McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Bełchatów

Opinie o McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Aga

No to tak, moja opinia o Mc' Donaldzie w Bełchatowie jest następująca otóż juz któryś raz kilkunasty raz kupuje mcflurrego i chickenbox i za kazdym razem lód jest ledwo na spodzie albo rozmazany po ścianach kubka a w środku jest pusty kubek, czemu na obrazku jest wręcz wiecej niż w kubku ? A duży chickenbox ? jego pudełko od dołu jest wypchnięte do góry, powinno w każdej torebce stripsow znajdować sie po 4 lub 5 kawałków a jest 3 i zamiast 3 torebki nugetsow bo nie biorę wingsow jest 2 ? Na początku jak brałam było całkowicie inaczej! Płace za to co widze ! A nie za scieme ! Na wszytskim tam oszukują !

Słowa kojarzące się z McDonald's Polska Spółka z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, mało rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niski. Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6.75 Najbardziej podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: Zwykli Pracownicy Najbardziej nie podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: Kadra Magenerska

Zostaw opinię o McDonald's Polska Spółka z.o.o. - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Polska Spółka z.o.o.