El-Hydro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Opinie o El-Hydro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

były pracownik

Dziwi nnie że urzędy sprawdzają firmyy, dlaczega taka firma zatródnia w 98 % ludzi na czarno ieszcze funkcjonuje. MOŻ POMOGĘ JAKIEMUŚ URZĘDOWI , MAM NA TĄ FIRMĘ DOKUMĘTY

były pracownik

Firma EL-Hydro to firma nie uczciwa, większość ludzi zatrudnia na czarno. Nie płaci uczciwie, ludzie muszą robić strajk aby dostać wynagrodzenie. Tak było w grudniu 2011 roku. Na 20 zatrudnionych 3 pracuje legalnie i to na 1/2 etatu.

Zostaw opinię o El-Hydro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Hydro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe