Opinie o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Robert
Były pracownik

FIRMA ŻENADA, NIE POLECAM ZA CHAMSTWO,I ZŁE TRAKTOWANIE LUDZI. Młoda kadra na budowach bez pojęcia ale poziom cwaniactwa i buty jeden z wyższych. Nigdy więcej pracy dla AW. Jak chesz zostać alkoholikiem to się tam zatrudnij, na trzeźwo nie dasz rady tego słuchać co ci ludzie z tej firmy mają do powiedzenia. Może i budują duże inwestycje ale kosztem podwykonawców i zdrowia ludzkiego.

Danuta
@Lysy

Ale ze jak, codziennie? Czy tylko jak jest powód, No bo różne sytuacje się zdarzają z tym się chyba zgodzisz

MS
Inne

Pracowałem w Dziale Zakupów, wszyscy pracownicy będą wiedzieć kto pisał :) Chaos to już jest jakieś określenie, tego co się tam dzieje. Kadra zarządzająca działem - bez komentarza. Wystarczy popatrzeć jaka jest rotacja. Nie będę pozdrawiał, bo wsadzę jeszcze jeden klin między Was, moi mili, byli współpracownicy. Każdy wie o co chodzi. Ci, którzy zamierzają się tam zatrudnić, zapnijcie pasy.

Grażyna
@Pytanie

jeszcze w listopadzie podobno bywało średnio po 30 ofert pracy teraz jak patrzyłam jest 8 czy to oznacza, że warunki się poprawiają? na którym dziale obecnie jest najmniejsza rotacja tak właściwie i z czego to wynika?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

J
Pracownik
 Pytanie
@Miki

tak tak rezygnuję. Pracując w AWP zauważyłem dwa typy ludzi, tzn. zadowoleni i Ci niezadowoleni. Zadowoleni, to Ci którzy pracują bo to jest ich życie, praca codziennie z nadgodzinami jest standardem a obiad w pracy o 17 to normalka. Mam wrażenie, że w przypadku 90% zadowolonych jednostek, AWP to ich pierwsza poważna praca, w której pracują i uważają że złapali za palec Boży, LUB osoby, które pracowały w jakimś skośnymkorpo, gdzie wiadomo jaki rygor panuje i przechodząc do AWP stwierdzili, że jest lepiej niż tam, więc i tak jest dobrze. Ci drudzy, niezadowoleni - maja jakieś doświadczenie w temacie pracodawców, znają kulturę pracy w innych firmach i mają życie prywatne nie tylko w weekendy. Najgorsze jest to, że rekruterzy z HR i kadra zarządzająca będąca na rozmowach nie ma skrupułów i na podczas rozmowy rekrutacyjnej brednie opowiadają o dynamicznie rozwijającej się firmie:) Dynamicznie to tam się ludzie rotują- Ci niezadowoleni / nie korposzczury. @Miki o której z pracy wychodzisz, albo lepiej powinienem zadać pytanie - po ilu godzinach? To jest podstawowe pytanie, na które powinnaś udzielić odpowiedzi. Odpowiedz, ale szczerze, bo kłamania jak na rekrutacji to nie zdzierżę :D

Byly pracownik
Pracownik

Uwaga na dzial kontrolingu Wroclaw. Zwalniaja bez powodu a sami dyskryminuja pracownika. Kontrola pracownika na kazdym kroku. Firma zenada. Na umowe trzeba czekac 3 tygodnie podpisana przez dzial HR.

Szymon Nowy wpis
Pracownik

Najgorsi w tej firmie są starzy ludzi w wieku powyżej 55 lat beton chamscy prymitywni małą wiedzę mają pazerni na kasę

Grażyna Nowy wpis
@Szymon

Wiadomo czy te osoby odwiedzają forum? Ciekawa jestem opinii z drugiej perspektywy. Jeśli chodzi o te wspomniane różnice wiekowe to jak proporcje się rozkładają? Występują też jakieś "młodsze" lub "starsze" działy czy raczej pod tym względem jest po równo?

Paweł Nowy wpis
Pracownik

Prezes cwaniaczek korzysta z firmowych pieniędzy na realicję swoich zainteresowań celów rajdy samochodowe żenada. Firma dno.

