Bmk Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Bmk Sp. z o.o.

fur

Umowa jest uczciwa @hunter, bo przecież relacje jak i warunki finansowe opierają się na dość dobrych relacjach.

XXX

Potwierdzam i nie polecam. Na tym stanowisku nie zna się końca swoich obowiązków, trzeba robić wszystko i za wszystkich. Pieniądze słabe a słowa dziękuje tez nie usłyszysz. Omijajcie szerokim łukiem BMK CR

M

Serdecznie odradzam aplikowania na stanowisko Recepcjonistka/ Recepcjonista. Wypłata uzależniona od ilości przepracowanych godzin, które są systematycznie obcinane z tłumaczeniem (szukamy oszczędności). Często opóźniały się wypłaty czym tłumaczono, że są w trakcie zbierania na wynagrodzenia!!!! (usunięte przez administratora) Nie polecam bo pieniądze są mizerne a nerwów od groma.

Zostaw opinię o Bmk Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bmk Sp. z o.o.