Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

ametyst

macie dużo ofert na stronie, wszystkie aktualne?

nicknowy
@ametyst

no skoro tam są to chyba tak, czemu miałoby być inaczej?

@ametyst

Tak, wszystkie, które są na stronie są aktualne. Te, które otworzyły się niedawno mają dopisek "NOWE", nie oznacza to tego, że reszta jest nieaktualna. ;)

pach
@AMD

no i super, dobrze, że tego pilnujecie, bo nie traci się czasu na już zakończone rekrutacje ;)

Born
@AMD

Jak jest w wymaganiach znajomość excel/word to jakiś podstawowy kurs wystarczy mięć, czy trzeba być zaawansownym w temacie? Jak myślisz?

@Born

Myślę, że podstawa wystarczy. ;)

WItek

Dają umowy na czas nieokreślony? Jak tak to po jakim czasie??

cX
@WItek

dają, najpierw jest próbna, później na określony a później na nieokreślony.

Witek
@cX

A z czasową to na rok i co dalej? kolejny rok i nieokreślona? Czy jak?

Teresa

co ze stawką się dzieje w tym czasie? na każdej jest możliwa większa? podlega to negocjacji? mam na myśli indywidualne podwyżki, nie grupowe czy też inflacyjne

faruko
@Teresa

no zawsze możesz coś spróbować ponegocjować przy kolejnych przedłużeniach umowy ;)

@faruko

pytanie tylko z jakim efektem to wychodzi? czymś konkretnym należy się wykazać? jest jakaś wartość lub ogólna cecha, którą w firmie wyjątkowo się ceni?

@Teresa

Przede wszystkim zwracamy uwagę na uczciwość oraz dbałość, ale także na chęci doskonalenia czy poszerzania swoich kompetencji. Natomiast, jak zaczynają się kampanie remontowe, potrzebujemy ludzi, którym nie straszne są wyjazdy na delegacje. ;)

rafi
@AMD

okej, a co do tych wyjazdów, to ile trwają średnio te delegacje? co ile są zjazdy?

Born
@cX

A jak to czasowo wygląda? ile okres próbny a ile później ta umowa na określony?

logmag

cześć, pytanie mam, logista magazynowy pracuje poniedziałek piątek czy w weekendy też?

logmag
@logmag

jakieś nadgodziny się zdarzają czy nie?

Kruk

ul Wagonowa, ul, Fabryczna i jeszcze jest EC Wrocław, czy ktoś mógłby wyjaśnić co się gdzie mieści co to lokalizaje?

kątownik
@Kruk

ul.Wagonowa - produkcja detali i podzespołów dla branży kolejowej. ul.Łowiecka - produkcja detali i elementów spawanych. EC Wrocław - to zapewne Elektrociepłownia czyli prace modernizacyjne itd.

@kątownik

pod względem specyfiki pracy pracowników fizycznych są raczej spore różnice? jest miejsce, w którym pracę można uznać za najłatwiejszą? jeśli tak to ze względu na co? i co z biurem, warunki raczej porównywalne czy ta specyfika też na nie jakkolwiek wpływa?

@Teresa

Nie ma pracy łatwiejszej czy trudniejszej. Każda praca jest podobna tj. zależna od wiedzy, doświadczenia i nastawienia człowieka. Specyfika jest taka, że w "pracy fizycznej" można się po prostu bardziej ubrudzić, ale również wymaga doświadczenia czy skupienia względem wykonywanego zadania. Na każdym ze stanowisk się czegoś wymaga czy będzie to praca biurowa czy fizyczna. W biurze na ten moment mamy otwartą rekrutację na jedno stanowisko: specjalistę ds. sprzedaży.

kątownik
@Teresa

Moim zdaniem wszystko zależy od doświadczenia, operatorzy maszyn zważając na charakter pracy i wymagane umiejętności, mają lżejszą pracę niż pracownik na ślusarni co nie znaczy, że jest ona łatwiejsza. To samo się tyczy pracy biurowej. Jeśli jesteś w czymś dobry to przekłada się to na łatwość wykonywania danej pracy.

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
poniwo

Jak firma traktuje pracowników, jest uczciwa?

remix
@poniwo

socjal jest ok. wypłata zawsze na 10tego

@remix

To najważniejsze. Napisałbyś jeszcze co się włącza w socjal? Plus jeszcze pytanie o ogolną atmosferę, traktowanie pracownika. Będę wdzięczny

@poniwo

Nie nie jest uczciwa , jest wymyślona premia nazywana prowizją, i jak zrobisz nadgodziny to ucinają prowizję

remix
@Zecus

ja za nadgodziny mam płacone i prowizję też mam co miesiąc, obecnie nie jest na bogato ale zawsze coś. Karta multisport, luxmed, wczasy pod gruszą, paczki dla moich dzieciaków na święta z tego korzystam

@remix

Czyli rodzice mają się z czego cieszyć odnośnie benefitów? a powiedz mi czy wielkość rodziny wpływa na kwotę gruszy? jak jestem sama to teoretycznie na tym tracę? z paczką podobnie?

@remix

Ta Multisport prawie 60 zł Luxmed żeby był sens to opłacać bo podstawowa oferta to coś jak NFZ to chyba coś około 150zl faktycznie super sprawa????????????????

@remix

No to sporo tego jest, można coś skorzystać przy okazji i wybrać pod siebie

@Zecus

Nikt cię chyba nie zmusza do korzystania z benefitów ;) Ogólnie to nie wiem czy wiesz jakie są terminy na NFZ? :D A co do Multisporta to i tak się opłaca, bo jakikolwiek karnet na siłownie czy coś w okolicach 100zł, a tu możesz korzystać z innych atrakcji, tylko trzeba wiedzieć gdzie ;)

marti
@Zecus

Ta super sprawa, na NFZ czekałem tygodniami. Przy LUX MED dostaję się z dnia na dzień nawet przy pakiecie podstawowym, który mam za 1 zł. Więc sorry nie obraź się, ale to takie pieprzenie z twojej strony.

Gustaw

Po wymienionych wymaganiach na kierownika budowy spokojnie wszystko spełniam jako inżynier budowy. Jest sens aplikować? Czy jako inżynier budowy się odnajde w obowiązkach? Jaka organizacja pracy itd ale zacznijmy od umiejętności i charakteru pracy

@Gustaw

Zapraszam do aplikowania.

Fojtek
@AMD

gdzie się aplikuje do was na inne łatwiejsze stanowiska?

Fojtek

Fizyczna

odadoz
@Fojtek

fizyczna praca to szeeerokie pojęcie, zależy co umiesz, jakie masz doświadczenie, uprawnienia i wogóle.....

odadoz
@Fojtek

ogólnie oferty masz na stronie internetowej firmy

Enzo

w jakiej formie są dofinansowane wczasy? kasa czy jakieś karnety albo coś?

@Enzo

dofinansowanie pieniężne na podstawie Preliminarza środków z ZFŚS (nie w formie karnetów)

rex
@AMD

co roku takie same? można wiedzieć jaka to kwota i czy to na pracownika czy na członka rodziny?

W mieście Wrocław poszukiwano operator produkcji. Jakie tam proponowano zarobki?

nomadek

dalej szukają, nie wiecie?

nomadek

doświadczenia jakiegoś chcą?

torro
@nomadek

dopiero co pisal, takze powinno byc aktualne

julisz
@nomadek

patrz na ich stronę internetową, mają tam wszystkie aktualne oferty

ktoś wie? jestem ciekaw

@grg

Jak operator to operator giętarek czy wielomaszynowy, jak produkcji to brygadzista ;), doświadczenie w przypadku operatorów min. 1 rok, w przypadku brygadzisty min. 2 lat. :)

@nomadek

Zawsze warto zajrzeć na naszą stronę internetową. Tam znajdują się zawsze aktualne oferty pracy, obecnie jest ich sporo.

@AMD

o dzięki wielkie za konkrety

@AMD

a jeśli chodzi o rekrutacje na stanowisko operator wielomaszynowy, to jak to wygląda? ile jest etapów?

@grg

podejrzewam, że nie będzie to jakiś bardzo skomplikowany proces i nie ma się co stresować tym

@grg

dwa etapy prawdopodobnie będziesz mieć

@golup

jakieś zadanie się może pojawić?

@golup

ogólnie to oprowadzaja po zakładzie czy nie bardzo?

@irroo

To zależy od stanowiska. Najczęściej kierownicy sprawdzają pod względem praktycznym na stanowisku spawacza.

@irroo

Jeżeli kandydat chciałby zobaczyć halę produkcyjną to po spełnieniu określonych wymogów BHP przez kandydata, kierownik ją pokazuje razem ze stanowiskiem pracy, na które jest aplikacja. Jednak zaznaczam, że nie wszędzie jesteśmy w stanie pójść z kandydatem i jest to spowodowane głównie dbałością o jego bezpieczeństwo oraz o zachowanie wymogów formalnych jakie obowiązują na terenie Elektrociepłowni itp.

@AMD

ale jeszcze o jedno dopytam jeśli to nie problem - czy po rozmowie dostaje się odpowiedź zwrotną, nawet jak będzie negatywna, czy brak odpowiedzi = brak chęci zatrudnienia?

@irroo

Zależy od kierownika. W większości wiem, że jeżeli kierownik jest zainteresowany to już na samej rozmowie kwalifikacyjnej uzgadnia z kandydatem szczegóły zatrudnienia. Jeśli nie dajemy znać to czasem trzeba się przypomnieć i dopytać. ;)

@AMD

No właśnie, skoro lepiej jednak w razie czego się dopytywać czy to oznacza po prostu, że jest więcej osób i czasami trudno obsłużyć? Ilu średnio się zgłasza na jedno miejsce? I jak cała selekcja jest przeprowadzana?

@Teresa

Zależy od stanowiska. Na biurowe i kierownicze dużo dużo więcej, na spawalnicze też sporo, niż np. na montera czy elektryka. Procedura: selekcja na etapie CV, selekcja kierownika danego oddziału, rozmowa rekrutacyjna od 1 spotkania do 2.

Robert
@AMD

Ja z kolei zapytam o rekrutacje na stanowiska biurowe i kierownicze (mnie akurat interesuje kierownik projektu) ile mniej więcej czasu, wiadomo chodzi mi o szacunkowy pogląd, będzie trwała rekrutacja?

@Robert

A orientujesz się przy tym ile teraz etapów mają na tym stanowisku i co konkretnie weryfikują? Ciekawe w sumie faktycznie jak długo skoro podobno sporo kandydatów do biura chce się zatrudnić. Wiadomo jak spora jest teraz konkurencja?

Dejw

czy praca na produkcji będzie trudna? przyjmują samych wykwalifikowanych pracownikó czy ktoś bez kierunkowej szkoły da rade sie dostać?

@Dejw

Raczej po szkole kierunkowej lub jakiejkolwiek innej znajomości w temacie. Na staż chyba nie będzie problemu... ;), ale to już indywidualnie na maila: rekrutacja@zec-service.com.pl, bo musiałabym porozmawiać jeszcze z kierownikiem, więc nie chcę nic mówić w 100%.

Dejw
@AMD

dzięki, zainteresuje sie tematem, staż w sumie też ciekawa opcja

staż
@AMD

a w kwestii stażu jest szansa się dowiedzieć tutaj, na jakie stanowiska przyjmują na staż i kiedy się można zgłaszać? mi by bardziej o biurowe stanowiska chodziło?

staż
@AMD

i jak długo by trwał taki staż?

szari
@staż

słuchaj pisz o konkrety mejla, bo od ręki się dowiesz co i jak, a tu niewiadomo czy ktoś w ogóle zauważy to pytanie

@staż

macie maila to tam się kontaktujcie

@staż

Zgłaszać się można w każdej chwili, nie ma u nas wyznaczonych terminowo naborów, mail to: rekrutacja@zec-service.com.pl . Biurowe, ale jakie konkretnie?

