Auto-Bliźniak S.C. Krzysztof Ostrowski Jacek Ostrowski

Wrocław

Opinie o Auto-Bliźniak S.C. Krzysztof Ostrowski Jacek Ostrowski

Solidny

Oszust i złodziej. Kłamstwa na temat dostania umowy typu 1/4. Praca na czarno po parę miesięcy. Stawka za pracę uwłaszczająca. Ostatnia wypłata nie wypłacona. Panisko Krzysztoff cwaniak i bajerant, żałosny typ.. Omijać auto-bliźniaka. Nie polecam.

prezes

Spółka nie istnieje od 2011 roku.

Buła

praca w tej firmie to tylko na czarno , brak umowy jakiej kolwieg,godziny pracy od rana do wieczora smieszna stawka godzinowa i do tego ucinana z koniec mies .tak naprawdę nie wiadomo jaka pensja będzie .nie polecam pracy tam.

Dniel

ogłoszenia na olx non stop idą,praca cały dzieńi sobota też ,zarobki hymmmmmm,dużo i wiele do życzenia ,wymagania apłaca niska,brak umowy,tylko naczarno tam się pracuje,szef dobry bajerant,król kitu i bajeru .chcesz pracowac jak osioł to w Auto Blizniaku .

Zostaw opinię o Auto-Bliźniak S.C. Krzysztof Ostrowski Jacek Ostrowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Bliźniak S.C. Krzysztof Ostrowski Jacek Ostrowski