Polski Druk Jaromir Guła

Opinie o Polski Druk Jaromir Guła

ja

Zdecydowanie zgadzam sie z poprzednia opinia to oszusci, ktorzy aktualnie funkcjonuja pod nazwa polski druk publishing, pensja smieszna nie jest placona na czas albo w ogole dodatkowo pracodawca nie odprowadza skladek do zusu!!!!! o czym nie informuje pracownika tylko przywlaszcza sobie te pieniadze szczerze radze, aby tego pracodawcy unikac

gosc

Odradzam!!!!! To oszusci w kazdym calu. Prezes, ktory ma na sobie komornikow i sad oraz mnostwo wierzycieli dalej brnie w ten smieszny biznes kosztem swoich pracownikow. Uwazajcie kto staje sie waszym partnerem handlowym.

Zostaw opinię o Polski Druk Jaromir Guła - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Druk Jaromir Guła