Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

piano man

Czy feedback po rozmowie dostaje się nawet w przypadku negatywnego rezultatu rekrutacji?

gierek
@piano man

Trudno powiedzieć, bo takie osoby się tu raczej nie wypowiadają

@piano man

Jeśli się nie dostaje to proszę się przypomnieć. Czasem, w wirze pracy, każdy może zgubić gdzieś głowę ;)

O, okej

@eru

W ogólnym rozrachunku.

eru
@jan

okej, rozumiem, że nic bardziej szczegółowo się nie dowiem...

@eru

Jak zapytasz o coś konkretnego, to opowiem, ale tak sam z siebie to nie wiem co ci powiedzieć. Po prostu warunki mi odpowiadają i tyle

Wiktoria
@jan

To może coś się wypowiesz na temat atmosfery? Czy można się dogadać z pracodawcą i pracownikami? ;)

@Wiktoria

Tak, nie miałem z tym nigdy problemu. Ludzie są bardzo w porządku, więc i atmosfera okej, wiadomo, że to pewnie wszystko zależy od działu i tak dalej, ale ja nie narzekam

@jan

w jakim dziale jesteś? jaka umowa? od razu o prace?

Pracuję jako elektromechanik

Tak, umowa o pracę

i wszyscy tak dostają?

@witek

Nie pytałem każdego z osobna, ale nie podejrzewam, żebym był jakimś wyjątkowym przypadkiem na specjalnych warunkach, więc myślę, że mogę powiedzieć, że tak

@jan

nawet bym tego nie wymagał, żeby od każdego się dowiedzieć

@jan

ale to spoko, bo pewnie raczej tak będzie

qess

Operatorzy na ile zmian pracują?

qess
@qess

I czy wymagają dużego doświadczenia na takie stanowiska?

Od 1 do 3 zmian, zależy o jakiego operatora chodzi

min. 1 rok

quess
@AMD

Racja, nie określiłem, chodziło o operatora frezareki

quess

Okej, dziękuję

Robert

Mam pytanie, może głupie, ale przy ofertach pracy jest podana lokalizacja i czasami jest podane samo miasto a czasami EC miasto, to są jakieś inne lokalizacje?

@Robert

Są różne lokalizacje, bo mamy oddziały w: Zielonej Górze, Krakowie, Wrocławiu przy ul. Łowieckiej - nasza główna siedziba, Wrocławiu przy ul. Wagonowej, w Siechnicach :)

Robert

Okej, dziękuję

mikoman
@AMD

to jak są te oferty na różne lokalizacje to się idzie wtedy tam gdzie jest zapotrzebowanie czy można to jakoś wybrać?

@mikoman

Przeważnie ogłoszenia mają już zawartą informację o lokalizacji, więc kandydat zgłaszając się do nas na konkretne stanowisko wie gdzie będzie pracował, a jeśli nie ma informacji to zawsze można wcześniej dopytać. :) Wszystko jest omawiane i dopasowywane z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. :)

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

W Wrocław ZEC SERVICE poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Viola

Inspektor....od czego?

@Viola

Inspektor BHP

bokizrywać
@Viola

No jak to...Inspektor Gadżet ;)

ha. ha.
@bokizrywać

no faktycznie, boki zrywać... wyobraź sobie, że są różni mogą być inspektorzy... fajna fucha swoją drogą.

lemon
@ha. ha.

Pracujesz tu na tym stanowisku?

Kas

Dzien dobry, czy oferta na inspektira bhp, jest aktualna?

messim
@Kas

to trzeba byłoby zobaczyć na stronie czy wisi i wtedy będzie wiadomo

messim
@Kas

czyli papiery można spokojnie składać :)

Wiktoria
@messim

Zawsze można spróbować :) może ktoś z was już aplikował i powie jak wyglądała rekrutacja?

Kufry 1

Witam . Jako ślusarz na jakie zarobki można liczyć i jakie są premie??

GIUL

Witam. Widziałem że firma poszukuje operatora wycinarki laserowej wraz z mile widzianym doświadczeniem w spawalnictwie. Jakiej stawki mogę się spodziewać jako zarówno doświadczony operator jak i spawacz

@GIUL

nie wiem, nie pytałbym o to tu, bo to jest raczej do dogadania na umowie, jest pewnie kilka zależności

czajkowski
@xxx

Na umowie? W sensie?

@czajkowski

coś poszło nie tak w toku myślenia, rozmowie* miało być

@czajkowski

chociaż z kontekstu chyba można było wyczytać o co chodzi

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo ZEC SERVICE rekrutuje na stanowisko Administrator. Może ktoś planuje aplikować?

zetka

jestem zainteresowany

zetka

gdzie mogę składać papiery?

@zetka

Super! Proszę na adres mailowy: rekrutacja@zec-service.com.pl :)

czajkowski

Jakie są obowiązki na tym stanowisku? Jakie kompetencje są wymagane?

@czajkowski

Prowadzenie biura budowy. Uczestnictwo w Radach Budowy. Korespondencja z Zamawiającym i Podwykonawcami. Aktualizowanie Harmonogramu Prac. Tworzenie dokumentów zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami Zamawiającego. Zarządzanie, dystrybucja i rewizja dokumentów.

@AMD

Dodam jeszcze, że stanowisko dotyczy miasta: NYSA. Najlepiej zajrzeć na naszą stronę internetową -> zakładka KARIERA.

akcept

Ktoś tu pracuje jako brygadzista produkcji? Wypowiecie się na temat tego stanowiska tutaj?

@akcept

Ale o co konkretnie pytasz? Jakie aspekty?

@Gabriel

Takie ogólne informacje i wasze odczucia o pracy

@akcept

Ogólnie to dobra praca, ja nie narzekam

@Gabriel

A jak tam zespół, ludzie?

@akcept

Ludzie są różni. Wiesz co, nie chcę się jakoś specjalnie wypowiadać o ludziach, bo każdy jest inny i spłycenie tego do jakiegoś ogólnika, nie jest jakoś specjalnie miarodajne.

@Gabriel

Ale mogę rozumieć, że dobrze Ci sie tam współpracuje?

@akcept

Tak, tak powinieneś to rozumieć

Dobra, dzięki za opinie

po rozmowie

Byłem na rozmowie. Konkretna sprawa, pytania normalne, warunki uczciwe. To mi się podoba, że nie było jakichś wymyślnych pytań i był dobry klimat. Tak jak powinno być.

@po rozmowie

Hej, zdradzisz na jakie to było stanowisko?

@po rozmowie

I jak długo czekałeś na odpowiedź po wysłaniu CV?

Na operatora

@123

Wysłałem ostatnio kilka cv i nie skreślam dni w kalendarzu od tych dat

@po rozmowie

No jasne, tak mniej więcej chciałem tylko wiedzieć...

@123

Koło tygodnia może? Głowy nie dam uciąć, bo tak jak mówiłem, to był dość zaawansowany rekrutacyjnie czas

@po rozmowie

Dobra, nie męczę więcej o to

Obecnie firma ZEC SERVICE poszukuje na stanowiska Magazynier. Czy ktoś składa CV?

Oskarson

No właśnie ja chce składać. A co potrzebujesz?

Tom

a właściwie to czemu ktoś miałby się chwalić tym ze składa cv??

Tom

po co sobie robić nadmierną konkurencję. może jeszcze zachęcać innych co by raźniej było?

Tom

ja powiem tylko tyle. jakby ktoś się przyjmował i efekt był pozytywny to niech da jakieś aktualne info na temat przebiegu rozmowy

Kratos
@Tom

Byłem już sporo czasu temu więc tak dokładnie nie pamiętam, ale było normalnie, pytania odpowiedzi, te sprawy. Miła osoba ze mną rozmawiała, także o tyle było luźniej.

leo

ja mam w planie, w najbliższych dniach zamierzam złożyć cv

grabus
@leo

I jak poszło?

leo
@grabus

jestem umówiony na rozmowę rekrutacyjną

AMD

Właśnie zostały zamieszczone nowe oferty pracy! Poszukujemy magazyniera (Nysa) oraz Logistów magazynowych (Wrocław). Zapraszam do odwiedzenia naszej strony interentowej -> zakładka Kariera.

@AMD

Czy jak pracowałem w hurtowni to to może się liczyć jako doświadczenie pokrewne?

Mam uprawnienia odpowiednie.

Pablimo
@Oskarson

no ja bym powiedział, że tak. Poczytaj obowiązki jak podobne to się liczy

@Pablimo

No to dobrze, jesteś może z magazynu? Możesz mi powiedzieć jak tam jest?

Konrad

Witam. Napotkałem się na ofertę - operator frezarki CNC. Pytania odnośnie pracy: jak duże elementy są obrabiane? Czy produkcja jest seryjna? Programy pisane przez programistę / z pulpitu maszyny? Praca w systemie 2 / 3 zmianowym?

@Konrad

Odpowiadam na pytania: Max gabaryty: 4000x400x400. Skomplikowane programy pisane są przez programistę, jednak jest możliwość pisania programów przez operatorów. Praca na 3 zmiany.

leasso

Widzę, że są 2 lokalizacje w ofertach we Wrocławiu - macie tam 2 siedziby?

bone
@leasso

Wygląda na to, że tak, na mapach się wyświetla, że tak jest. Na stronie jest tylko Łowiecka, ale może dlatego, że to główna

leasso
@bone

I one się czymś różnią? W sensie specyfiką wykonywanych prac/usług?

@leasso

Siedziba główna mieści się na ul. Łowieckiej 24, a na ul. Wagonowej jest nasz Oddział Usług Eksploatacyjnych dla Przemysłu oraz jedna z Grup Produkcyjnych. Na Wagonowej praca opiera się często na współpracy z ALSTOMem, tu na Łowieckiej z EC Wrocław, ale to tak w dużym uogólnieniu, bo prace są różne i wykonujemy je w całej Polsce.

małami

Wiszę w ofercie, że mile widziane j. angielski i francuski. O ile angielski mnie nie zaskoczył to francuski trochę tak, rzadko to bywa w wymaganiach. Dużo działają w państwach, w których jest francuski?

@małami

Tak, aczkolwiek zaznaczam, że jest napisane "mile widziane". ;) Proszę przesłać swoje CV.

@AMD

Okej, dziękuję. Właśnie widziałam, ale nie chciałam sie dowiedzieć praktycznego zastosowania ewentualnych umiejętności

@AMD

A czego mogę się spodziewać po tych szkoleniach zaznaczonych w ofercie?

@małami

Szkolenia zewnętrzne zaproponowane np. przez przełożonego, w celu poszerzania wiedzy i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. :)

@AMD

Super, dziękuję za pomoc.

Czy pracując w firmie ZEC SERVICE można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

ale

Po 3 miesiącach? Wydaje mi się, że to za krótko, żeby awansować. Przynajmniej nigdy nie słyszałem o takim przypadku

Haha
@ale

Najpierw to trzeba się sprawdzić a nie od razu nie wiadomo co. Jak będziesz robił dobrze to czemu nie ale to chwilę zajmuje żeby wszystko ogarnąć. Ale ambitnie trzeba przyznać.

klakier

po 3 miesiącach to ty okres próbny dopiero skończysz raczej, ledwo się wdrożysz i już awans? ja rozumiem cele i ambicje, ale proponuję stawiać sobie je trochę bardziej realnie, nigdzie nie dostaniesz promocji po tak krótkim czasie pracowania

niku
@klakier

Tak jak koledzy wyżej piszą. Widzę, że młodzi to mają niepokolei w głowach teraz i wydaje im się, że nie wiadomo co osiągną w krótkim czasie

Haha
@niku

A co ma do tego wiek niby? ludzie mają różne podejście bez względu na to moim zdaniem... a ambicje też trzeba mieć

klakier
@Haha

Zgadzam się.

prak

Czy w zecu można odbyć praktyki prywatne czy przyjmuja tylko ze szkoly

@prak

co to są praktyki prywatne??

@prak

w sensie że sam z siebie chcesz przyjść na praktyki za darmo? to nie lepiej bardziej jakiś staż albo zatrudnić się normalnie?

@prak

tak tylko gdybam oczywiście do niczego nie namawiam itp.

@prak

Najlepiej przez staż z UP. Ewentualnie, jeśli masz status studenta to przez uczelnię jako praktyki, ale napisz do nas na rekrutacja@zec-service.com.pl . Pomyślimy na spokojnie, co można zrobić i żebyś Ty przede wszystkim na tym nie stracił. :)

@Ems

no sytuacja jest ogólnie taka, że pracę mam, ale myślę nad małą zmianą i chciałbym tak zobaczyć jak wygląda firma od środka czy mi to podejdzie, a niekoniecznie od razu wywracać sobie wszystko do góry nogami

@prak

widzisz? już masz odpowiedź, tak jak mi się wydawało że przez staż najlepiej. zawsze to inaczej a też cię będą uczyć jeszcze i tak dalej wiesz. a jeszcze takie z ciekawości pytanie, ty po prostu chcesz rodzaj roboty zmienić czy jak?

imo
@prak

no to od tego jest też umowny okres próbny. on nie jest tylko na sprawdzenie pracownika, ale też na sprawdzenie firmy i obowiazkow w niej

@imo

dobra, dzięki za wszystkie odpowiedzi i przemyślę sobie jaka opcja będzie dla mnie najlepsza

Rambo

Ile doświadczenia starczy na dyżurnego elektryka? Jak praca jest na jedną zmianę to są jakieś nadgodziny, można wyrabiac? jak ktoś wie to byłbym wdzięczny za pomoc.

odp
@Rambo

nie wiem czy to jest tak wprost powiedziane.. tyle ile daje ci pewność i samodzielność na tym stanowisku. do tego wiadomo jakieś wykształcenie dobre by było, uprawnienia

Paradajs
@Rambo

To też ci wyjdzie na rozmowie: czy znasz się na temacie, czy kojarzysz co będzie do ciebie należeć i tak dalej.

Kand
@Paradajs

A na rekrutacji omawia się zadania, pokazuje co będzie się robić, stanowisko czy cokolwiek???

@Kand

Tak, ale przypominam, że zakresy obowiązków są opisane w ofertach. :)

@Rambo

Zapraszam do przesłania swojego CV: rekrutacja@zec-service.com.pl

@AMD

jest jakaś osoba która na początku pokazuje?

@AMD

ah chodzi mi o to czy jedna osoba powiedzmy jest do szkolenia na początku czy to raczej po prostu losowo kto akurat ma czas

heh
@diax

spokojnie na głeboką wodę samego bez koła ratunkowego nikt cię rzucać nie będzie

@diax

Tu musiałabym podpytać. Na pewno jest osoba, która przeszkala, więc nie ma się co martwić. :)

@AMD

ok, to tak pytam bardziej z ciekawości, to nie jest aż taka istotne

dzięki

@diax

e no nie mów, trochę jest istotne, w końcu od tego zależy jak ci praca podejdzie i ile się nauczysz

hubi

zobaczyłem na ogłoszenia i co to w praktyce oznacza ten program mentorski? to jest dla nowych pracowników na początku czy jakoś później?

@hubi

na czym to własciwie polega? pierwsze slysze. ale jak ktoś co wie to chetnie poczytam. niech ten gowork sie na cos przyda

Maja
@Kizo

Program Mentorski to nauka w systemie 1 na 1, dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość nauki z ludźmi mającymi doświadczenie w branży a sam mentor to osoba, która poda ci pomocną dłoń, wskaże odpowiedni kierunek dla twoich działań, a także pokaże ci techniki i strategie działań, jakich sam używa. Pomocne?

@Maja

okej, dziękuję. i ile to trwa jeżeli mogę dopytać?

@Kizo

Program mentorski polega na zasadzie przekazywania wiedzy. Nie tylko chodzi o młode osoby, które uczą się od najstarszych. Pragniemy unikać takich stereotypów. Chodzi o to, aby mniej doświadczeni pracownicy mogli mieć możliwość doszkolenia się u profesjonalistów. :) To program, który ma za zadanie docenić wiedzę oraz doświadczenie mentorów i stworzyć ścieżkę rozwoju dla adeptów.

@AMD

ile w takim razie trwa taki program i jakich stanowisk dotyczy? czym się ten program kończy?

hubi
@AMD

brzmi rozsądne, dzięki za rozjaśnienie

heh
@Kizo

a może się po prostu zatrudnij i skorzystaj a nie takie przesłuchanie robisz?

Trumpf

Pytanie do osób zorientowanych , operator pras krawędziowych 10 lat doświadczenia , praca na najnowszych maszynach, oprogramowaniach m. in delem. Zarobki na poziomie 5000 zł netto możliwe w ZECu czy nie ma sensu składać CV?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1213 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław