Opinie o McDonald`s w Brzesko Biznesowa 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie McDonald`s. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w McDonald`s o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Brzesko Biznesowa 5

Marcin Nowy wpis

Dobre jedzenie bardzo miła obsługa, jedyny minus wrapy zimne niestety,(usunięte przez administratora)

Marcin Nowy wpis

Obsługa na wysokim poziomie jedzenie dobre polecam

Xdr Nowy wpis

Nie narzekaj tylko działaj! 1.Podlizuj się menadżerom kierowniczce asystentowi. A BĘDZIESZ MIAŁ JAK W NIEBIE. WTEDY to Ty bedziesz dyktował warunki, jak Cię polubią za lizanie du. y, kablowanie zaraz najlepsze miejsce w pracy Ci znajdą :D Tak działa McDonald's brzesko 2.Nie możesz mieć własnego zdania, nienawidzą tego. Musisz tańczyć tak jak Ci zagrają. Takim małym ci..Pkiem musisz być, a wtedy masz jak Adam w Raju. 3.Uwielbiają plotki, newsy a menadżerka lata i zanosi kierowniczce.

Klient Nowy wpis

Jestem tam częstym klientem jedzenie jest bardzo dobre i szybko wydawane w porównaniu do innych Macdonaldow panie chodzące po sali bardzo miłe i pomocne obsługa również miła

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie McDonald`s? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Polecam

Czysta sala, miła obsługa. Wszystko w najlepszym porządku, jak to w mc donaldzie ;)

Figofaga

Pracowałem w McDonald na każdym stanowisku i wszystko zależy od meenagerow i kadry pracowniczej. Niestety w McDonaldzie w Brzesku meenagerowie się wywyższają (obrosnieci w piórka) nie znający się na niczym przy jakiej kolwiek awari rozkładają ręce z tekstem "radź sobie sam" nie wrzucam tu wszystkich do jednego wora bo akurat bardzo dobrze wspominam P. Anie, najgorzej jednak P. Joanne wielokrotnie składałem na nią skargi jak traktuje pracowników jednak nic to nie dało. Jednak najgorzej współpracowało mi się z P. Agnieszka narzekająca na wszystko i wszystkich do Ciebie maślane oczy a za plecami (usunięte przez administratora) obrobi, patrzy tylko jak cię wykorzystać by ona się nie przemęczyła jedyne co potrafi to zrobić zamieszanie wokół siebie tak wspominam tam współpracę z innymi niestety

J

Śmieszne są te opinie które tu wyczytałam, tak owszem praca w McD jest trudna ale narzekają przeważnie Ci którym się. Nie che pracować. McD to nie miejsce gdzie można się obijać, ale uważam, że nie można marudzić. W końcu idzie się tam do pracy.każdy kto jest nauczony ciężkiej pracy da sobie radę, Atmosfera w firmie zależy oczywiście od ludzi (a zwłaszcza kierownictwa i menadżerów), ja osobiście nie narzekam,:) Czystość w McD: standardy higieny i bhp są przestrzegane bardzo rygorystycznie, tak duża, znana i kontrolowana firma, nie może pozwolić sobie na wpadkę. Reasumując praca jest ciężka ale jak każdy pracodawca usłyszy ze pracowałeś /as w McD będzie wiedział że jesteś dobrym pracownikiem

D

Menagerzy zachowują się jakby byli szefami a nie pracownikami. Rozkazują pracownikom, każą im robić 10 rzeczy na raz a sami stoją w jednym miejscu i poganiają innych by szybciej pracowali. Obowiązkiem menagera jest przynoszenie rzeczy z magazynów - oczywiście tego nie robią. Stoją i plotkują, latają za kierownikiem i włażą mu w (usunięte przez administratora) Na sprzątaniu jedna osoba (sala, łazienki, ogródek, zaplecze i jeszcze chcą by im kuchnię ogarnąć). Jeden menager każe pracownikowi ogarnąć kompaktor, za chwilę przychodzi drugi i ma pretensję, że na sali jest brudno. Menager przecież nie będzie wycierał stolików to poniżej jego godności przecież. Bezduszne podejście do pracowników i gości. Im bardziej ktoś jest leniwy i lubi wyżywać się na ludziach tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie menagerem. Bo dla nich to "normalne" by poniżać i wykorzystywać pracowników ile się da.

McDonald Brzesko do kitu pracowałem tam wieczne rozkazy zero zrozumienia ze strony meenagerow do każdego się doczepia o byle co traktowanie jak popychadło (usunięte przez administratora) się cały czas pracujesz i jeszcze cie oceniają że "NIC NIE ROBISZ" pupilki mają tam tylko ok mało robią a są doceniani osoba z którą dobrze mi się tam pracowało była Aga W.

Klient

Mc Donald Brzesko super byliśmy tam kiedyś zasiedzieliśmy się trochę myśląc że jest on otwarty 24h a to jednak drive jest tylko otwarty po 24 i nikt nas nie wyprosił były tam bardzo miłe panie niska blondynka z taką młoda szatynka w kucyku proponowałem jej że jej nawet pomogę z tymi koszami jedzenie też bardzo dobre polecam co jak co ale do tego mcdonalda nie można się doczepić

Tak mcdonald Brzesko najlepszy chyba tylko dla klientów weź spróbuj pracy tam ciągle rozkazy co masz zrobić czepianie się o wszystko ludzie tam naprawdę charuja ale nikt tego nie widzi zero wyzorumialosci że strony Roberta który ciągle się wywyższa jedyna osoba dla której chciało mi się tam chodzić i pracować była Aśka S normalnie anioł takich ludzi się docenia

P

@klient bywam w maku dość często i jedzenie jest tam ok fakt wrapy zimne ale inne hamburgery nie, obsługa bardo miła pozdrawiam panią taka młoda i szczupla zbierająca tacki która pozwoliła mi pomimo zakazu wprowadzić hulajnoga do środka by zapobiedz kradzieży :)

klient

wrapy zimne kawa nie zbyt frytki przesolone ogolnie nie polecam

M
@klient

Często jadam w maku w Brzesku i nigdy nie dostałem zimnego jedzenia (fakt, wrapow nie jadam), jeżdżę na trasie z Wrocławia do Nowego Sącza i z powrotem. Zdecydowanie najlepszy McDonald po drodze. Jeszcze w Sączu jest ok, ale w porównaniu do tych na A4 to niebo a ziemia. Nigdy w Brzesku nie pomylili mi zamówienia (co na autostradzie jest standardem, niepozdrawiam MacDonald w Okimianach gdzie na 6 razy, 3x razy zamówienie było niekompletne albo coś nie tak, swoją drogą odpowiedzi MacDonald na reklamacje w ankietach są śmieszne). Jedzenie zawsze dostaje ciepłe, obsługa jest miła.

Nn

Anonim w 100% się z Tobą zgadzam ja lubię współpracę z P. Robertem a. Co do P. Asi to praca z nią nauczyla mnie asertywności przez jej specyficzne podejście do ludzi ogólnie trudni klienci uczą twardej skóry i funkcjonowania w stresujących warunkach. Jeżeli chodzi o pracę tam to jest ciężka ale też są pozytywy np Możliwość dostosowania grafiku do innych obowiązków/zajawek. Możliwości rozwoju ale głównie dla ludzi wysoce komunikatywnych i umiejących zarządzać innymi. Praca tam nie jest zła ????

Praca ciężka i wymagająca ale ceniłem sobie prace na nocki. Jak tak czytam te wszystkie opinie chwalące jednych managerów a narzekające na innych to zastanawiam się czy ktoś kto je pisze, przepracował tam choć miesiąc... Pani J. mało konkretna, czuło się chaos na jej zmianach. Dobra osoba aby iść z nią na piwo i się pośmiać, dobra do pogadania. Zwłaszcza dla swoich "pupilków". Nie lubiłem być na jej zmianie w weekendy, kiedy gości było najwięcej. Za to praca z Panem R. była konkretna, trzymał ekipę w ryzach i nawet w największy kocioł nie było ryzyka, że nie damy rady. Kiedy trzeba było to zwrócił uwagę, a kiedy należało to czułem się doceniony. A że trzeba zapieprzac to polecam każdemu iść na catering na wesele. Wtedy można poznać co to znaczy brak czasu na papierosa albo jak czuć nogi wchodzące w (usunięte przez administratora) Reasumując, praca w MCD to nie praca w NASA ale mając doświadczenie w gastro nie można narzekać. Tym bardziej na brzeską restaurację gdzie klimat jest spoko.

Magik

po kolei: 1. Pieniądze - są naprawdę śmieszne, tej pracy nie można traktować jako czegoś "stałego" chyba że ktoś nie ma ambicji bądź umiejętności pozwalającej wykonywać jakąkolwiek inną pracę. 2. Atmosfera - prawdziwa żenada, menago chodzą i szukają co tylko źle zostało zrobione - oczywiście gdy nakryją Cię przy czymś idzie strzał z ucha do kierownika i lądujesz na dywaniku nawet jeśli jesteś początkującym pracownikiem

synek

praca w mc donaldzie w brzesku ciezka atmosfera w pracy na pokaz traktowanie z gory przez meenagerow zwlaszcza robert nie do zniesienia ciagle by cie pouczal uwaza sie tam za jakiegos boga.... pan idealny... ciezka wspolpraca z innymi jedyna wyrozumialosc ze strony Joanny stec wspolprace z nia wspominam bardzo dobrze jedyna szczera osoba na zakladzie.

nn
@synek

hej nie rozumiem skad ten hejt na Roberta ? nie kazdego da sie lubic fakt ale nie oznacza to by odrazu po kims jechac , owszem Robert ma charakter bardzo zaczepny i uwazajacy dla niego wszystko musi byc zrobione idealnie ale ogolnie da sie go lubic zwlaszcza po dluzszym poznaniu... a jezeli chodzi o P. Stec to poczatki z nia sa naprawde ciezkie przynajmiej w moim przypadku jej specyficzne podejscie do ludzi powala zmiany z nia mialam ciezkie....zwlaszcza jak ktos jest do cb uprzedzony jak ona do mnie to nie jest latwo.. Praca tam owszem ciezka ale nikt nie powiedzial ze bedzie latwo wkoncu to znana siec wiadomo ze ludzie to lubia i kupowac beda ...ale kazdy ma inne zdanie prawda ? ja obecnie moge napisac ze wszedzie pracowac trzeba:P

Witam pracowałem rok czasu w MC Donald w Brzesku i napisze tak praca ciężka no nie ma łatwo ludzie nie wszyscy mili... Jednak miło wspominam Anne Niemiec i Joanne Stec no najlepsza meenagerka jaka tam była... Ludzie nie są doceniani pomimo ciężkiej pracy często się do czepiają z byle powodu atmosfera nie do zniesienia czasami... Ciężko zejść na przerwę lub na papierosa a jak już na nią zejdziesz to na początku pracy a potem musisz tyrać w tym gorącu 8h

Xxxxl

Tak więc w McDonald w Brzesku praca nie jest łatwa w wiecznym napięciu i stresie czasami nie ma kiedy zejść na przerwę albo schodzi się w biegu.... Meenagerowie traktują Cie z góry nie wszyscy... Jedyna miła osoba jest Pani Stec Asia współpraca z nią była w porządku zawsze pomocna chociaż początki z nią były trudne przez jej specyficzne podejście do nowych osób ???? dobrze też wspominam współpracę z Anna Niemiec zakręcona ale w porządku do człowieka.... Ogólnie praca ciężka pod presją czasu

Klient

Najgorsza kawa. Pomyje! Super smak w innych macdonaldach a w Brzesku jakby ktoś wodę przepuścił po jeszcze raz po zużytej już kawie. Masakra. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie udało mi się odebrać tam jeszcze gorącego posiłku (hamburger ledwo ciepły)

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Brzesko

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

McDonald`s