Coface Poland

Coface Poland

Opinie o Coface Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Luc Skaywalker

Dział handlowy w W-wie to jedna wielka porażka . Nawet jak zrobisz 100 telefonów i umówisz spotkania to gwiazda zespołu marudzi , że nie pojedzie bo za daleko .... A dostajesz rejon z przydzielonymi handlowcami ...pan S.W. im przyklaskuje ...mało kto wytrzymuje tam 3 mce . Rządzą dwie intelektualnie upośledzone paniusie jak im nie podpasujesz to prze.....e , chamskie odzywki i wulgarne zachowanie uchodzą im na sucho bo chodzą na imprezy z tzw.managerem .Totalna porażka . Finansowa , strata czasu ,brak kultury jaką taka organizacja powinna posiadać ....nie polecam ani pracy ani usług tej firmy.

Pracownica 2018

Witam Miała przyjemność pracy na słuchawce przez okres 3 miesięcy w dziale Handlowym. Jeśli chodzi o plusy to zdecydowanie lokalizacja. Minusy cała reszta. Zostałem skłamana na rozmowie przez Pana Szymona W. Obiecywał złote góry a co się okazało praca to parodia. Wyzysk i zarobki poniżej krytyki. Obiecał super premię a jak zobaczyłam rozliczenie to aż się zaśmiałam. Produkt słaby klienci już też widzą że raporty są lepsze u konkurencji. Handlowcy albo świeże osobę nie potrafiące sprzedawać albo starsze które narzekają i wracają wspomnieniami do dobrych czasów. Z tego co słyszałam na przełomie ostatnich 3 lat z działu handlowego odeszło ponad 20 handlowców. Jak pytałam o powód kolegów i koleżanki to wszyscy odpowiadali że wynagrodzenie i Szymon W. Pan Cofa Pay który nie ma żadnych umiejętności managerskich. Zaznaczam że odeszłam sama.

Jarosław

@Juz nie pracownik, co masz na myśli jako brak docenienia? Chodzi Ci może o kwestie awansu wewnętrznego? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat, ze względu na osoby poszukujące aktualnie zatrudnienia i biorące Coface Poland pod uwagę.

Juz nie pracownik

Praca w Coface? Praca po godzinach i na L4? W tej firmie to mozliwe! Bywa, ze biora ludzi wprost z ulicy. Nie wazne czy masz duze doswiadczenie. Wezma i tak tanszego i mlodszego. W firmie dzieje sie zle - zwalniaja sie najlepsi i doswiadczeni pracownicy bo tu takich ludzi sie nie docenia. Jesli chcesz czuc sie jak cytryna i byc wyciskanym do ostatniej kropelki slij cv smialo.

Jarosław

@Kasia, dosyć obszernie przedstawiłaś swoją opinię o Coface Poland jako pracodawcy. Czy do swojego opisu mogłabyś dodać kilka słów na temat tego w jaki sposób ten pracodawca docenia zaangażowanie swoich pracowników? Funkcjonuje w tym miejscu jakiś system premiowy?

Kasia

Ogólnie miejsce pracy jest w porządku, ale dużym minusem jest bardzo wiele niekompetentnych osób i ogólnie panujący chaos. Plusem na pewno jest terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia, elastyczne godziny pracy, nieskomplikowane zadania, możliwość awansów - ambitne i kompetentne osoby bez problemu zmieniają stanowiska. Minusy to chaos, mało wykwalifikowani pracownicy/menadżerowie, brak wsparcia przełożonych w podstawowych zadaniach, komplikowanie prostych zadań - swoje pomysły bardzo niemile widziane, jest zbyt wielu pracowników z wieloletnim stażem - co powoduje ściąganie nowych pracowników w dół (nie da się, nie można, nie tak, Na pytanie dlaczego? bo zawsze tak było itp.). Nowe osoby mogą mieć problem z dostosowaniem się, bo atmosfera jest co najmniej dziwna.

Jarosław

@Byly pracownik, co w takim razie skłoniło Cię do podjęcia współpracy z Coface Poland skoro twierdzisz, że wynagrodzenie nie było satysfakcjonujące? Może w takim razie istnieją jakieś plusy, które mogą przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie w tej firmie? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Byly pracownik

Mialem okazję pracować w tej firmie. Zarobki mega niskie. Od ponad roku nie mogą znaleźć pracowników na telefon bo płacą mniej niż w Lidlu. Szymon Wiliński pseudo dyrektor. Umiejętnosci zero. Nie polecam

Jarosław

@Harry Poter, z Twojego opisu wynika, że najwięcej zastrzeżeń masz w stosunku do codziennej atmosfery i relacji między pracownikami. Rozumiem, że te aspekty są bardzo ważne. Czy jednak mógłbyś coś napisać w kwestii aktualnie obowiązujących warunkach zatrudnienia w Coface Poland? Twoja wypowiedź może zainteresować osoby zainteresowane współpracą z tym pracodawcą.

Harry Poter

Nie polecam...otoczka niezła ale w środku dno ....przełożeni nie mają kontaktu z rzeczywistością w swoich zespołach ... Rządzą tzw.sitwy i towarzystwa wzajemnej adoracji .Jak masz coś w głowie to nie wchodź w (usunięte przez administratora) ....chyba że umiesz udawać ...nie polecam ludziom myślącym samodzielnie .

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

zenek

dziekuje za SPAM !!!! zapewne kiepska firemka, i zapewne cienko przedzie Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. 02-305 Warszawa - Al. Jerozolimskie 142A - Polska T: +48 (22) 270 61 23 - www.coface.pl

pytanie

ile moze zarobić windykator terenowy? jakiego typu sprawy sa w obsludze tj. bankowe,chwilówki? ile wynosi podstawa?

Mirek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy aktualnie szukają pracowników?

XYZ

Firma z roku na rok traktuje pracowników gorzej. Zarobki dużo poniżej średniej, zero szkoleń, zero programów wdrożenia pracowników, wszystko prowadzone na pół gwizdka i po najniższej linii oporu. Rotacja na najniższych stanowiskach jest bardzo duża, nie ma sensu nawet zapamiętywać imion pracowników. Większość jest zatrudniana na umowę zlecenie lub poprzez firmę zewnętrzną. Jeśli wierzysz, że po dwóch, trzech latach dostaniesz umowę o pracę i podwyżkę to stuknij się w czoło - znajdą kogoś innego. Ciągle nie ma wymiany informacji, nikt nic nie wie, dział windykacji ma być zamknięty, innym razem mają zrezygnować z działu telemarketingu. Jak na warszawskie standardy bez problemu można znaleźć coś lepszego. Na dodatek firma się nie rozwija, usługi nie są dostosowane do polskiego rynku, handlowcy nie robią planów, a co za tym idzie nie żyją z prowizji, pracownicy biurowi mają obowiązkowe 8,5 h pracy, w co niby wliczona jest przerwa, podczas której każdy i tak pracuje. Nie polecam firmy ani jako miejsca pracy ani jako firmy do współpracy.

qwer
@XYZ 11.05.2017 12:06

To chyba autor wpisu przespał większość czasu pracy lub po prostu nie miał nic wspólnego z tą firmą. Są różnice między spółkami i działami Coface. Pewne jest, że co kwartał są organiozowane szkolenia dla nowych pracowników, które pozwalają poznać funkcjonowanie całej firmy. Są również organizowane kilka razy w roku cykle szkoleń dla wszystkich pracowników, które pomagają rozszerzyć wiedzę i umiejętności z obszarów, które każdego interesują. Poniżej średniej krajowej? Na początku kończąc studia i będąc na zleceniu wynagrodzenie spokojnie przekraczało średnią. Zatrudnienie przez spółkę zewnętrzną nie trwało dłużej niż pół roku. W moim dziale jest bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Pracuje się w dość młodym składzie. W czasie przerwy nikt nie pracuje, nikt nie patrzy u nas, ile przekorczyło się przyznanej przerwy (30+15 ustawowe). Dodatkowo poza spędzeniem czasu na posiłak można odpocząć w chillout roomie.

Klient

Firma nastawiona wyłącznie na zbieranie wpłat za swoje ,, usługi". To co firma oferuje a co robi to dwie różne rzeczy. Ja zostałem oszukany,- firma w rozmowie ze mną informowała że " podejmowane są działania " oczywiście jeżeli działaniem jest ruszanie palcem w bucie .Po dwóch miesiącach wykonano jeden telefon do firmy z Węgier(chodziło o odzyskanie należności) i stwierdzono że nikt nie odbiera. później zrobiono "wizje "lokalną " ale na zasadzie -o tam jest pałac kultury a tam łazienki .Bez sprawdzenia czy drzwi się otwierają czy są zamknięte . Po prostu tam na Węgrzech ktoś pojechał zrobić zdjęcia lub zdjęcia wzięto z gogle. Sam ustaliłem poświęcając 2 godziny co się z firmą na Węgrzech . Uwaga na tą firmę bo Wyciąga tylko Twoje Pieniądze i w tym jest skuteczna OPINIA NEGATYWNA

antycenzorka

Haha, widę, że tu nawet na gowork działa cofacowska cenzura - pare miesięcy temu dodany został krytyczny wpis Ani K. z HRu, który obecnie zniknął bez śladu. Hmmm.... ciekawe dlaczego ;) . A swoją drogą to musi nieźle świadczyć o firmie skoro nawet HRy nie wytrzymują i piszą takie komentarze na forum. No ale cóż, tak jak napisał któryś przedmówca, tutaj wszyscy mają siebie w głębokim poważaniu. A co do mojej opinii na temat firmy to w sumie wszystko zostało już tutaj napisane - firma to dno totalne, omijać szerokim łukiem.

Wojtek

Widzę świeże wpisy na forum dlatego może jest ktoś, kto pracuje w dziale Business Information na stanowisko Customer Service Specialist? Jaka atmosfera, wysokość pensji, czy jest to obsluga mailowa czy call center?

wojciech
@Wojtek 02.06.2017 21:39

Atmosfera super, przyjdź na pewno dostaniesz angaż i na początek pensję na poziomie programisty w dużej korporacji (kwota 5 cyfrowa). Co roku podwyżka, do tego szkolenia itd. A tak na serio, to jak Ci się nie zapaliła czerwona lampka po tych wszystkich wpisach to tylko współczuć....

kofik

kasa mała, ale można robić wszystko na poł gwizdka i z bledami, bez ponoszenia odpowiedzialnosci. Pracodawca i ludzie maja siebie na wzajem w glebokim poważaniu. Jedyny plus to kasa na czas, minusow jest duzo: brak profesjonalistow, brak kultury osobistej pracownikow, brak innowacyjnosci, powielanie rozwiazan ktore sa u konkurencji od kilku lat, pracownik niczego sie nie nauczy. Firma opiera się na ludziach bez zadnego doswiadczenia lub na tych ktorzy nie moga znalezc pracy w innej firmie, bo maja male kwalifikacje. Ogólnie to lepiej nie pakowac się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej poszukac czegoś gdzie mozna się czegoś nauczyć i zarobić wiecej niż te smieszne pieniadze.

Piotr

faktura 27 000 4 lata ściągali dług, sam musiałem wydzwania co tydzień zęby cokolwiek załatwić.

prawda

niekompetentni dyrektorzy, mobbing, stres, bardzo niskie wynagrodzenia, obowiązkowy 8,5 godzinny dzien pracy, nadgodziny - nierejestrowane, limitowana kawa/herbata. Chcesz zdobyć doświadczenie przyjdz do coface, jest duzo ofert. Tylko wczesniej odpowiedz sobie na pytanie: Czy w dobrej i fajnej firmie bylaby taka rotacja i ciagle wolne miejsca?

CrazyMajk

Pod koniec ubiegłego roku aplikowałem na stanowisko KAM do Działu Informacji, najpierw rozmowa z P.Szymonem Wilińskim, kolejna rozmowa z jakąś kierowniczką sprzedaży (nie pamiętam nazwiska, w zaproszeniu na drugi etap zabrakło takiej informacji!), krótka rozmowa, wypełniłem test osobowości i zostałem ZAPEWNIONY, że otrzymam odpowiedź... dzisiaj jest ostatni dzień stycznia a na tamtym stanowisku pewnie już ktoś pracuje :) Na drugi etap nawet mojego CV sobie nie przygotowali, sympatyczna dziewczyna z recepcji zapytała czy mam na mailu i czy mogę wysłać z telefonu. Profesjonalizm - 100 Dobrze, że się nie odezwali bo równolegle brałem udział w 2 innych rekrutacjach i dostałem pracę w dobrej firmie o zbliżonym profilu a tak mógłbym pracować w coface...

Free

korporacyjność, beznadziejna atmosfera - najważniejszy wynik, duża rotacyjność, wynagrodzenia słabe z wyjątkiem wybranców, dla jednych zapieprz dla wybrancow pierdzenie w stołek, lepiej omijac te firmę z daleka.

Flex

Korporacja. Śmieszne pensje, stres i wyzysk. Managerowie od wszystkiego i niczego. Zero szacunku do pracownika, zero motywacji, ciągłe dorzucanie obowiązków. Nigdy nikomu nie polecę.

mivhal

Firma śmiechu warte, podpisując umowę o ubezpieczenie należności, gdy tylko widzą, że moga być jakies problemy to ją zrywają. Natomiast w drugą stronę, jak mają windykować, to wydzwaniają do firmy zupełnie nie znając tematu sporu itp., później opowiadają jakieś wyuczone regułki, zamiast zmierzać do wyjaśnienia niezgodności. Większej amatorki wśród firm windykacyjnych chyba jeszcze nie widziałem!

byly pracownik

Duża międzynarodowa firma jedyny plus. Minusów jest więcej zarobki na poziomie 1800 zl netto, nadgodziny stres!!! I najważniejsze na jednego pracownika szeregowego w dziale handlowym przypada 4-5 dyrektorów.

rozwojowa i stabilna firma

Zostaw opinię o Coface Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coface Poland