Opinie o sklepie sportisimo.pl - SPORTISIMO s.r.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sportisimo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sportisimo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Sportisimo w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy Sportisimo organizuje staże dla studentów?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Sportisimo? Czy trudno jest zdobyć awans?

stan na 2019 Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Obecna kierowniczka bez przerwy obraża swoich pracowników, otwarcie mówi że są idiotami i trzeba ich prowadzić za rączkę. Sama siedzi większość dnia w biurze nic nie robiąc. Dookoła wszędzie plotki, pomówienia i oskarżenia. Faworyzowanie niektórych pracowników. Do tego wygórowane oczekiwania z centrali która tnie po kosztach, najczęściej cierpią na tym pracownicy.

2017 Nowy wpis

Nie polecam. W moim przypadku mobbing w każdej postaci (zastraszanie, pomówienia, obrażanie i duża różnica w wypłacie), a wszystko to dlatego, że nie spodobałam się jednej z kierowniczek, która czerpie osobistą satysfakcję z poniżania ludzi.

logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
OnlyGO
(4 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
kandydatka

Stanowisko: Kierownik zmiany Przebieg rekrutacji: Rekrutacja przebiegła bardzo szybko. Standardowe spotkanie. 2 panie niezbyt znające się na rekrutacji, nie za bardzo wiedziały, o co pytać. Zadały kilka prostych pytań i potem szybkie zapytanie o oczekiwane zarobki. Po mojej odpowiedzi panie nie potrafiły ukryć zmieszania. Nie miały takiego budżetu (2.500-3.000 netto). Nie dziwi mnie to. Sportisimo to firma czeska a Czesi wiedzą, jak ciąć koszty i poprawiać wyniki minimalnym kosztem. Panie wyraźnie zaznaczyły też, że pracy będzie bardzo dużo a liczba pracowników minimalna. System pracy po 12 godzin, 2 kierowników zmiany. Była to najmniej profesjonalna rekrutacja na jakiej byłam, choć panie były bardzo miłe a ja dzięki temu uniknęłam niepotrzebnego stresu. Pytania: Nie było niestosownych pytań, określiłabym je jako standardowe. Miałam wrażenie, że te panie z chęcią by mnie zatrudniły, gdybym tylko zadeklarowała niższe zarobki. Czy dostałeś pracę? nie Stopień trudności: bardzo łatwy

Zostaw merytoryczną opinię o Sportisimo - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Sportisimo?

Liczba opinii klientów firmy Sportisimo, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sportisimo?

Kandydaci do pracy w Sportisimo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sportisimo