Opinie o PGW Wody Polskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGW Wody Polskie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGW Wody Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGW Wody Polskie w Warszawa

Zbuk

Czy ktoś może potwierdzić ,że dyrektor ZZ w Nysie dostał zgodę na pracę hybrydową przez 3 miesiące ???? Czy zwykły szary pracownik też może sobie przychodzic do pracy kiedy mu się podoba ?? Czy to tylko dla wybranych taka forma ?? Bo wydaje mi się ,że skoro regulamin jest jeden dla wszystkich to chyba wszyscy możemy pracować co drugi dzień, np

Nick3

W naszym ZZ ludzie chodzą na zdalną. Bez problemu wiekszego

xd
@Zbuk

(usunięte przez administratora)Dyrektor ma nienormowany czas pracy i w zasadzie chodzi jak chce

Miki
@xd

Nie ma czegoś takiego jak nienormowany czas pracy.Dyrektor ma zadaniowy czas pracy i obowiązuje go 40 godzin pracy w tygodniu z taką różnicą że nie musi pracować od 8 do 16.

ON
@Zbuk

Tak to prawda, 2 dni w biurze a 3 w domu.

Mirek

Teodor

Gdzie podwyżki!!!

Eh
@Teodor

Ty się zastanów nad zwolnieniami

Lola

KPINA Z LUDZI!!! Gdzie obiecane do cholery podwyzki!?

Mirek
@Lola

Baca z łosiem zabrał

Grupa

Nie, po prostu czasami można normalnie, merytorycznie i z szacunkiem porozmawiać, bo tu jest masa trolli. Czy wolisz ciągle siedzieć tu i nie wiedzieć, czy dalej piszesz do Ani, czy już pod Anię podszywa się Zbigniew? Niestety to forum ma swoje plusy, ale też minusy, które grupa na fb ma minimalizować, a nie zamykac ludzi w grupie. Przecież zawsze można tu napisać ;)

Grupa

Dlaczego nie mogę wyszukać grupy na FB? Czy jest tylko dla wybranych!

Ubot
@Grupa

Oj, widocznie korzystanie z Internetu cię przerasta. Poproś kogoś kto potrafi i jest miły to zrobi to za ciebie ;)

Janek
@Ubot

Ty Buraku

Rekrutacje przeprowadza Kierownik działu organizacji ZZ i Dyrektor . Kultura i sposób rozmowy nacechowany szacunkiem. Jednak nikt nie czyta cv. Nie zadaje pytań merytorycznych i nie interesuje się Tobą.Zwykła pogadanka o niczym. Widać ze chcą tylko przysłowiowego robola, który nie będzie wnikał. Kwestia wynagrodzenia minimalna z informacja bez możliwości podwyżki.

Zakres odpowiedzialności i zadań, przekraczający ilość etatu. Ale jak chcesz pracować to cię wezmą . Poziom pytań niski. W zasadzie nie związany z rodzajem pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Tata

Gdzie podwyżki

Mikołaj

Gdzie podwyżki

Alan
@Mikołaj

Zróbmy strajk fizyczny, to kasa na podwyżki się znajdzie szybko....

Nik
@Alan

Tzn jaki? Co masz na myśli?

Jakie

Nie.... nadal brak konkursów na stanowiska prezesów, Nadal wsadzają swoich, którzy awansują po trzech miesiącach pracy, Nadal kolejne afery są zamiatane pod dywan. Ja zmian nie widzę.

osioł

Komunikat Pani Prezes w sprawie wynagrodzeń Szanowni Pracownicy, obejmując stanowisko Prezesa Wód Polskich, zobowiązałam się przed Państwem do systematycznej poprawy warunków pracy w Wodach Polskich. Bardzo mi zależy, aby Wody Polskie były dobrym miejscem pracy. Zdaję sobie sprawę, że poziom wynagrodzeń to bardzo ważny czynnik, wpływający na satysfakcję zawodową i osobistą każdego Pracownika. Pragnę zapewnić, że doceniam i dostrzegam Państwa zaangażowanie oraz wysiłek w rozwój PGW Wody Polskie i nie ustaję w staraniach, aby pozyskać niezbędne fundusze na podwyższenie wynagrodzeń. Pozyskanie dodatkowych środków na podwyższenie płac dla państwowej osoby prawnej, jaką są Wody Polskie, jest jednakże długim i złożonym procesem, który toczy się nieprzerwanie. Działania Kierownictwa PGW Wody Polskie w tym obszarze mają najwyższy priorytet i prowadzone są z pełnym zaangażowaniem. Od dłuższego czasu trwają wytężone prace i niezbędne uzgodnienia zarówno z Ministerstwem Infrastruktury, jak i Ministerstwem Finansów. W tej sprawie mamy silne wsparcie ze strony Pana Dariusza Klimczaka, Ministra Infrastruktury. O efektach powyższych działań będę chciała Państwa poinformować niezwłocznie po uzyskaniu niezbędnych dokumentów w tej sprawie. Mam nadzieję, że już wkrótce będę miała przyjemność przekazać Państwu pozytywne wiadomości w tym zakresie. Joanna Kopczyńska Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Mam

Mam wsparcie, Klimczak srele duperele, nadzieje

Lara
@osioł

Dobre, od rana się ubawiłam

Nicky Picky
@osioł

Wszyscy wkoło już podwyżki dostali a u nas pani prezes ciągle się stara….

Misiok

Takie były podwyżki, że 90% zarabia minimalną xDDD

Dyskryminacja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Kiedy polityka przyjazna kotom? Wbijajcie na sharepointa, wnioski o przyprowadzanie psow mozna juz pobierac. Wlasciciele kotow rowniez czekaja na taka mozliwosc

Oko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Prezesowa ściemnia tym wpisem na sherpoint. Lepiej mogła milczeć, niż takie bzdury zamieszczać. Walczy o NAS jak Lwica. My budżetówka,tą śpiewkę znamy od dawna. Ludzie zamrażali wzrost wynagrodzeń w budżetówce to się zapytam dlaczego w WP też nam zamrozili? My nie budżetówka. Jak uwolnili to nam nie! Pytam dlaczego!?? LEJE WODĘ DLA DOBREGO PR.STRAJK !

MZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam. Na ktoś może zna widełki wynagrodzenia na stanowisku specjalista w dziale utrzymania w ZZ ? Pozdrawiam

to co Wy w końcu chcecie? ktoś pisze że ma potwierdzone informacje o podwyżkach - to źle i nie dobrze ktoś pisze że ich nie będzie - to źle i nie dobrze szybciej jesteście w stanie uwierzyć w podwyżki o 50%, niż jak ktoś wam napisze że ma potwierdzone informacje o podwyżkach w tym miesiącu o 20% W naszym RZGW przed długim weekendem było powiedziane podwyżki w czerwcu wyrównanie w lipcu i tyle... czekamy. Zamiast szukać na randomowej stronie pełnej trolli informacji o podwyżkach to zapytajcie swoich przełożonych

Ryba

Najpierw trzeba mieć prawdziwego KIEROWNIKA, żeby uzyskać informacje, a nie szczującą za plecami (usunięte przez administratora), która w biegu co najwyżej (usunięte przez administratora) e Ci obrobi ze swoimi xxxxx niż uzyskasz od niej konkretne info. U takiej najwyższej władzy, z najwyższych :-) to możesz zobaczyć prosto w oczy jak próbuję ci kit prosto w oczy wcisnąć- aż ciężko uwierzyć prawda że mamy w tej instytucji Takie Kierownictwo

Olaf

Podwyżki nieoficjalne a informacje rozsyłane drogą pantoflową w lipcu niby wyrównanie a czemu nie w czerwcu. Cuda na kiju i tak 6 lat.

Polak z PGW WP
@Olaf

Ostatnie spłaty były 27.07.czyli w Lipcu.Tak więc jeszcze chwilę musimy poczekać.Pozdro!

Nadzorowiec

Tylko w NW pracujemy, wszyscy nadajecie się do tarcia chrzanu. Tylko płacz o $$$, a prawda jest taka, że oprócz niektórych w NW nikt tu nie zasługuje nawet na 5 zł podwyżki.

Komunikat Myszki Miki żenada

Biedronka

Stonka?

Pitek

Potwierdzam, nabrali wodę w usta. Koniec z nakręcaniem się odnośnie podwyżek, których nie ma i nie będzie. Nic trzeba żyć dalej i pracować, czy w tej instytucji do poważnego rozważenia. Miłego wieczoru koledzy i koleżanki.

Oficjalnie

Dziś oficjalnie potwierdzono, że na spotkaniu kierowników nie poinformowano nikogo o jakichkolwiek podwyżkach.

Ty faktycznie zielony jesteś! to nie WP zatruwa rzeki tylko kopalnie i zakłady przemysłowe

Jola

Ale koledzy z funduszów zadowoleni

ponk

To przez tą zmianę mamy robić za najniższą krajową?? Podwyżka nam się należy. W każdym urzędzie zarabiają ponad 4 tys uważam że i to szału nie ma. Ale nie jest to co u nas.... 3400 na rękę.

Mini
@ponk

Wczoraj w wiadomościach posłowie się chwalili, że koniec z bezpłatnymi stażami, że proponują, żeby każdy na stażu dostawał 3500 zł netto. Ktoś chyba zapomniał o ludziach, którzy chcą uczciwie pracować i zarabiać.

Biedak

A co tam (usunięte przez administratora). Ja w NW mam bobra. Wdrożony program szkolenia ma na celu nauczyć go działań na tyłach wroga, przeprowadzania dywersji na tamach bobrowych i innych przydatnych rzeczy. Oczywiście działał będzie zgodnie z PUW i dobrymi praktykami utrzymania rzek.

Zostaw merytoryczną opinię o PGW Wody Polskie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGW Wody Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy PGW Wody Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1473.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGW Wody Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1313, z czego 145 to opinie pozytywne, 443 to opinie negatywne, a 725 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGW Wody Polskie?

Kandydaci do pracy w PGW Wody Polskie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGW Wody Polskie