Opinie o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Aleksander

Mam takie samo zdanie. Kontaktu z zleceniodawca nie ma wogole. Ważne ze pobrali pieniądze za prowadzenie sprawy, której nawet nie wnieśli do sądu a zainkasowali za 2 instancje z góry

PKlekot

Nie wiem skąd te pozytywne opinie o kancelarii Semper Invicta! Już rok temu przelaliśmy niemałe pieniądze za załatwienie sprawy z frankiem i od listopada 2020r czekamy na założenie sprawy bankowi. Nikt się z nami nie kontaktuje, nie przekazuje co dzieje się w naszej sprawie! A jak już ktoś odbierze to ktoś kto nie potrafi udzielić żadnych informacji i jesteśmy zbywani. Nikt nie odbiera (i nie oddzwania) pod wskazanymi numerami 536947891 i 531584179 gdzie podobno mieliśmy uzyskać szczegółowe informacje! W odpowiedzi na maila piszą (po kilku dniach) jakby nie znali mojej sprawy! Twierdzą, że kredyt nadal płacę, kiedy on został już spłacony kopę czasu temu! Uniemożliwiają wgląd w dokumenty, które niby złożyli. Nie chcą się spotkać, nie wysyłają skanów dokumentów choć już 3 raz o to proszę. Dzisiaj mam niepewność czy ta kancelaria w ogóle nadal istnieje i czy wykonują zleconą pracę. Jeszcze 2 dni zaczekam na NORMALNY kontakt i skany dokumentów a potem sprawę przekażę mojej kancelarii by odzyskać wpłacone im pieniądze. I nie, Nie jest to napisane przez konkurencję!

Ida

Cieszę się, że odzyskałam opłaty za zarządzanie od Europy i Open, ale jeszcze bardziej jestem zadowolona, że mecenas uświadomił mnie, że te umowy nie gwarantują ochrony kapitału. Agent obiecywał, że otrzymam co najmniej to, co wpłacę. Jednak mecenas wskazał mi zapisy, które temu zaprzeczają. Pewnie gdyby nie to kontynuowałabym tę umowę do końca i dopiero byłby problem:)

Seba
@Ida

Czy możesz podać choć imię tego mecenasa ? Z kim najlepiej się skontaktować ?

Ida
@Seba

Pan Michał Leszczyński. Jak wrócę do domu to postaram się przesłać Panu numer, ponieważ mam zapisany w notesie. Ale sądzę że wystarczy zadzwonic na numer z ich strony internetowej.

KAT. DĄB.

Dziękuję za pomoc w sprawie polis w getinie!

Firma Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista/tka ds. Digital Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Jerzy Kraków

Sprawa Open Life wszystko zgodnie z ustaleniami. Dziękuję i pozdrawiam Jerzy

Michalina

Moją poprzednią ocenę chciałam edytować, ale nie ma takiej możliwości tutaj, więc zgłosiłam do usunięcia, ale widzę, że administracja tego portalu chyba nie istnieje. Nieporozumienie dotyczące problemów z kontaktem wynikało z tego, że pisałam do nich z maila, którego wcześniej na etapie zlecania sprawy nie podałam, jako adresu kontaktowego. Sprawę udało się wyjaśnić jednym krótkim telefonem. Pozdrawiam

johnny_alpha

Do kancelarii trafiłem 3 lata temu z polecenia mojego brata, który zrobił rozeznanie i wybrał ich do obsługi swojej sprawy. Od prawie półtora roku nic się nie działo (sędzia odwoływał rozprawy przez COVID, jakieś kwestie proceduralne - ogólnie sąd masakra) a tu dzisiaj telefon iiii..... BUM! BUM! BUM! Moja umowa z mBankiem unieważniona, wyrok prawomocny!!!! widzę tutaj po opiniach, że kancelaria mocno zagięła parol na ten pseudobank i dobrze. Nie mam porównania jak to wygląda cenowo, obsługa, itd w innych firmach, ale ja jestem w opełni zadowolony Gratuluję sobie i Wam!

Tom
@johnny_alpha

Witam, mógłbyś po krótce opisać sprawę z mbankiem? tak się składa że mam konto w tym banku i chciałbym wiedzieć czego się wystrzegać, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Klient

Czytam te opinie i nie wierze. Moja sprawa ponad dwa lata w kancelarii. Długo przed pandemia. Zero kontaktu. Kasę z miłą chęcią wzięli i na tym się skończyło. Korespondencja tylko z automatem. Na wizytę we Wrocławiu nie ma co liczyć. Zero chęci. Ogólnie nie polecam. Kupa kasy zero pracy.

StAnecka
@Klient

Tydzień temu wkurzona wysmarowałam im maila na cały monitor, mysle nie bede ich od reazu smarować w internecie. że tak samo że kase wzieli pozew wyslany prawie rok temu i cisza i że zgłaszam do prokuratury, bo co to ma być - dostałam odpowiedź, że sprawa jest w sądzie i czeka na kolejny termin rozprawy i oni nic nie mogą zrobić z tymi terminami, ja im na to że jak to nie mogą, można przecież reklamacje na sędziego albo do trybunału w sztrasburgu że sprawa sie nie toczy w ogole. tyle w mediach sie muwi. Zadzwonił ktoś do mnie w końcu i mi wyjaśnił jak działają sądy w polsce, że to normalne, a ja no to ze im nie wierze, a on ze jesli nie wierze to zebym zapytala w innej kancelarii albo u innego pranwika. No to zadzwonilam i sie okazalo, ze to prawda, jedni maja wyrok w rok a inni czekaja 3 4 lata, to jest dopiero skandal!! aczykolwiek uwazam, ze komunikacja powinna lepsza z nimi byc, ale teraz jak juz mi wyjasnili to wiem że trzeba czekac i tyle. ja pisalam na formularzu a pozniej na maila info pozdrawiam Ania

Janusz Jan

Pomogli mi odzyskać opłaty administracyjne z Pareto i Open Life. Polecam

K. W.

Sprawa przeciwko bankowi zakończona pozytywnie po dwuletnim, z okładem, procesie. Wyrok prawomocny przeciwko mBank S.A. Wyrazy podziękowania kieruję do Kancelarii nie tylko pocztą tradycyjną w formie prywatnego listu, ale i tutaj w internecie, gdzie jako osoba starsza poruszam się zaledwie jako-tako. Wiem, że w internecie każdy może napisać cokolwiek i nikt tego za rekomendację lub anty-rekomendację brać nie powinien, ale pozostaje Wam droga Kancelario dożywotnim dłużnikiem wdzięczności. Za doradztwo, opiekę merytoryczną na etapie zlecenia sprawy i kontakt w trakcie jej trwania dla Pana Krystiana, za niebywałe fachowe podejście i wysoką specjalizację dla Pana Filipa, dla całego Zespołu za wysoki poziom empatii, kultury oraz zwyczajnie ludzkie podejście i zachowanie w stosunku do swojego klienta - najserdeczniej dziękuję. Mam poczucie, że ja i moja rodzina, dotychczas boleśnie doświadczona tym kredytem, dostaliśmy najpiękniejszy gwiazdkowy prezent właśnie od Was, chociaż nigdy nie było dane nam spotkać się osobiście, nad czym ubolewam. Z wyrazami głębokiego szacunku, życzeniami Wesołych Świąt i dalszych sukcesów, K. W.

Ksawery Borzemski
@K. W.

Szanowny Panie, dziękuję za napisanie tej opinii, pod którą ja się mogę teraz tylko podpisać! Dziś otrzymałem wiadomość o prawomocnym wyroku w mojej sprawie.

Anna Skóra

Pan Michał pomógł mi odzyskać dawno utracone pieniądze od Skandii. Nie miałam żadnych dokumentów, ale to nie był problem. Sprawa trwała zaledwie 2 miesiące. Jestem bardzo zadowolona :)

Marian
@Anna Skóra

Dzień dobry, również współpracowałem z Panem Michałem i również Pan Michał pomógł mi odzyskać utracone środki. Jestem zadowolonym klientem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Marian

Krzysztof Kowalik
@Marian

Ja natomiast współpracowałem z Panem Dariuszem i również jestem bardzo zadowolny. Udało mi się odzyskać ok. 10 000 od Skandii.

Jola
@Krzysztof Kowalik

A ja współpracowałam z panem Dariuszem i zostałam zrobiona w bambuko na grubą kasę. Nie wierzcie ty bzdurom ,że ktoś otrzymał od kancelarii takie piniądze.!!!!!!! Pan Dariusz nie prowadzi żadnych spraw,nie jest ani prawnikiem ,ani adwokatem.Prowadzi tylko rozmowy telefoniczne z klientami i na tym jego rola się kończy.

Andrzejson
@Jola

Śledzę opinię kancelarii od jakiegoś czasu, gdyż zleciłem kancelarii sprawę dotyczącą odzyskania opłat za zarządzanie z TU Europa. Dodam, że są w moim otoczeniu osoby, które też są poszkodowane przez Europę oraz Open Life i również zdecydowały się na współpracę z kancelarią Semper. W ubiegłym roku udało pozytywnie zakończyć dwie sprawy i kwoty, które były zapisana w umowach trafiły na konto bez żadnych komplikacji i niejasności. Miałem przyjemność rozmawiać w przeszłości z Panem Dariuszem i jestem wdzięczny za oświecenie mnie w temacie polisolokat bo nie do końca wiedziałem co to jest za chłam i jak można cokolwiek odzyskać. Z mojej strony cała współpraca wygląda bardzo solidnie. Musiała Pani czegoś nie przeczytać albo nie zrozumieć bo gdyby zostałaby Pani oszukana na taką kwotę to są przecież odpowiednie instytucje, które tylko czekają na takie sytuacje aby nałożyć karę na duużo większą kwotę i nagłośnić to w mediach.

Michalina

Jak oceniacie ta kancelarie jako pracodawcę ?

andrzej

kancelaria wygrała moją sprawę. Axa przelała całą kwotę na Semper Invicta we wrześniu ja do tej pory tj. 13-01-2021 nie otrzymałem należnej kwoty , kontakt utrudniony od dłuższego czasu. Nie polecam

@andrzej

Przepraszam kancelarie, pieniążki dotarły na konto w właściwym czasie. Moje duże niedopatrzenie. andrzej

Waldemar

pierwszy zwrot ze sprawy open life byl juz u mnie po niecalych 2 miesiacach. Wyglada obiecujaco jesli chodzi o dalsza wspolprace.

Darek Ś-a

Całkiem sprawnie poszło - polisolokata europa w getin banku

Mona176@interia.pl
@Darek Ś-a

Witam proszę o informację

robertos71

Prowadziłem sprawę frankową przeciwko mbank. Sąd w Warszawie unieważnił umowę. Dziękuję całemu zespołowi kancelarii

Mariusz M-ski

Dzisiaj rano zostałem pozytywnie zaskoczony przelewem od kancelarii po wygranej sprawie mojej polisy, więc z uśmiechem na twarzy szczerze polecam ich usługi :-)

Jerzy

Kancelaria odzyskała dla mnie pieniądze od Vienna Life w 3 tygodnie. Podziw za szybkość działania. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami.

Marek Płock

Takich specjalistów to ze świecą szukać! Pomogli mi odzyskać opłaty administracyjne z pareto

olagg

Trwało to prawie 3 lata, ale udało się! Getin Bank i jego pseudofrankowa umowa polegli w dwóch instancjach sądowych, a ja uwolniłam się o kredytu. Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Aleksandra Hercena 3-5
    50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.