Szpital Ginekologiczno- Położniczy Imienia Świętej Rodziny

Opinie o Szpital Ginekologiczno- Położniczy Imienia Świętej Rodziny

Czy ktoś wreszcie przerwie te zmowę milczenia i wypowie się na temat pracodawców , warunków pracy w tej firmie i mobingu któremu na co dzień poddawani są pracownicy tego szpitala.Co się tutaj dzieje to jest po prostu szok.Kumoterstwo ,brak poszanowania podstawowych praw człowieka itd.itp.

Zostaw opinię o Szpital Ginekologiczno- Położniczy Imienia Świętej Rodziny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Ginekologiczno- Położniczy Imienia Świętej Rodziny