Opinie o Funeda Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Funeda Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Funeda Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Funeda Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Funeda Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

KRYS

Odradzam Podczas wypełniania wniosku brak miejsca w którym podajemy nr konta na które by mieli przelać kasę ! Ale ok wypełniamy tą cześć z danymi osobowymi itd , i dajemy dalej Dalej wymagają od nas wybrania banku , wpisania niku ,a następnie hasła by zalogować się do banku i potwierdzić że to nasze konto bankowe I właśnie tu przy wpisywaniu danych zaczynają się jaja na całego ! Niby wszystko szyfrowane itd ,a tu co ? Wpisując hasło , jest ono normalnie widoczne ,a nie zakodowane ! Myśle sobie ,że chyba im się we łbach poprzewracało jak im wpisze hasło Dzwonie do nich , odbiera jajas panienka i mówie jej o tej sytiacji z hasłem ,że z jak to jest możliwe że jest ono widoczne a nie zakodowane ? On a: że tak jest i nikt się nie skarży ! Aha więc powiedziałem jej swoje na ten temat coś i zażadałem usunięcia danych !

Gira
@KRYS

Towarzyszu, sprawdź w swoich ustawieniach czy nie masz przypadkiem włączonego 'pokaż znaki'. Wtedy hasło wyświetla się w całej krasie. I druga rzecz. To, że u ciebie pojawi się "wykropkowane", nie znaczy, że jest kodowane, to jest tylko przykrywka, jakby ci ktoś, podczas wpisywania hasła, patrzył przez ramię.

Fragles Nowy wpis
 Problem
@KRYS

Sprawdź w ustawieniach twojego komputera, czy masz włączone "zasłanianie-szyfrowanie" wpisywanych znaków. I tak, małe pouczenie. To, że zamiast wpisywanych znaków, pojawiają się "kropki" nie znaczy, że wpis jest szyfrowany. Nie jest. To tylko "zasłonka", jakby ktoś zaglądał tobie przez ramię w trakcie wpisywania.

Via Nowy wpis

Ma ktos numer ktory jest aktualny do nich?

były pracownik

Funeda to już przeszłość, w grudniu 2019 wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia z uwagi na brak płynności finansowej spółki. W dodatku byli pracownicy nie otrzymali odpraw z tytułu umowy o pracę i spełnionych warunków zwolnienia grupowego. Od mniejwięcej roku Funeda miała klopoty finansowe (nie ma pewności, że to fakt ale od informacji pracowników w dziale finansów tak sądzą) Zwolnienia nastąpiły z dnia na dzień bez wcześniejszego uprzedzenia. Stanowczo odradzam współpracę z powodu iż sa nie wypłacalni a na pewno nie można liczyć na stabilne zatrudnienie...

Maciej Nowy wpis
@były pracownik

Sytuacja rzeczywiście była aż tak zła? Napisałeś, że "Funeda" to już przeszłość", a pod koniec komentarza wspominasz, że odradzasz współpracę, czyli firma jednak w dalszym ciągu funkcjonuje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mm

Nie warto tracić czasu na jazdę na rozmowę. Strata czasu rozmowa to jakiś żart. Chcą tylko zobaczyć człowieka i wypad. (usunięte przez administratora)Nie polecam nawet nie rącza napisać że dziękują za spotkanie itd.

Justyna
@Mm

No nie da się zaprzeczyć, że jesteś bardzo rozżalony - rekrutacja w Funeda Cię po prostu rozczarowała. Byłoby jednak lepiej, jakbyś zdradził trochę więcej szczegółów z jej przebiegu. Czy oprócz spotkania i rozmowy musiałeś rozwiązywać jakieś testy?

Arkadiusz

PRZECZYTAJ TO. Analizując Państwa wpisy na tym forum, jak również na innych, dostrzegam, że każdy chciałby pożyczkę lub chwilówkę bez np. sprawdzania w BIKu. To tak nie działa. - Każda firma pożyczkowa sprawdza pożyczkobiorcę w ten lub inny sposób. - Każda firma pożyczkowa chce mieć pewność wiarygodności pożyczkobiorcy, chce mieć stu procentową pewność, że każdy klient będzie wykonywał spłaty w terminie. Pisanie o niesprawdzaniu jest bezpodstawne. Jednym z rozwiązań dla osób zadłużonych jest znalezienie najlepszej dla siebie oferty promocyjnej, gdzie np. można skorzystać z obniżki oprocentowania gdy zbliża się okres spłaty, lub promocję przy kolejnej. Tak na szybko znalezione w sieci promocje pod poniższymi linkami: (usunięte przez administratora) Arkadiusz z ledger.pl

Asia

Można uzyskać dodatkowy rabat np. np. na szybszą akceptację lub/oraz za przedłużenie pod linkiem: http://promocjalimitowana.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1825&idDistributor=338153

Ula

Firma ma bardzo dobre notowania na portalach pożyczkowych. To powinno dać coś do myślenia!

Czy pracownicy firmy Funeda Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Funeda Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Funeda Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.