Sportisimo

Opinie o Sportisimo

stan na 2019

Zdecydowanie odradzam. Obecna kierowniczka bez przerwy obraża swoich pracowników, otwarcie mówi że są idiotami i trzeba ich prowadzić za rączkę. Sama siedzi większość dnia w biurze nic nie robiąc. Dookoła wszędzie plotki, pomówienia i oskarżenia. Faworyzowanie niektórych pracowników. Do tego wygórowane oczekiwania z centrali która tnie po kosztach, najczęściej cierpią na tym pracownicy.

2017

Nie polecam. W moim przypadku mobbing w każdej postaci (zastraszanie, pomówienia, obrażanie i duża różnica w wypłacie), a wszystko to dlatego, że nie spodobałam się jednej z kierowniczek, która czerpie osobistą satysfakcję z poniżania ludzi.

kandydatka

Stanowisko: Kierownik zmiany Przebieg rekrutacji: Rekrutacja przebiegła bardzo szybko. Standardowe spotkanie. 2 panie niezbyt znające się na rekrutacji, nie za bardzo wiedziały, o co pytać. Zadały kilka prostych pytań i potem szybkie zapytanie o oczekiwane zarobki. Po mojej odpowiedzi panie nie potrafiły ukryć zmieszania. Nie miały takiego budżetu (2.500-3.000 netto). Nie dziwi mnie to. Sportisimo to firma czeska a Czesi wiedzą, jak ciąć koszty i poprawiać wyniki minimalnym kosztem. Panie wyraźnie zaznaczyły też, że pracy będzie bardzo dużo a liczba pracowników minimalna. System pracy po 12 godzin, 2 kierowników zmiany. Była to najmniej profesjonalna rekrutacja na jakiej byłam, choć panie były bardzo miłe a ja dzięki temu uniknęłam niepotrzebnego stresu. Pytania: Nie było niestosownych pytań, określiłabym je jako standardowe. Miałam wrażenie, że te panie z chęcią by mnie zatrudniły, gdybym tylko zadeklarowała niższe zarobki. Czy dostałeś pracę? nie Stopień trudności: bardzo łatwy

Zostaw opinię o Sportisimo - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sportisimo