Opinie o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Aldona Nowy wpis
Inne

W ogłoszeniu dla pracownika administracyjno-biurowego niby godziny pracy nie zostały określone jako elastyczne ale podano za to przedziału rozpoczęcia pracy w zakresie od 7:00 do 9:00. Czy wybór faktycznie jest dowolny?

Viola Nowy wpis
Inne

Dzięki kancelarii Semper Invicta odzyskałam opłaty administracyjne z polisy ubezpieczeniowej Open Life. Wszystko odbywało się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami drogą telefoniczną . Prawnicy bardzo dokładnie objaśnili mi procedury i przebieg sprawy. Umowa z kancelarią została podpisana w lipcu 2023 r. , a środki otrzymałam w wrześniu 2023 r. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Serdecznie polecam.

Lucy Nowy wpis
Inne

Witam. czy zawsze będzie tak, że Pracownik administracyjno-biurowy będzie pracował na umowie zlecenie? Teraz jak jest dostępna oferta to tylko ta forma była wtedy wskazywana. Czy ilość pracy jest adekwatna do wskazanych zarobków za nią?

#Beata K
Inne

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z kancelaria. Współpraca sprawna, gdy zaszła potrzeba również ustalenia telefoniczne. Umowa zrealizowana zgodnie z ustaleniami i pełna satysfakcja z odzyskanego odszkodowani. Polecam z czystym sumieniem.

Darkom Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@#Beata K

Pani Beato, czy pani pracuje w tej kancelarii?Taka szybka odpowiedź. Poprawiającą wizerunek. Proszę napisać - Czy tak samo jak wszystkich klientów, oszukano panią na zwrocie pieniędzy z odszkodowań?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista/tka ds. Digital Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Witam. jakie warunki można mieć do spełnienia aby móc dostać się na aplikacje radcowską? Trudno mi było odszukać taka ofertę w sieci a widzę, że ktoś o niej wspominał jeszcze w zeszłym roku. w jakiś okresach przyjmowane są nowe osoby?

Magda z Rzeszowa
Inne

Bardzo dziękuję Kancelarii Prawnej Semper Invicta za szybkie i bezinwazyjne odzyskanie pieniędzy z Towarzystwa Open Life, produkt Dziesięciokrotka. Nawiązanie współpracy bez poniesionych kosztów - luty 2023, odzyskanie pieniędzy - grudzień 2023. Serdecznie polecam

Baśka
Inne

Dobre opinie pisane przez samych pracowników? Widzę jaka sugestie w jednym wątku. Gdy by faktycznie tak było to ciekawi mnie dlaczego nie udzielają przy tym odpowiedzi na inne pytania, które kandydaci zadają? Jeśli praca jest opcjonalna to wiadomo czy przyjmują tu może na administrację? Mam doświadczenie z innego miejsca pracy, ciekawa jestem tutejszych szczegółów. byłaby to umowa o prace?

anonim
Inne

Witajcie. Interesuje mnie oferta związana z aplikacją radcowską. Wiem, że kiedyś widniała w formie ogłoszenia na pewnym portalu. od kolejnego roku zamierzam do niej przystąpić i szukam właśnie dla siebie czegoś we Wrocławiu. czy jest ktoś na bieżąco w warunkach i mógłby się w tym zakresie wypowiedzieć? Czy trudno jest się dostać?

Regi
Pracownik

Skuteczne poprowadzenie sprawy z TU Europa. 2.5 roku trwania sprawy, apelacja TU, ale się udało. Polecam!

Doma
Inne

Ktoś wie co kryje się pod wpisem o atrakcyjnym wynagrodzeniu? Nie podali konkretnej kasy tylko coś takiego w ofercie pracy dla Kierownika Departamentu Prawnego. Albo wiecie coś o widełkach płacowych? I jeszcze widziałam, że dają prace na umowie o prace lub kontrakt b2b. Pensja jest zależna od formy zatrudnienia?

Tomasz
Inne

Skutecznie poprowadzili moją sprawę z TU Europa. Polecam każdemu

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Agatka
Inne

Hej, pisano tu już jakiś czas temu, że kancelaria zatrudnia już tylko z polecenia. Nadal tak jest, nie ma szans żeby się dostać z zewnątrz? A jak z ofertami stażu, zdarzają się? Rozważam okoliczne kancelarie jako miejsce pracy, będę wdzięczna za informację!

Pracownik
Pracownik
@Agatka

Niestety, Kancelaria na ten moment nie prowadzi rekrutacji. Zostają tylko polecania.

Arturc1
Inne

Dziekuje za szybkie załatawienie sprawy Jestem bardzo zadowolomy Kancelaria w ciągu paru miesięcy odzyskała dla mnie 3900 zł z dziesięciokrotki - Brawo

Pytanie
 Pytanie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. na Diagnosta Laboratoryjny? 14 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Mirek
Inne

kancelaria odzyskiwała pieniądze od Vienna Life w oparciu o prejudykaty UOKIK wydane wcześniej dla sądów aby wiedziały jak orzekać w sprawach klauzul abuzywnych stosowanych w umowach Vienna. Niestety kancelaria sama stosowała w swoich umowach ze mną takie klauzule. daŁem się wrobić w to , że wygrane od Vienny pieniądze mają spłynąć na konto kancelarii a na moje konto dopiero z konta kancelarii, dlaczego tak dowiedziałem się później, ponieważ kancelaria wszelkie odsetki za opóźnienie w wypłacie zasądzonej wyrokiem sądu przywłaszczała dla siebie, z powodu zapisu w umowie, że wszystko poza kwotą zasądzoną należy się kancelarii- wpisane gdzieś tam w umowie. bez mojej zgody na wpływ zasądzonej kwoty przez sąd na ich konto nie chcieli przyjąć zlecenia. Po wygranych przez nich sprawach w I i II instancji gdy Vienna nie wypłacała zasądzonej kwoty nie zwracali się z egzekucją wyroku, ponieważ odsetki od kwoty naliczane były im a nie mnie, któremu nie wypłacano pieniędzy z powodu opóźnienia, do czasu gdy sam zwróciłem się do Vienny o realizację wyroku sądu. Po zwróceniu się do kancelarii o odsetki a następnie o zwrot dokumentów stali się nieprzyjemni w obsłudze kontakcie przez telefon, nie realizując zwrotu dokumentów zgodnie z dyspozycją, kwotę zysku od wygranej ustalili na 30%, a Vienna wystawiła mi do urzędu skarbowego kwotę podatku od odsetek , które przywłaszczyła sobie kancelaria. dokumenty odesłali z po roku czy półtora, nie pamiętam. nie polecam, braki etyki, naciąganie przy pomocy zawoalowanych zapisów w umowie

Mariusz
Inne
 Pytanie
@Mirek

Z treści wiadomości wnioskuje że sprawa została wygrana ale w Pana ocenie źle rozliczona ? skoro ma Pan umowę to raczej nie powinno być problemów z uzyskaniem należnych Panu pieniędzy. Zasadniczo jestem zdziwiony bo miałem okazje współpracować z kancelarią w 2021 r i wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami.

Renata
Pracownik

Wszystko odbyło się telefonicznie i mailowo. Trwało dwa lata, gdyż pozwany bank odwoływał się od niekorzystnego dla siebie wyroku, opóźniał zakończenie sprawy, by jak najpóźniej oddać pieniądze z nieetycznie skonstruowanej poliso lokaty. Ostatecznie przegrał, pieniądze dostałam na konto. Kancelaria policzyła sobie za wszystko godziwy procent, ale nie narzekam, bo mogłam nie dostać nic, a stawki za usługi prawnicze jakie są każdy widzi.

Helena
Inne
@Renata

a jaki to procent? albo czy chociaż wiesz, czy mają konkurencyjne ceny za usługi ?:)

M1975
Inne
@Renata

Właśnie jestem po pierwszej rozmowie telefonicznej w sprawie odzyskania nieprawnie pobranych kosztów z polisolokaty. Teraz mam podjąć decyzję czy zawierać z nimi umowę. Po przeczytaniu tutaj tych wszystkich negatywnych opinii zastanawiam się czy faktycznie ta kancelaria jest warta zaufania. Procent jaki chcą faktycznie duży ale z tego w co mnie zapewniają nic nie mogę stracić a tylko zyskać. Proszę szczerze powiedzieć warto z tą kancelarią zaczynać.

Adam
Inne
@M1975

Zakończyłem współpracę z kancelarią jakiś czas temu. Ogólnie moje odczucia są raczej pozytywne - co prawda sprawa trwała dłużej niż mnie zapewniano ale finalnie udało się odzyskać środków. Firma pobrała prowizje jaką wcześniej ustaliśmy wiec tutaj nie mam uwag - nie musiałem też płacić opłat wstępnych co zasadniczo przekonało mnie do podjęcia współpracy.

AnetaRa
Inne
@M1975

Właśnie moja współpraca z kancelarią została zakończona 2 dni temu. Odzyskano mi opłaty administracyjne z polisy z Open Life. Generalnie 99% ustaleń poczynionych przy zawieraniu umowy się sprawdziło. Zostałam poproszona po zakończonej rozprawie o zostawienie komentarza, więc ja z czystym sumieniem mogę kancelarię polecić.

Anna
Inne
@Adam

Dłużej tzn., jak długo? Stale obsługiwała wszystko jedna osoba czy w jaki sposób było to zorganizowane? Zmieniają się w zależności od sytuacji?

Ewa
Inne

Nie polecam współpracy z Kancelarią .W 2021 roku za namową Kancelarii podpisałam umowę o odzyskanie kosztów z polisolokaty .W umowie był zapis ,że nie poniosę żadnych kosztów w przypadku przegranej sprawy i wielokrotne o tym zapewnienie.Wyrok zapadł w styczniu 2022 roku ,a Kancelaria powiadomiła mnie o tym w lipcu 2022 jednocześnie żądając zapłacenia kosztów w kwocie 917 zł. Czuję się (usunięte przez administratora) przez Kancelarię i narażona na koszty.finansowe,Prawnicy tak postępować nie powinni.Proszę się zastanowić zanim ktoś podpisze współpracę z tą Kancelarią.