Kijanka
@Dejw

Jak masz pojęcie w temacie, to warto

biro

a jakie są?

biro
@AMD

księgowość, kadry, administracja coś w tym obszarze byłaby opcja?

@biro

Musiałabym popytać dyrektorów, ale prosiłabym wpierw o wysyłkę CV.

@Dejw

czy ciężko to zależy co na tej produkcji będziesz robić są łatwiejsze i trudniejsze rzeczy do roboty

@golup

a do tych łatwiejszych co należy?

golup

za moich czasów to był dość solidny zakład. jeśli chodzi o branże to na pewno jeden z najlepszych moim zdaniem

Dolas

Robota jak robota. Przychodzisz, robisz co masz i wychodzisz. Pensja na koncie i już. Ogólnie jest jak trzeba.

@Dolas

produkcja rozumiem? czy jakiś inny dział?

rodi
@Dolas

a jak chodzi o atmosferę między pracownikami to raczej spoko jest? czy średnio?

Wiwid
@kex

A co tu produkują? Myślałem, że to głównie remonty, jakieś modernizacje, ogólnie jakaś usługowa działalność?

@Wiwid

Przepraszam, ale bezczelnie ;) przekopiuję z naszej strony: - elementy stalowe do pudeł lokomotyw, - elementy stalowe do wózków taboru kolejowego, - małe podzespoły spawane do pudeł i wózków, dodatkowo: -usługi cięcia laserowego, gazowego (CNC), -usługi obróbki skrawaniem i plastycznej (w tym CNC), -obróbka plastyczna blach i detali (prostowanie i gięcie), -czyszczenie blach i detali w śrutowniach przelotowych i bębnowych, -produkcja i regeneracja części do urządzeń energetycznych (pompy, wentylatory, wymienniki ciepła, separacje walczaków itp.), -usługi spawalnicze (w tym wymagające uprawnień UDT, TUV), -wytwarzanie, montaż i naprawa spawanych konstrukcji klasy 1, 2, 3, a w szczególności stalowych budowlanych, taboru kolejowego i instalacji technologicznych (na dowolne media i ciśnienia )

@Wiwid

jesteś kandydatem do firmy o której nie wiesz czym sie zajmuje? dobre

logista

na logistę magazynowego 2 lata doświadczenia wystarczy? celują w doświadczonych czy ogarniających pracę, ale niekoniecznie z 10-letnim stażem pracy?

@logista

Celujemy w doświadczonych i ogarniających pracę, ale niekoniecznie z 10-letnim stażem. ;) Każdy łapie wiedzę inaczej, dla jednego wystarczą 2 lata a dla innego potrzeba 10, zależy jak pewnie się czujesz na danym stanowisku. Jeśli zagwarantujesz jakość wykonywanej pracy to najważniejsze.

ambitny
@AMD

a ile etapów ma rekrutacja na to stanowisko u was?

@ambitny

Przeważnie 2 etapy, na każde stanowisko.

@logista

Zależy od człowieka. Jeden ogarnie pracę po roku, ale już drugi będzie potrzebował na to więcej czasu, ale po to jest rozmowa kwalifikacyjna i okres próbny, żeby się wzajemnie sprawdzić i poznać, dlatego zapraszam do wysyłki CV. ;)

ok

pisze jako ślusarz na produkci. dwie zmiany są od 6 do 22 nie ma nocek, kasa spoko dla mnie przynajmniej terminowo zawsze. umowa o prace jest wiec urlopy l4 wszystko do załatwienia bez kombinacji. jest przyzwoicie ogólnie według mnie

@ok

z jakim doświadczeniem startowałeś?

@ok

nie wiesz czy przyjmują prosto po szkole? w sensie do przyuczenia?

soda
@młody

na ich stronie jest info o praktykach i stażach może to by było dobrym rozwiązaniem na początek? chyba że celujesz bezpośrednio już w jakąś ofertę pracy?

@soda

praktyki tez by były spoko, byle się nauczyć

@soda

najlepiej jeżeli po tych praktykach jest możliwość zatrudnienia potem, nie wiesz może?

@młody

ja nie wiem ale ciekawa bym była czy jeśli byłaby taka opcja to stawka leci z automatu w górę czy dalej na tej samej się leci? wie ktoś?

@Teresa

Na praktykach czy stażu inaczej, a przy zatrudnieniu inaczej, raczej w górę niż w dół :)

miałem ponad 2 lata doświadczenia

szari

no to wiadomo :)

@AMD

dość odczuwalna jest taka różnica później?

@ok

czy ogólnie na produkcji robi się jakieś skomplikowane czynności czy raczej coś prostego?

Stark

W jakich godzinach pracuje się na stanowisku montera izolacji?

Stark

Chodzi o Wrocław jak coś

jedna zmiana 6-14

@Stark

masz w ogłoszeniu napisane o tym

workwork
@nik

a jakies nadgodziny? cos wiesz?

@workwork

a na stanowisku operator wielomaszynowy zdarzają się nadgodziny czy raczej nie?

@workwork

nie mam pojęcia, czerpałem info z ogłoszenia

Junior
@workwork

6-14, z tego co ktos napisal, ktos potwierdzi?

Konti

Czy w przypadku stanowiska montera remontów urządzeń brak prawka jest dyskwalifikujący? niby jest napisane, że mile widziane, ale wiecie jak to jest, prędzej wybiorą kogoś kto posiada. czy gdybym się zadeklarował, że zrobię już po zatrudnieniu to szanse będą większe?

lego turbo
@Konti

deklarować to sobie możesz. liczą się efekty.

lego turbo
@Konti

a tak serio to jak nie mają w wymaganiach to zgłaszaj sie, co ci szkodzi.

@Konti

Nie, nie jest dyskwalifikujący. :) Zapraszamy do złożenia swojego CV.

Konti
@AMD

o dzięki za odpowiedź, a tak plus minus długo się czeka na odzew??

@Konti

Jak kierownik jest zainteresowany to szybko się kontaktuje ;)

@Konti

Chłopie daj sobie spokój z tą firmą tam ludzie po 30 latach pracy zarabiają po 3100 . To jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) ,w tym roku nawet złotówki na święta nie dali . Ale prezes Porsche ma żeby nie bylo

@Zecus

Obseruję nick "Zecus" od jakiegoś czasu i tak mi się wydaje, że musi zajmować w brew pozorom całkiem dobrze płatne stanowisko, bo jak już tak długo narzeka na tą firmę, a się nie zwalnia to ewidentnie coś jest na rzeczy. ;) Przykro tylko słuchać, że winnego widzi się zawsze Prezesa, ale niestety wiąże się to z nie do końca dobrą znajomością funkcjonowania firmy na co dzień i tym, że wiele osób u nas jeździ porządnymi autami, ba nawet ma miejsce na prakingu, o czym się kompletnie nie mówi skupiając się na markach aut, ale na całe szczęście wypłata zawsze na 10-tego spływa. :)

Helena
@AMD

Chciałabym dopytać czy każdy pracownik może korzystać z miejsca parkingowego? Jest to bezpłatne, czy płaci się jakiś abonament? I czy to prawda z tym, co pisali o braku paczek/dodatków świątecznych?

@AMD

Cała kogeneracja się już się śmieje że pod zecem salon Audi. Pani Aniu u Pani też słaba znajomość firmy , ponieważ u ,,zwykłych pracowników to się nazywa zapomoga

@Helena

Parkować mogą tylko uprzywilejowane osoby można pracować 15 lat i trzeba parkować na chodniku , chyba że jest się jakimś pociotkiem to wtedy dostaje się wstęp na parking. A z dodatkiem świątecznym szczera prawda nawet zlotoweczki

@Helena

Jeśli chodzi o Łowiecką to rzeczywiście jest tu właściwie ten problem, że nie do końca jest gdzie zaparkować na dobrą sprawę, dlatego to zaczepliwie poruszyłam. Nawet po uliczkach jakby nie patrzeć jest ciasno i mało kiedy coś się trafia. Nie słyszałam nic o abonamentach, parking jest współdzielony z Kogeneracją i nie jest niestety naszą własnością. Paczki świąteczne są organizowane dla dzieci, co roku, w zeszłym roku również. Natomiast w 2022 nie było nagrody świątecznej, co nie oznacza, że nagroda świąteczna jest czymś z natury obowiązkowym, ale czego się też nie mówi to np. to, że w roku 2022 wypłacona została nagroda okolicznościowa z okazji 30-lecia istnienia firmy. Dodatkowo, jeśli budżet w danym roku na to pozwala, staram się organizować pomniejsze eventy.

@AMD

Powiem Pani tak wszystkie cywilizowane firmy jak się słyszy wśród znajomych itp. choć symboliczne to na święta coś pracownikom dały . I tu Pani pokazała prawdziwe oblicze tej firmy ,co nie jest obowiązkowe to nie przysługuje , co chwilę jest coś obcinane jak nie zabraliscie deputatu mleka to obcięte środki czystości . Już nie wspomnę o tym że jak ktoś już wypracuje kilka nadgodzin to jest mu ucinana premia bo plebs powyżej jakiegoś pułapu poprostu nie może przeskoczyć. Albo euro po 4 zł przy wyjazdach zagranicznych to już w ogóle był hit. Ja rozumiem że jest Pani córką Prezesa i musi Pani dbać o firmę , ale potrzeba chłodnego spojrzenia na całość ,jaka jest średnia wieku pracowników fizycznych 55?

@Zecus

Przepraszam, ale ze swojej strony nie będę dłużej ciągnąć tego tematu, bo wydaje mi się, że powyżej już wszystko napisałam. Osobiście wolę rozwiązywać problemy i dokładnie tłumaczyć, co z czego wynika i taką kulturę staram się szerzyć.

@AMD

To prosiłbym o rozwiązanie problemu bardzo niskich zarobków fracowników fizycznych w firmie.pozdrawiam

@Zecus

a takich dyskusji to nie można wewnątrz firmy sobie załatwić?

@ark

Nie można , w jednej grupie wszyscy pracownicy w zeszłym roku złożyli zbiorowe podanie o podwyżki ,nie wiem dokładnie kiedy ale słyszałem o tym jakos w zeszłym roku i do tej pory cisza zero odpowiedzi , kto chce się tam zatrudnić musi sobie uświadomić że jest dla zarządu zwykłym plebsem któremu nawet negatywnie nie warto dać odpowiedzi . Z drugiej strony popatrz na to jest pracownik który pracuje u Ciebie ponad 30 lat ,czyli nie może być najgorszy bo przez tyle lat dawno byś się go pozbył i po tylu latach płacisz mu 3100 to o kim to świadczy

emeryt
@Zecus

pracowalem w różnych firmach plusy i minusy jak wszedzie , ale jak sie ciebie chlopie czyta to się człowiek zastanawia czy to nie jakiś trzeci co to księżyc ukradł

Szymon

przyjmują tez do przyuczenia, czy tylko doświadczone osoby?

Wiktoria
@Szymon

A na jakie stanowisko chcesz isć?

nie mam nic sprecyzowanego

ogólnie pytam

@Wiktoria

to jak, wiesz jak to wygląda?

panek
@Szymon

raczej jakieś doświadczenie jest wymagane

@panek

ale raczej, czy jesteś pewien?

@panek

przepraszam, że tak dopytuję, ale bardzo zależy mi na tej informacji

@panek

bo nie wiem, czy śledzić oferty, czy dać sobie spokój, bo i tak nie będę miał szans

@Szymon

To wszystko zależy, np. czy masz wykształcenie w kierunku technicznym, mechanicznym, energetycznym... więc ciężko mi powiedzieć dokładnie. Ogólnie przyjmujemy do przyuczenia, ale na konkretne stanowiska.

no takie kierunkowe mam

@AMD

a skoro tak to rozumiem, że szansa jest

@AMD

tylko trzeba wyższe czy wystarczy średnie?

@Szymon

No to jaki masz kierunek tego wykształcenia? Chyba na tej podstawie będziesz w stanie sprecyzować czego szukasz

@Deo

ale po prostu szukam pracy, niekoniecznie musi być związana z moim kierunkiem byleby do przyuczenia

@Szymon

No ale masz jasno powiedziane, że przyjmują, ale na konkretne stanowiska związane z wykształceniem

@Szymon

No ale nic, twoja sprawa jak to załatwisz, powodzenia w każdym razie

Wiktoria
@AMD

I na jakie te konkretne stanowiska przyjmujecie?

@Wiktoria

Stanowisk jest sporo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zec-service.pl - zakładka kariera. Najnowsze stanowiska, które się ostatnio pojawiły to Kierowca z kat. C, Tokarz - frezer czy Mistrz produkcji. Przyjmujemy również do pracy w Zielonej Górze, tu: Monterów remontu urządzeń cieplno-mechanicznych + spawaczy. :)

@AMD

Stanowisk jest sporo bo zarobki tragiczne ,przecież w firmach gdzie dobrze płacą ludzie się nie zwalniają

Tee
@Zecus

A ty jojczysz i jojczysz i dalej tu pracujesz?? Nie gadaj, że się boisz, że będą lepsi od ciebie i dlatego skutecznie zniechęcasz konkurencję??

@Tee

Hmm z tym zwalczaniem konkurencji w sumie prawie trafiłeś ,ale to nie ja tylko kierownicy ja skutecznie zwalczają . Przychodzi jakiś kandydat kierownik mu oferuje 3400 brutto i pach nie ma konkurencji. Ale jak już się uda kogoś nabrać to to i tak długo nie trwa bo taki kandydat przepracuje miesiąc zarobi 3100 netto i pach znowu niema konkurencji.pozdrawiam

Ombre

Ile pracuje kobiet w firmie?

@Ombre

szukasz pracy czy agencji matrymonialnej co?

Rogacz
@ok

a co jezeli jest po prostu kobieta?

@Rogacz

@Rogacz

Myślę nad zatrudnieniem i chciałabym wiedzieć, czy byłabym bardzo w mniejszości

soda
@Ombre

aż tak to jest dla ciebie ważne? może stanowisko chociaż określ czy pytasz o całą firmę?

@Ombre

Mamy w swoim zespole kobiety, ale ze względu na zakres wykonywanych prac rzeczywiście zgłasza się do nas więcej panów. Proszę się nie martwić, na pewno by się Pani odnalazła. :)

jakub

dyżurny elektryk, to praca zmianowa? jakie są godziny? czy to na zasadzie pomocy "doraźnej"

jakub
@jakub

sprawdzam ogłoszenie ale nie skonkretyzowanego...

@jakub

radzę się z nimi bezpośrednio skontaktować i wysłać cv

@bliższy

Ano po takie info to może i tak. A czy ktoś ma może jakąś opinię z pracy na tym stanowisku? z tej pespektywy też fajne wiedzieć na co się człowiek pisze

@Teresa

praca jak praca, nie ma co się zastanawiać tylko pracować... przygodzisz robisz swoje wychodzisz

@bliższy

aha czyli ani ciepli ani ziębi? i zarobki też takie sobie? na których stanowiskach w firmie mogłyby być satysfakcjonujące?

@Teresa

a gdzie ja napisałem cokolwiek, że jest "tak sobie". jest okej, po prostu ja nie roztrząsam, przychodzę do roboty, robię co do mnie należy i się odmeldowuje, ale to nie w jakimś złym czy negatywnym konkteście, bo ja tak lubię, zostawiać pracę za drzwiami zakładu i nie myśleć o niej do następnego dnia

Legolas

Uważam, że firma jest solidna. Warunki mi pasują, nie ma jakichś nie domówień. Tyle ode mnie, może komuś się przyda opinia jak chce tu startować

Zyn
@Legolas

Przydać się przyda, ale jeszcze bardziej jak napiszesz w jakim dziale pracujesz

Zyn
@Legolas

Z góry dzięki, od razu nada to szerszego kontekstu

@Zyn

Czy to się przyda, nie wiem. Wrzuciłem bardziej ogólną opinię, ale pracuje na magazynie

@Legolas

Ile jest zmian na magazynie?

@Legolas

i w jakiej lokalizacji robisz?

@Legolas

jako kandydat miało być, źle oznaczyłem

@leo

Może ja pomogę. Ja patrzyłem na magazyn w Nysie na stronie i tam podają, że jest jedna zmiana. Ale nie wiem czy o to ci chodzi.

@leo

W Nysie, jeszcze u nas tam kogoś szukają jesli ci odpowiada lokalizacja

@Kandydat

Tak, jak na ogłoszeniu

@Legolas

lokalizacja tak, ale właśnie widziałem, że to chyba na zastępstwo (?)

@Legolas

no, nie wiem jaki powód, ale to praca tymczasowa, a ja raczej celuję w coś na dłużej, więc chyba tym razem się nie uda

@leo

No to w takim razie musisz się rozglądać, już chyba nie pomogę, powodzenia

merg
@leo

a tam jest też info, że potem można być na uop we Wrocławiu, tylko nie wiem czy to już na stałe wtedy

@merg

Na stałe. :)

@leo

Magazynier NYSA - umowa-zlecenie z możliwością przedłużenia pracy do końca roku, praca jednozmianowa. Po zakończeniu zadania, perspektywa stałego zatrudnienia we Wrocławiu. :)

@Legolas

Szukamy do Oddziału Produkcyjnego logistę magazynowego: umowa o pracę, praca jednozmianowa (ul. Wagonowa Wrocław)

Zadowolony
@Legolas

Kadra kierownicza 1500 zł na głowę podwyżki dostała wiec każdy jest zadowolony od montera do kierownika ! Solidna firma !

Picolo
@Zadowolony

no to nieźle, a nie wiesz czy potrzebują kogoś aktualnie do pracy? są jakieś wakaty do obsadzenia?

majster
@Picolo

sprawdzaj sobie och stronę internetową, jak jeszcze pracowałem mieli bardzo fajnie ją zorganizowaną

kandydat
@majster

i nadal mają, właśnie przeglądam ich oferty, a jest w czym wybierać, ogólnie z perspektywy czasu polecasz firmę?

Aplikowaliście do pracy w firmie ZEC SERVICE? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Elektryk są korzystne?

Token

Aplikowałem swego czasu, ale nie przyjęli mnie, bo nie spełniałem do końca wymagań, ale warunki oferowali dość niezłe

Token

Mam zamiar wkrótce próbować ponownie, zobaczę czy coś się zmieniło w kwestii proponowanych warunków

moli
@Token

i w tym czasie jakoś się dokształcałeś, żeby spełniać wszystkie wymagania?

moli
@Token

to tak dawno aplikowałeś, że mogło się coś tak dość widocznie w tym zmienić?

Komisyjny

Aplikowalem, ale nie na elektryka, ale warunki dla mnie w porzadku

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1209 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław