Eskobud Sp. z o.o. w Organizacji

Wrocław

Opinie o Eskobud Sp. z o.o. w Organizacji

powykonawcy

Witam wszystkich, miałem do czynienia z tą "firmą" jeżeli można tak ją nazwać. Eskobud posługuje się podwykonawcami raz lepszymi raz gorszymi, Ci lepsi są później zdziwieni co do wyczyniania pana Krzysztofa (zero pojęcia o prowadzeniu budowy jak i o budownictwie). Wszystko "ładnie pięknie", umowa podpisana zaginęła. Do prac dokładane nowe zlecenia , a na końcu zdziwienie że suma do wypłaty jest taka dużo. termin z płatnością faktury hahaha chyba tych państwa nie obowiązuje... nie polecam!

pracowalam

Najgorsza firma z jaką miałam kiedykolwiek doczynienia.(usunięte przez administratora)

jsjnx

Koszmar koszmarów. Roboty wykonywane tragicznie.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Eskobud Sp. z o.o. w Organizacji - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eskobud Sp. z o.o. w Organizacji