Adres: Marynarska 15, 02-674 Warszawa

NIP: 5210088110 REGON: 12050075 KRS: 0000097409

3 48 152 5 1

Opinie o McDonald's Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Slawol
Nazwa działu: Handlowy

Witam serdecznie chciałbym was poinformować ze nie raz odwiedzam Mc żeby coś pysznego i ciepłego zjeść ale pierwszy raz trafiłem na tak przemiła zadowolona i uśmiechnięta osoba jaka była Kamila pani w niebieskiej koszuli z napisem menadżer która wczoraj w godzinach popoludniowych przyniosła mi zamówienie do stolika życząc smacznego i miłego dnia zapraszając mnie ponownie . Bylem pierwszy raz przejazdem w ty Mc ale napewno nie ostatnim jeśli jest tam tak przemiła obsługa to aż chce się tam wjechać . Pozdrawiam i życzę dużo dobrego dla całej ekipy tego Mc bo skoro menadżer jest tak pozytywny to i pewnie cala jego załoga tez .

Slawol
Nazwa działu: Marketing
@Slawol

Chciałem dodać że to było w Grodzisku Wielopolskim bo nie wpisałem. POLECAM z całego serca bo tak milej i uśmiechnięta obsługi jeszcze nie spotkałem. POZDROWIENIA dla Pani Kamili

ronald

grafik ciągle zmieniany, dlatego nie można nic sobie zaplanować, brak możliwości rozwoju chyba, że ma się rodzinkę wyżej jak np.kierownictwo. Kierownicy nie znają nawet podstaw angielskiego, więc pewnie nawet tam podstawówka nie jest wymagana.A najgorsze jest to, że nie płacą na czas, trzeba sprawdzać też czy obowiązkowe składki są opłacane przez tego pracodawce.a atmosfera, to zależy jeśli jesteś lizusem to da się dogadać, jeśli jesteś kimś kto nie szuka znajomości i żeby chodzić ciągle na piwko po pracy z kierownikiem to nie licz na nic, tacy są i będą zwykłymi pracownikami. Awans daje się rodzince i lizusom, niestety inaczej awansu nie dostaniesz przez długie lata.

Tak3Nie1
Student2010
Nazwa działu: Marketing

Praca jako zwykły pracownik jest w porządku gdy chce się tylko dorobić jako np. student lub podczas wakacji. Praca nie jest ciężka ani stresująca, kierownictwo i menagerowie są w porządku. Polecam tą firmę ale jako pracownik na wyższym stanowisku jako lider albo menager, możliwości awansu są realne przez co stawka się zwiększa, wystarczy się zaangażować w powierzone obowiązki. Standardy i zasady bezpieczeństwa są przestrzegane, atmosfera w pracy jest pozytywna, grafik raczej dopasowany do potrzeb. Faktycznie można dostać premię za dobrze wykonaną pracę w miesiącu i za zdane audyty. Polecam ale od razu aplikować na stanowisko lidera gościnności z pominięciem etapu zwykłego pracownika.

Tak4Nie10
Ja
@Student2010

(usunięte przez administratora) prawda... lepiej od zwykłego pracownika. Lider gościnności łazi po sali z uśmiechem na ustach.Za taką samą stawkę co zwykły pracownik... Ja osobiście nie polecam pracy w Mc. (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
I
@Ja

A byłaś tym liderem? Bo ja tak, zaraz za kuchnia to dla mnie najgorsze stanowisko. Nudne, nic nie robisz, czas się wlevze i czujesz że nic nie możesz pomóc w rozbiciu ruchu. Mówię to jako pracownik, menager, lider i kz.

mc upada

Lepiej sprawdzać co miesiąc czy płacą ubezpieczenie i inne obowiązkowe składki. Wypłat na pewno nie ma na czas.

Tak11Nie3
Majka
@mc upada

I tu się mylisz jeszcze nie miałam opóźnionej wypłaty zawsze przynajmniej dzień przed 10

TakNie2
Majka
@Majka

wszystko przed tobą, właśnie jeszcze...

