Top-Mart Przedsiębiorstwo

Łódź

Opinie o Top-Mart Przedsiębiorstwo

T.G.TM.

Jak jest się pracownikiem, którego życiowe motto brzmi : ... czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy... , pretensje i żale miejcie sami do siebie. Ja nie znam drugiego pracodawcy, który by poleciał za granicę w celu szukania pomocy u najlepszych światowych specjalistów by ratować życie swojemu pracownikowi...a takich przypadków było kilka ... Fakt pracodawca wymagający, małe kazie zmykają po kilku miesiącach...pozostawiając po sobie arcy bałagan i całe kilogramy głupot

TYLKO NIE TOPMART

Właściciel nie płaci za usługi wykonane ponieważ ma super prawników. Umowa nie ma znaczenia. Znajdują milion powodów żeby udowodnić złe wykonanie dzieła. Szeroko omijaj OP-MART i firmy powiązane bo prezes jest ten sam

splo

hej! a mogę wiedzieć na jakim byłeś stanowisku?

były prqacownik

Atmosfera nie do wytrzymania.. chamskie traktowanie, mobbing i molestowanie. najgorszemu wrogowi nie polecę takiej pracy chociażby miał być na bezrobociu..

agrava

Nieprawda, nieprawda i jeszcze raz nieprawda. Mało kto wytrzymuje tam dłużej niż parę miesięcy. P[usunięte przez moderatora] , chamskie traktowanie pracowników [usunięte przez moderatora] . Zresztą 90% pracy trafia do kosza.

Zostaw opinię o Top-Mart Przedsiębiorstwo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Mart Przedsiębiorstwo