Rafin Nowy wpis
Inne

Jeśli będzie to czytał jakiś kierowca jadący do nich z transportem budowlanym, radze mieć w głowie postój i czekanie kilkugodzinne. Jeśli ktoś w dokumencie ma kierownika budowy, niejakiego Pawła S. to radzę na ostro podejść do rozmowy. Ten człowiek nie wie co się wokół niego dzieje, zero poszanowania dla kierowcy, zamawiają wszystkie transporty na rano, umawia sie telefonicznie na rano, a potem jest stanie kilka godzin jak wazon - „szanowny” Paweł S. ma to(usunięte przez administratora)

MS
Inne

Pracowałem w Dziale Zakupów, wszyscy pracownicy będą wiedzieć kto pisał :) Chaos to już jest jakieś określenie, tego co się tam dzieje. Kadra zarządzająca działem - bez komentarza. Wystarczy popatrzeć jaka jest rotacja. Nie będę pozdrawiał, bo wsadzę jeszcze jeden klin między Was, moi mili, byli współpracownicy. Każdy wie o co chodzi. Ci, którzy zamierzają się tam zatrudnić, zapnijcie pasy.

J
Pracownik
@MS

Rotacja potwierdza się nawet na pracuju, gdzie średnio 30 ofert jest co miesiąc. Mamią ludzi, że niby taaaaka rozwojowa firma i tylu pracowników potrzebują a prawda jest jedna, ROTACJA, ROTACJA i ROTACJA. Każdy normalny po miesiącu się zastanawia w co wdepnął a po dwóch poszukuje innego pracodawcy. MS powiedzieć chaos lub bałagan, to jakby nic nie powiedzieć. Na 5 punktów 0,001 to max co mogę dać. Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w AWP - zrób to 3 razy zanim powiesz tak.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie
@J

W jakim dziale byłeś?

Grażyna
@Pytanie

jeszcze w listopadzie podobno bywało średnio po 30 ofert pracy teraz jak patrzyłam jest 8 czy to oznacza, że warunki się poprawiają? na którym dziale obecnie jest najmniejsza rotacja tak właściwie i z czego to wynika?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Atlas Ward Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kilo
Były pracownik

Pracowałem w AWP jakiś czas temu jako kadra zarządzająca średniego szczebla. Wspominam ten czas dobrze. Pamiętam, i to mi się bardzo podobało, że jak były poważne problemy to zawsze szło przedyskutować temat, nawet z zarządem. Atmosfera była bardzo dobra, choć nikt tam sobie z dzióbkow nie spijał i czasem trzeba było tupnąć nogą na projektanta albo wsparcie. Kierowników na budowach oceniam bardzo dobrze. Z perspektywy czasu, również kontroling kosztów był rewelacyjnie ustawiony choć wtedy irytował mnie potężnie :) Generalnie dużo rzeczy i plus. Z minusów: trochę kiepski było ze szkoleniami.

Grażyna
@Kilo

Właśnie, jeśli o te szkolenia chodzi... Piszesz, że każdy temat dawało radę przedyskutować. To czemu tak w sumie tych szkoleń nie? Podczas swojego zatrudnienia się tutaj dawałeś im jakieś sugestie? Jak mogli to komentować?

@Kilo
Były pracownik
@Grażyna

@Grażyna Podejrzewam, że jakbym miał większe ciśnienie albo zdefiniowaną scieżkę rozwoju to pewnie bym coś ugrał, ale wtedy miałem inne priorytety. W mojej obecnej pracy mam poniekąd obowiązek szkolenia się, dostęp do katalogów szkoleń na różnych platformach etc. Dość pozytywnie wpływa na moje podejście do pracy. Tak jak pisałem w poprzednim poście, ten relatywnie ubogi program szkoleń był jednym z niewielu minusów które widziałem w AWP. Poza tym było spoko. Zaryzykowałbym nawet opinie, że było fajnie.

Marzena

Orientuje się ktoś jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku specjalista helpdesk? Bo widze że firma szuka jakiejś osoby, ale o zarobkach nic nie ma. Jest sama podstawa czy premie też?