Tak5Nie
I
@Majka

Pytanie czy mówimy o korpo czy o franczyzie? Bo na korpo nigdy nie miałam nawet 10, 9 najpóźniej.

rr

W sumie to polecam pracę, elastyczny grafik da się dogdać przy tym umowa o pracę, etat taki jaki potrzebujemy. Można łaczyć z inną pracą albo studiami. Dużo zależy od tego z jakimi ludżmi pracujemy i atmosfery, wtedy kształtuje się cała opinia o pracy tam, ponieważ to praca taka troche zespołowa. Warto pogadać prywatnie z osobą która tam pracuje, ale wiadomo każdy ma troche inne oczekiwania, każda praca ma swoje plusy minusy. Wydaje mi się że jest to dobra opcja dla osoby w szkole średniej na prace na weekendy ( jak jest skończone 18 lat) i wtedy można dorobic, zdobyć doświadczenie zawodowe, potem szybciej awans może być bo szybciej się zaczeło i potem w przyszłej pracy to może procentować a nie znam miejsca gdzie dają umowe o prace odrazu nie ma wielkich wymagań na początek i elastyczny grafik a przy tym możliwość rozwoju. Pozdrawiam!

NiezadowolonyKlient
Nazwa działu: Handlowy

Serdecznie nie pozdrawiam kasjera z restauracji przy ulicy Górczewskiej. Zachowywał się jakby totalnie miał gdzieś klienta i pomimo ze przed chwila dwójka moich znajomych u innego kasjera wykorzystała kupon on nie potrafił wklepać kuponu i stwierdził ze nie działa. (usunięte przez administratora)

Kik
Nazwa działu: Handlowy

Czy są jakieś wymagania w firmie niezbędne do objęcia stanowiska menadżera? Jakaś matura, znajomość języka, czy wystarczy tylko podstawówka

kik
@Kik

kierownik zmiany brak wymagań. kierownik fast food nawet nie musi znać podstaw angielskiego i nie zna, więc czy taki ktoś ma podstawówkę? w znajomościach To Podstawa. Masz taką podstawę idź do pracy tam

mc

Ukraińska obsługa bardzo wulgarna. Zamiast pracować pomimo dużych kolejek wolą palić papieroski na zewnątrz w czasie pracy. Kierownictwo jak nie widziało tak dalej udaje, że nie widzi. Tak samo jest z kolesiostwem i rodzinką, wystarczy być siostrą kierowniczki żeby być asystentem, chyba nikogo to nie dziwi, że siostrzyczka kierowniczki niedługo też kierowniczką zostanie. RODZINKA to podstawa przy awansach

nie polecam

Byłam zastraszana utratą pracy jeśli tylko nagłośnie to, że nie dostałam wypłaty na czas na co oczywiście mam dowód. (usunięte przez administratora) ze strony tego pracodawcy to normalna rzecz. Nie płacenie na czas, zastraszanie a potem nie przedłużenie umowy żeby wszystkiego nie nagłośnić. Ktokolwiek planuje tam iść to niech się zastanowi czy warto. Zastanawiam się czy iść z tym do sądu, bo jednak znalazł się ktoś kto to wszystko potwierdził i kierownik wyleciał razem z personalną.

Nieznany człowieczek

Dla młodych ludzi, chcących nauczyć się życia - jak najbardziej polecam. Zaczniecie szanować pieniążki - gwarantuję. Jako pracę dla kogokolwiek kto ma więcej niż 20-kilka lat i się jakkolwiek szanuje? - Absolutnie, absolutnie nie. Poniżanie przez gości (przez managerów w sumie też), wyzysk, (usunięte przez administratora)" jak to mawiają - na porządku dziennym.

