counter
4 3 18 5 1
jesteśmy wolni, możemy iść ... Nowy wpis

Wiele w firmie zmieniło się na lepsze... ale nie wszystko. Odchodzą nawet wieloletni pracownicy o ugruntowanej pozycji. Ilość osób, która przeszła przez tę firmę przez lata jest zatrważająca i nie, to nie dlatego, że "tam dadzą sobie radę tylko najlepsi"...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Q2Studio Autorska Pracownia Projektowa?

Pytanie Nowy wpis
@Pytanie

Czas pracy nie jest regulowany

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Co jaki okres czasu w Q2 Studio Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Kamila

Czy jest duża rotacja pracowników ?

Ania
@Kamila

Nie. Ludzi przybywa, ale stary skład trzyma się od wielu lat.

Prawda Nowy wpis
@Ania

Czyżby, ze starego składu coraz mniej ludzi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Q2 Studio Sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Paweł

Potwierdzam, że rotacja jest znacznie większa niż w innych firmach o tym samym profilu. Dodatkowo zła atmosfera pracy, wywieranie negatywnej presji, duża ilość nieodpłatnych nadgodzin, problem z uzyskaniem wcześniej zapowiedzianego urlopu, opóźnienia w wynagrodzeniu. Nie polecam.

anonymous
@Paweł

Pracuję w Q2Studio i owszem, pojawiają się nadgodziny, ale mogę odebrać je w postaci urlopu. Atmosferę pracy oceniam jako bardzo dobrą. Ludzie są młodzi i bardzo zgrani.

Marta
@Paweł

Pracuję w Q2Studio ponad rok czasu i nigdy nie zdarzyło mi się otrzymać wynagrodzenie z opóźnieniem. Atmosferę oceniam, jako bardzo dobrą. Każda osoba, która zaplanuje urlop z wyprzedzeniem i poinformuje o nim swojego kierownika, otrzymuje go.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Czy pracodawca Q2Studio Autorska Pracownia Projektowa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nierzetelna fimra, zalega z platnosciami - unikac jak ognia. Trzeba sie dopominac o pieniadze, nigdy nie oddzwaniaja.

Konrad

Jest to firma nierzetelna, naciągająca podwykonawców.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Q2Studio Autorska Pracownia Projektowa? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Ola
@Administrator

Pracownia jest na etapie intensywnych zmian. Z tego co wiem, projektów przybywa, dlatego Q2Studio, będzie prowadziło dodatkową rekrutację.

Renia

Wydaje mi się, że opinia o "ogromnej rotacji" jest przesadzona. Z tego co się orientuje to aktualnie robią sporo dużych projektów, dlatego szukają architektów. Czasami z nimi współpracuje i nie zauważyłam znaczących zmian personelu

kami_wro

Ogromna rotacja pracowników nie jest przypadkowa. Szkoda nerwów. W środowisku krążą legendy o tym miejscu, które nie są wcale przesadzone. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Q2 Studio Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad