ZEC SERVICE

Wrocław

Opinie o ZEC SERVICE

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie ZEC SERVICE? Widziałam, że poszukiwali na stanowiska takie jak: specjalista ds. budowlanych, może są osoby chętne do pracy, które by poznały aktualną sytuację.

volf

Idą święta a prezesik nawet( pocałujcie mnie w d...) nie zaproponował żenada

Kierownik

Zarobki są różne , ale pokaże widełki netto: monter- 1600zł- 2800zł z sobotami, jak zapieprza po 10h + soboty to nawet 3500 monter/spawacz - 2500 - 4000 z sobotami jak zapieprza po 10h i soboty to nawet 5000 mistrz- 2000zł- 4000zł nie ma pisanych nadgodzin (hahah) kierownik- 4000zł- 6500zł (+ premia od sprzedaży, premia kwartalna, premia roczna,13stka) (ale najwiecej obowiązków- nie zazdroszcze) Kierownik oddziału....- lepiej niż kierownik i wyżej.

know
użytkownik zarejestrowany

No dobrze, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają dla kierowników jakieś premie. Dzięki

nie

A chociażby masz Politechnikę o profilu elektrycznym skończoną , aby o takie stanowisko się ubiegać?

Teddy

Choinka przy Kominku
@Teddy 19.08.2016, 17:05
Ludzie walcie do tej firmy drzwiami i oknami.... Bo można walnąć kielicha i zagryść grzybkiem. Na prawdę polecam :D...

"Teddy bear" nasmiewamy się z nazwisk tez tak mozna ale nie ladnie

Teddy
@Choinka przy Kominku 08.09.2016, 23:57
"Teddy bear" nasmiewamy się z nazwisk tez tak mozna ale nie ladnie

Przepraszam :) Tak wyszło i już poszło... Nie mam nic do nikogo w tej firmie... I tak jesteście spoko w porównaniu do innych firm... A każda firma ma tam jakieś "niuanse"... ZEC i tak wypada nieźle...

wiem bo bylem

nie,nie sa...

użytkownik zarejestrowany

Oferta jest dalej aktualna i umowa o pracę jak najbardziej.

użytkownik zarejestrowany

Z tego co słyszałem będą szukać ślusarzy,operatorów CNC,tokarzy oraz frezerów konwencjonalnych.

qwerty

TRAVEL ZEC , jedyne takie biuro turystyczne! Uwaga goraca oferta Last Minute - hajfa

Dr.Ktoś
@qwerty 27.07.2016, 23:11

Trochę kultury bucu jak ci się nie podoba to pakuj walizki i leć do warzywniaka sprzedawać marchewki.Pozdrawiam.

not ur bussines

Trzeba byc totalnym minimalista(bo watpie ze piastujesz jakies konkretne stanowisko)zeby tak twierdzic...3tys w tej firmie zarabia garstka osob i ti z dlugim starzem i to w zalozeniu ze prowizja bedzie w danym miesiacu bo czasami nie ma nic

Abcdefgh.

Czy komukolwiek zależy jeszcze na obiektywnej opinii, czy to już tylko kącik frustracji? Firma nie jest zła, poniewaz: dbają o płynność remontów,czasami jest ich aż za duźo w stosunku do określonego czasu na ich realizację,łagodnie mówiąc. Pensję są wypłacanane każdego10 mc.jeśli chodzi o bhp, jest adekwatne do zagrożeń występujących w tej branźy zwłaszcza na terytorium edf,a jest ich sporo.kwestia socjalu jest sporna,od pewnego czasu odbiera się to co było motywacją do pracy i zaangaźowania,począwszy od premii spraw,dodatków szkodliwych,na Art higieny kończąc.dziwne jest równieź to że w dziale kadr zapomnieli o perspektywicznym myśleniu,poniewaz nie zatrudnia młodych pracowniķow ,a tym starszym bliżej do emerytury niż do entuzjastycznych porywów pracowitość.pewnego pieknego dnia gdy już zatrudnicie w biurach wszystkich podciotków,okaźe się ze hale maszynownie i spawalnie są puste,a to wlasnie my fizyczni jestesmy krwia tej firmy,razem tworzymy jeden organizm,pamietajcie o tym,drodzy kierownicy. W tym miejscu warto wspomnieć o ,nowych porządkach.czy na prawdę uwaźacie ze wdroźenie programu sql poprawi efektywność pracy,bo jak na razie efekt jest odwrotny do zamiaru,podobnie jak z wydawaniem ubrań które bądź co bądź niszczą się,czy na prawdę potrzebne są setki emajli z prośbą o potwierdzenie wydania, czy poprzedni system był aź tak zły? Od pewnego czasu onoszosze wraźenie jakby ktoś celowo działał na niekorzyść firmy,świadomie i trwale chciał zniechęcić pracowników do pracy rzucając im przysłowiowe kłody pod nogi.

elektryk

@elektryk 22.04.2016, 23:21
Nie wiecie czy dalej szukają elektomonterów? Byłbym zainteresowany. Ile płacą? Jakie są warunki? I majster ok?...

Jesli w Siechnicach to tragedia...

mel

Znajdzie się jeden knedel z konkurencji na forum i napisze durnoty. Praca jak praca trzeba ja wykonywać. W biurach atmosfera jest dobra, zarobki znośne, a że szef OPR da czasem to się zdarza. Pracy dużo ale stabilnie.

obcy

Związki mu wychodziły pozostawienie w pracy oni tylko o takich pijaków walczą

hajtZECer

A ty zecer to z konkurencji ZEC jestes. No albo nie dostales premii za twoje lenistwo. Eeee zlapali cie na wodzie! i nie wyleciales tylko juz pic nie mozesz i sie wsciekasz i wyrwc sie nie mozesz. ale ugotowany jestes

Zecer przestań pitolić głupoty o braku BHP i o zakazie zgłaszania wypadków. Licznik w 2015r został 3 razy wyzerowany niestety. A jak Ci się nie podoba to oczywiście możesz się zwolnić i szukać szczęścia u innego pracodawcy.Może tam się napijesz wódki z odpowiednimi osobami i dzięki temu awansujesz na kierownika, a może nawet na Dyrektora.

ZECer

Nie idźcie tam - tyle wam powiem - a wiem co mówię bo niestety tam robię. Firma po prostu oszukuje szeregowych pracowników, nie płaci za nadgodziny, zatrudnia synków wyżej postawionych gdzie tylko można.Donosicielstwo kwitnie, to reguła. No i musisz wódkę pić (oraz wiedzieć z kim) żeby być w tej "właściwej" bandzie. Komuna ciągle trwa w ZECu w najlepsze! Najgorsze fatalne warunki BHP, nie dają masek ochronnych, rekawic, o wszystko trzeba błagac, najczęściej opdowiadają po prostu że "nie ma". Brak wypadków?! I wy w to wierzycie?! Jest zakaz zgłaszania takich rzeczy po prostu, masz cicho siedzieć jak ci sie coś stanie bo straszą zwolnieniem! Marzę żeby się stamtąd wyrwać...

Moje stanowisko to monter remontu maszyn cieplno mechanicznych.

Kasa wypłacana terminowo, podstawa może i nie poraża ale do tego dochodzi premia, dodatek od szkodliwych, nadgodziny płatne bardzo dobrze i sumka wychodzi do przyjęcia. Więc nie przejmowałbym się np. podstawą 2300 brutto. Oczywiście od wszelkich dodatków i premii podatek odprowadzony i grusza też ładna.

Byłem w rybniku z Panem kierownikiem ktory dostał mercedesa po chwili zatrudnienia. Wyszedł kompletny brak doświadczenia w prowadzeniu remontu. Na zadane pytania konsultował się z mistrzem który robił tylko to żeby dokręcać śrubę pracownikom , a nie im pomagać. W kwestii poradzenia się czy rozwiązania problemu pracownicy musieli sobie radzić sami. Pod koniec dopiero było zainteresowani w kwestii co jest potrzebne itd jak termin zaczął się kończyć.

spawacz

A ile zarabiają w zec serwisie spawacze? bo słyszałem że nawet dobrze na produkcji węzłów ciepłowniczych.

gość

Tyle co biuro zarabia to się w głowie nie mieści ,teraz stworzyli nowe stanowisko dyrektora i kierownika działu zasobów ludzkich , dyrektor ma 4 ludzi pod sobą a kierowniczka 1 osobę no naturalnie kasa za tym poszła że ho ho , nie rozumiem tej firmy układy , układziki kolesie a robole zasuwać i nic nie gadać

Polo

Na Jaworznie tylko firmy obce zarabiają na konto ZECu.

Monter

Mi zaproponowano 2300zł Brutto...Niestety poniżej mojej godności.

Ja

Ta dyskusja w ogóle schodzi na dziwny tor. może odezwię się ktoś kto tam pracuje i podpowie jak tam jest naprawdę , a nie byli zawistni pracownicy ? Myślę ze co roku jest chociaż trochę inaczej i może ktoś kto do tej pory tam pracuje się wypowie?

Gość

W tej chwili nie szukamy nikogo do pracy w zarządzie,aktualnie nie kupujemy kolejnego Mercedesa może później.

Andrzej

To co się wyczynia w tej firmie woła o pomstę do nieba. Przeciętny robotnik flaki sobie wyprówa żeby zarobić na chleb a i tak ledwo starcza do końca miesiąca a kadra się wozi mercedesami. Czy tam w ogóle ktoś pracuje? Co chwilę ktoś wychodzi, wyjeżdza w trakcie pracy i załatwiają swoje sprawy prywatne. Bo nie wierze w to że mają codziennie spotkania biznesowe, z których wracają z pełnymi torbami zakupów. A rodzina to już szczególne przywileje ma. 7 razy więcej zarabiają za nic nierobienie, szkoda gadać.

kolega

nie rozumiem skad te dziwne komentarze na temat wypadków? to chyba dobrze ze nic sie nie stało? niestety jak widac na stronie po 4 latach wypadek był bo tablica od nowa liczy dni.

bober

To ile godzin w miesiącu trzeba przepracować żeby zarobić te 3tyś,i jak wygląda system pracy zmianowa?czy jedna zmiana?

not ur bussines

ta tablica to sciema ONI nie zglaszaja wypadkow sam widzialem!!!

ona
@not ur bussines 05.09.2016, 12:10
ta tablica to sciema ONI nie zglaszaja wypadkow sam widzialem!!!

widziałeś jak nie zgłaszali wypadków? opowiedz jak wygląda niezgłaszanie wypadków ;) widziałeś dokładniej to niezgłoszenie? ale lepiej niż książki z angielskiego :D

operator

ten kto się stara, chce i lubi może zarobić podan 3000 zł . kwestia chęci, umiejętności i podejścia. jest jak jest. jak się chce zarobić trzeba niestety się postarać i NAWET w tej firmie można. Trzeba tylko chcieć!

Pinta

Część pracowników nie patrząc na najemników sama psuje atmosferę w firmie. Każdy chce podwyżki a chce dać z siebie minimum. Najlepiej o 13.30 iść pod prysznic o godzinie 7 rozpocząć prace , a o 9 jeść śniadanie do 10. Co daje 5,5 h pracy... Rozumiem polityka nie jest idealna w każdej brygadzie, wina pracownika i kierownika ale jeśli pracownik chodzi naburmuszony i wszystko mu się należy ( jest o tym przekonany) niech powie to swojemu kierownikowi. W firmie powinna być budująca atmosfera . Pracowałem w tej firmie pół roku. Uważam że nie można o wszystko winić zarząd bo on głównie zajmuje się organizacją i znajdowaniem pracy oraz kontrolą kierowników. Po to są rozbudowane gałęzie firmy żeby każdy był za coś odpowiedzialny. Odnośnie samochodów które kolą co niektórych , uważam że samochody tj. audi mercedes to nie porsche czy ferrari i nie ma się co tak bardzo obrażać na kogoś kto jest na dużo wyższym stanowisku bo teraz wieśniak co sprzedał pole takimi też jezdzi.

nowy

Niedawno się przyjąłem kokosów nie ma. Ale wcześniej pracowałem w różnych firmach i bywało bardzo źle. Tutaj jak płacą dodatki nie jest źle. Denerwują niekompetentni mistrzowie IW.

mirek

Mało pracy we Wrocławiu, Dużo teraz wyjazdów ale musisz sam kwatere znaleźć, a zaliczke rozliczysz w delegacji. No i nagrody specjalne wprowadzili.

obcy

Ale tu u was hejterów na forum i kiblowe tematy omawiacie. A co do tego ma audi "prezesika"? U nas prezes jeździ focusem, a wolałbym by jeździł bardziej reprezentacyjnym autem. Powiedzcie lepiej coś o warunkach w pracy bo zastanawiam się nad waszą firmą. Jak z delegacjami, godziny dodatkowe płacą?

normal2

bono trochę kultury i nicka powinieneś zmienić

unglab

bono ale prezesik jeździ a7 a nie q7, a od "głąbów" nie powinno się wyzywać porządnych ludzi

bono

firma to parodia sprzątaczki lepiej zarabiają ;normal najlepiej z pracy nie wychodz to prezesik będzie miał nowe q7 głąbie jeden;

lala

toalet tez nie daja, tzeba miec swoje, to dopiero wstyd

lal

super firma, ze nawet papier toaletowy trzeba miec swoj, zero socjalu wstyd

UKA

Kaszalot, to nic dziwnego, że zarabiasz 1500. O 4:30 w tygodniu siedzisz przed kompem, to w pracy przysypiasz :) U mnie w firmie w pokoju mam też kolegę, który nocami siedzi przed kompem. Rano przysypia na krześle i już kilka razy szefowi podpadł.

normal

Nie jestem kierownikiem majstrem brygadzista tylko zwykłym pracownikiem który nie udaje mdgajwera i mam na rękę więcej niż 1500. Jak jest robota i lecą godziny to można dobrze zarobić a robotę i tak trzeba zrobić. Ja jeste zadowolony bo praca stabilna.

kaszalot

Nie jesteś kierownikiem majstrem brygadzistą a co gorsza najemnikiem nie masz co liczyć na większą pęsję. Kierownicy niższego szczebla na rękę mają ok 5800 a zykły pracownik który udaje mdgajwera na niecałe 1500 na rękę co miesiąc. Kadry biurowej pk 300 osób a pracowników ok 100 do 130. Biuro jest obstawione przez rpdzinkę znajomych i dalszą rodzinkę zero wiedzy technicznej i chodzą jak święte krowy. Noe powiedzą dzieńdobry,a co gorsza jeszcze zwracają się do ciebie na ty zero kultury osobistej.Zero jakich kolwiek zasad liczy się tlko pżądek i bhp. Ważne audity

bono

Ta firma to dno i to w pełni tego słowa znaczeniu od pracownika wymaga niestworzonych rzecz w zamian oferując pensję nieadekwatną do wykonanej pracy a kadra kierownicza to zbieranina wazeliniarzy nieznających się na niczym i dbający tylko o własną (usunięte przez administratora)!

mateo80

Bo jest przyjacielem p.Dyrektora

wkurzony

Dyrektor techniczny firmy nie ma pojęcia o procesach technologicznych. Może tak powrót do szkoły na korepetycje?!

PWS

Ile się zarabia Zależy na jakim stanowisku Od 1500 do.........

były pracownik zec

Jest jeden mistrz o inicjałach M.K , który jest odpowiednią osobą na stanowisku, niestety reszta zgadza sie z tym co piszecie niżej. Nadal kantują z prowizją ,[usunięte przez admina] nadgodziny i wymuszają aby pracowac 7dni w tyg jak najdłuzej. Teraz jeszcze założyli zasieki na płocie , brakuej wartownika na wieży i tablicy "praca czyni wolnym i uszlachetnia"

toto

lipa...

Zostaw opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEC SERVICE