Tak1Nie1
nieznany
@Nieznany człowieczek

Korporacja i franczyzobiorcy powinni szanować każdego pracownika i płacić na czas, bo to ci ludzie zarabiają na nich. Nie ważne czy młody, czy starszy jeśli ktoś ma z tym problem to widocznie jest to tylko jego problem, bo jemu samemu nie chce się pracować. Przykre jest to, że w tym fast food nie płaci się na czas

Xyz

Słuchajcie,jak to jest skoro minimalna godzinowa to 14,70 a mi przy umowie n pół etatu zapronowali 14,30???

odpowiedź
@Xyz

To jeszcze nic Ja po miesiącu byłem zdziwiony, że nawet tej najniższej krajowej nie dostałem a w umowie wyraźnie jest napisane do 10 każdego miesiąca.

Jasiek

A wiecie czy teraz potrzebują pracowników? Jakie wymagania trzeba spełniać na początek?

tak
@Jasiek

nie potrzebują skoro (usunięte przez administratora)

Jxwitv

Bardzo nie szanuje. Ile można czekać na jedzenie. Nie polecam. Obym dostała jakiś gratisik bonusik

TakNie11
anoniim

Witam, zaaplikowałem do pracy w McDonald's i oddałem pracodawcy książeczkę zdrowia i inne potrzebne dokumenty do zawarcia umowy o pracę. Powiedziano mi, że muszę czekać na telefon, ale już trochę na niego czekam. Oddzwonią?

mc ups

Polak wypłaty na czas nie dostanie ale jeśli jesteś obcokrajowcem i nie znasz polskiego, to nie przejmuj się, takich traktują lepiej niż swoich. Nie musisz nawet dobrze pracować wystarczy, że przyjdziesz, obcokrajowiec za samo przyjście premie dostanie a polak musi się upominać o swoją wypłatę po 10tym.

Tak6Nie1
nie polecam

Nie polecam nikomu tej pracy. Nierówne traktowanie, nie przestrzeganie standardów, (usunięte przez administratora).. warto iść żeby się przekonać...

yyyt
Nazwa działu: Produkcja

polak zrobi 100 burgerow 11 zl niemiec 70 burgerow 10 euro niech wrescie skonczy sie wyzysk polacy obudzcie sie

Tak13Nie
Antek
Nazwa działu: Produkcja

Na wschodzie rządzi Renata ludzie odchodzą przez nią. Atmosfera z nią na zmianie bardzo ciężka. Czy góra tego nie widzi.

Tak7Nie
były pracownik

Standardy są takie, że panie w niebieskich koszulkach każą przebijać timery jak kierownictwo nie widzi.Takie osoby nadal pracują chociaż nie powinny bo przez takie nieprzestrzeganie standardów łatwo jest otruć gościa jedzeniem którego czas przydatności do spożycia minął.

Tak11Nie1
Cukierek 2019

Pracowałam w tej formie 1.5 roku wyplacalni są ale się bardzo wywyszaja kary wpisują za nic ludzi traktują jak śmieci i myślą że im wolno wszystko o urlopie nie ma mowy a jak się odezwiesz to cie puszczają wcześniej do domu nie polecam pracy w tej firmie