Administrator

Firma Atlas Ward Polska Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Adam
Kandydat
@Administrator

Tak. Umowa Zlecenie.

Grażyna
@Adam

Serio zlecenie? to na próbny czy już tak ogólnie? i na jakiej stawce?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Nick
Pracownik
@Pytanie

Sztuczna, napompowana hipokryzją i nadmuchanym ego przełożonych. Polecam każdemu, kto chce doświadczyć jak bardzo toksyczne może być miejsce pracy.

J
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Atmosfera? Siekierę wieszasz w biurze. Murzynowo do kwadratu. Każdy klepie w klawiaturę , zero komitywy, zero relacji tylko pracaorka cały czas. Jak nie jeb××z po godzinach to nie pasujesz, bo tam to typowy (usunięte przez administratora) w niestety standardowej dorobkiewiczowej polskiej firemce. Wciskają jak sok jak z cytryny. Najgorsze że są takie zjxby co żyją by pracować i uważają że reszta pracowników też tak ma pracować. Odradzam zdrowym na umyśle Arbeit Won Poland

Julia
@J

Czemu tak jest że zero relacji i tak to wygląda jak mówisz? Firma jakoś nie stara się integrować ludzi żeby pracownikom się lepiej pracowało? Macie jakiekolwiek spotkania, na przykład z okazji świąt?

Miki
Pracownik
 Pytanie
@J

Nie wiem skąd takie negatywy. Ja pracuje w tej firmie już jakiś czas i uważam, że atmosfera jest ok. Współpracownicy pomocni, koleżeńscy. Przy wdrożeniu mogłam liczyć na wsparcie i wprowadzenie. Skąd w ludziach tyle jadu - każdy tylko jakieś brudy wyciąga, po co ? Jeżeli Ci się nie podoba to zrezygnuj-:)

J
Pracownik
 Pytanie
@Miki

tak tak rezygnuję. Pracując w AWP zauważyłem dwa typy ludzi, tzn. zadowoleni i Ci niezadowoleni. Zadowoleni, to Ci którzy pracują bo to jest ich życie, praca codziennie z nadgodzinami jest standardem a obiad w pracy o 17 to normalka. Mam wrażenie, że w przypadku 90% zadowolonych jednostek, AWP to ich pierwsza poważna praca, w której pracują i uważają że złapali za palec Boży, LUB osoby, które pracowały w jakimś skośnymkorpo, gdzie wiadomo jaki rygor panuje i przechodząc do AWP stwierdzili, że jest lepiej niż tam, więc i tak jest dobrze. Ci drudzy, niezadowoleni - maja jakieś doświadczenie w temacie pracodawców, znają kulturę pracy w innych firmach i mają życie prywatne nie tylko w weekendy. Najgorsze jest to, że rekruterzy z HR i kadra zarządzająca będąca na rozmowach nie ma skrupułów i na podczas rozmowy rekrutacyjnej brednie opowiadają o dynamicznie rozwijającej się firmie:) Dynamicznie to tam się ludzie rotują- Ci niezadowoleni / nie korposzczury. @Miki o której z pracy wychodzisz, albo lepiej powinienem zadać pytanie - po ilu godzinach? To jest podstawowe pytanie, na które powinnaś udzielić odpowiedzi. Odpowiedz, ale szczerze, bo kłamania jak na rekrutacji to nie zdzierżę :D

Byly pracownik
Pracownik

Uwaga na dzial kontrolingu Wroclaw. Zwalniaja bez powodu a sami dyskryminuja pracownika. Kontrola pracownika na kazdym kroku. Firma zenada. Na umowe trzeba czekac 3 tygodnie podpisana przez dzial HR.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Grażyna

No tak, a jakieś szersze uzasadnienie? Czemu taka długa, monotonnie Ci tu jest? Do którego stanowiska to odnosisz?

Andrzej
Pracownik
 Pytanie

A jak kwestia premii w firmie? Czy są jakieś miesięczne, kwartalne lub na koniec budowy?

Grażyna
@Andrzej

Z tego co ktoś w maju pisał to są tu podobno jedynie premie uznaniowe. Ale pod koniec budowy to by faktycznie chyba się coś przydało na zachętę?

K34
Pracownik
@Andrzej

Premię to dostajemy w wysokości jednej pensji conajmniej jedną w roku. Przynajmniej ja dostaję

Tito
Pracownik
@Andrzej

Z premiami ok. Ostatnio to nawet podwyżki inflacyjną dostałem gdy się upomniałem.

ArAgata
Pracownik

Kierownictwo, Zarządzający… Każdy z każdym… Wyjątkowo bogate doświadczenia zawodowe i emocjonalne.

1
Ewa
@ArAgata

Czy masz na myśli spotkania intymne pracowników? ^^

3
AS
Kandydat
@ArAgata

i dodam w miarę dobrze płacą . Projektant z uprawnieniami na początek i to z kilkuletnim stażem 12 tys. brutto na umowę to już w miarę rynkowa cena. Kierownik to od 14 tys. Zatrudniłbym się gdyby konkurencja nie dała więcej :) Jak najbardziej pozytywnie oceniam

Marzena
@AS

wow niezła stawka, piszesz że konkurencja dała więcej - ale czy może miała większe wymagania?

ArAgata
Pracownik
 Pytanie
@AS

Co ma piernik do wiatraka? Czy to kolejna akcja biura HR mająca na celu podbicie rankingu ocen AWP na gowork? Mam nadzieje, że zainteresowani czytający tutaj opinie są świadomi, że 90% pozytywnych komentarzy to próżne proby poprawy wizerunku, firmy. 14 tys wraz z kosztem pracodawcy - wtedy byc może wiarygodność wypowiedzi będzie prawdziwa. Nieustanne, powielające się (usunięte przez administratora) - czyli esencja AWP w jedyn miejscu.

Robert
Były pracownik

FIRMA ŻENADA, NIE POLECAM ZA CHAMSTWO,I ZŁE TRAKTOWANIE LUDZI. Młoda kadra na budowach bez pojęcia ale poziom cwaniactwa i buty jeden z wyższych. Nigdy więcej pracy dla AW. Jak chesz zostać alkoholikiem to się tam zatrudnij, na trzeźwo nie dasz rady tego słuchać co ci ludzie z tej firmy mają do powiedzenia. Może i budują duże inwestycje ale kosztem podwykonawców i zdrowia ludzkiego.

Marzena
@Robert

Nie ma dla tych młodych jakichś szkoleń nawet??

Robert
Były pracownik
@Marzena

Chyba, że pranie mózgu :(

Czesław
@Robert

Widzę humor ci dopisuje. Jak tak dobrze znasz firmę to napisz jak tu płacą? Są dodatki, jakieś premie, cokolwiek żeby podwyższyć wypłatę?

Robert
Były pracownik
@Czesław

Jeśli chodzi o kasę to pojęcie względne, zależy ile sobie wywalczysz bo później nie licz na więcej bo nie dostaniesz. Na tle innych firm to jest słabo. Premie są uznaniowe raz w roku i przyznawane nie od wkładu pracy tylko od humoru przyznających. Możesz dostać prezent na urodziny w kwocie 500 jako karta przedpłacona do wydania na dowolny cel.

Czesław
@Robert

Z tym prezentem na urodziny to tak serio? Nie spotkałem się z czymś takim w innych firmach. Czyli podwyżek nie ma. Nawet takich inflacyjnych jak teraz wszystko drożeje? Bo by się pewnie przydały.

Robert
Były pracownik
@Czesław

Z prezentem na urodziny to prawda, wymysł HR, w Budimexie na przykład dają wolny dzień. Z podwyżkami to tak jak pisałem jak wywalczysz tak będziesz miał. Niestety jest bardzo duża rotacja pracowników co widać w ilości ofert pracy. Nie ma już chętnych to nawet płacą za polecenie pracownika.

Marzena
@Robert

A dużo płacą jak ktoś kogoś poleci?

Lysy
Pracownik
@Robert

Popieram wymyślają co hwile coś hoc is a by teraz badanie alkomatem ale śmietanka z biura też powinna a nie główne wejście bokiem omijają prawo obowiązuje każdego

Robert
Były pracownik
@Marzena

Jeżeli chodzi o polecenie, to kwota zależy od stanowiska. Muszą też być spełnione odpowiednie wymagania, oraz taki Pracownik musi się jeszcze utrzymać określony czas.

