Opinie o PGW Wody Polskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGW Wody Polskie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGW Wody Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGW Wody Polskie w Warszawa

Mirek

Kiedy zmiany w rzgw białystok? P I s I o r y dalej siedzą na stołkach?

Olaf

No właśnie. Kiedy w końcu zmieni się dyrektor tego zarządu? I oczywiście kierownicy działów plus nadzorowi wodnych.... Wymienić kadrę natychmiast. Warszawa to czyta ??

Kot

Mamy to po nocnych obradach dostaniemy 10%. Było ciężko wywalczyły związki. Gratulacje

Kończę
@Kot

Chyba 1,0%

Ontakmaijuz

A to KZGW na czarnej liście?

Ona

Po takich prymitywach jak ty to nawet mi nie żal, że ta warszawka (usunięte przez administratora) cie dzień po dniu, zasługujesz na to tryglodyto. Idź teraz pracować w tym nadzorze na pensje pani prezes, na takich jak ty to jednak tylko bat. Bez tych w wrszawce to nawet byś nie wiedział jak potrzeby w wc załatwić.

Samoszedzaj

No tak, tylko wszystkie inne podmioty podwyżki dostały .najbardziej kolejarze ..(usunięte przez administratora) Widoczniej jednych lubi bardziej innych mniej.

Rekrutacje przeprowadza Kierownik działu organizacji ZZ i Dyrektor . Kultura i sposób rozmowy nacechowany szacunkiem. Jednak nikt nie czyta cv. Nie zadaje pytań merytorycznych i nie interesuje się Tobą.Zwykła pogadanka o niczym. Widać ze chcą tylko przysłowiowego robola, który nie będzie wnikał. Kwestia wynagrodzenia minimalna z informacja bez możliwości podwyżki.

Zakres odpowiedzialności i zadań, przekraczający ilość etatu. Ale jak chcesz pracować to cię wezmą . Poziom pytań niski. W zasadzie nie związany z rodzajem pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Prezesinho

Oficjalnie podwyżki 33 % z wyrównaniem od początku istnienia Wód Polskich. Możecie już rezerwować kupno nowych samochodów, mieszkań i czas na wycieczki :)

raj
@Prezesinho

Patrząc najnowszą wersję planu zamówień v4... i rezygnacje z taki wielu potrzebnych pozycji... to ministerstwo chyba pokazało komuś (usunięte przez administratora) i teraz szukanie na (usunięte przez administratora) kasy.

Odnosząc się do wpisów trolli na tym forum, chciałem jedynie sprostować informacje, że podwyżki będą ale w waszych marzeniach, kto ile sobie wymarzy tyle dostanie. Dane potwierdzone to te że podwyżki dotyczyć będą prądu i gazu oraz organizacji samorządowych i budżetowych. Nie ma sensu się łudzić że się załapiemy.

Oficjalne info

Kierownik przeglądał hmurkę i tam wynika z niej, że będą podwyszki 21,37% z wyruwnaniem od 2 kwietnia.

Oficjalne info

21,37% z wyruwnaniem od 2 kwietnia 2005 roku. To potwierdzone info. (usunięte przez administratora)

Edek

Mateusz

Podwyżki 34% z wyrównaniem od stycznia. Oficjalnie

Feliks
@Mateusz

Wiem od komisji weryfikacyjnej, że od pierwszego najniższa w wodach ma wynosić 8,5k, ale bez spłaty od stycznia.

Jk

Przecież tu nikt prawdy nie pisze, tylko sobie jaja robią z tych naszych oczekiwań na podwyżki, które będą może za miesiąc, może za dwa a może za trzy a może za rok, a może za dwa a może za trzy z wyrównaniem z stycznia a może od grudnia poprzedniego roku a może z wyrównaniem dwa lata wstecz.

lolek
@Mateusz

Prądu czy gazu?

Pyrtol

Byly w maju, nie dostałaś?

Nickimen

W lipcu

Mecenas
@Pyrtol

W RZGW w Szczekocinach i RZGW w Ciechocinku podwyżki były w maju i kwietniu :-D

Informacja o 18% podwyżkach z narady kierowniczej w ZZ.