Tak12Nie1
MC Serwis

Nie polecam absolutnie pracy ludziom niepełnosprawnym pracy w tej restauracji.Kadrowi to (usunięte przez administratora) i mili naciągacze ,odmawiają urlopów wypoczynkowych bezpodstaw i robią problemy jak przyjdzie kwestai urlopu to cżłowiek traktowany jak zdrowy natomiast jeśli chce starać się o awans bądź rozwijać bądź uświadomić że stać go na więcej pracodawca broni się rękami i nogami za wszelka cene wymachując papierkiem że nie można i (usunięte przez administratora) za to bardzo chetnie wpisuje nieobecności i spóźnienia ile razy tylko ma okazję , nie jest żadnym odkryciem też że bierze spora kase PFRON-u za zatrudnianie niepełnosprawnych oferujęc w zamian im samym nierzadko równowartość dwóch zasiłków dla bezdomnych np1200 albo 1400 zł tłumacząc się tym że tyle godzin się wypracowało (usunięte przez administratora) w umowie przeszło 2000 a na koncie zasiłek dla bezrobotnych ,zszarpane nerwy,wieczne pretensje o wszystko ,tak (usunięte przez administratora) zakład pracy ale zasady pracy przy umowie na takiej samej zasadzie jakby człowiek pracował sezonowo nie ma pensji stałej ryczałtowej ahhh zapomniałbym zdrowi ludzie mają.Skończyęłm normalną szkołę kasjer sprzedawca a w Mc wylądowałem na szmacie bo tam liczy się papier nie człowiek mimo że przed maciem : prowadziłęm handel detaliczny,miałem włąsną przydomową myjnię i szerzyłem usługi autodetalingowe i miałem klientów (i jakoś zaden z nich nigdy nie wrócił z pretensjami ze coś było xle zrobione , nie wiem może dlatego że żeby w czymś być dobrym trzeba sie do tego przyłożyć (szanownej restauracji radze to samo)),odbyłem staż w warsztacie samochodowym , i przez pewien okres pracowałem w drogach powiatowych i posiadam pozwolenie lekarskie do pracy na maszynach nawet na produkcji .A mc robi wielką łaskę ze żyje i gdy przychodzę do niego w kwestii urlopu on mi mówi że ja musze wpisywac takie sprawy w zeszyt próśb (usunięte przez administratora) domowe przedszkole) nie wspomnę tu już o zwalnianiu pracowników podczas ich pobytu na L4 copo pierwsze jest łamaniem kodeksu pracy po drugie jesli szanowny Mc DOnald's będzie miał do mnie jakies halo nie poddam się bez walki .jestem osobą z umiarkowanym stopniem ale jesli dalej bedzie wymyślał i oszukiwał albo ze zwykłęgo kaprysu będzie chciał dac mi wypowiedzenie ściągnę na niego po kolei Moich lekarzy w tym neurologa oraz terapeutę stos histori i ciągłości dokumentów podpisywanych regularnie z ostatnich 24 lat +aktualne do tego moich poprzednich pracodawców ,którzy potwierdzą w pełni że jestem osobą na tyle zdrową że moge pracowac normalnie a pakowanie mnie do wora z kalectwem jest idiotyzmem i świadczy o głupocie i chciwości całej kadry bo PFRON przecież płaci kase.

Tak13Nie1
MC Serwis
@MC Serwis

Pracowałem W dlugołęce teraz w nowo otwartej w Oleśnicy a jak ktoś z kadrowych spróbuje za powyższy komentarz podnieść w pracy głos nie cofne się przed zgłoszeniem tego gdzie trzeba i weryfikacją np.W Państwowej Inspekcji Pracy .

Tak10Nie
prawo pracy
@MC Serwis

u mnie nie przestrzegali prawa pracy i standardów mc ronalda, żeby uniknąć odpowiedzialności pouciekali jak szczury jak groziłam inspekcją i sądem

Polak

Proszę zorganizować kurs języka polskiego dla usraińców. Jeśli nie znają podstawowych słów, nie wiedzą co się do nich mówi to niech nie przychodzą do pracy.

Tak14Nie1
pussy_d3str0y3r_3000

zlodzieje nie dali mi sosu do frytek

Tak7Nie4
Zofia

Cechy pożądane u pracowników McDonald to bardzo dużo siły bo pracujesz za dwóch, trzech oczywiście w ramach swojej pracy (zatrudniają niepełnosprawnych a ktoś robotę musi wykonać za nich). Jesteś dyspozycyjny bo dzwonią nawet w dzień wolny i święta roczne, gdyż brak pracowników i rezygnują czasami nawet z godziny na godzinę. Twarda psychika- poniżanie, obrażanie przez kierowników, ktorzy chcą się podlizać szefostwu. Szczególnie w prywatnych, nie wiem jak jest w korporacji. Białystok ul. Produkcyjna

Tak31Nie
Matti
@Zofia

U mnie zależy od człowieka. Są równi. Ale są też lizusy.

heh

kiepskie te opinie

Tak9Nie1
Aleksandra
@heh

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Czy także chciałbyś się podzielić z nami swoją opinią? Jesteś pracownikiem, czy może klientem? Czekamy na Twój merytoryczny komentarz.

Tak2Nie
Robot
@Aleksandra

Pracowałem w maćku warszawa ul.Conrada różnie było miałem nocki od 16 do2 w nocy kuchnia potem sprzątanie sali sprzętu teren zewnętrzny kompaktowy mogę powiedzieć że niektórzy to śmierdzące lenie jak ja skończyłem wcześniej to ich robotę robiłem ale nie boje się ciężkiej pracy

Nick

Jaką macie stawkę godzinową? Napiszcie ile będzie od stycznia ;)

Tak8Nie
@Nick

Na Ostrobramskiej 16 zl.

Tak2Nie
Mc
@Pracownik

taka stawka z dodatkami czy sama podstawa ?

Praca - Centrala

Jeśli w tej organizacji chcecie pracować gdzieś wyżej niż na kuchni to niestety ale...pracę mogą zaproponować wam na "popijawie". Mi się to zdarzyło. Jeden z "menedżerów" proponował mi "przekazanie CV w centrali McDonalds. No niestety tak to wygląda.

Tak6Nie

Dla mnie jedyny minus tej pracy to zarobki. Moim zdaniem pracownicy Mccafe powinni zarabiać wiecej chociaż 50 gr niż osoby na kasie czy wydawaniu. Mam porównanie, ponieważ najpierw stałam tylko na kasie, a później przeszłam na Mccafe. Na tym stanowisku trzeba zrobić wszystko od poczatku do końca. Przyjąć zamówienie, robić kawy, wstawiać zmywarke, piec ciastka, zmywać, robić dostawy, rozmrażać ciasta, pilnować opisów, myć ekspresy i ogolnie wszystko sprzątać. Za dużo obowiązków za najniższa krajową... Pracownik na kasie ma tylko na głowie kase, pracownik na wydawaniu też tylko wydawanie... Jeśli czyta to ktoś z biura- proszę też pomyśleć o pracownikach Mccafe:)

Tak8Nie1
aktualne
@Pracownik

Na innych stanowiskach jest dużo więcej obowiązków, tylko jak stoi się na samym Mccafe to się o tym nie wie

Tak23Nie1
Z obserwacji klienta

Witam. Ostatnio byłam w maćku na konwaliowej i nóż się w kieszeni otwierał jak widziałam jak stary' (wyuczony) personel wspomaga jakoś nowo dziewczynę. Masakra. Czarnula z kokiem w średnim wieku wiecznie instruowala z jadem w słowach nowo( która już umiała składać zamówienia) np. No i co tak chodzisz bierz się za zamówienie. A to nie tedy chodziła co trzeba. Przygryzajoc że jej nie idzie aż tak składanie jak im. Miała do pary mlodego20+ pryszczatego ciut szczuplego młodego do przyklasku. Po każdym jej tekście porozumiewawczy wzrok uśmiech kpiocy. Do tego ów blondyn zajrzał do zamówienia nowej i fuknol wyjmojoc - 1 ketchup nie2. I wzrok na czarnule- my jej pokażemy jak się nowym pracuje. Masakra aż miałam im zwrócić uwagę. Mi jako klientowi głupio było tego jadu słuchać i oglodac. A było to 23ciego miedzy13.30-14.30.to ma być to wsparcie zespołu? wow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć starszych stażem że młodzi to też ludzie

Tak12Nie
z obserwcji
@Z obserwacji klienta

Niestety też to zauważyłem, ale są mc gdzie starsi stażem są pomocni i uprzejmi

Tak11Nie

rusek

Opinie wcale nie zachęcają żeby tam pójść

Tak13Nie

Adam
@rusek

Na forum występuje wiele różnorodnych opinii. Niekiedy ułatwiają one decyzję o podjęciu zatrudnienia w danym miejscu. Warto czasami samodzielnie zdecydować się na aplikowanie, bądź udanie się do danego miejsca, by następnie podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Czy Ty planujesz podjąć pracę w McDonald's Polska?

Zostaw opinię o McDonald's Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

• McDonald's Polska Sp. z o.o.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie