje się przez poczekalnię, dozwolone są 3 pary skarpet, 3 sztuki gaci, 3 koszulki na ramiączkach. właśnie nie t-shirty z krótkim rękawem. na te trzeba mieć talon. słodycze trzeba kupić w sklepie, przy okazji widzenia, albo zamówić przez internet na stronie ZPOZDROWIENIEM.PL. zamówione produkty i wpłacone pieniądze trafiają do zainteresowanych dość szybko, w jakieś 3 dni. na widzenie należy umówić się telefonicznie, albo przez sieć. gdy był covid, nie było opcji umawiania się z poziomu poczekalni, teraz nie wiem. umówienie się na widzenie przez internet polega na wysłaniu maila. zazwyczaj trochę to trwa i dzień spotkania jest wyznaczany nawet ileś naście dni po nawiązaniu kontaktu.

Jakie skojarzenia budzi u ciebie przedsiębiorstwo Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec w miejscowości Warszawa? Czy twoim zdaniem jest to pracodawca godny polecenia? Rynek pracy oczekuje na twój komentarz.

طالبة

nie wiem, jak w innych, we mnie Areszt Śledczy budzi skojarzenia dość filmowe. obsługa nawet miła, chociaż ten brodaty z zieloną wojskową bransoletką, co tam często straszy za szybą, to mógłby być trochę milszy. straszny z niego służbista. i do tego dość opryskliwy. normalnie, jak jeszcze był covid, kazał mi iść po maseczkę do sklepu na przeciwko, mimo osłonięcia przeze mnie twarzy chustą i mimo tego, że rozmawialiśmy w dużej mierze przez szklaną barierę. ledwie minęła godzina 15, a już przyniesione dla więźniów ciuchy się ozonują.... skutkiem czego proszę przyjechać jutro. i tym podobne sytuacje. ogólne wrażenia dość dobre. poczekalnia trochę jak na lotnisku, ha, ha. niby są sklepy po drugiej stronie ulicy, jednak szkoda, że nie ma jakiegoś mini barku dla odwiedzających, albo chociaż maszyny z napojami. w odległości kilkudziesięciu metrów stacja dystrybucji zamówień sushi. trzeba cofnąć się w stronę miasta, pierwsza w lewo, w stronę wysokich garaży, jeszcze raz w lewo, podejść kilkanaście metrów i wejście po prawej : )

czlonek rodziny osadzonego

należy wskazać na wysoką kulturę osobistą zatrudnionych funkcjonariuszy i dobre warunki odbywania kary

Czy po rozmowie w Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
?

Jakich dodatków państwowych mogą spodziewać się tu pracujący policjanci ?

Zostaw merytoryczną opinię o Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec - Warszawa

Areszt Śledczy w Warszawa - Służewiec