KAUFLAND

Wrocław

Opinie o KAUFLAND

Dino

Zastanawiam się czy Samodzielny Specjalista ds. administracyjno-pracowniczych to coś dla mnie czy może niespecjalnie? Chyba warto aplikować, aby sprawdzić

jogo

Odnośnie Kaufland Centrala Wrocław. Praca w miarę stabilna, zarobki przeciętne. Najbardziej irytująca rzecz to rozłożenie podwyżek na raty. Jak dostaniesz pracę, albo awansujesz to nie dostaniesz obiecanej kasy. Przez kilka lat będą Ci podnosić wynagrodzenie do docelowej pensji. Sprytne i zarazem hamskie.

prawda o ochronie

Za każdym razem jak tam jestem to ochroniarze pastwqią się nad kasjerkami Straszą je,i wykozystują za dobre traktowanie(usunięte przez moderatora) Sam słyszałem jak jeden bydlak mówił do jednej "dzisiaj po pracy jedziesz do mnie na(usunięte przez moderatora) "pamiętaj bo inaczej " Kolejnym razem wyprowadze go przed sklep

Dzisiaj tj. wtorek w kaufland Wrocław kupiłem żeberka śmierdzące , jak można sprzedawać taki towar . Uważajcie i wąchajcie .

Kuszczak29

Pracę w Kufalndzie oceniam jako solidną, wyczerpującą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili.

Zostaw opinię o KAUFLAND - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAUFLAND