Opinie o Szklana Pogoda Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Szklana Pogoda Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szklana Pogoda Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szklana Pogoda Sp. z o.o. w Warszawa

anonymous

Sklep Szklana pogoda jak każdy taki sklep niszczy zdrowie innych tylko dla kasy zabierając kase uzaleznionym. Pracownicy tych sklepów wchodzą w kontakty prywatne z osobami uzależnionym i wymieniają się telefonami aby namawiać ich na kolejne piwo. Marny sklep . Marny personel. Robią to tylko dla kasy, żeby pozbawić innych kasy. Po części jest to też problem chorych uzależnionych ludzi. Nigdy bym w takim sklepie nie chciała pracować. Pragnę i chce żeby takie sklepy znikły z Ziemi dla dobra wszystkich istot .

Szklana
@anonymous

Skąd taka wiedza? Jeśli nie pracowałaś to pewności nie masz. A jeśli pracowalas to wiesz zapewne, że za takie zagranie grozi dyscyplinarną. Zatem nie oczerniaj proszę firmy bo u nas takie sytuacje nie mają absolutnie miejsca.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mk73 Nowy wpis
Klient
@Szklana

Naucz się pisać po polskemu, chamie

Biggie Nowy wpis
Klient
@mk73

A ty chapaj dzidę sfrustrowany pyłku na wietrze :*

mk73 Nowy wpis
Klient

Sklep w W-wie, przy 11-go Listopada: (usunięte przez administratora) i prostactwo. Solarniane (usunięte przez administratora) z Wołomina. Na bakier z kulturą. Moja lodówka ma większy współczynnik inteligencji. Wie, kiedy ma się wyłączyć.

Hanna

Nie wszyscy mają możliwość pracowania w pełnym wymiarze czasu pracy i szukają firmy, w której nie będzie to problemem. Chcę więc zapytać czy w Szklana Pogoda jest szansa na pracę np. na pół etatu lub 3/4? Ktoś wie?

. Nowy wpis
Były pracownik
@Hanna

Jeśli chce Pani pracować za 10zl/h w godzinach 7-19 lub 19-7 bez stałego sklepu, to da się dogadać.

Szklana
Były pracownik

Z całego serca odradzam. Jedna wielka patologia, o pełnej wypłacie na czas można pomarzyć, płacą grosze, prawa pracowników mają gdzieś. Dobra kontrola US i IP by się tam przydała

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Szklana Pogoda Sp. z o.o. na stanowisko SPRZEDAWCA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ola

A czym dokładnie się ten sklep zajmuje?

Szklany

Okropna firma i jeszcze gorsi pseudokierownicy którzy udają że pracują a tylko siedzą i obgadują pracowników często zwalając na nich winę za swoją niekompetencję.Pracą tam można sobie tylko nadszarpnąć zdrowia dlatego większość ludzi odchodzi po paru miesiącach z tego burdelu.Klienci to zwykle menele albo osiedlowe Sebixy sporadycznie trafia się ktoś kupić droższy alkohol.Ogólnie lepiej omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Szklana Pogoda Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Szklana Pogoda Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stalowa 25
    03-425 Warszawa
  • NIP: 1132864146 REGON: 146604414 KRS: 0000455749
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Szklana Pogoda Sp. z o.o.