Opinie o McDonald`s w Chrzanów Trzebińska 71

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald`s. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w McDonald`s o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Chrzanów Trzebińska 71

Jaki dress code obowiązuje w McDonald`s?

Anonim Nowy wpis

W pracy co chwilę chaos , w papierach bałagan. Już nie wspominać o planowanych dniach . Jak mają wolne to scigają do pracy ,bo nie mają rok do pracy . W wakacjie tłum cały okres. Pracowałam 2 lata i tam już nie wrócę dość ,że wiecznie zasuwamy nie raz za 5 osób i ci nawet dziękuję nie powiedzą tylko jeszcze pretensje ,że czasy . Jeszcze w dodatku. Praca mniej niż najnizsza krajowa

Praca była w porządku, w dużej mierze zależy od dnia. W wakacje ruch był stale, poza nimi bywało różnie. Najgorzej, wiadomo, w święta. Atmosfera wśród pracowników w porządku, chociaż bywały stresujące sytuacje. Generalnie na kilka miesięcy w porządku, ale nie dłuższą metę raczej sobie nie wyobrażam tam zostać, szczególnie za tak małe pieniądze.

@były pracownik

Jestem ciekawa ile pracowałaś? i daj znać o jakich pieniądzach mowa? bo ja chce spróbować swoich sił jako kasjerka.

jula Nowy wpis
@Monika

ja pracuje tu 5 miesiącu i na początku 16,70 za godzinę potem po 3 miesiącach jak przedłużą umowę to 19

jula Nowy wpis
@Monika

i nie ma czegoś takiego ze stoisz tylko na kasie tylko uczysz się praktycznie każdego stanowiska

zatrucie po 2foru

Nie wiem czy to jest 'merytoryczna' opinia, ale drugi raz kupilem cheesburgera z frytkamia w tym macu i mnie boli zoladek. Za pierwszym razem myslalem ze to jakis zbieg okolicznosci ale chyba jednak NIE! No nic na przyszlosc bede omijal ten pkt gastronomiczny.

Beata
@zatrucie po 2foru

Ale gdy w innych makach bierzesz to nic Ci nie jest? Powiem tak, to jedzenie to syf i to może być powód dolegliwości. Byłeś u lekarza z tym? Może przyda się jakaś gastroskopia? Lepiej serio nadzorować takie rzeczy, żeby z wiekiem czkawką Ci się to nie odbiło. :/

Czy po rozmowie w McDonald`s rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Chrzanów
CCC S.A.

Przyjdź i sam się przekonasz

Beata
@Anonim

Widocznie pandemia przyzwyczaiła do siedzenia w domu i woli się upewnić przed naocznym sprawdzeniem. ;p Jako klient nie masz wyrobionej opinii w tym zakresie? Ogólnie to często się tu stołujesz?

Do niedawna pracownik

Pracowałem w dwóch mc Donaldach Ten w Chrzanowie to drama Na wszelkie moje próby jakiej kolwiek poprawy jakości i obsługi klienta czy też czystości była odmowa.... Kierownik bez przerwy mówił że nie jestem od tego... Mimo wszystko praca z częścią menagerow była super z wyjątkiem jednej pani która była wiecznie nie zadowolona.... Część instruktorów naburmuszona i zachowanie ich dawało mocno odczuć że są w pracy za kare

Zuzanna
@Do niedawna pracownik

To słabo, ale czasem właśnie ktoś, kto dostaje funkcję kierownika potem za mocno się poczuwa. A zarobki chociaż rekompensują tych kilku niefajnych ludzi?

Przy większych zamówieniach (usunięte przez administratora) Po raz kolejny nie włożona do zamówienia kanapka za 21zl!!! Ostatnio sprawdziłam zamówienie na miejscu i też nie było jednej kanapki, jak poprosiłam o dodanie kanapki, pani stwierdziła, że ona nie będzie teraz sprawdzała co jest w torbie skoro jest pandemia a ja już dotykałam tych rzeczy!!!

Byłem dzisiaj z dzieckiem w Macdonaldzie. Pani odmówiła przyjęcia zamówienia przy kasie po wcześniejszym obsłużeniu Pana przed synem. Wytłumaczyła żeby poszedł do tablicy samoobsługowej. Nadmienię tylko że Pani oparła się o ścianę nic nie robiąc.. Wytłumaczyła to że unikają obsługi przy kasie. Ciekawe bo ostatnio byłem z córką i normalnie obsłużyła nas inna Pani przy kasie.

Kinga
@Adam

Tak była tam wczoraj Taka niemiła Pani

Kinga
@Adam

To pewnie Pani wybiera sobie bo ja normalnie w kasie złożyłam zamówienie

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Chrzanów

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

McDonald`s