Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

Czy w firmie ZEC SERVICE rzeczywiście można liczyć na zarobki 3500 PLN?

loro

i co, liczysz na to, że teraz każdy ochoczo napisze ile zarabia? nie sądzę.

kkm
@loro

zarobki mogą się różnic w zależności od stanowiska i stażu pracy.. nie da się tak jednoznacznei określić

Storm

Jedno dobre słowo ode mnie dla kandydatów - polecam, plus dwa dodatkowe - się zapoznać

@Storm

nie wiem czy ta gierka słów była potrzebna, ale rozumiem przekaz i się zgadzam

@Storm

źle się oznaczyłem, miało być jako pracownik, oczywiście

kzio
@loro

a czy komuś ta gierka słowna robi krzywde albo przeszkadza? raczzej mi sie nie wydaje. zbedne czepialstwo

@kzio

ależ ja się nie czepiam ;) pozdrawiam.

@kzio

i nie, nigdzie tak nie powiedziałem, że krzywdzi, czy przeszkadza, ale chyba mam prawo skomentować, tak? czy mój komentarz robi krzywdę, lub przeszkadza? raczej mi się nie wydaje, zbędne czepialstwo ;)

Breaker

Grunt to ze wszystkimi w firmie dobrze żyć i wtedy każda praca sprawia przyjemność i chętniej się do niej chodzi

odepe
@Breaker

No, kiedy w firmie jest dużo osób, to ciężko żyć dobrze z każdym. Ale nawet jak się siebie nie lubi, to szacunek mieć należy, to ważne

Kazik
@odepe

a często się zdarzają u was jakieś kłócenie sie? bo tak w sumie ciężko powiedzieć po tym co napisałes

?
@Kazik

Co to w ogóle za pytanie, czytałeś się? I z matką się pokłócisz i z synem się też pokłócisz - takie życie.

@Kazik

Mamy ponad 300 pracowników, wszystko jest możliwe... . ;) Kłótnie są ważnym elementem ludzkiego życia, uczą, a nieraz prowadzą też do czegoś nowego. :) :)

Sporo nas...

Pracuje mi się w porządku. Mamy przynajmniej zgraną ekipę. Pozdrawiam

kajman
@Erni

jako kto pracujesz?

kajman
@Erni

Na jakim dziale w sensie?

@kajman

Na montażu, nie wiem po co ci ta informacja

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

Czy zarobki oferowane przez ZEC SERVICE są adekwatne do zakresu obowiązków?

?

Co tego admina tu tak dużo? lepszej roboty nie ma niż zadawanie sztucznych pytań na profilu Zeca?

@?

Właśnie bardzo nam przykro, ale nie możemy nic z tym zrobić... próbowałam się kontaktować z GoWorkiem, ale bezskutecznie. Prawdopodobnie jest to jakiś pracownik GoWorka lub automat, który randomowo umieszcza pytania... Pozostaje mi tylko korygowanie jego postów :)

odepe

Moim zdaniem tak.

Duży

na ślusarza ile doświadczenia trzeba? starczy pół roku czy to za mało? i ostatnie pytanie czy normalnie jest umowa o pracę czy jakoś na początku inaczej. dziękuję

@Duży

Ślusarz min. rok, najlepiej więcej. Na początku jest umowa o pracę na okres próbny.

PL2000
@AMD

Okres próbny normalnie trwa 3 miesiące?

Shadow

Jestem zadowolony że tutaj trafiłem do pracy, znajomy mi polecił, więc uznałem czemu nie , spróbuję no i się opłaciło.

@Shadow

na jakim stanowisku jesteś? możesz coś więcej powiedzieć?

@Garskow

Montaż urządzeń cieplno-mechanicznych tak dokładnie. Przede wszystkim pracuje na jedną zmianę w normalnych godzinach, mam rodzinę więc nie wyobrażam sobie siedzieć po nocach i tylko się mijać z żoną w drzwiach. Praca jak praca, jak umiesz wszystko poskładać i już masz to w rękach to leci, ja to od dziecka lubiałem takie dłubanie więc tym lepiej się robi.

@Shadow

nawet sobie z ciekawości zerknąłem na te strone i widziałem, że wymagania solidne, myślałem dla siebie bardziej o ślusarzu produkcyjnym bo już dwa lata doświadczenia mam za sobą i na pewno bardziej siebie w tym widzę niż na tych innych stanowiskach. no nie ukrywam, troche zazdroszcze tej jednej zmiany, ale z drugiej strony jestem już z poprzednich prac przyzwyczajony do dwóch, więc wielkiej różnicy mi to nie robi, przynajmniej porozkładam sobie jakieś sprawy na różne godziny to też ma swój plus

@Garskow

Kto co lubi, tu już ci nie opowiadam bo nie moja działka. Jak masz jakieś doświadczenie to moim zdaniem nie ma po co szukać innego stanowiska, bo 2 lata to już coś.

@Shadow

do doświadczenia też myślę, że by nie mieli żadnego ale a jeszcze tak kilka słow o przyjęciu? z uczciwym podejściem do czlowieka?

szczery
@Garskow

No normalnie, nie ma nic niezwykłego w przyjęciu, tylko załóż coś ładnego i odpowiadaj na pytania. Nikt nie kąsa.

@szczery

koszula już wyprasowana nie mam jakichś problemów z rozmowami, więc jakoś sie nie boję jak nie będą cisnąć to wszyscy wyjdziemy na swoje, bo ja nie będę sie stresował

Oezu
@Garskow

Zawsze jesteś taki pewny siebie? Bo wiesz, trafi kosa na kamień i co zrobisz? Oczywiście ci tego nie życze ale radzę mieć to na uwadzę na przyszłość. Zwłaszcza jak jesteś młody. Troche pokory

@Oezu

pokory mi nie brakuje, a pewności siebie wstydzic sie nie zamierzam, niektorzy to wszystkiego by się bali nieważne czy młodzi czy starzy

Otto

Można gdzieś zobaczyć realizacje tej firmy? Jakaś strona, gdzie jest dużo zdjeć albo coś w tym rodzaju?

@Otto

Na tą chwilę można zobaczyć wykaz naszych realizacji do 2019 r., obecnie trwają prace nad zakładkami 2020 i 2021 r. Odpowiadając nt. zdjęć, ciężko jest je uzyskać do każdej z większych realizacji, nie wszędzie mamy na to zewzwolenia. Niestety siła wyższa. :( Zapraszam oczywiście do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.zec-service.pl - zakładka realizacje

O, dzięki bardzo, zerknę

@Otto

Macie na stronie sporo ofert jako monter i w sumie praca wydaje się ciekawa bo w różnych miejscach i tak dalej. Czy te oferty są aktualne? Można wysyłać CV teraz?

@Fioletowy

Nie chce tutaj mówić w imieniu pracownikow, ale dla mnie to jest raczej jasne, że jak oferty dalej są na stronie i jeszcze tyle to są aktualne, a złożenie CV na pewno nie zaszkodzi. Tylko z tego co widzialem na montera trzeba mieć specjalne uprawnienia, a nie tak, że coś sie kiedyś zamontowało albo robilo fizycznie i już można iść wszędzie, ale zakładam, że skoro te oferty cie zainteresowaly to raczej masz takie papiery.

@Fioletowy

Serdecznie zapraszam do aplikowania. Osobiście pilnuję, żeby na stronie widniały już tylko oferty, które są aktualne. ;)

@AMD

Papiery papierami ale doświadczenie przy izolacji mam akurat dosyć spore więc może by się udało.

@AMD

Bardzo dziękuję za pomoc, bo nie byłem właśnie pewny

@Fioletowy

Jak masz i jedno i drugie i to jeszcze spore doświadczenie jak twierdzisz to nawet sie zbyt długo nie zastanawiaj. W każdej pracy bez wyjątku patrzą na doświadczenie, więc już będziesz na lepszej pozycji od kogoś kto ma mniejsze.

Oezu
@Otto

Niesamowicie odkrywcze jest to co napisałeś.

@Oezu

Wsparłem tylko kolegę, też jestem z siebie dumny

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy ZEC SERVICE. Poszukiwani są Konstruktor. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

AMD

Chciałam Wszystkich uprzedzić, że ktoś pod loginem "Administrator" niestety zaczął siać nieprawdziwe informacje. Obecnie wyjaśniamy tą sprawę. Informuję, że na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Konstruktor oraz nie posiadamy ogłoszeń na pracuj.pl,a nasze aktualne oferty pracy znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na portalach Aplikuj, Indeed, Allektro. Z góry bardzo proszę o nie sugerowanie się informacjami umieszczanynymi przez osobę o loginie Administrator.

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy ZEC SERVICE. Poszukują kogoś na stanowisko Mistrz Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

AMD

Nie chciałabym, aby Administrator wprowadzał Państwa w błąd, dlatego informuję, że nie prowadzimy już od dłuższego czasu naboru na to stanowisko. Najlepiej zawsze zajrzeć na naszą stronę. Tam znajdziecie aktualne oferty pracy.

ZEC SERVICE poszukuje osoby na stanowisko Operator. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

AMD

A Administrator GoWork jest zainteresowany pracą w ZEC SERVICE, że się tak uaktywnił? ;) Oczywiście żartuję. :) :) Bardzo nam miło za dodatkową reklamę. :) Wykorzystując okazję, zapraszamy Wszystkich do aplikowania. Prowadzimy obecnie nabór na wiele stanowisk. Jeśli jesteś zainteresowany? Zobacz naszą stronę internetową i zostaw nam swoje CV na: rekrutacja@zec-service.com.pl

Temperance

najważniejsze, że dobrze traktują pracowników

Magic

Ludzie są najfajniejsi tutaj. Serio, gdyby nie atmosfera to nie chciałoby się nawet pracować. Już nie raz widzialo się firmy że jeden na drugiego nagadywał to się moment wszystkiego odechciewało. Tutaj na szczęscie tego nie ma

@Magic

nic więcej cie tu nie trzyma oprócz ludzi?

Magic
@Wild

Tego nie powiedziałem, za daleko idące wnioski. Ogólnie jest dobrze, ale podkreśliłem najistotniejszą dla mnie wkestię

@Magic

dla mnie bardziej liczy się stabilność w pracy, żeby jakoś czuć się w niej pewnie, bo ludzie ci w tej kwestii nie pomogą. jak tu z tym jest, jaka umowa?

Gutek
@Wild

Dają umowę o pracę także jak tak ci zależy na stabilności to jest okej pod tym względem, oczywiście jak pracujesz uczciwie.

@Gutek

nie no wiadomo, dzięki w takim razie.

Pilot

praca jak praca. wszystko zależy od twojej robotności i efektywności. im więcej tym lepiej. w tych warunkach jakie daje ... to można nieźle wyciągnąć.

Patryk
@Pilot

a jak wygląda kwestia wdrożenia we wszytsko?

Pilot
@Patryk

Chwilę zajmuję, żeby wszystko załapać, przynajmniej ja tak miałem, ale ludzie byli cierpliwi i teraz jest ok.

@Pilot

Miło słyszeć. :) Proszę pamiętać, że jeżeli jest jakiś problem natury zawodowej, tj. czegoś się nie rozumie czy ma się wątpliwości, to można zawsze zwrócić się do swojego przełożonego, który na pewno chętnie pomoże. Staramy się wdrażać kulturę dialogu i wzajemnego wsparcia.

Dżordż
@AMD

I to się szanuje. Pozdrawiam.

Honey

Warunki są stabilne, wypłata zawsze na czas i zawsze w odpowiedniej wysokości.

Buttercup

Trudno się dostać?

misiu
@Buttercup

To zależy kto, gdzie i po co XD. Jeżeli jesteś przykładowo dobry na tokarce, no to nie trudno się dostać na takie stanowisko.

Mademoiselle

żenujące są niektóre negatywne wpisy czy wy naprawdę jesteście tak mocno wykolejeni że nie ogarniacie nic prócz wzajemnego obrzucania się błotem.

Franciszek
@Mademoiselle

Taka natura ludzka, łatwiej ponarzekać niż powiedzieć coś pozytywnego... ;/ a co ty sądzisz o firmie? Może w końcu jakieś plusy będą? ;d

Mademoiselle
@Mademoiselle

według mnie zawsze najważniejsi są ludzi w firmie, jeżeli można się dogadać i panuje spoko klimat, to reszta już idzie. no i tu tak jest moim zdaniem. Pewnie też zależy od charakteru tego kogo zapytasz ale ze swojej strony mogę powiedzieć że lubię ludzi na zakładzie. Reszta jeśli chodzi o warunki jest w porządku.

Hak
@Mademoiselle

nie oszukujmy sie, że większość osob, która tu wchodzi chce obrzucac sie błotem albo obserwowac jak inni to robią, a nie myślą, że odbierają tym samym szanse kandydatom na dowiedzenie sie czegoś istotnego o firmie

@Hak

Na szczęście dzieje się to coraz rzadziej, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, o ile nie jest sprzeczne z prawdą. :) :) A jakie są media społecznościowe, sami doskonale chyba wiemy... Szkoda tylko, że tak mało osób ma jeszcze świadomość tego, że Internet nie daje anonimowości.

Voodoo

Potrzebuję umowy na czas nieokreślony. Mam tutaj na taką szansę?

@Voodoo

To wszystko zależy od Pana samego. ;) Zatrudniamy najpierw na okres próbny, następnie na czas określony i po tym czasie na czas nieokreślony. Jak długa jest to droga, zależy już od zaangażowania i etyki pracownika.

Węgiel
@Voodoo

ja się starałem i dosyć szybko dostałem taką propozycję. Wydaje mi się że ogólnie w dużej mierze tutaj doceniają pracownika z potencjałem.

nark
@Voodoo

tak naprawdę w większości prac tak jest, że jak pracownik sie sprawdzi i pracuje już jakiś czas firma proponuje umowe na czas nieokreślony, wiec jak będziesz sie uczyl i pokażesz, że ci zalezy myślę, że nie bedzie żadnych przeciwskazań

Overrun

Czy rozmowa rekrutacyjna na staż wygląda tak samo jak na zwykły etat?

@Overrun

Chodzi o staż czy o praktyki, bo to dwie różne rzeczy? Może spróbuję odpowiedzieć, w obu przypadkach wygląda inaczej niż rozmowa rekrutacyjna. :)

Jolanta
@AMD

O, to ja dołączę :) Czy NNW trzeba mieć we własnym zakresie? I oczywiście chętnie się dowiem, jak ta rozmowa z praktykantem wygląda. Pytam o niego, bo właściwie to nie wiem, czym się to różni od stażu. Chodzi po prostu o ucznia, żeby nauczył się u Was zawodu ;)

@Jolanta

Tak, NNW oraz orzeczenie lekarskie trzeba mieć we własnym zakresie. Jeśli chodzi o stażystów to osoby bezrobotne, firmy najczęściej pozyskują ich z Urzędu Pracy, natomiast praktykanci zazwyczaj przychodzą z Uczelni tzw. praktyka studencka - obowiązkowa lub dobrowolna. Jest jeszcze praktyka absolwencka/ staż absolwencki (osoba, która nie ukończyła 30 lat). Należy pamiętać, że staż czy praktyka nie są nawiązaniem stosunku pracy z pracodawcą. To tak bardzo skrótowo. :) Proszę o kontakt na rekrutacja@zec-service.pl.

Poczuj Palca

Aktualnie macie więcej pracy czy tyle co zwykle?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1209 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław