EZN "ELWRO"

Opinie o EZN "ELWRO"

Mitfar

Słabe

jerzy

Szkoła znajduje się wysoko w rankingach zdawalności egzaminów zawodowych, jednak atmosfera w pracy jest niezdrowa. Nauczyciele wzajemnie donoszą na siebie do dyrekcji, a ta chętnie wykorzystuje uzyskane w ten sposób informacje. Rozdział dodatków motywacyjnych następuje wg zasady, że dodatkową kasę dostają nie tylko ci, którzy wykazują się konkretnymi działaniami, ale także koleżanki p. Dyrektor. Młodzież nie najgorsza, przynajmniej jeśli chodzi o zachowanie.

Zostaw opinię o EZN "ELWRO" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EZN "ELWRO"