3 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 5223280401 REGON: 527150533

Adres: Dziupli 12, 02-454 Warszawa

Opinie o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Miło nam poinformować że zostaliśmy partnerem Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (Polish Dental Association) - jednego z najbardziej renomowanych stowarzyszeń stomatologicznych w Polsce.

PTS jest organizacją zrzeszająca ekspertów stomatologii z całego kraju, których głównym celem jest poprawa zdrowia jamy ustnej pacjentów poprzez propagowanie zdrowego stylu życia oraz gwarantowanie najwyższych standardów opieki stomatologicznej w naszym kraju.

Współpraca ta umożliwi nam również realizację wspólnych projektów profilaktycznych
Dorotka

Ja z mojej strony odradzam to miejsce. Brak rozwoju. Wszyscy się z działu zwolnili i nie ma kim pracować. Kogo ustawić na daily i w ogóle lipa

Denciak

Już prawie 4 lata w firmie i jakoś nie wyobrażam sobie by gdzie indziej było mi lepiej. Pracodawca bardzo interesuje się swoimi pracownikami i dąży aby każdy robił to co go naprawdę interesuje oraz to do czego ma predyspozycje. Ze względu, że jest to jeszcze dosyć młoda firma - 12 lat na rynku - to uczucie, że jest się częścią czegoś co się jeszcze tworzy i również ma się wpływ na to jak będzie wyglądać ona w przyszłości jest bardzo motywujące do pracy. Wynagrodzenie moim zdaniem przyznawanie bardzo słusznie co do wykonywanych obowiązków . Bardzo polecam wszystkim tym, którzy szukają pracy, w której chcą być szanowani oraz by ich praca była rzeczywiście doceniana i w której panuje bardzo przyjemna atmosfera :)

DENCIAK
@Denciak

Już tutaj nie pracuje. Z żalem stwierdzam, że bardzo się przejechałem na moim oddaniu ludziom i zaangażowaniu dla pracodawcy. Nie warto poświęcać siebie. W tym miejscu nie daje to żadnych korzyści.

Nadal pracujący;)
@ej

Jakiś czas temu zdobyłem umiejętność powstrzymywania się przed oceną czegoś czego dokładnie nie znam, nie widzę lub nie rozumiem. Życzę Ci tego abyś też ją zdobył. Teza, która stawiasz może jest zasadna w pewnych przypadkach. Natomiast w zdecydowanej większości ten scenariusz nie dotyczy osób o których pisałem. Przykładem może być kolega z działu finansów, który przyszedł do firmy będąc studentem i zaczynał jako sprzedawca. W międzyczasie kilkukrotnie awansował i zmieniał stanowiska. Inwestował w swój rozwój i skorzystał z możliwości szkoleń  i studiów od firmy. Teraz jest szefem finansów w firmie.  Takich przypadkow w firmie jest bardzo dużo.

Nadal pracujacy;)
@robercik

Widać, że byłeś w organizacji krótko i chyba się nie utrzymałeś. Może zaskoczyło Cie, że w firmie która dynamicznie sie rozwija trzeba pracować i są wymagania? Zaskoczę Cię ale plany naprawcze są i działają ale nie dotyczą pracowników na okresie próbnym. Dziś na spotkaniu miedzydzialowym została podana ciekawostka odnośnie zatrudnienia. Ponad 35 osob pracuje w organizacji ponad 5 lat a 12 z nich ponad 10 lat. Myślę, że jak na dzisiejsze czasy to wyjątkowy wynik. Ci ludzie rozwijają się z organizacją. Co do tąpnięcia i cięć... wiesz ile polskich firm jest w stanie przerwać na rynku wiecej niż 10 lat? Odpowiedz to 6%. Shop Dent jest na rynku od 16 lat. Co do braku twórczej atmosfery to dość często są organizowane warsztaty kreatywne na różne tematy. Pod takie warsztaty są zbierane zespoły składające się z przedstawicieli różnych działów. Z mojej perspektywy to co opisałeś wygląda zupełnie inaczej. Zgodzę się, że firma nie jest idealna ale w porównaniu z moim poprzednim pracami czuje się tu dobrze

Wuwu

Polecam wszystkim, super atmosfera, szkolenia, benefity. Trzeba się starać, ale zostaje to docenione.

Nowy wpis

Aktualność
W dniach 11-13 kwietnia odbyły się  30. Targi Stomatologiczne Krakdent!

Serdecznie dziękujemy każdej osobie, która zdecydowała się odwiedzić nasze stoisko. Wasze zainteresowanie i ciekawe rozmowy sprawiają, że nasze zaangażowanie w rozwój produktów jest jeszcze większe. W tym roku po raz pierwszy zaoferowaliśmy możliwość bezpośredniego przetestowania szczoteczek SEYSSO oraz wielu innych marek w specjalnie przygotowanej strefie testów. Wasze pozytywne opinie i sugestie są dla nas nieocenioną wartością.

Szczególne podziękowania dla naszego zespołu, którego niezmierzone zaangażowanie i pasja do stomatologii przyczyniły się do sukcesu naszego stoiska. Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na tak profesjonalnych i energicznych ludzi.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych okazji do spotkań w branży i prezentacji naszych produktów. Dziękujemy za inspirujący weekend i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków w świecie nowoczesnej stomatologii!

Beata Nowy wpis

Młodszy magazynier może liczyć na jakieś premie? teraz jak z chłopakiem czytamy ofertę to jest napisane, że liczą, że wraz z nabieranym doświadczeniem dokładność będzie tylko rosła. A co w drugą stronę? Są stałe szkolenia?

Pracująca

A może tak ktoś by napisał ile jest rzeczy pozapłacowych, rozliczanych zgodnie z prawem? Gdzie w innych firmach dużo jest pod stołem, a tu wszystko legalnie. Nikt nie zarabia najnizszej krajowej, każdy ma legalne wynagrodzenie, do tego benefity i pakiet medyczny z pełna stomatologią (gdzie w innych firmach taki pakiet jest tylko dla zarzadu) a tu dla kazdej osoby zatrudnionej na umowe o pracę! Kurde, no tak, zaraz ktos może napisze, że musi płacic od tego podatek itd, o kurde, no straszne bo zgodne z prawem. Do tego mogę wymienić spotkania integracyjne działow, miedzydziałow, budzety integracyjne (a mozecie je wykorzystac nawet na wycieczke do Rzymu haha) kwartalne spotkania w czasie pracy z "ukłonem" do ludzi, integracyjnie z lunchem, a to food trucki i burgery, sushi i inne. Imprezy w okresie światecznym, wyjazdy integracyjne raz w roku na weekend. Analizy wynagrodzen dwa razy w roku. Tysiac rodzajow mleka do wyboru, herbaty, kawy itd? Nie? Nikt nie napisze? Lepiej narzekać :)))) Ja tam jestem wdzieczna, za takie miejsce pracy ktore wszyscy tworzymy. Za szefa który właśnie jest empatyczny i szanuje uczucia ludzi, nie zwalnia bo ma takie "widzimisię", tylko rozmawia i daje szabsy, za hr który z nami rozmawia, za "blondi" bo nasza marka zaczeła być w końcu rozpoznawalna, za co raz wiecej zadan bo się rozwiajam i tak mogłabym dużo jeszcze napisać :) Chetnie porozmawiałabym twarzą w twarz z Wami, ma ktos odwagę?

pomyślane
@Pracująca

No to zrezygnujcie z tych wszystkich jabłek, dodatków i wyjść, zwolnijcie połowę kadr, która się tym bezsensem zajmuje i dajcie wszystkim proporcjonalne podwyżki przez podzielenie tych oszczędności. Proste i nic firmy nie kosztuje, zwykłe przesunięcie a dla ludzi lepsze.

:) Nowy wpis
@pomyślane

hahah :) Widzę, że ktoś nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu, dobrze, że to zupełnie odwrotnie niż szef. Zawsze możesz z benefitów nie korzystać :) To nie jest przymusowe serio. A jak się wykażesz to i podwyżkę dostaniesz. Bo niestety pieniądze się zarabia za pracę. Jak wszędzie, tylko tu jeszcze dostaniesz coś do tego :) Nie dasz - źle, dasz - jeszcze gorzej.

Ex Nowy wpis
@:)

Ja z siebie dawałam wszystko, pracowałam nawet po godzinach, były widoczne wyniki i efekty, a jakoś kasa miesiącami ta sama. To słyszałam, że na wyniki się nie patrzy, bo są działy, które wyników nie mają, albo nie mogą mieć i one będą poszkodowane. To powinni rozliczać mnie na podstawie moich wyników, a inne działy na podstawie innych czynników. Potem nagle się dostawało mikro podwyżkę ZA NIC, bo wszyscy dostawali, jakieś tam wyrównanie np. 200 zł. To się odechciewało wychodzić przed szereg, bo skoro dostaję kasę za minimum to po co mam robić maksimum? Słaba strategia rozwoju firmy.

Cześć, wyświetliła mi się oferta dla młodszego magazyniera i chciałem podpytać o szczegóły a wy o jakimś strajku włoskim na magazynie piszecie… Na Szyszkową mam blisko a ze nie mam doświadczenia to bym może się załapał. Czy możecie polecić?

Temat bardzo dziwny, ponieważ rekrutuje WM Brands sp. z o.o., ale pokój i firma brandowana na Shop-Dent, sklep WM Brands pod nazwą Seysso nie istnieje, sklep Shop-Dent istnieje i sprzedaje i … ma swojego ecommerce managera. Całe WM Brands to jeden pokój w firmie (nie jestem pewien czy jeden czy więcej). Generalnie w trakcie rozmowy dziwne podchody czy w razie konieczności nie poprowadziłbym również Shop-Dent w ramach tej samej umowy (chyba się chcą pożegnać z obecnym managerem, który tam siedzi). Oczywiście ani słowa o drugiej umowie w takim wypadku, po prostu dwa na raz. Umowa tylko B2B, nie ma szans na rozsądną stawkę na umowie o pracę. Na grupach ecommerce widziałem ostrzeżenie przed nawiązywaniem poważnej współpracy z tą firmą (pewnie od bieżącego ecom managera z tej drugiej firmy albo od poprzedników), sam również oceniam temat niepoważnie, nie ma sklepu, nie ma wiedzy ecom wśród osób rekrutujących a biorą się za temat. Zamieniłem dwa słowa na recepcji po lekturze gowork i faktycznie zdarzały się rysowania samochodów na ulicy przed firmą tak jak piszą na forum tutaj. Generalnie nie biorę tematu i odradzam innym. PS Widać na oko jak sobie sami słodzicie postami tutaj a nieliczne negatywnie oceniające firmę (aczkolwiek kulturalnie i rzeczowo) są zakrzykiwane jak była już opozycja na TVP Info przed wyłączeniem tego szlamu więc wielki minus też za to, że nie ma otwartości na krytykę. Aha, siedziba firmy w domu jednorodzinnym na Włochach, brak parkingu.

Bardzo ogólne, w 80% dotyczące sposobu współpracy po podpisaniu umowy. Sklep na dzień dzisiejszy nie istnieje. Część pytań zaczepiające o sferę prywatną co nie jest ich sprawą i nie wiadomo czy powiedzieć „odwal się” czy „nie Twoja sprawa”. Dziwne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

były pracownik ;)

Miałam przyjemność pracować w tej firmie kilka lat i uważam, że zasiedziałam się o wiele za długo. Przede wszystkim brak możliwości rozwoju, albo bardzo ograniczony rozwój. Na rozmowie jest mówione jak bardzo się rozwiniesz w tej firmie tylko gdy pokażesz zaangażowanie, niestety nie w 95% przypadkach. "Szkolenia" nic nie wnoszą do Waszego życia, są po to, aby była informacja, że są, ale jak organizowane to już inna kwestia. " Rodzinna atmosfera" niestety można ją porównać do wigilijnego stołu jak po kilku głębszych kieliszkach każdy wylewa swój jad, oczywiście są wyjątki i te wyjątki serdecznie pozdrawiam! Moja była firmo, chwalicie się jak się rozwijacie, przykro mi, ale moim zdaniem porównując inne firmy Wy dalej raczkujecie. Przeczytałam komentarz o tym, że specjaliści nie powinni szukać tu miejsca i niestety w pełni się z tym zgadzam. Jeśli jesteś studentem i to Twoja pierwsza praca to na pewno polecam od sd zacząć ;) Moja opinia nie ma na celu zaszkodzenia firmie, nie o to mi chodzi. Przedstawiam tylko to co udało mi się zaobserwować przez te kilka lat pracy i co bardzo razi w oczy, jak widać nie tylko mnie.

@były pracownik ;)

Mam bardzo podobne odczucia. Nie sądzę aby ta firma oferowała prawdziwy rozwój, z pewnością nie są nim szkolenia organizowane w trakcie dnia pracy bez jednoczesnego zdjęcia obowiązków pracowniczych w czasie szkolenia. Skutkowało to tym, że jedna osoba logowała się jako pięć na szkoleniu, nikt nie brał w nim udziału, nikt łącznie z tą jedną nic z niego nie wynosił, ale certyfikaty dali, obecne Collegium Humanum to jakaś elita przy naszych szkoleniach. Absurd. Zastanawiam się na ile tak długi pobyt w tej firmie tak dużej ilości ludzi jest związany z brakiem możliwości porównania po prostu, pewnie obici tym marazmem nie wierzą w swoje siły na rynku, no bo skoro są tacy super i tak się rozwinęli razem z tą firmą to pewnie są świadomi, że co 4-5 lat jest już czas na zmianę i pewnie kolejka próbujących ich wyciągnąć z tej firmy sięga za furtkę na dziupli. Jeśli tak nie jest to wszystko jasne ;-).

były pracownik ;)
@Piotr

Szkolenia są tylko tutaj po to, aby była informacja na rozmowach np. rekrutacyjnych, że firma dba o rozwój pracowników no bo przecież są szkolenia co nie? no ale czy wnoszą coś do podnoszenia kompetencji to już inna kwestia :D Rozmawiam w ludźmi i wiem czemu się tak dzieje w przypadku zasiedzenia się tutaj. Ludzie boją się zmian. Nie ukrywajmy zmiana (usunięte przez administratora) to stres, nauka, poznawanie nowych ludzi i obawa czy poradzimy sobie w innej firmie- wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Łatwiej jest zostać tam gdzie się wszystko i wszystkich zna i wiemy czego możemy się spodziewać. Sama miałam takie obawy. Na swoim przykładzie tylko dodam, że pomimo ogromnego stresu to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, człowiek boi się nieznanego, ale warto było zaryzykować. Do tej decyzji dojrzewałam długi czas, cały czas miałam nadzieję, że coś się zmieni, po komentarzach tutaj widzę, że nic się nie zmieniło, a nawet jest gorzej bo już lecą grube komentarze o np. sekcie- coś w tym jest ;). W obecnej (usunięte przez administratora) nauczyłam się więcej pracując pierwsze pół roku niż tu przez bardzo długi czas. Mam bardzo fajną atmosferę, naprawdę dobre zarobki i REALNE możliwości rozwoju co odczułam szybko na własnej skórze :)

Danka
@były pracownik ;)

Ehh, a właśnie czytałam w jednej ofercie pracy, że firma stawia na rozwój pracowników. Dzięki, że opisaliscie jak to wygląda :). Oferta, na którą wpadłam zaciekawiła mnie, bo oferowali możliwość pracy hybrydowej ( niestety już wygasła). Wiem, że hybrydowo można pracować jako Manager biura obsługi klienta. Na jakich innych stanowiskach jest jeszcze taka możliwość?

Denciak

Mikołaj
@Denciak

Pisałaś swoją opinię jakiś czas temu, ale jest ona bardzo pozytywna i zachęca do podjęcia zatrudnienia. Pisząc o wynagrodzeniu mogłabyś dodać więcej o benefitach i co wchodzi w ich skład. Może inne osoby pracujące w Shop Dent mogłyby opisać sprawy finansowe. Czekam na Wasze wpisy.

DENCIAK
@Denciak

Ponad tydzień temu wygasła oferta dla managera biura obsługi klienta. nie było w niej w zasadzie wpisanych żadnych widełek placowych, więc do teraz się zastanawiam na jakie zarobki można byłoby liczyć po podjęciu się zatrudnienia. jest tu może ktoś kto teraz pełni te funkcje i mógłby polecić pracę?

on

Również pracowałem jakiś czas temu, w mojej ocenie ociera się mocno zarówno o fanatyzm jak i o takie para sekciarstwo nawet. Bardzo rozbudowany nieformalny przepływ informacji, jakieś zlecone obserwacje, donosy, połączone z systemem kamer w całym budynku, ale jak już ktoś tutaj wspomniał na nowe rury żeby wody żółtej w kranie nie było to nie ma. Generalnie dziewczyny pracujące w kadrach firmują to (usunięte przez administratora) swoim uśmiechem, w moim przekonaniu sztucznym i wymuszonym. Firma nie przedstawia konkretnego zakresu obowiązków na piśmie, rozlicza z domniemanego schematu zachowania jakiego oczekuje, ale nie przedstawia w żaden sformalizowany sposób. Zwalnia na podstawie szeregu rozmów Prezesa lub managera z bliżej nieokreśloną całkowicie anonimową grupą ludzi bez możliwości odniesienia się do zarzutów i nawet bez ich formułowania w sposób bezpośredni ukrywając je za ogólnym stwierdzeniem "rozmawiałem z kilkoma osobami" i zdecydowaliśmy, że "nie pasujesz do naszej organizacji". Generalny ogólny odbiór firmy jest bardzo negatywny mimo prób profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków i przykładania się do wykonywanej pracy w umownym jej rozumieniu. Odradzam poważne traktowanie rozmowy z managerem (jego odczucie będzie decydujące o zwolnieniu lub nie, nie fakty, odczucie), podobnie z prezesem czy z innymi pracującymi tam osobami, nagle się okazuje, że osoba, która próbuje się z Tobą zakolegować jest nasłana przez kadry a jest to np. żona jednego z dyrektorów albo kochanka szefa szefów. Generalnie bardzo mocno rozplotkowane środowisko, jest tam również głęboko zakorzenione KUMOTERSTWO oraz dostrzegalnie wysoki poziom NEPOTYZMU co w powiązaniu z DONOSICIELSTWEM i próbą jak tu już określono fanatycznego wchłonięcia do jednej czy drugiej KUMOTERSKIEJ grupy (na poziomie emocjonalno/prywatnym) daje efekt określany przez ludzi z zewnątrz jako "fanatyzm" czy "sekciarstwo", bo przecież normalny człowiek idzie do pracy po to aby pracować i dostać za to pieniądze. Ludzi do swojego wewnętrznego kręgu znajomych wybierać chce sobie sam i to niekoniecznie z pracy ... tutaj natomiast odmowa integracji na wyżej opisanym poziomie traktowana jest przez wszystkie istniejące grupy jako bycie zagrożeniem/outsiderem i równa się odmowie akceptacji tudzież grze na wykluczenie z organizacji, która w takiej sytuacji na 90% zakończy się skutecznie. Stąd zdecydowanie odradzam pracę w tej organizacji osobom, które nie szukają nowej agresywnie wpadającej do wewnętrznego kręgu grupy znajomych czy nowej rodziny ... a po prostu pracy za określoną stawkę pieniędzy za określony czas i czynności i na tym chcą poprzestać (w sumie normalne zachowanie 95-98% ludzi). Wyżej opisane środowisko ma charakter wysoce toksyczny tym bardziej, że na dobrą sprawę po pewnym czasie nie wiesz kto jest kim i po odrzucasz wszystkich jednakowo dotknięty donosami o anonimowym źródle traktowanymi w tym Januszowie co najmniej na równi ze śledztwem prokuratorskim. Żeby nie było w donosach nie chodzi o sprawy poważne typu kradzieże, sabotowanie projektów, chamstwo itd. itp. a raczej o osobisty odbiór i ocenę zaangażowania osoby ocenianej przez owego ocenianego wg. tylko jemu znanych kryteriów. Jest to wysoce nieprofesjonalne miejsce nie warte uwagi dla jakiegokolwiek profesjonalisty. Do tego większość tematów nazywanych w tej organizacji "projektami" to w istocie co najwyżej "zadania" krótsze lub dłuższe a nie projekty. Firma nie posiada kultury organizacyjnej ani procesowej a opisany powyżej twardy rdzeń reprezentuje w mojej ocenie ponad 70% jej stanu osobowego i to jest dużo za dużo aby jakiekolwiek zmiany były możliwe, tym bardziej, że opisane schematy zachowań są popierane przez Prezesa, który działa w ten sam sposób.

kasia
@on

Boże, to jest takie prawdziwe w całości, że aż boli. Tam na serio jest kropka w kropkę dokładnie tak jak opisane, również odczuwałam, że wchodzą daleko zbyt głęboko w sferę prywatną i zbyt mocno obserwują.

Ciekawski
@on

Jeśli można spytać to ile czasu tam pracowałeś?

albercik
@on

Ale ktoś po prawdzie pojechał. Kolega podrzucił link smsem do tego wątku. Całość wypowiedzi zgadza się z moimi odczuciami jakie wyniosłem z tej "organizacji", dodałbym tylko, że pionowe biuro na trzech kondygnacjach szybko wchodzi w kości a schody mega skrzypią jak ludzie chodzą i to akurat mnie rozpraszało. Do tego zdarzały się remonty na żywca przy ludziach w trakcie pracy (kucie podłogi) i w kuchni są dwa krzesła aby usiąść zjeść a ludzi chyba z 40 osób w budynku więc słabo, ludzie jedzą przy stolikach i się woń niesie i miesza ... średnio higieniczne i średnio przyjemne. Latem są ławki na podwórku, ale zimą masakra.

info
@albercik

Albercik, zapomniałeś dodać, że zimno jak (usunięte przez administratora) w chłodne dni a latem taki piekarnik, że (usunięte przez administratora) człowieka trafia, pot leje się po klawiaturze i biurku. Uroki pracy w starym domu udającym biuro.

Ile aktualnie godzin ma do wyrobienia osoba pracująca jako doradca klienta? W 2022 roku w listopadzie było takie ogłoszenie, ale wtedy jakoś tak to ogólnikowo pisali, że do ustalenia wspólnie to jest. A jakieś minimum/maksimum jest w ogóle określone aktualnie? Jakie mają oczekiwania?

logistyk

Zawsze możemy zrobić strajk włoski na magazynie żeby Was wesprzeć.

magazynier

Ale to w nawiązaniu do próby zorganizowania kilku osób do zorganizowania związku? Miejcie sobie IP. Mi nie przeszkadza. PS Próby zastraszenia zawsze pojawiają się w takich sytuacjach i są niezgodne z prawem po stronie pracodawcy, nie piszącego.

Expracuś

Pracowałem w firmie pewien okres i uważam, że to jedna wielka utopia. Pompowana jest sztuczna atmosfera, wpaja się nowym pracownikom, że jest to najlepsze miejsce do rozwoju, fikcyjne szkolenia, testy umiejętności - niczym w szkole … Ja w tym miejscu się uwsteczniłem. Środowisko mocno hermetyczne. Nie polecam, to był trudny okres w moim życiu. Oczekiwania z rozmowy rekrutacyjne mają się nijak z rzeczywistością. Trochę zalatuje fanatyzmem.

Bogdan
@Expracuś

Dokładnie! Podpisuję się dwoma rękami pod tym. HR rozpościera wizję jakiejś utopii, nikomu niepotrzebnych szkoleń (bo narzucone z góry, ale jak Ty chcesz budżet na swoje to już nie). A na końcu okazuje się, że to zwykłe Januszowo i donosowo hermetyczne do bólu! Z jakimiś wojnami toczącymi się pomiędzy grupami, słowo wojna zamiast spór celowo. Masakryczne uwsteczniające i chore miejsce. Dodatkowo mają tendencję do integrowania na siłę, wypytują o sprawy prywatne jakby to była ich sprawa, mega mocno obgadują każdego, jest tam twardy rdzeń pracowników i nigdy Ciebie nie wpuszczą, wchodzisz na chwilę i mimo tych wszystkich opowieści HR czujesz to na każdym kroku.

Natka

Rok temu w ogłoszeniu Doradca klienta była informacja że zarówno umowa o pracę jak i zlecenie jest. Potrzebuje trochę to sobie rozjaśnić, jak to działa aktualnie. Najpierw zlecenie a potem się przechodzi na UOP jak w wielu firmach czy inaczej to działa?

Doradca
@Natka

Odpowiem ze swojego doświadczenia. Miałam wybór umowy, tyle, że nam wszystkim bardziej pasuje umowa zlecenie ze względu, że stawka z umowy jest do ręki dla studentów i elastyczność godzin, ustawiam pod szkołę.

Antosia
@Doradca

Dzięki za wyjaśnienie, tylko czy mam rozumieć z tego, że jednak studentów byłoby więcej na tym stanowisku, bo to się im po prostu opłaca? W innym przypadku ludzie tez się zatrudniają czy raczej więcej chętnych jest osób studiujących? Z innymi stanowiskami bywa podobnie?

Doradca
@Antosia

Przepraszam odpisuję dopiero teraz bo nie wchodzę tu często. Ludzie na wyspach to w większości u nas studenci (z tymi co rozmawiam) chociaż nie każdy oczywiście. Studentów jest więcej bo mamy elastyczne "grafiki" pracujemy wtedy jak mamy czas i wolne od szkoły a na etacie o to ciężko, bo urlopu jednak mało :) do tego nie oszukujmy się zlecenie póki nie masz 26 lat bardziej się opłaca studentom z prostej przyczyny, państwo nie zabiera ci nic z wypłaty więc osobiście dla mnie prosty rachunek

@Doradca

No ja mam dużo więcej i nadal pracuję głównie na zleceniu w firmach, podatek to nie problem dla mnie, jak stawki są dobre. A ile tutaj na start dają właśnie? No i co do tych elastycznych grafików, to ile się przeważnie pracuje tak w miesiącu? Opłaca się w ogóle?

Pracujący

To ja też chętnie napiszę swoją opinię bo Internet jest najłatwiejszy do hejtowania a mało kto pisze pozytywne opinie. Moja jest pozytywna, czuję, że firma jest pro pracownicza, daje od siebie całkiem sporo. Pochyla się nad każdym pracownikiem i akurat ja jestem zwykłym szarakiem na pewnie jednym z najniższych stanowisk w firmie, a czuję, że jestem traktowany tak samo jak inni. Mam te same benefity, nie ma lepszych i gorszych, jestem tak samo zapraszany na wszystkie "imprezy", mam te same budżety (mój dział), ankiety są wysyłane do wszystkich a nie wybranych, mam prawo głosu. Czemu o tym piszę? Bo to pierwsza firma w której pracuje gdzie nie ma podziału między stanowiskami. Tak samo ma magazynier, referent (nie wiem czy dobrze napisałem bo nie znam dokładnych nazw stanowisk) specjalista czy manager). Nie znam każdego osobiście, ale jak się spotykamy na podsumowaniach czy imprezach to nie odczuwam, że rozmawiam z kimś na wyższym stanowisku. To jest bardzo fajne. Tyle ode mnie

Pracuję w Warszawie w galerii obok wyspy Shop-dent, co 2 miesiące nowe twarze, ale chyba wyjątek skoro w firmie jest tak super prawda?

Obecnypracownik

Jak czytam te wszystkie opinie żale wylewane w internecie to zastanawiam się nad jednym po co tu pracujecie? Żyjemy w wolnym kraju każdy może zmieniać pracę ile razy chce, po co siedzieć w jednym miejscu z którego nie jesteście ani zadowoleni ani usatysfakcjonowani a irytuje was wszystko do tego stopnia, że piszecie bzdury w sieci? Nie lepiej zmienić i sprawdzić czy faktycznie tu było tak strasznie źle? Takie opinie magą pisać tylko ci co od siebie nie dają nic a są roszczeniowi. Ja tu pracuję, i faktycznie może nie ma wynagrodzeń korporacyjnych ale to nie jest korporacja, chcesz być Xem w korpo, sprobuj, tam nawet 30% nie będzie znało twojego imienia, będziesz tylko numerkiem na liście, przynoszącym zyski albo do skreślenia. Tu jesteś kasia asią basią jurkiem czy wojtkiem a nie pozycją w analizach. Jak to się zmieni to faktycznie duzo osob odejdzie, bo rozmawiamy o tym codziennie, ale poki co widzimy starania firmy, hru, rapu i innych aby wszystkimbylo ok.Chcesz pracować w "marmurach", pisz cv i składaj wypowiedzenie, na co czekacie? Życie jest tylko jedno, szkoda czasu na te nieuzasadnione smenty...

@Obecnypracownik

I pisze to osoba, która broni tej firmy w niedzielę o 21:34. Prawda jest taka, że wszędzie jest mówione, że nie ma na nic pieniędzy, a wspomniany rap bawi się na wyjeździe integracyjnym w Rzymie (oczywiście w godzinach pracy), kiedy reszta pracowników musi na nich zarabiać. Poza tym pracodawca woli zatrudnić "specjalistę" z rynku z wątpliwą wiedzą niż docenić pracownika, który stara się coś wnieść do organizacji od dłuższego czasu. A Ci wszyscy obrońcy, to widać mają ciepłą posadkę i układy z HR, bo nie ma chyba żadnego innego racjonalnego wytłumaczenia czemu tak tutaj wszystko chwalicie. A jak ktoś już napisze tutaj prawdę, to jest najgorszy, bo klapki na waszych oczach nie pozwalają na akceptację rzeczywistości

bączek

Bo jak się ma >30k netto na miesiąc to siedzą i chwalą po godzinach. Szkoda, że zatłumiono tutaj faktyczną kulturę organizacyjną firmy, która jest bliska dna i większość tzw. korpo z miasta bije Was na głowę na śpiocha. Warunki pracy, współpracy, brak konfliktów, faktyczne zarządzanie relacjami w organizacji, w inny sposób niż postowanie przez HR i wyższe kierownictwo na forum, to wszystko w korpo jest standardem a w Shop-Dent jakąś czarną magią. Nie ma żadnych planów naprawczych a zwolnienia mają miejsce na bazie anonimowo wygłaszanych opinii w tzw. grupie zaufania prezesa, znaczy grupie wzajemnej adoracji bo nikt prawdy o sytuacji w organizacji i rozwalających ją konfliktach nie śmie mu powiedzieć.

inside
@bączek

Dodaj jeszcze, że oficjalnego feedbacku z powodem nie ma i możliwości odniesienia się do plotkarskich zarzutów też nie ma. Januszowo.

bp

Plotki, czy nie-plotki - jeśli masz impuls, żeby dokonać zmiany, a do tego sensowne oferty, to nie ma co się zastanawiać. Rada potwierdzona doświadczeniem (mało przyjemnym, acz.. przydatnym).

anonimowo

Cześć, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem. Firmę jako całość oceniam na dwóję z plusem w szkolnej skali, są jakieś sztuczne integracje, ale grupy trzymają się razem, nowi są automatycznie outsiderami. Nie ma prawie żadnych szans na podwyżkę czy awans, większość szkoleń jest robiona na odwal się, ludzie się logują do jakichś platform, że niby zaliczają szkolenie, a tak naprawdę w tym czasie pracują, robią coś innego, pracodawca nie wydziela czasu na faktyczne szkolenie w tym czasie. Oczekuje się pełnej dostępności, dni wolne czy chorobowe traktowane są bardzo negatywnie przez bezpośrednich przełożonych. Nie jest też tajemnicą wojna blondi z typem od ecom podkreślana na każdym kroku. Pracując na magazynie w zasadzie liczyć można tylko na terminowe wypłaty, magazyn jest bardzo mały, dwie alejki i mocno przeciążony. Generalnie nie widać szans na jakiekolwiek zmiany, najprościej jest po prostu zmienić pracę. Piszę wprost od siebie w celu ostrzeżenia innych, że nie warto ufać zapewnieniom HR a już na pewno nie warto traktować ich poważnie i z nimi rozmawiać na tzw. ewaluacji pracowniczej / przesłuchaniu prokuratorskim. Najlepiej krótkie tak / nie. Tylko się zaszkodzi sobie albo kolegom. NIE TRAKTUJCIE ICH POWAŻNIE! Oni Was tak nie traktują. Serio.

Co jaki czas w Shop Dent Wojciech Madej można ubiegać się o podwyżkę?

P

Ubiegac się można, ale i tak nic to nie da. Audyt wynagrodzeń jest dwa razy w roku i to jedyna możliwość o ile wogóle otrzymania podwyżki

@P

Z czego wynika taki właśnie system? To od lat już obowiązuje? Na rozmowie rekrutacyjnej już wszystko o tym wiesz w razie czego? I czy macie w ogóle jakieś porady zatem co do samych audytów?

Szeregowy

Tak juz pare lat. To jest ok ale czegoś prawdziwego rzetelnego o wynagrodzeniach i sprawach ludzkich papierowych dowiesz sie tylko od managera kadr

@Szeregowy

a możesz napisać jakiego rzędy są te podwyżki jak już je przyznają i te podwyżki dotyczą każdego pracownika, czy może wyróżniają tylko poszczególne osoby?

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.