Kasa

Podwyżki 20 % z wyrownaniem od stycznia. Oficjalnie.

Tez potwierdzam

Nie jest to fake news. Sa podwyzki od stycznia, wyplacane w lipcu.

Nić

Napisała że jest potwierdzona informacją czemu mamy nie wierzyć

B
@Nić

Bo nie wiesz kto to pisze, plus takich potwierdzonych informacji to już było z pięć, po trzecie nikt z kierownictwa nie potwierdził, ja też mówię, że o potwierdzona informacja, że będą podwyżki w sierpniu z wyrównaniem od lipca 30% - i co wierzysz

@Kasa

Pewnie,tylko nie dla tych nierobow z RZGW Szczecin. Dla reszty nawet 40%!

Dr What
@Kasa

Co to znaczy oficjalnie? Oficjalnie czyli gdzie to ogłoszono? Jakie masz źródło informacji?

Zapraszam

Kierownik przekazał.

Informacje

Szukacie juz dziury w całym. Nie dają zle, daja zle. Poszło poczatkiem tyg na naradzie oficjalne info. Nie sądzę aby to były "ploty". Ok 20%

Baltazar

Pogratulować Pani Prezes za nieudolność. Kolejne podwyżki tym razem dla służb mundurowych. Żenada

xd

Jak tylko przyjdzie nowa tabelka to zrobicie pod soebie i będziecie latać jak kot z pęcherzem żeby było na wczoraj

Smutny z mi

Pieniądze są na kolejnych prezesów i dyrektorów. Tutaj akurat nie brakuje i następni dostają stanowiska. Dla pracowników nie ma i nie bedzie. Mydlenie oczy tylko. Prezes ma zero decyzyjności, dlatego się nie odzywa, a minister ma kampanię i ma w nosie pracowników na obiektach, w terenie. Jeśli się nie odezwie my tak żeby nas usłyszeli w tych murach swoich, nic się nie zmieni a (usunięte przez administratora) dalej będzie stołeczki obsadzał.

podwyżki maja być w tym miesięcy w granicach 15-20% od pensji zasadniczej wyrównanie z początkiem lipca

...
@pracownik

możesz sobie pomarzyć że przyjdą, słyszy sie to z kazdym kolejnym tygodniem i nic nie ma!

@pracownik

jest to informacja po poniedziałkowej naradzie kierowników

Bezrobotny

Mam ofertę żeby do was przyjść na stanowisko Wizażysta powierzchni płaskich. Warto?

Yeti
@Bezrobotny

Lepiej niż na specjalistę, przynajmniej zarobisz więcej i praca spokojniejsza.

Roman

Podwyżek raczej nie będzie bo jak zwykle wszystkie urzędy potrafiły sobie załatwić tylko Wody Polskie nie potrafią. Sytuacja powtarza się co roku. Każdy prezes powtarza i obiecuje to samo i nigdy nikt nie wywiązał się ze swoich obietnic. Poziom motywacji pracowników jest najniższy od czasu powstania WP. Żenujące jest to, że zarząd nie potrafi podjąć nawet decyzji o podniesieniu płac dla pracowników, którzy nie osiągają płacy minimalnej. To ok. 10% załogi. Związki zawodowe również nic nie robią. Zapowiedzi, że od lipca coś się zmieni to kolejne (usunięte przez administratora)

Recepta

Czy u was w jednostkach macie ogarnięte stanowiska do przyjmowania klientów/petentów, my mamy dwa stoliki na korytarzu przy windzie i musimy się gimnastykować, ani dostępu do kompa, ani warunków żeby zachować tajemnicę danych osobowych, to kurczę wstyd, żeby nie było takich podstawowych procedur...

@Recepta

Wystąpiliśmy do rzgw o wytyczne co do lokalu po kontroli rodo i udało się tak wszystko zorganizować że jest pomieszczenie do obsługi klienta z komputerem, drukarką ect plus kilka krzeseł. Dzięki temu nie przyjmujemy już klientów w swoim biurze tylko tam.

Joz

Kiedy w koncu zmiany w ZARZĄDZIE ZLEWNI W OLSZTYNIE??

Witold

w Szczecinie też stare p i s i o r y siedzą w nadzorach wodnych ,w zarządach zlewni trochę przerzedzili.

Beata
@Witold

Przestań lajkoniku lać wodę. Powiedz kiedy podwyżki

Pracownik tolerancyjny

A tyle się na świecie i u nas w kraju mówi o tolerancji. Wystarczy, że ktoś jest „krasnalem” a nie „żyrafą” i już nie pasuje obywatelom na stanowisko dyrektora. Tolerujemy siebie niezależnie czy ktoś jest wysoki, tęgi, niski, szczupły, rudy, piegowaty, zezowaty, etc. To co ma w głowie jest najważniejsze.

lol

racja

Ana

Będą do końca roku, bo wtedy w nowym budżecie zapewnią kasę dla Wód Polskich, jeżeli się uda.

Ulgi
@Ana

Czyli nie do końca roku tylko w następnym roku za 7 miesięcy?

Wielki Zderzacz Hadronów
@Ulgi

Ale co roku przecież tak jest. Rok temu prezes już mówił o podwyżkach, ba... jeszcze poprzedni mówił o znaczących podwyżkach. Co roku nawijanie makaronu na uszy, żeby nie było masowych odejść z firmy. Wielu jednak wierzy w jakieś zmiany i jest to wykorzystywane w 100 %. Teraz wakacje, jesienią obiecanki że od stycznia, w styczniu że do maja będą budżet modyfikować, potem lato i urlopy...i tak w kółko. I jakoś się kręci :) Można? Można.

Wiola
@Wielki Zderzacz Hadronów

Dokładnie tak co roku ta sama śpiewka i zdarta płyta... Tylko dyrektorzy departamentow mają coś do stracenia bo kasa 14 brutto lub więcej szkoda stracić i tyle pieniążków :-) a niziny czyli my zero perspektyw na rozwój zawodowy i podwyxki. Podobno ten cały Marchewka siwiutenki 40 letni ministerek zablokował podwyżki i powiedział że nie da nic kasy na podwyżki, bo po co dziadom dawać więcej niech zap....ą za (usunięte przez administratora) Taką mamy wadze i dyrektorów mających złych poddpowiadaczy.. Ci co są ich pupilkami jeszcze jakos się trzymają kurczowo swoich stolików kiedy będzie ogłoszony strajk? U nas pewnie tylko dyrekcja będzie ma stanowiskach pracy my solidarnie zastrakujemy a jeśli będzie trzeba rzucimy papierani bo brak kasy ro brak motywacji do pracy Państwo prezesi czy dotarło to do Was? Ludzie nie mają jak utrzymać swoich rodzin i dorabiają w weekendy jako sprzedawcy w spożywczym...

Bolo
@Wiola

Popieram!

Kosa
@Bolo

Po co wam te pieniądze?

zz
@Wiola

Strajk? xD nie strasz nie strasz bo się wiesz co. Nic nie zrobicie jak zwykle berdie cisza i dalsze wypełnianie tabelek bo jak to nie wypełnić jak rzgw chce na już. Na tym polega prowblem WP, ta pseudo firma dalej jakoś funkcjonuje. Jakby nagle zaczęły się ze wszystkim opóźnienia, skargi wnioskodawców, ponaglenia to może by coś było a tak- każą na górze coś zrobić i xaraz mają zrobione bo kult zapi983$#u w narodzie silny, nawet za minimalną

Tam

P.......jest byc całe życie sfrustrowanym nijakim szarakiem i wylewać swoje żale i pretensje na go worku. Żeby te zmiany na lepsze nie wyszły Tobie na gorsze...

Zostaw merytoryczną opinię o PGW Wody Polskie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGW Wody Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy PGW Wody Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1473.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGW Wody Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1313, z czego 145 to opinie pozytywne, 443 to opinie negatywne, a 725 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGW Wody Polskie?

Kandydaci do pracy w PGW Wody Polskie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGW Wody Polskie