Merito Agencja Modelek

Opinie o Merito Agencja Modelek

kasia

podzielam opinię, brak profesjonalizmu jeżeli chodzi o Agencję, brak profesjonalizmu w odpowiedziac!!!!! nie polecam w 100%

Republika10

Jak dla mnie brak pofesjonalizmu. Najpierw wysyłasz zgłoszenie, inwestujesz swój czas, aby było jak najlepsze i najbardziej czytelne, odpisują Ci, że nie są zainteresowani współpracą. Pytasz dlaczego- cisza... Gdzie wg mnie, kultura osobista wymaga tego, by odpowiedzieć na wiadomość. Łapiesz za telefon po jakimś czasie i z czystej ciekawości pytasz, co nie tak było w Twoim zgłoszeniu- Pani oburzona odpowiada, że nie ma obowiązku odpowiadać na takie pytania. A potem daje Ci wyraźnie do zrozumienia, że jesteś... za brzydka. Przykre i nieprofesjonalne. Jestem zapisana w kilku innych agencjach, mam na swoim koncie pracę z kamerą, role pierwszoplanowe i pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Ale oczywiście próbujcie ;) Może traficie na kogoś lepiej wychowanego :)

Zostaw opinię o Merito Agencja Modelek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merito Agencja Modelek