3 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 5223280401 REGON: 527150533

Adres: Dziupli 12, 02-454 Warszawa

Opinie o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników na stanowiska sprzedawców w Warszawie?

@Karolina

Witamy, Obecnie prowadzimy dwa procesy rekrutacyjne w Warszawie na stanowiska: Doradcy Klienta oraz Pracownika Magazynu. Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do wysłania CV na adres e-mailowy: rekrutacja@shop-dent.pl. Na spotkaniu rekrutacyjnym poznajemy Kandydatów oraz przedstawiamy szczegóły oferty współpracy.

Nie polecam pracy w tej firmie. Spięcia miedzy pracownikami, ciężka atmosfera, brak benefitów pracowniczych (to że mam taniej multisport, albo pakiet medyczny to nie jest żaden benefit). Ostatnio był regres pensji bo niektórzy za dużo zarabiają i to był błąd. Proponuję zmienić osoby zarządzające finansami skoro nie potrafią określić ile kto powinien zarabiać na jakim stanowisku. Fajnie też by było zadbać o przestrzeganie zasad BHP w biurze, niedopuszczalne jest by tyle osób siedziało w jednym pokoju.

@Piotr

Dziękujemy za opinię. Chętnie rzucimy trochę światła na wspomniane "benefity". Wdrożyliśmy szereg działań, które można określić tym mianem. Wymienione już karty sportowe i opieka medyczna to część z nich. Z większych "benefitów" warto wymienić chociażby program zakupów pracowniczych, który daje możliwość kupienia produktów z dużym rabatem. Kolejnym może być dodatkowy dzień wolny w miesiącu, w którym pracownik obchodzi urodziny. Realizujemy też szereg mniejszych działań skrojonych na potrzeby danego oddziału, stanowiska, lokalizacji etc. Jest tego sporo. Ostatnio do biura zawitały leżaki, żeby "spotkanie, które mogło być mailem" było odrobinę przyjemniejsze. Słynne już owocowe czwartki w naszej "korporacji" mamy w poniedziałki ;) To, co ciężko wprost nazwać "benefitem" to szkolenia, integracje, możliwość pracy zdalnej, czy elastyczny grafik. Są one potrzebne tak samo firmie jak i pracownikowi. Za wartość dodaną uważamy jednak fakt, że z organizacją powyższych radzimy sobie naprawdę nieźle. Każdy, coroczny wyjazd integracyjny jest po brzegi napakowany atrakcjami. Tyrolki, quady, motorówki, skutery, kajaki, strzelnica, paintball i wiele, wiele innych. Nie wiemy, co wydarzy się za rok, ale pomysłów nam nie zabraknie. Integrujemy się również w działach, zespołach i tam też zapewniamy atrakcje. Jednoznaczny i pozytywny feedback od pracowników tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to nasz mocny punkt! Zamykając temat "benefitów" - ich ocena to sprawa subiektywna, chcieliśmy tylko dać tło stwierdzenia o ich braku. Jeżeli chodzi o poziom wynagrodzeń i relacje między stawkami wewnątrz organizacji - nie będziemy tego komentować. Pracownicy wiedzą jak wygląda proces ewaluacji w tym obszarze. Wprowadziliśmy cykliczne rozmowy z przełożonym i osobą z HR - tam zapewniamy przestrzeń do dialogu. Żeby zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników stale usprawniamy istniejące procesy i wdrażamy nowe. W okresie walki z COVID-19 zapewniamy środki ochrony osobistej oraz wprowadziliśmy regulamin działań dla zachowania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Podsumowując, z pewnością przed nami jeszcze wiele wyzwań oraz obszarów do poprawy. Dziękujemy jeszcze raz za opinię - motywuje nas do włożenia jeszcze więcej pracy w budowanie przyjaznej organizacji. Stale dążmy do tego, żeby praca w Shop-dencie była źródłem satysfakcji. W związku z tym przypominamy, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły :) Można je zgłaszać przez swoich managerów lub bezpośrednio do działu HR.

Patryk
@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Najwięcej satysfakcji to daje zakończenie współpracy z Wami :) każdy to przyzna, że po tej firmie można trafić tylko lepiej, gorzej się nie da :) zakładam, że rzeczone benefity i "benefity" dotyczą tylko pracowników etatowych (wyjaśniam bo może to być niezrozumiałe - pracownicy na umowie o pracę) czy może w końcu docenieni zostali też pracownicy na umowie zlecenie?

@Patryk

W punkt. Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Specjalnie zmniejszano moja liczbę godzin do min bym sam zrezygnował z pracy. Pracodawca nie potrafi bez kombinowania rozstać się z pracownikiem. Ciągle są jakieś niedomówienia i tajemnice.

Czy w firmie Shop Dent Wojciech Madej są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

W dziale sprzedaży tak, w reszcie działów nie

Krzysztof
@Odpowiedź

Myślę, że mogę wtrącić trzy grosze w tej sprawie :) Szkolenia dla Pracowników realizowane są zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie (to bardzo ważna zmienna, gdyż nie zawsze widzimy szkolenia jeśli odbywają się one poza miejscem pracy). Faktem jest, że dział szkoleń dysponuje dedykowanym Trenerem do pracy z działem retailu, wynika to głównie ze specyfiki pracy Doradców Klienta. Może to prowadzić do wrażenia, w którym odbieramy, że dział handlowy jest szkolony mocniej, niż inne. Nie jest natomiast prawdą, jakoby inne działy nie posiadały szkoleń. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat zorganizowaliśmy ponad setkę szkoleń zewnętrznych, opłacamy lub partycypujemy w kosztach studiów dla Pracowników, a także realizujemy szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem wewnętrznych zasobów szkoleniowych. Oczywiście, zawsze możemy znaleźć pole do poprawy, co nie zmienia faktu, iż staramy się, jak tylko możemy zważywszy na wielkość organizacji. Pamiętajmy też, że wiele decyzji szkoleniowych jest podejmowanych indywidualnie po konsultacji z przełożonym. Ze swojej strony zawsze zapraszam na konsultacje, pytania, czy po prostu luźną rozmowę dot. kwestii szkoleniowych. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odesłać kogoś z kwitkiem i mam nadzieję kontynuować ten trend.

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które w ostatnim czasie pojawiły się na profilu naszej firmy. Kultura naszej organizacji jest ukierunkowana na otwartą komunikację - pracownicy mają dostęp do różnych narzędzi do komunikacji wewnątrzfirmowej. Przypominamy, że jeśli coś Was nurtuje to możecie przyjść o tym porozmawiać. Zgłoszenia mogą trafiać zarówno do menedżera, jak i całego zespołu HR lub Przedstawicieli Pracowników- którzy zostali wybrani przez Was:) Zadbajmy wspólnie o utrzymanie otwartej komunikacji, dzięki niej jesteśmy w stanie poznać nasze wspólne potrzeby i reagować adekwatnie do zasygnalizowanego problemu. Bez konkretnych zgłoszeń trudno nam podjąć w pełni świadome kroki. Firma to ludzie, to od nas zależy jakie środowisko pracy będziemy kształtować:)

Temat bardzo dziwny, ponieważ rekrutuje WM Brands sp. z o.o., ale pokój i firma brandowana na Shop-Dent, sklep WM Brands pod nazwą Seysso nie istnieje, sklep Shop-Dent istnieje i sprzedaje i … ma swojego ecommerce managera. Całe WM Brands to jeden pokój w firmie (nie jestem pewien czy jeden czy więcej). Generalnie w trakcie rozmowy dziwne podchody czy w razie konieczności nie poprowadziłbym również Shop-Dent w ramach tej samej umowy (chyba się chcą pożegnać z obecnym managerem, który tam siedzi). Oczywiście ani słowa o drugiej umowie w takim wypadku, po prostu dwa na raz. Umowa tylko B2B, nie ma szans na rozsądną stawkę na umowie o pracę. Na grupach ecommerce widziałem ostrzeżenie przed nawiązywaniem poważnej współpracy z tą firmą (pewnie od bieżącego ecom managera z tej drugiej firmy albo od poprzedników), sam również oceniam temat niepoważnie, nie ma sklepu, nie ma wiedzy ecom wśród osób rekrutujących a biorą się za temat. Zamieniłem dwa słowa na recepcji po lekturze gowork i faktycznie zdarzały się rysowania samochodów na ulicy przed firmą tak jak piszą na forum tutaj. Generalnie nie biorę tematu i odradzam innym. PS Widać na oko jak sobie sami słodzicie postami tutaj a nieliczne negatywnie oceniające firmę (aczkolwiek kulturalnie i rzeczowo) są zakrzykiwane jak była już opozycja na TVP Info przed wyłączeniem tego szlamu więc wielki minus też za to, że nie ma otwartości na krytykę. Aha, siedziba firmy w domu jednorodzinnym na Włochach, brak parkingu.

Bardzo ogólne, w 80% dotyczące sposobu współpracy po podpisaniu umowy. Sklep na dzień dzisiejszy nie istnieje. Część pytań zaczepiające o sferę prywatną co nie jest ich sprawą i nie wiadomo czy powiedzieć „odwal się” czy „nie Twoja sprawa”. Dziwne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bartek

Nie polecam pracy tutaj. Szef ciągle gada o rodzinnej atmosferze, a sam coraz bardziej wprowadza system typowego korpo. Atmosfera w firmie jest strasznie gęsta. Odeszło /zwolniono sporo osób w sumie nie wiadomo dlaczego i za co? Kiedyś ta firma kierowała się jakimiś wartościami, ale teraz liczy się tylko robienie pieniędzy. Szkoda, że to wszystko poszło w tą stronę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Shop Dent Wojciech Madej?

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie pracą/warunkami współpracy z naszą firmą. Prosimy o kontakt na e-maila hr@shop-dent.pl, udzielimy wszelkich informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych oraz warunków współpracy.

Rafael

Ostatnio poruszony był tutaj temat niesłusznie zwolnionego chłopaka z działu HR, a ja chciałbym jeszcze wspomnieć o innym zwolnieniu tylko, że w dziale Administracji. Pracował tam bardzo porządny facet. Jasno mówił co chciałby robić w firmie. Pracodawca nie miał na niego praktycznie żadnego pomysłu i zlecał mu cokolwiek by miał jakieś zajęcie. W pewnym momencie utworzono dla niego stanowisko i zapewniano, że jest super potrzebny i że w 100% się na nim odnajdzie. Po pewnym czasie pracodawca jednak nie był zadowolony z wyników pracy tego pracownika, ale oczywiście mu tego nie powiedział. Wolał obgadywać go na spotkaniach z menagerami i przedstawić jak jego praca jest nieefektowaną. Pracodawcy nie było stać na prawdziwą rozmowę i zakończenie współpracy tylko w momencie koronawirusa czekał aż ten wróci z zwolnienia do pracy i wręczy mu papierek. Tak właśnie postępuje ta firma z ludźmi. Nie potrafi szczerze porozmawiać z pracownikiem, ale woli kręcić i zwodzić. Kiedy pracownik coś widzi to sztucznie go zapewnia, że jest wszystko ok, ale po pewnym czasie jednak go zwalnia. Bardzo solidnie przemyślcie swoją kandydaturę do tej firmy. Nie jest tutaj tak wspaniale jak tu niektórzy piszą.

Mordo,
@Rafael

Bez względu na to jak został zwolniony to uważam, że to niezdrowe dla firmy trzymać w niej osoby, które nie mogą już wykonywać swojej pracy. W stosunku tych osób, co swoją pracą walczą o utrzymanie firmy to po prostu nie w porządku. Sądzę, że pracodawcy przydałoby się takie podejście częściej (bo za bardzo lubi swoich pracowników). Niestety to, że ktoś KIEDYŚ był potrzebny i dobrze pracował nie znaczy, że pracodawca zobowiązuje się takie osoby utrzymywać, kiedy praca tych osób w nowych realiach staje się bezpodstawna. To ciężkie, ale świat się zmienia, rynek się zmienia i trzeba się stale do tego dostosowywać. Co Ty byś zrobił jakbyś miał taką firmę: trzymał niepotrzebne już osoby czy walczył z jej utrzymaniem dla reszty, która stanowi ok. 95% pracowników? Pieniądze nie lecą z nieba, na nie ciągle ktoś tu ciężko pracuje i czasem trzeba podejmować niełatwe decyzje. Ja nawet zanadto pracodawcy prywatnie nie lubię, po prostu pisząc tę wypowiedź odkładam swoje preferencje na bok będąc (jak najbardziej potrafię) obiektywnym realistą.

@Rafael

Dziękujemy za opinię. Każdy pracownik jest dla nas wartościowy, a relacje między ludźmi i wzajemny szacunek to podstawa. Nie możemy się zgodzić tymi insynuacjami. Mamy wrażenie, ze ta opinia nie ma na celu pokazania firmy od wewnątrz, a tylko zaszkodzenie, nawet nie nam, a naszym pracownikom- na co zdecydowanie nie możemy sobie pozwalić. Prosimy nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji na temat pracowników, takie opinie naruszają dobra osobiste.

@Rafael

Ale ze mną było tak samo , regionalni przychodzili i zapewniali ze wszystko super , Pani B zapropnowała mi w lutym umowę o prace BO NIE MA ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ DO MOJEJ PRACY a za miesiąc mnie zwolnili bo nie mam wiedzy hahaha.

@Kasia

Ps: to nie tak ze nie miałam wiedzy , zaczęła się pandemia i zamknęli galerie a ja byłam praktycznie jednym sprzedawca który miał umowę o prace a reszta zlecenie , i tylko mi musieliby płacić za siedzenie w domu , bo zadzwonili do mnie z wypowiedzeniem właśnie 4 dni po zamknięciu galerii :) ale ja się im nie dałam i tak wyszłam na swoje wiec kij w mrowisko ale fakt faktem to było podle i żenujące mam nadzieje ze karma wróci do tych osob :)

Były Kandydat

Witam Ostatnio przeglądam oferty pracy, ponieważ w obecnej firmie której pracuje nie ma możliwości rozwoju i inne przyczyny, ale nie będę tu pisał, bo nie o tą firmę chodzi. Zazwyczaj mam tak, że za nim wyślę swoje CV, najpierw spojrzę na portal GoWork, aby przyjrzeć się opinii na temat danej firmy. Pozytywne i negatywne komentarze trzeba oddzielić i przemyśleć logicznie, które są szczere, które nie, które napisane na siłę itd. Na szczęście czasy się zmieniają i sama opinia publiczna, jak i same komentarze byłych pracowników, obecnych jak i samej firmy, nie są w stanie w naszych głowach zmienić naszego toru myślenia. Oznacza, to że jeśli ja będę chciał się do tej firmy dostać, to mimo wielu komentarzy pozytywnych czy negatywnych pójdę i sprawdzę, zobaczę. Ludzie się uodparniają już na opinie (wyjątkiem jest masa opinii, jeśli są same negatywne lub pozytywne coś jest na rzeczy), komentarze czy reklamy. Ja akurat mam taki tok myślenia, że nie mam zamiaru sprawdzać i marnować czasu. Zdecydowałem tak, ponieważ, wchodząc na goworka, od razu co ujrzałem, to zaznaczone pinezką pozytywne komentarze, zasłaniające niżej, te negatywne, tani chwyt. Co osoba ma pierwsze zobaczyć przy odwiedzeniu strony? Piękną zmodernizowaną stronę, rekrutacja na stanowisko pracy, pozytywne komentarze oraz pozytywne buźki - sprzyja to oku ludzkiemu. W sumie to nawet pierwsza taka firma chyba na go worku, co widać jest mocno naciągane. Druga sprawa, brak profesjonalnej odpowiedzi, i nawet unikanie jej, przed pracownikiem obecnym czy byłym na temat zwolnienia kolegi z pracy. Co prawda taka sprawa powinna być tylko między pracodawcą a tym zwolnionym z pracy, lub sam zwolniony powinien się tu wypowiedzieć. Ale, po to ta strona istnieje, każda opinia cenna. Trzecia sprawa, gdzieś wyczytałem, że średnia 4 lata firmie? Nie ma się czym szczycić, są jeszcze firmy gdzie osoby pracują po kilkanaście lat, a to świadczy o dobrych warunkach pracy, pracodawcy jak i o samej firmie. Skoro ludzie odchodzą, to albo nie podoba im się atmosfera, warunki pracy, brak rozwoju, albo odeszli by wcześniej, ale każdy ma swoje kryteria na temat pracy i nie jest łatwo z dnia na dzień zmienić pracę, więc siedzi firmie ale szuka bądź człowiek "myśl" chce odejść, ale z drugiej strony szkoda mu zaczynać w innej firmie od nowa i pracuje i myśli, aż po jakimś czasie stawia sprawę jasno. Każdy człowiek jest inny, i każdego trzeba indywidualnie wysłuchać. W sumie bardzo słynny cytat i bardzo odpowiada: "Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać, czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. (...) Ci z pierwszej linii mogą zadecydować o sukcesie albo porażce biznesu." ''Utrzymywanie kontaktów i słuchanie ludzi w czasie bezpośredniej rozmowy to podstawa. Jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie odchodzą z pracy, jest to, że nikt ich nie słuchał. Rzadko chodzi wyłącznie o pieniądze, częściej o frustrację.'' Polecam "Richarda Bransona" Ale - Nie zadowolisz każdego, znajdy się i tacy co wiecznie narzekają. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Widzę, że ocena firmy w znacznym stopniu zmalała. Spadek z 4 na 3 to bardzo dużo i sądząc po komentarzach ostatnie wydarzenia miały na to znaczący wpływ. Do tego informacje i grafiki na stronie są mocno nieaktualne. Jesteśmy już po nowym roku, a firma życzy nam jeszcze wesołej Wielkanocy. Dodatkowo pracodawca chwali się wizerunkiem byłych pracowników. Domyślam się, że były podpisane jakieś lojalki, ale serio nie można ich zastąpić aktualnymi grafikami? Radzę zmienić osobę prowadzącą Wasz profil, ponieważ obecny pracownik ewidentnie nie ma o tym pojęcia.

Trzeba nie mieć serca

Przeczytałem wiele komentarzy na tym profilu i nie reagowałem. Ale dzisiaj dowiedzieliśmy się, że firma zrezygnowała z pracownika, któremu ma urodzić się w grudniu dziecko. Nie przedłużyła mu umowy. Chłopak zawsze dawał z siebie 100% i zawsze był szczery wobec wszystkich. Posiadał też bardzo duże doświadczenie. Do tego pracodawca sam go zatrzymywał kiedy chciał odejść 3 lata temu i zrezygnował z życiowych planów i wysłał na studia dając mu poczucie, że jest dla firmy ważny. Jak można było go zwolnic w tak trudnym okresie kiedy bardzo ciężko znaleźć pracę przez covid i do tego jest dziecko w drodze? Czy na pewno jest to dobre rozwiązanie? Nie można było go przenieść do innego działu jak sprzedaż, it czy administracja? Bardzo się zawiodłem na moim szefie ze dopuścił do czegoś takiego i zostawił chłopaka na lodzie. Wszystko to co piszą ludzie zaczyna okazywać się prawda. Już nie liczy się pracownik, człowiek. Liczą się pieniądze.

@Trzeba nie mieć serca

Prosimy o nierozpowszechnienie niekompletnych, a co za tym idzie nieprawdziwych informacji względem rozstania z Pracownikiem, o którym mowa w tej opinii. Zwracamy się również z prośbą o nie opisywanie sytuacji z tak wrażliwymi danymi oraz osobistymi wątkami naszych Pracowników, w ten sposób naruszane jest ich dobro oraz sfera osobista.

@Trzeba nie mieć serca

Jejku paskudne zachowanie .... a już myślałam ze tylko wobec mnie zachowali się podle .

Żal mi pani

Doprawdy pani zachowanie jest bardzo dziecinne. Już czas pogodzić się ze zwolnieniem i przestać się tu publicznie ośmieszać przy każdej okazji.

@Żal mi pani

No nie pogodziłam się , Ale sprzedaz pasty do zebow jest widocznie czyms do Czego nadaja sie tylko wybitni haha .Za to Mam teraz tyle wolnego że moge nic nie robić tylko tu pisac a ty musisz zawalać na pastach żeby za coś Żyć :) a ośmieszacie to się wy od dawna w tej firmie haha. A najbardziej tym ze jedni mówili ze pracuje świetnie a pani z biura ze nie mam wiedzy :D sami chyba nie wiecie co mówicie , hipokryzja

@Kasia

Bardzo dobrze Pani Kasia robi. Nie wiem jak firma mogła się tak zmienić i zacząć postępować w taki sposób z pracownikami. Jeszcze robi nagonkę na opinie by plusowac i minusowac. Omijajcie te firmę z daleka bo Was też wykorzystają, naobiecują i zwolnią bez konkretnego powodu.

@Beznick

I właśnie o tym mówię. Ponad 50 minusów pod komentarzami które mówią na niekorzyść firmy i blisko na tak jak są pozytywne komentarze. Naprawdę myślicie, że ktoś w to uwierzy i będzie chciał tutaj pracować skoro już z daleka widać, że wszystko jest tutaj sterowane i naciągane? Uważajcie naprawdę na tą firmę.

@Beznick

Oby znów pozamykali galerie i nie mieli sprzedaży hihi Fajnie ze mogę sobie pisac i działam tak bardzo na nerwy ludziom z firmy :)

Żal mi pani
@Kasia

Pani zachowania mają konkretne nazewnictwo w psychiatrii. Polecam udać się do specjalisty, z pewnością ktoś pani pomoże.

@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Proszę wskazać, które informacje są tutaj nieprawdzie. Najłatwiej jest na obiecywać, a potem pozbyć się człowieka. Można o tym napisać książkę. Dodatkowo w firmie znowu pojawia się mobbing, a Państwo nic z tym nie robią. Czekacie aż problem znowu się sam rozwiąże?

@Kajko

Każda nowo zatrudniona osoba na początku współpracy zapoznaje się z procedurą, która zapobiega pojawianiu się niepożądanych zjawisk takich, jak np. mobbing czy dyskryminacja. Procedura daje szeroki wachlarz działań, a wręcz zobowiązuje do podjęcia działań, jeśli takie wydarzenie miałoby miejsce. W firmie są osoby, które przeszły szkolenie w tej tematyce, co umożliwia nam ewentualną szybką oraz profesjonalną reakcję na otrzymane zgłoszenie.

@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardzo się cieszę, że firma wysyła pracowników na szkolenia. Mam nadzieję, że nadrobi zaległości szkoleniowe we wszystkich działach i nie mam na myśli firmowego trenera szkoleń, a szkolenia zewnętrzne, które już dawno powinny zostać zrobione. Smuci niestety fakt, że unikacie niewygodnych dla Was tematów jak zwolnienie wyżej wymienionego kolegi.

W szoku
@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lubię od czasu do czasu poczytać opinie o mojej starej firmie, którą wspominam bardzo ciepło, ale to co tutaj przeczytałem mnie całkowicie zaskoczyło. Jeśli to ta sama osoba, którą znałem kiedy odchodziłem to naprawdę nie wiem dokąd ta firma zmierza. Jacy ludzie mają tutaj pracować skoro rezygnuje się z takich osób. Chłopak był na każde zawołanie przełożonej, a czasem poświęcając swój czas prywatny by wykonać zadania na 110%. Nie wiem co zaszło, ale naprawdę wątpię, że zasługiwał na out. Mam nadzieję, że przełknął tą gorzką pigułkę i sobie to wszystko poukładał. Pracodawco lepiej rzeczowo odnieś się do sprawy, a nie zasłaniaj się taką skąpą notatką uzgodnioną z przełożonym.

@W szoku

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że ciepło wspominasz pracę u nas - bardzo to doceniamy. Zależy nam na jak najlepszych relacjach z pracownikami więc każde rozstanie z pracownikiem jest wcześniej analizowane. Jeśli podejmujemy decyzję o rozstaniu z pracownikiem, to jest ona ugruntowana konkretnymi aspektami i przyczynami. Zdajemy sobie sprawę jak ważni są pracownicy i  doceniamy ich zaangażowanie - stąd średni staż pracy u nas to 4 lata co jest dla nas wyznacznikiem obopólnego zaufania, szacunku i zaangażowania na linii pracownik-pracodawca

@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No to bardzo ładnie Państwo chłopaka docenili za tak długi staż pracy, który wynosił ponad 4 lata. Chyba, że to teraz taki standard firmy, ze do 4 lat każdy jest super, a powyżej trzeba się pożegnać. Wiele osób dobrze zna genezę tego "rozstania" i to w jaki sposób firma to przedstawia jest bardzo przykre i tak. Mam nadzieję, że więcej moich kolegów i koleżanek nie zostanie w taki sposób przez Państwa potraktowanych.

Ramuel

Pomysł na tegoroczną wigilię.. (usunięte przez administratora) Inicjatywy i wymysły Działu HR to jakiś żal. Najpierw wycofaliście wszystkie bebnefity pracownicze jak paczki na dzień dziecka i bonus za urodzenia dziecka zasłaniając się że firma nie ma pieniędzy, a teraz nagle fundujecie wszystkim wigilię z pyszne.pl. Naprawdę robi się fatalnie w tej firmie.

Meggi

Hej, ile płacą na magazynie? Umowa zlecenie czy umowa o pracę? Jakie godziny? Pozdrawiam,

@Meggi

Witam serdecznie, Zapraszamy do kontaktu w powyższej sprawie na e-mail : rekrutacja@shop-dent.pl Udzielimy wszelkich informacji dotyczących rekrutacji do działu magazynu oraz warunków umowy :)

Meggi
@SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zależy mi przede wszystkim na stawce.

Doda
@Meggi

Stawka to już tajemnica :) bo każdy ma inną

Suzi

Cześć, a jak wygląda praca na magazynie? :-)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Shop Dent Wojciech Madej?

Beznick

"Czym myjesz zęby na codzień?"

V5

Dzięki firmie oraz konstruktywnym podejściu do pracownika, który zostaje wysłuchany; jakie ma oczekiwania wobec firmy i są brane one pod uwagę - jeśli pracownik spełnia odpowiednie kompetencje, rozwinąłem i nadal rozwijam swój potencjał. Firma podchodzi również w bardzo wyrozumiały sposób do pracownika który zawsze może podzielić się swoimi przemyśleniami nawet jeśli wykraczają poza jego zakres obowiązków, nie traktując go jako maszynkę do robienia pieniędzy. Jestem bardzo zadowolony z pracy i przyjaznej atmosfery jaka tutaj panuje a szczególnie zarządu, który w odpowiedni sposób rozwiązuje bieżące, wewnętrzne problemy firmy. Mobbing? Dla mnie jest to fikcja, proponuję zatrudnić się w pierwszej lepszej korporacji z branży aby przekonać się czym jest mobbing ;)

Asia
@V5

Fajna firma. Wspaniali mądrzy, inteligentni młodzi ludzie rozwijają się i uczą. Spełniając marzenia budują własną firmę. Wszyscy się razem śmieją, bawią, ciężko pracują i nawzajem sobie pomagają. Każdy sam decyduje, czy chce w tej firmie pracować. Moje marzenie. SEYSSO

Tak!
@Asia

Dokładnie tak. Ciężko pracujemy na wspólny sukces, ale to nasza pasja i daje spełnienie. Bywa trudno, ale ta satysfakcja na koniec wynagradza wszystko. Nie zamieniłabym na nic innego. Drugiej takiej ekipy nie ma nigdzie! :)

xxx

Pracowałam tu prawie trzy lata i zdecydowanie polecam tę firmę, przede wszystkim za atmosferę i duże możliwości rozwoju. Dla mnie to był bardzo wartościowy czas. Zdobyłam w tej firmie bardzo duże doświadczenie zawodowe i poznałam świetnych ludzi. Nigdy nie doświadczyłam tu jakichkolwiek nieprzyjemności ze strony przełożonych czy szefa. Wszyscy byli zawsze otwarci, gotowi na dialog. Nie jest to wielka korporacja, nie zarabia się tu milionów, ale forma zatrudnienia, pensje są bardzo uczciwe. Dla mnie bardzo ważne było też to, że pracowałam równo 8 godzin dziennie i ani minuty dłużej. Nie wiem, czy wszystkim się to udaje, ale praca po godzinach na pewno nie jest tu standardem. W ciągu tych trzech lat obserwowałam też wiele młodych osób, które dość szybko awansowały ze stanowiska sprzedawcy na specjalistów w biurze. Zawsze miałam wrażenie, że było to sprawiedliwe, bo wydawało się, że były to osoby zaangażowane w to co robią, ambitne i po prostu pozytywnie nastawione do pracy. Myślę, że warto mieć to na uwadze, jeżeli już decydujemy się na podjęcie pracy w tej firmie.

XYZ
@xxx

Zgadzam się. Do tego każdy jest inny i na swój sposób wnosi coś ciekawego. Są sprawy, które nie są idealne, oczywiście. Ale z drugiej strony, nigdzie chyba nie jest przecież idealnie.

@xxx

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zespół dzięki, któremu tworzymy rodzinną atmosferę w firmie jest dla nas najważniejszy:)

Witam, Czy przyjmują państwo do pracy na pół etatu? Chciałabym pogodzić pracę ze studiami dziennymi.

@Anna

Witam serdecznie, Pani Anno dziękujemy za zainteresowanie się pracą w naszej firmie. Na wszelkie pytania dotyczące rektuacji proszę kierować na e-mail: rekrutacja@shop-dent.pl

Magda

Pracuje w dziale marketingu od 5 lat. Firma prężnie się rozwija, mamy liczny zespół i pracują w nim również osoby, które zaczynały pracę na wyspach oraz na magazynie, dlatego nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że w firmie nie ma możliwości rozwoju. Uważam, że pracodawca docenia starania i zaangażowanie pracowników. Pracownicy wysyłani są też na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz studia.

Szukam pracy

Dzień dobry, czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowiska typu księgowość bądź kadry? Jak wygląda kwestia rozwoju w firmie?

Witam. Pracowałem na magazynie i uważam, że opinia o zastępcy kierownika magazynu jest mocno przesadzona. Został on rzucony na głęboką wodę bez żadnego wsparcia ze strony szefostwa. Bardzo się starał i angażował, również w wiele dodatkowych spraw. Nie było mowy o żadnym mobbingu. Egzekwował obowiązki pracowników jak na kierownika przystało. Fakt, że nie potrafi stać murem za swoimi pracownikami i walczyć o ich korzyści. Jak również w konfrontacji z szefostwem nie potrafi wyrazić swojego zdania, ale na pewno nie był żadnym tyranem. Jako jedyny potrafi podziękować za ciężką pracę. Opinia dotycząca kierownika magazynu jest krzywdząca i nie zgadzam się z nią. Niestety, problemem tej firmy jest szefostwo, które nie potrafi docenić pracowitych pracowników magazynu, dzięki którym firma przetrwała ciężki okres. Uważam że wynagrodzenie i system premiowy pracowników magazynu jest bardzo słaby. W dodatku nie ma też jasnych ścieżek rozwoju kariery. Mimo angażowania w wiele dodatkowych projektów, ciężko pracujący pracownicy magazynu nie mają z tego żadnych korzyści. Tak jakby magazyn nie był ważny dla funkcjonowania firmy. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nie usłyszeliśmy nawet "dziękuję" od szefostwa, nie mówiąc o korzyściach materialnych. Niestety przez taką sytuację motywacja do pracy jest coraz słabsza i prawdopodobnie dlatego pracownicy rezygnują z pracy. Uważam, że atmosfera na magazynie była dobra. Oczywiście zawsze może być lepiej. Wielkim problemem tej firmy jest ignorowanie potrzeb pracowników magazynu i kompletny brak docenienia ze strony szefostwa. Liczę na to, że firma zacznie doceniać pracowników.

pracodawca

Dziękujemy za opinie. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni zarzutami, obok których nie możemy przejść obojętnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zadowoleni i zmotywowani pracownicy są nieocenioną wartością. Dlatego jako firma staramy się zapewnić naszym pracownikom stabilne, atrakcyjne warunki współpracy. Każdy dział jest dla nas tak samo ważny. Informacja dotycząca braku ustalonej ścieżki kariery w dziale magazynu jest nieprawdziwa - już od dłuższego czasu pracownicy mają prezentowane etapy rozwoju zawodowego jak i idące za tym korzyści materialne.

Niesterowany
@pracodawca

Może problem tkwi nie w prezentowaniu ale w faktycznym realizowaniu tego procesu rozwoju? Na magazynie jedyna opcja rozwoju to kiedy ktoś się zwalnia i wtedy można wskoczyć na jego miejsce. Do tego każdy sam musi się wszystkiego uczyć. Firma jest bardzo skąpa pod kątem wysyłania na szkolenia płatne. Często przekierowuje ludzi na szkolenia bezpłatne które często są bezwartościowe.

Zostaw merytoryczną opinię o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.