Helena
Inne
@Ewa

Czekaj, czegoś nie rozumiem. Nie możesz powołać się na zapis w umowie? Przecież to wiążący dokument...

Ewa
Pracownik
@Helena

Powołałam się ,ale to nic nie dało.

Adam
Inne
@Ewa

Została Pani zapewne obciążona kosztami zastępstwa procesowego strony przeciwnej - to jest standard w przypadku postępowań sądowych w których zapadł niekorzystny wyrok.

zwierzolub
Inne
@Ewa

Jestem przerażona, podobnie jak Pani Ewa, podpisałam umowę o odzyskanie kosztów z polisolokaty, minęło 1,5 roku i nic nie wiem, o niczym nie jestem informowana, próbowałam napisać maila na adres z którego wcześniej wysłano mi umowę do podpisu, niestety taki adres nie istnieje!! Przedzwoniłam, usłyszałam w słuchawce.... słucham (dziwne.. powinnam wiedziec z kim rozmawiam), a potem zdawkowe czekamy na sprawę. Nie otrzymałam sygnatury, by mogła sledzic przebieg sprawy na portalu sądowym. Atak pięknie mówili przed podpisaniem umowy.

?
Pracownik
 Pytanie
@zwierzolub

Skoro się Pani dodzwoniła to czemu nie poprosiła Pani o sygnaturę sprawy? Nie otrzymuje Pani na bieżąco również e-maili systemowych od kancelarii z informacją na temat zmiany statusu sprawy? Coś tu się nie zgadza...

?
Pracownik
 Pytanie
@Ewa

1. Mogłaby Pani zacytować ten zapis? 2. Kancelaria zażądała czy strona pozwana?

JJ
Inne
@Ewa

Ja również zostałam identycznie (usunięte przez administratora) Słodzenie w rozmowach telefonicznych, zapewnienie, że nie poniosę absolutnie żadnych kosztów w przypadku przegranej. A przyszło mi zapłacić ponad 3tys. W życiu ich nie polecę. Szkoda tylko, że w ten sposób wiele innych osób straci pieniądze...... Wystarczyło być uczciwym.....

Anna
Inne
@?

Zostało to napisane przez osobę aktualnie zatrudnioną? Jaka jest obecna reakcja kancelarii na te wpisy tu na forum? Starano się zweryfikować się sprawę? jest to możliwe?

Helena
Inne

Do osób zorientowanych w sprawach kancelarii, ale pod kątem pracy w niej, a nie bycia klientem - wiecie, jaką pensję może teraz pobierać pracownik administracyjno-biurowy? Ogłoszenie było w sierpniu, nie liczę, że jest aktualne, ale chcę czuwać i wyłapać kolejne.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Helena

Kancelaria od ponad dwóch lat kancelaria nie rekrutuje pracowników, poprzez składanie ogłoszeń o pracę! Nowi pracownicy zatrudnianiu są wyłącznie z poleceń aktualnych pracowników. Helena - nie pomyliłaś kancelarii?

Anna
Inne
@Pracownik

Czyli obecnie jak to funkcjonuje? mogę teoretycznie dzisiaj nawet zapoznać się z którymś z pracowników i on mnie poleci? czy to niestety nie jest takie proste? opowie ktoś scenariusz dla osoby całkiem z zewnątrz?

doris
Inne
 Pytanie

moja sprawa ciągnie sie od 2019 roku, wtedy udzieliłam pełnomocnictwa i zapłaciłam pierwsza zaliczkę. Do dzis dnia nie ma terminu mojej sprawy . Kontakt utrudniony .Na maile nie odpisują. Wygląda to jak wyłudzenie pieniędzy. Czy na prawdę nic z tym nie można zrobić ? Ludzie, którzy mieli nas wspierać w sprawach nieprawidłowych umów z bankami sami od nas wyciągają kasę ???

odpowiedz dla Doris
Pracownik
 Pytanie
@doris

Kancelaria pobiera całą kwotę za usługę jednorazowo, nie ma możliwości wpłaty "zaliczki" - nie pomyliłaś kancelarii?

Rafi
Inne
@odpowiedz dla Doris

Bzdura,my też wpłacaliśmy zaliczkę,

Anna
Inne
@Rafi

to jak to w takim razie jest możliwe, że takie rozbieżności powstały tutaj w zdaniach? Zależy to od osoby, która obsługuje daną sprawę? Albo właśnie od jej specyfiki? Mają tutaj wytyczone jakieś własne standardy?

???
Pracownik
 Pytanie
@Rafi

Zaliczkę? W standardzie jest płatność jednorazowa a w drodze odstępstwa raty zgodnie z harmonogramem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 44 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleksandra Hercena 3-5
  50-453 Wrocław
 • NIP: 8992832899 REGON: 368718465 KRS: 0000703182
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii