Scds Samochodowe Centrum Diagnostyczno-Serwisowe Katarzyna Ludzka

Opinie o Scds Samochodowe Centrum Diagnostyczno-Serwisowe Katarzyna Ludzka

kika

Brawo właściciele/własciciel brawo mechanicy klasa sama w sobie. Miałam się tam wybrać ale z poziomem jaskini i brakiem profesjonalzmu szkoda walczyc na szczęście jest wybór.

x

Byłem tam na ozonowaniu klimatyzacji po sezonie wiec nie byłem w stanie sprawdzić czy działa. NIE POLECAM!! Odkręcili przewód niskiego i tak zostawili, wiec przyjechałem z działającą klimą a wyjechałem z popsutą. Co więcej jak zgłosiłem się do nich (fakt że po sporym czasie) z żalem. To najpierw Pan oczywiście wyjaśnił mi że przecież tylko ozonowali... i to nie możliwe(ale odkrycie). Dziwne bo przed wizytą tam klima działa, chyba że to jakaś magia i może działać na odkręconym przewodzie. Samochód nie był od tamtego czasu u żadnego mechanika wiec mam 100% pewność że to ich sprawka. Na sam koniec potraktowali mnie epitetami w stylu "SKUR..SYN", "PRZYJEDZ TO CI ZAJEBIE" oraz kilkoma innymi groźbami karalnymi. Chciałbym tylko dodać że nie była to pierwsza moja wizyta w tym zakładzie ale NA PEWNO ostania. Poniżej link ze zdjęciem przewodu po ozonowaniu..... http://iv.pl/images/17913794084191113644.jpg

Macie doświadczenie w pracy w firmie Scds Samochodowe Centrum Diagnostyczno-Serwisowe Katarzyna Ludzka ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Scds Samochodowe Centrum Diagnostyczno-Serwisowe Katarzyna Ludzka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scds Samochodowe Centrum Diagnostyczno-Serwisowe Katarzyna Ludzka