Opinie o Stokrotka w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stokrotka, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stokrotka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Wrocław

Pytanie Nowy wpis

Czym w Stokrotka zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

pracownik Nowy wpis

kierowniczka z supermarketu z ulicy Sielskiej niszczy psychicznie pracowników a regionalna nie reaguje na wołanie o pomoc

stokro

Ja nie wiem gdzie wy pracujecie. Ale współczuję. W mojej stokrotce od warzyw oraz nabiału jest koordynator i pracownicy sie tych stanowisk nie tykają. Na zmianie mam min. 4 kasjerów na 3kasy. Zawsze pracownik idzie na przerwę. I nie ma aż tak jak piszecie. Owszem trzeba pracować tym bardziej ze mamy sklep bardzo wysokoobrotowy. U nas nigdy nie jest spokojnie. Zawsze jest dużo ludzi. Ale u mnie zarówno pracownik jak i kierownik pracuje. Przerabia palety, wypieka itd. Wiec może niech wasi kierownicy się wezmą za prace to będzie wam łatwiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stokrotka