Opinie o Antalis Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Antalis Poland, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antalis Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antalis Poland w Warszawa

Jatojatojasnejakdwarazydwa

Najbardziej niekompetentna jest pani dyrektor hrowa. Ta baba swoimi zagrywkami ciągnie firmę na sam dół - nie szanuje pracowników,w ogóle nie szanuje ludzi. Współczuję ludziom, którzy tam pracują. Ze specyficznych negatywnych postaci jest tam jeszcze taka mała, tłusta i pyskata kadrowa. Tej to się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadała, a sformułowania "wyszłem", "przyszłem", "kupywałam" są tam na porządku dziennym. Napiszcie, czy coś się tam zmieniło.

Odradzam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dział sprzedaży. Jedyne plusy to sympatyczny i pomocny zespół (z kilkoma wyjątkami) i możliwość nauczenia się typowo korporacyjnych systemów (SAP, CRM). Minusy: - ucinanie prowizji na wielu polach, nawet za rzeczy, na które nie ma się wpływu; - mnóstwo obowiązków nie mających nic wspólnego ze stanowiskiem, - praca jest stresująca, zarobki bardzo różne w poszczególnych miesiącach (sporo zależy od rynku, na jaki się trafi), kierownictwo i zarządzanie - na fatalnym poziomie, mnóstwo dziwnych "zagrywek", co odbija się na atmosferze w zespole i zarobkach. Ostatnio ciągle szukają pracowników do działu sprzedaży. Ciekawe, dlaczego? :) Szkoda czasu i nerwów.

A. Nowy wpis
Kandydat

1 gwiazdka za brak obiecanej informacji zwrotnej.

Karolina Nowy wpis

Pracuję w Antalis od kilku lat, firmę oceniam ogólnie dobrze, z kilkoma minusami. Niestety bywa, że te minusy wysuwają się na pierwszy plan i psują wizerunek. Zalety: firma o stabilnej pozycji, bardzo dobrze poradziła sobie z sytuacją wywołaną przez pandemię - szybka reakcja i wysłanie pracowników na home office, aktualnie firma umożliwia decyzję o rodzaju pracy każdemu pracownikowi - kto chce, może przyjeżdżać do biura, kto nie chce, zostaje w domu. Nie było żadnych zwolnień, zostały wprowadzone postojowe, które moim zdaniem bardzo dobrze zorganizowano, pracownicy byli wysyłani rotacyjnie, tak, żeby nikt nie był za bardzo stratny i nie siedział zbyt długo bez pracy, a tarczę antykryzysową trzeba było wprowadzić, bo przez pandemię firma na kilka miesięcy stanęła, wyników nie było. Przez cały czas informują pracowników o sytuacji firmy. system premiowy na wysoki poziomie, zależny od wyników indywidualnych, wyników całej firmy (w zeszłym roku było ponad 100%) oraz uznanie szefa (zawsze na 100%) bardzo profesjonalny onboarding, aczkolwiek obawiam się, że to się zmieniło na minus, mam wrażenie, że nowi pracownicy nie są dobrze przeszkoleni bardzo dobra atmosfera w zespole, świetne relacje z przełożonym. Przełożony jeden z lepszych w firmie, sprawiedliwy i obiektywny wynagrodzenie w porządku, w standardach rynkowy, aczkolwiek ciężko dostać podwyżkę Wady: brak jakiegokolwiek systemu, który umożliwiałby rozwój pracowników - brak badania kompetencji, szkoleń, szukania talentów brak ścieżki rozwoju - pracujesz na swoim stanowisku i nawet nie wiesz, na co innego mógłbyś aspirować - aczkolwiek tutaj muszę oddać, że są przeprowadzane rekrutacje wewnętrzne brak podwyżek - nie można się doprosić o podwyżkę, chyba, że rzucisz papierami, a akurat mają wakaty. Po kilku latach pracy, przydałoby się, żeby docenili pracownika i podnieśli wynagrodzenie, jeśli podnoszą się kwalifikacje i doświadczenie brak kultury organizacji - niektóre osoby urwały się chyba z choinki, zero umiejętności komunikacji, zero samodzielnego myślenia, mam wrażenie, że dostały pracę, bo nie było nikogo innego chętnego albo taki mam wspaniały dział HR Podsumowując, jak jest dobrze to jest dobrze ;) Jak przychodzi premia to jest super, na co dzień ma się poczucie, że pracuje się w międzynarodowej firmie. Jednak jak trafisz na tępą koleżankę z działu to się odechciewa i aż żal, że pozwalają, aby niektóre osoby tam pracowały.

Jatojatojasnejakdwarazydwa

Karolina Nowy wpis
@Jatojatojasnejakdwarazydwa

Zgodzę się całkowicie, najsłabszy punkt tej firmy, szkoda, bo dział HR to jedna ważniejszych komórek i gdyby jakkolwiek zadbali o pracownika , pracowałoby się lepiej. Ogólnie praca nie jest zła, ale takie osoby jak te, demotywują. Brak kultury, brak kompetencji, byle omijać te dwie panie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Antalis Poland prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. e-commerce. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Premia zależy od celów sprzedażowych czy w jakiś inny sposób jest rozstrzygana?

Sylwia

@Ania czyli tylko dzięki zdobyciu dobrych klientów można liczyć na fajny zarobek, to pewnie podstawa słaba?

Ania

Potwierdzam poprzednie opinie. Na pieniądze nie narzekałam ale miałam dobrych, dochodowych klientów, dzięki którym realizowałam cele sprzedażowe. Odeszłam ze względu na "koleżanki" z najbliżeszgo rynku, który razem obsługiwałyśmy, obgadywanie podcinannie sobie nawzajem transakcji. Przyczynił się do tego również handlowiec pracujący w terenie, który chciał żebym wszystko za niego załatwiała a on w tym czasie obgadywał mnie, zamiast przekazać mi osobiscie obiekcje dt. mojej pracy. Wytrzymałam niecały rok...jedyny plus taki, że poznałam najlepszą przyjaciółkę. AAA i jeszcze jedno, nie otrzymałam umowy na czas nieokreslony, pomimo 3 umowy i spełnianych wszytskich narzucanych celów kwotowych i ilościowych. To było dla mnie szalenie demotywujące i nie chciałam tam już pracować. Plusy to prywatna opieka medyczna i praca pn-pt 8-16

Justa
@Ania

Podcinanie transakcji - i wielcy wszystko wiedzący przedstawiciele - podstawa każdej pracy w dziale sprzedażowym

Andrew

Dzień dobry, czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami na temat pracy KAM w Antalis ? Jakie są zarobki i premie? Jak wygląda kultura pracy w organizacji?

@Andrew

Witam, ktoś pisał na GoWork, że zarobki na stanowisku PH w Antalis są "przeciętne". Jednak bez żadnych konkretów. Ktoś może podać chociaż jakieś widełki albo poziom podstawy?

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Antalis Poland. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Henryk

Tak skromnie piszecie o pracy w firmie. Czy dobrze się pracuje?

JA

Byłem w kwietniu na rozmowie w sprawie stanowiska w dziale handlowym. Na rozmowie pani Paulina z działu HR i Kierownik Regionu. Rozmowa była w bardzo przyjemnej atmosferze, mieszanka konkretów i tematów rozluźniających atmosferę. Dosyć przyjemna konwersacja, , myślę że dla wszystkich stron.kierownik bardzo konkretny i rzeczowy, osoba z którą powinno się dobrze współpracować. Na sam koniec test handlowy składający się z kilkunastu pytań. Dosyć łatwy. Niestety firmę i jej wizerunek dyskredytuje pani Paulina, która sama złożyła deklarację, iż do konkretnego dnia, wyśle wszystkim wyniki rekrutacji, czego nie zrobiła. Brak wiarygodności już na etapie pierwszego kontaktu z firmą nie wróży niczego dobrego w przyszłości.

Agata

@Tadeusz widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Antalis Poland. Czy orientowałeś się czy firma prowadzi w tym momencie rekrutację? Jakie konkretnie stanowisko Cie interesuje? Jeżeli dostaniesz pracę to podziel się proszę potem swoimi, pierwszymi wrażeniami.

Tadeusz

Czy warto starać się o pracę?

Dera

Proszę napisać coś o pracy w księgowości Jak wygląda atmosfera w pracy oraz stosunek pracownik przełożona

Agata

@Kamil dziękuję za dokładny opis stanowiska pracy przedstawiciela handlowego w firmie Antalis Poland. To na pewno ważne informacje dla osób aplikujących na to stanowisko, które nie zawsze znajdziemy w ogłoszeniu o pracę.

Kamil

Pracowałem kilka lat jak PH - standar samochód do użytku prywatnego , laptop , telefon. Kasa przeciętna , nie jest zle. Duża kultura pracy i jasne zasady. Ciśnienie na wynik jak w każdym korpo ale to jasne dla każdego handlowca. 5 wizyt dziennie minimum. Sporo pracy biurowej i raportowania. Relacje pracownik -szef bardzo partnerskie. Z czystym sumieniem polecam....

Agata

@Jatojatojasnejakdwarazydwa przypominam o regulaminie, który obowiązuje tutaj na forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Nie opisujemy konkretnych pracowników, a całą firmę. Czy z resztą zespołu miałeś dobry stosunek? Co powiedziałbyś ogólnie o pracy w firmie CBB Contact Center? Może ktoś powiedzieć jak po kilku miesiącach wygląda atmosfera w firmie? Zainteresują się tym osoby, chcące aplikować do firmy Antalis Poland.

JA TYLKO JA

Odpuść . Bylem tam przez pewien czas. Inny świat. Rozliczają ze wszystkiego prawdziwe korpo. Target spotkań, telefonow, kontrola czasu przerw. Szkoda zdrowia niezależnie od stanowiska czy jako sprzed wew czy sprz zew.

lijo

Widziałem dużo ogłoszeń ostatnio ale interesuje mnie stanowisko mobilnego przedstawiciela jak w nomenklaturze firmy nazywa się to stanowisko ?

lijo

Zostaw merytoryczną opinię o Antalis Poland - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Antalis Poland