Logi Wydawnictwo Urszula Marciniak

Opinie o Logi Wydawnictwo Urszula Marciniak

bartosz0782

Jednak zmieniam zdanie, nie jest tak jak pisałem powyżej. Przepraszam za wprowadzenie zamieszania.

yoyo

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Umówione stawki obcinane są za każdorazowy błąd, aż dochodzi do momentu, że nie opłaca się poprawiać całego projektu za 5 zł. Ciągle zgłaszane są uwagi, nawet najdrobniejsze, zatem można się naprawdę mocno zestresować. Wiele projektów jest odrzucanych bez podania konkretnej przyczyny.

Zostaw opinię o Logi Wydawnictwo Urszula Marciniak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logi Wydawnictwo Urszula Marciniak