Opinie o Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o. w Wrocław

jack

po dwóch latach oddali 25% z całej sumy odzyskanych funduszy, a miało być 60% (usunięte przez administratora) jak większość klientów tej kancelarii. Brak kontaktu i rozliczenia.

W moim przypadku było to 10% z całej sumy

BogdanS

Jestem ogromnie zadowolony z działalności kancelarii. Prowadzili dla mnie dwie sprawy. Poliso lokatę i kredyt hipoteczny. W obu przypadkach z korzyścią dla mnie i mojej rodziny. Skuteczność 100%. Polec zatem wszystkim kto szuka fachowej i skutecznej w działaniu kancelarii.

Eliza Nowy wpis

Nadal niemerytoryczne są te dyskusje tutaj. Ostatnio pół roku temu ktoś rzucił cenną, ale krótką ripostą, że pracę w kancelarii można uzyskać jedynie z polecenia. Niestety, brak ofert pracy potwierdzałby tę opinię. Mogę poprosić o kontynuację? Kto miałby polecić mnie do pracy i jakie kwalifikacje tylko by ten proces przyspieszyły i wsparły? Proszę o odpowiedź.

jack

@jack

To i tak dobrze mi oddali jakieś 10%. Na stronie kancelarii jest informacja od UOKiK na temat nielegalnych zapisów w umowach. Przeczytaj i się odnieś

pytanie do adan11@o2.pl
@adan11_01@o2.pl

"nielegalnych zapisów" odnośnie czego sa te "zapisy"?

@pytanie do adan11@o2.pl

Dotyczą niedozwolonych wzorców umów. Wejdź na stronę kancelarii. Tam jest decyzja RKT-5/2022, przeczytaj i wszystkiego się dowiesz. www.kpvl.pl

@pytanie do adan11@o2.pl
@adan11_01@o2.pl

Przeczytałem. I jaki wpływ mają te zapisy dla klientów? Nie znalazłem nic odnośnie niewłaściwego sposobu rozliczeń z klientami. Wręcz przeciwnie. Inna sprawa, skoro(usunięte przez administratora) czytałeś decyzję to powiedz mi proszę jak realnie "niedozwolone" zapisy wpływają na sposób prowadzenia postępowania przez klientów? Przykładowo: Zleceniobiorca nie ma obowiązku przesyłania Zleceniodawcy skanów bądź kopii zgromadzonej dokumentacji. Zleceniodawca, po uprzednim ustaleniu terminu ze Zleceniobiorcą, ma prawo do wglądu w zgromadzoną dokumentację w siedzibie Zleceniobiorcy.” zastępuje się zapisem umowy o treści: „Zleceniodawca ma prawo do wglądu w zgromadzoną dokumentację. Wgląd w zgromadzoną dokumentację -w zależności od zgodnych ustaleń Stron- może przyjąć formę przesłania kopii dokumentacji listem poleconym na adres Zleceniodawcy, przesłania skanów dokumentacji na adres mailowy Zleceniodawcy, udostępnienia do wglądu dokumentacji w siedzibie Zleceniobiorcy, jak również inną formę zgodnie ustaloną przez Strony.” Pozdrawiam

@@pytanie do adan11@o2.pl

Konsument ma prawo ubiegania się o rekompensatę związaną ze wszystkimi zakwestionowanymi postanowieniami, o których mowa w decyzji Prezesa UOKiK nr RKT-5/2022 z dnia 14 listopada 2022 r. dotyczącej uznania postanowień wzorca umowy za niedozwolone. Spółka zobowiązuje się do zwrotu poniesionych przez Konsumenta kosztów związanych z zastosowaniem zakwestionowanych postanowień, o których mowa w decyzji Prezesa UOKiK nr RKT-5/2022 z dnia 14 listopada 2022 r. dotyczącej uznania postanowień wzorca umowy za niedozwolone w terminie 14 dni od dnia przedłożenia dokumentów potwierdzających fakt poniesienia kosztów związanych z zastosowaniem postanowień, o których mowa w ww. decyzji

Odpowiedz do adan
@adan11_01@o2.pl

"przedłożenia dokumentów potwierdzających fakt poniesienia kosztów z zastosowaniem postanowień". Masz takie dokumenty? Jak to się ma do mojej wcześniejszej odpowiedzi? Jaki to ma związek z rozliczeniem klientów jeśli rozliczenie nie jest uznane jako klauzula niedozwolona?

Odpowiedz do Adan
@adan11_01@o2.pl

Mam wątpliwości czy rozumiesz to co przeczytałeś w decyzji UOKiKu? Na moim wcześniejszym przykładzie. Masz prawo do rekompensaty, jeśli przedstawisz poniesione koszty w związku z wcześniejszym zapisem w umowie. Napisz mi jakie mogłeś ponieś koszty w związku z moim przykładem? Albo inaczej, wskaż mi (teoretycznie) koszty jakie mogłeś ponieść za które przysługuje Ci rekompensata? Za które zapisy w swojej umowei?

Ważna odpowiedz do Adan11_01@p
@adan11_01@o2.pl

Najważniejsze, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale to forum dotyczy innej spółki niż ta, którą wskazałeś powyżej.

@Odpowiedz do adan

Zdziwiłbys się. Mam dokumenty potwierdzające manipulacje i kłamstwa kancelarii na temat rozliczeń a ty sobie przeczytaj dokładnie to może znajdziesz. Jak nie znajdziesz to nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz do adan
@adan11_01@o2.pl

Zgadza sie. Nie umiem czytać ze zrozumieniem, z dokładnością też na bankier, dlatego poprosiłem Ciebie o wskazanie konkretnego zapisu, który jest kwestionowany wraz z poniesionymi przez Ciebie kosztami w związku z jego stosowaniem.

Alicja
@adan11_01@o2.pl

"manipulacje i kłamstwa" nie za mocne słowa?

@Alicja

Niech będzie, że „mijają się z prawdą”. To teraz takie popularne stwierdzenie.

@Ważna odpowiedz do Adan11_01@p

Wpis jest prawidłowo umieszczony,może Ty masz problem z identyfikacją.Widzę ,że po decyzji UOKiK-u , na forum zrobiło się gorąco. Należy zadać pytanie , po co do klientów wysyłają aneksy do podpisania? Gdyby w umowach wszystkie zapisy były zgodne z prawem , nie byłoby takiego obszernego raportu od Prezesa UOKik- u. Lektura jest interesująca.

Alicha

Część zapisów budzi wątpliwości Prezesa UOKiK, część jest usuwana, część zmieniana. Sama decyzja dotyczy (tylko) - według mojej wiedzy - umów z przed ok. 6-7 lat! Pragnę przypomnieć, że inicjatorem postępowania przed UOKiKiem były banki frankowe. Samo postępowanie dotyczyło wszystkich największych kancelarii, które na tematem moment się tym zajmowały. Wysyłają aneksy? W jakim celu? Przecież to niepotrzebna, zbędna praca a i tak dany zapis jeśli był kwestionowany to i tak nie obowiązuje, że bez względu czy aneks był wysłany czy nie. Skoro piszesz, że ze kancleria wysyła aneksy to mam daleko idące wątpliwości, że czy rzeczywiście zapoznales się z interesująca lektura, a jeśli tak to co niej wynika? Naprawdę nie doszukiwałbym się niepotrzebnej sensacji. Kancalaria nie została ukarana żadna kara finansowa! A z lektury decyzji, wbrew Twojemu twierdzeniu, nie wynika nic ciekawego :-)

adan11_01@o2.pl

Oczywiście, że wiem, że nie ma anonimowych postów ale niczego się nie obawiam. Za co niby mam być pociągnięty do odpowiedzialności. Za to, że napisałem o (usunięte przez administratora) kancelarii?? One nie są rzekome tylko prawdziwe. A co do rozprawy?? Niestety odpuściłem a nie powinienem bo kancelaria podczas zeznań „mijała się z prawdą” o czym dowiedziałem się po fakcie ale mam na to dowody. Niestety miałem taką a nie inną sytuację w domu, że nie miałem siły walczyć z kancelarią i to był mój błąd. Więcej na ten temat nie będę się wypowiadał bo „mogą polecieć stołki”

Alicha
@adan11_01@o2.pl

Nie odpuściłem, tylko jeśli rzeczywiście zawiadomiłeś prokuraturę to postępowanie zostało umorzone. Walczyć o co walczyć? Polecą stołki - jakie stołki? Proszę, nie odpowiadaj. Dla mnie wszystko jest jasne. Skończmy na tym rozmowę. Zdrowia życzę! Pozdrawiam.

adan11_01@o2.pl Nowy wpis

W moim przypadku było to 10% z całej sumy

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry, szukam pracy na stanowisku administracyjnym. Kojarze kancelarię ze słysznia, kiedyś ktoś z mojej rodziny korzystał z ich usług. Mam doświadczenie i wykształcenie prawne, ale zmartwił mnie jeden wpis o przyjmowaniu pracowników jedynie z polecenia. Podpowiecie mi, czy polityka firmy nadal tak działa? Nie wiem, czy wysłanie cv coś da. Pozdrawiam.

Sara

Cały wall zawalony wyrokiem sądu, kompletnie nie związanym z treścią tej strony, mianowicie z informacjami dla kandydatów do pracy! Szanowni Państwo, bądźmy poważni. Jakie są możliwości zatrudnienia się w roli specjalisty ds. kontaktu z klientem? Czy ktoś niebedący klientem albo skazaną tutaj zagląda?

Wazne Nowy wpis
@Sara

Kancelaria nie zatrudnia zadnych pracowników, można się do niej dostać tylko z polecenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KUCHARZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ciekawski

Pani Jolanto pod jakimi jeszcze nickami pisała Pani jeszcze na forum? Rozumiem, że te przeprosiny dotyczą tylko sytuacji w której spółka udowodniła Pani działanie na jej szkodę? Tam gdzie spólka nie miała dowodów, że konkretny wpis do Pani należy to te jeszcze Pani wpisy dalej widnieją? A przy okazji nie jest Pani wstyd tworzyć dane wątki, odpowiadać pod nim pod różnymi nickami, tak aby sprawiać wrażenie toczonej dyskusji, a ostateczniej oczerniać spółkę z którą nie miała Pani zawartej żadnej umowy? Brak słow...

Ciekawski

Jaką instytucję (konkurencyjną) "Pani" reprezentuje?

@Ciekawski

Wstyd to powinno być tym którzy wystawiają kłamliwe posty na rzecz kancelarii.

Mariusz
@adan11_01@o2.pl

A konkretniej, które to są te kłamliwe?

Natalai
@Ciekawski

Można wiedzieć coś wiecej w tej sprawie?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Kucharz?

Hm, myślałam, że powezmę tu informację odnośnie pracy. Jako absolwentka prawa bez aplikacji mogłabym sporządzać pisma i doradzać, ale nie znajduję ogłoszeń o pracę. Czy kancelaria ma ustalony zespół, którego nie zamierza zmieniać, powiększyć?

BogdanS

Dominika

Sporo wpisów konsumentów, zapisów z UOKiK, a ktoś z pracowników wypowie się w zakresie pracy u nich? Szukam kancelarii, która zatrudni aplikanta, akurat chcę rozwijać się z prawa konsumenckiego, czy ktoś wie czy będą prowadzić rekrutacje, czy może trzeba samemu do nich zadzwonić i zapytać czy potrzebują pracownika?

Jak długo czekaliście na odzew z Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Klient

ok. 30 minut od napisania do nich e-maila a telefon odbierają od razu.

Piotr Jankowski

Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za odzyskanie opłaty likwidacyjnej.

Jakub K.
@Piotr Jankowski

Kancelaria odzyskała dla mnie 5 432 zł z mojej polisolokaty w TU Europie. Poszło sprawnie, szybko - nawet jakbym chciał to nie mam się do czego doczepić ;-) Dzięki

Artur
@Jakub K.

Jakie koszty pobiera ta kancelaria za odzyskanie środków z poliso-lokaty?

Karol

u mnie wyszło 80%

Mi z polisolokaty o wartości 10k oddali 1200 zloty

@Adan11_01@o2.pl

a mi się wydawało, że ubezpieczyciel Ci pobrał pieniądze. Rozumiem, że umowę polisolokaty zawierałeś z kancelarią?;-)

Teresa
@Artur

Pobiera około 2/3 dla siebie, jakieś ochłąpy dla klienta.

Joanna G.

3 lata temu zgłosiłam się do wielu kancelarii prawnych i niestety każda odsełała mnie z kwitkiem. Dopiero tutaj, po dłuższych rozmowach telefonicznych i kilku spotkaniach mecenas powiedział wprost, że nie mam co liczyć na zwrot opłat likwidacyjnych, ale pojawiła się furtka, w postaci możliwości odzyskania opłat administracyjnych. Z racji tego, że mój pozew był jednym z pierwszych na tego typu działanie to wspólnie z kancelarią ustaliliśmy, że w tej sytuacji w razie niepowodzenia całej akcji kancelaria bierze na siebie całość kosztów. Na początku nie byłam pewna czy chcę działać, ponieważ już raz straciłam na tym rozwiązaniu dzięki mojemu doradcy w banku, ale ostatecznie zgodziłam się na złożenie dokumentów do sądu. Wczoraj zobaczyłam przelew na koncie na kwotę 15 786,34 zł. Bardzo dziękuję wszędzie gdzie tylko się da zostawię tę informację o pracy kancelarii. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam Joanna;-)

Karol Ś.
@Joanna G.

Również dzięki działaniu kancelarii udało mi się odzyskać środki z mojej polisolokaty. U mnie nie była to duża kwota - tylko 2500zł, ale i tak dziękuję wszystkim Praconikom i pozdrawiam serdecznie

bartus402000

Polecam bardzo uważnie czytać umowę, którą proponują do podpisania. Szczególnie uważnie należy przeczytać i wyjaśnić kwestie tzw. wynagrodzenia tej firmy. Co się na to składa, w jakim procencie.

@bartus402000

Jak dostajesz umowę in blanco to możesz sobie wyjaśniać. Sprawa nie wyglądała tak różowo jak piszesz. Należy uczyć się na cudzych błędach w tym przypadku i przestrzegam przed podpisywaniem umów z tą firmą. Nic nie załatwiać telefonicznie wszystko niech będzie udokumentowane mailowo czy SMS bo później się wyprą. A zresztą nie odpuszczać w żadnym przypadku. (usunięte przez administratora)i tyle

Pi.Jan.
@adan11_01@o2.pl

Zgadzam się z Twoją opinią w 100%.Nie polecam tej pseudo kancelarii.

Teresa
@Joanna G.

NIe więrzę w to co Pani pisze, oni skubią klienta i wypłacają jakieś grosze, więc podejrzewam że jesy Pani procownikiem tej zacnej kancelarii.

Adrian T

Nie polecam tej kancelarii. Sprawa oczywiście wygrana ale ja jestem bogatszy o 1000 złoty a oni o 10 000. Obiecywali złote góry pod warunkiem wysłania umowy in blanco. Później wypłacili marne 10% tłumacząc się, że to jest wartość stała niezależna od wygranej. Wygrali całą wartość oraz odsetki. Wszystko wzieli dla siebie a ja musiałem opłacić podatek od odsetek. 1000 złoty, które mi przesłali starczyło ledwo na podatek. Dbali tylko o siebie a nie o dobro klienta. Parę rzeczy nie zgadzało się w wyroku sądu. Sprawę zgłosiłem do UOKiK. NEGATYW i NIE POLECAM

dkarol
@Adrian T

i co robisz dalej z tą sprawą ?

Alicja
@dkarol

Też jestem ciekawa, jak sytuacja dalej się rozwinęła. Dobrze byłoby, jakby @Adrian T informował nas na bieżąco. A Ty również jesteś Klientem Kancelarii Prawnej Veteris Lex?

babcia
@Adrian T

Ja mam podobnie odsetki w umowie schowane pod pozostałyom odzyskana kwota zczyt bezczelności niby sciagaja długi zpolis lokat a tak naprawde są firma windykacyjna która zagarnia wszystko dla siebie

@Alicja

Mój negatywny wpis umieściłem nie przy kancelarii, która mnie obsługiwała. Opis sprawy dotyczył Kancelarii Lex. Mój błąd polegał na tym, że spółki brzmią podobnie ( Kancelaria LEX --- Kancelaria Veteris Lex ) i mieszczą się w tym samym mieście. Korzystając z okazji chciałbym przeprosić kancelarię i pracowników Kancelarii Prawnej Veteris Lex za mój wcześniejszy negatywne wpis oraz niską ocenę, którą niesłusznie wystawiłem. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam Adrian

@babcia

Sprawdź dokładnie spółkę o której piszesz. Mój post dotyczył Kancelarii Lex sp. z o.o. a nie Kancelarii Prawnej Veteris LEX sp. z o.o. sp.k. Pozdrawiam

@Adrian T

Ktoś się podpiął pod mój komentarz. Kancelaria podpisuje się pode mnie. Komentarz negatywny jest dobrze napisany i w dobrym miejscu. Manipulacja i koniec obiecywali złote góry a tu lipa. Jak chcecie przedstawię wam w mailu dowody. Adrian T.

@babcia

Pomoc prawna potwierdziła rażąca niesprawiedliwość i można z tym iść do sądu. Niestety nie stać mnie na to

@dkarol

Pomoc prawną na przedstawiła sytuację że mogę iść do sądu i mam szansę na wygraną ale niestety nie stać mnie na to.

@Adrian T

Czemu poza zgłoszeniem sprawy do UOKiKu nie skierowałeś do prokuratury oraz do sądu? Ja na Twoim miejscu, przy założeniu, że nie kłamiesz na pewno bym nie odpuścił. Nie odpisuj, dla mnie sprawa jest jasna ;-)

@Adan11_01@o2.pl

Bzdura, skoro sprawa jest tak prosta, to bez problemów znajdziesz kancelarię, która poprowadzi postępowanie za zwrot przyszłych kosztów. Z tego co wiem, to kancelaria prowadziła bezkosztowo Twoją sprawę, dlaczego teraz nie mógłbyś znaleźć kancelarii, która poprowadziłaby w na takich samych zasadach sprawę p-ko kancelarii? ;-)

AG
@Adrian T

To są zwykli matacze - firma krzak. Telefonicznie opowiadają o samych sukcesach. Dostaje się umowę tak skonstruowaną że dostaje się marne kwoty. Wysyłają kopie wyroków pozytywnych bez uzasadnienia. Natomiast po negatywnym umywają ręce bez żadnych instrukcji co dalej, w efekcie końcowym sprawa się kończy u komornika sądowego. Ponieważ wielcy reprezentanci nie potrafią wystosować co i gdzie trzeba wpłacić.

Łukasz

Ta kancelaria to tragedia, najprawdopodobniej sam ich pozwę bo napisali mi że pieniądze już otrzymali, ale jakoś o mnie zapomnieli choć minęło ponad 21dni. Obiecują różne głupoty, a później się wypierają. Omijać szerokim łukiem

Pytający
@Łukasz

i jak pozwałeś kancelarię, czy skończyło się na krzyczeniu w interentach w sprawie rzekomej krzywdy?

Jaka jest odpowiedz prokuratury?

Halszka

Zgadzam się z Panem. Dosłownie telefon się urywał. Teraz zdawkowe "kopiuj i wklej"jako odpowiedź na moje zapytania. Ani jednej odpowiedzi nie uzyskałam od nich na swoje pytania dotyczące mojej sprawy.Zgłoszę sprawę zgodnie z Pana podpowiedzią i do Rady Adwokackiej.Pozdrawiam

Barbara
@Łukasz

Panie Łukaszu jestem w takiej samej sytuacji , gdzie mozna szukac pomocy?

grzesiek

Oni są gorsi od mBanku. Ich umowa jest pełna klauzul abuzywnych. Zero informacji o postępowaniach!!!! Za pismo procesowe w trakcie sprawy życzą sobie 20.000zł. Kanał!!!!!

@grzesiek

Dokładnie mam ten sam problem z tą pseudo kancelraią

Adan11_01@o2.pl

Witam Sprawa trafiła do prokuratury. Dość wyplakiwania się na forum tylko brać się do pracy. Nalegam aby wszyscy poszkodowani wystosowali pismo do prokuratury Wrocław krzyki zachód. Domyślam się, że wszystkie pozytywne opinie są napisane przez pracowników kancelarii i nie ma co patrzeć na nie. Stek bzdur nic więcej aby tylko nałapać naiwnych. Zbierzmy się wszyscy i zaprowadźmy ich wszystkich tam gdzie ich miejsce. Liczę na konfrontację. Pozdrawiam serdecznie i nie dziękuję za współpracę z tą pseudo kancelarią

Ciewkawski
@Adan11_01@o2.pl

A sprawa na "prokuraturze" czego dotyczy? Jaki jest rzekomy zarzut i wobec kogo skierowany?

@Ciewkawski

Nie jesteś osobą zainteresowaną więc nie wiem dlaczego pytasz. Nie jesteś godzien żeby uzyskać informację ode mnie. Jak się sprawa zakończy to poinformuje wszystkich jaki będzie wynik sprawy.

Klient
@Adan11_01@o2.pl

Na jakim etapie jest sprawa? Wiadomo już coś?

@Klient

Narazie zbierają zeznania jeszcze nic konkretnego nie ustalono. Jak jesteś poszkodowany to trzeba składać zawiadomienie do prokuratury krzyki zachód

piotr
@Adan11_01@o2.pl

ta pseudo kancelaria jest chora umysłowo, specjalnie robi ludzi w balona !!!! w jednym zdaniu to (usunięte przez administratora) !!!!

@piotr

Jak masz jakieś nieprawidłowości to jest pełno paragrafów. Napisz pismo do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa. Zamieść wszystkie dowody jakie masz. Nic nie kosztuje napisanie listu tylko znaczek pocztowy. U mnie coś się zaczęło dziać. Jak coś to do prokuratury krzyki zachód. Pozdriawiam

Gal
@piotr

Piotrze, tak właśnie jest , umieściłeś bardzo delikatne słowa o tej kancelarii. Nie polecam.

karol
@Adan11_01@o2.pl

mnie też (usunięte przez administratora) na ok 30000 zł , ale pewnie sie juz przedawniło. dałem sie nabrać jak dziecko. To banda (usunięte przez administratora)

Edinos
@karol

To ładnie Cię oskubali.

Mik

Kancelarii Prawnej Veteris Lex udało się odzyskać odzyskać moje wpłacone na Pareto pieniądze! Jestem przyjemnie zaskoczony skutecznością ich działania. Serdecznie dziękuję.

@Mik

Proszę bardzo o skontaktowanie się w tym temacie mejlowo lub telefonicznie z Panią/Panem, Mik (?) . 605618117 lub drazkiewicz@interia.pl Pozdrawiam

Adan11_01@o2.pl

Żeby nie było że "pomyliłem się" chodzi o kancelarie która ma siedzibę na ulicy hercena 3-5 we Wrocławiu.

@Adan11_01@o2.pl

Z tego co wcześniej pisałeś, to zgłosiłeś sprawę do UOKIKu (2019 rok) Jeśli tak, to jaka jest odpowiedź urzędu? Pytam, ponieważ na stronie www.uokik.gov.pl nigdzie nie widziałem, aby była jakakolwiek wzmianka na temat postępowanie p-ko tej spółce. Dodam, że z zestawienie ilości spraw prowadzonych p-ko bankom i ubezpieczycielom (zwłaszcza sprawy wygranych) Kancelaria Prawna Veteris Lex jest w czołówce kancelarii w Polsce!

Który bank reprezentujesz?

@Dobrze poinformowany

W sumie masz rację. Wybiorę się do którejś kancelarii i zobaczymy co z tego wyjdzie. W sumie to nie mam nic do stracenia. Który bank reprezentuje?? Głupie pytanie. Jak chcesz to przedstawię Ci w mailu odpowiedź od UOKiK jaka uzyskałem.

Uokik
@Adan11_01@o2.pl

Nie widzę na stronie UOKIku odpowiedzi jaką uzyskałeś. Zakładam, że mieli dość takiego krzykacza i Twoje ewentualne zgłoszenie poszło do kosza.

pytający
@Adan11_01@o2.pl

Jak odpowiedź od UOKIKu dalej nic, bo nic nie wysłałeś?

@pytający

Dostałem odpowiedź ale mimo to sprawę skierowałem na drogę sądową do prokuratury. Nie interesuj się. Dla zainteresowanych to wszyscy poszkodowani powinni zgłosić sprawę do prokuratury Wrocław Krzyki Zachód, już dwie sprawy są tam prowadzone z tego co wiem. Im więcej tym będziemy silniejsi.

Johnny
@Dobrze poinformowany

Sam sobie to zestawienie zrobiłeś , podaj link do źródła.

BrodatyZbir

Proszę napisać coś jeszcze! Bili Panią? Zastraszali? Dotykali w sposób niestosowny? Jak doszło do tego, że Panią oszukali?

Obserwator

"Sprawę zgłosiłam do różnych instancji, robi się ciekawie." - instytucje już się wypowiedziały? Jakie efekty?

Dawid

Jakie ta kancelaria ma warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o. - Wrocław

Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Aleksandra Hercena 3-5
    50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna Veteris Lex Sp. z o.o.