Media-Poż s.c. M.Jaczewski. M.Kobus A.Mazik

Adres: Juliusza Słowackiego 27/33 lok. 190, 01-592 Warszawa

NIP: 5252079475 REGON: 013249956

Media-Poż s.c. M.Jaczewski. M.Kobus A.Mazik

Opinie o Media-Poż s.c. M.Jaczewski. M.Kobus A.Mazik

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Media-Poż S.C. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Media-Poż s.c. M.Jaczewski. M.Kobus A.Mazik - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-Poż s.c. M.Jaczewski. M.Kobus A.Mazik