Danuta
@Lysy

Ale ze jak, codziennie? Czy tylko jak jest powód, No bo różne sytuacje się zdarzają z tym się chyba zgodzisz

zwyczajny anon
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca audytora jakości procesów? Czy jest to rozwojowe stanowisko czy raczej beton? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Rozważam aplikowanie ale po opiniach ludzi waham się...

Smutny :(
Były pracownik

Firma godna polecenia, prężnie rozwijająca się i dla ambitnych ;). Daje wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Wiadomo, że obowiązkiem Pracownika jest wykonywanie swoich zadań w sposób rzetelny i uczciwy, dlatego wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej banalne. Nikt nikogo do niczego złego nie zmusza, co w wielu komentarzach poruszono. Niestety żyjemy w takich czasach, że wszędzie jest tzw. "wyścig szczurów" i wszędzie się tacy znajdą, co "po trupach do celu" byle być lepszym od innych. Są też tacy, którym się nie chce, albo pracują bez żadnych aspiracji, tacy ludzie nie są mile widziani i stąd powstają frustracje i złe komentarze na portalu. Odszedłem z firmy z własnej woli i niestety teraz tego bardzo żałuję :(. Tak to jest, obiecanki z innej firmy, lepsze stanowisko, warunki itp., a teraz potwierdza się stare powiedzenie: "Mądry Polak po szkodzie". Niestety okazało się to wszystko tylko pustymi słowami i bez żadnego potwierdzenia. Myślałem, że mogę się jeszcze bardziej rozwinąć ale niestety moje ambicje mnie zgubiły. Dlatego bez zastanowienia, jeśli ma ktoś okazję dołączyć do "najszybszego teamu budowlanego" to serdecznie polecam ;) Atmosfera i ludzie są świetni i nie będzie nikt żałował.

Zadowolony :)
Pracownik
@Smutny :(

HR się świetnie sprawdza w pisaniu komentarzy ! : ))

znam smutnego
Pracownik
@Zadowolony :)

nie pisał tego HR ;) to szczera opinia tego pracownika

Marta
Były pracownik
 Pytanie

Byłam mocno zmieszana, kiedy head hunter przeprowadził ze mna wywiad z użyciem bardzo celnych pytań (najwidoczniej nie byłam pierwszą ankietowaną) dot. Konkretnych osób z konkluzją, że nie mogą ryzykować własną renomą, w zachęcaniu pozyskiwanych z rynku kandydatów do współpracy z AWP , które po kilku miesiącach wracają rozżalone w związku z wprowadzeniem ich w błąd przy podjęciu decyzji o zmianie pracy na coś, co okazało się być ich zawodowym piekłem (?!). Zastanawiające i niepokojące.

D
Kandydat
 Pytanie

Długa rozmowa rekrutacyjna i za poświęcony czas nie należy się nawet informacja zwrotna? Słabe potraktowanie kandydatów..

Hanna
@D

To ile trwała ta rozmowa rekrutacyjna skoro piszesz że była długa ?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

1
Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Żaden ? Dobra atmosfera nie występuje.

Budowlaniec
Inne

Witam, pracuję na budowie hali pod Słupskiem prowadzoną przez Atlas Ward jako wykonawca generalny. Mamy do czynienia z ciągłymi zaniechaniami i błędami: - słupy konstrukcji nośnej są nierówne i nie w linii prostej, - śruby od konstrukcji dachu są krzywe - brak koordynacji prac podwykonawców - kto chce wchodzi na budowę, nie ma głównego projektu, jedni wykonawcy wchodzą w pole działanie innych wykonawców... jest mnóstwo kolizji - wod. kan, ciepłownicza, klimatyzacji, inst. elektrycznej i innych - kierownik budowy zamknął całą halę i wjedżają samochody, cieżąrówki i inny sprzęt, które wydzielają spaliny, mamy czadzenie ludzi, - jeden wielki chaos na budowie, samochody się zakopują, śnieg, brak soli i piasku na drogach... - brak kontroli, młodzi inżynierowie bez doświadczenia kierują budowami ... jeśli ktoś zastanawia się nad wynajęciem tej firmy do budowy to stanowczo odradzam.

Załamany
Były pracownik
@Budowlaniec

U nas było identyczne młodziutki kierownik "Bartek" który był fotografem a nie inżynierem ja zadałeś mu pytanie to udawał że gada przez telefon plany w kilku egzemplarzy ale każdy inny jeden dostałem i powiedziano mi w biurze że może być zły...to poco go dają. Odpowiedzialność zbiorowa nie wjedziesz na plac budowy wszyscy naprawdę wszyscy około 300typa idzie w błocie 200-300m od bramy z maszynami budowlanymi bo jest zakaz paranoja bo coś ktoś ukradł a ochrona tego nie wyłapała...

Sprostowanie
Pracownik
@Budowlaniec

Dla sprostowania ATLAS WARD w Słupsku nie jest Generalnym Wykonawcą, a Podwykonawcą w zakresie konstrukcji i obudowy, w związku z czym nie koordynuje projektu ani prac innych Podwykonawców, ani nie odpowiada za stan placu budowy. Kierownik budowy również nie jest po stronie ATLAS WARD.

Sprostowanie
Pracownik
@Budowlaniec

PS. Zarzuty o słupach nie w linii oraz "krzywych śrubach" wyssane z palca. Wpis jest dowodem na niekompetencję i brak wiedzy autora.

1
budowlaniec
Były pracownik
 Pytanie
@Sprostowanie

przejdź się po zadaszeniu i sprawdź sobie wszystkie łączenia na belkach i zobaczysz że nie wszystkie są połączone. Mam zdjęcia i już macie sprawę w pinb i pip więc przed nimi się będziecie tłumaczyć, słupy nie są postawione w 1 linii, odstępy nawet do 5 cm słupa od słupa, weź sobie laser i przyłóż go w 1 linii prostej i zobaczysz nierówności, widać to na antresoli najgorsze że kolesie z Atlas sobie pozamykali wszystkie bramy od hali i dopiero jak pinb i pip przyjechali otworzyli je ... zrobili komory gazowe jak z Oświęcimia, i zadowoleni bo musi schnąć posadzka ... gdzie bhp, szacunek do innych ludzi? to że robicie co chcecie nie znaczy że to jest dobre... nauczcie szanować się innych to inni was będą szanować ...

2
HR
Pracownik
 Pytanie
@budowlaniec

Szacunek do ludzi ? Szacunek do pracy ? W Atlasie ? Nie żartuj. Gdzie jak gdzie, ale w Atlasie to nigdy nie istniało.

2
AW
Pracownik
 Pytanie
@budowlaniec

Po pierwsze, posadzka i bramy są bezpośrednio po stronie Inwestora, wiec do niego proszę mieć pretensje. Atlas Ward nie ma nic do ich zamykania czy otwierania. Tak samo nie ma nic do okien, tymczasowego oświetlenia, wszelkich instalacji, kolizji, projektu czy błota na budowie! Co do odchyłek montażowych owszem mogą występować. Są na to normy. Oczywiście 5 cm jest wyssane z palca bo dźwigara by nie starczyło. Chyba przydałoby się ten laser skalibrować. Trzecia sprawa, czyli niepołączone belki. Podejrzewam ze chodzi o jakieś wymiany, które są przyspawane od dołu, albo będą jeszcze zmieniać lokalizację, a w ogóle z założenia muszą być przykręcane tylko po to żeby się nie przesuwać. Polecam najpierw popytać jak się nie wie. Zastanawiam się tylko skąd taka nienawiść do Atlas Ward, ze aż się trzeba było do bezpodstawnych donosów i pomówień posuwać? Może wystarczy czasem przyjść i pogadać? PS. Pinbu jeszcze nie było i pewnie nie będzie bo na anonimy nie reagują, a jak przyjdą to przynajmniej dowiemy się dzięki komu ponieważ mają obowiązek udzielić informacji kto ich powiadomił. Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda, że w Atlasie Dyrektorzy to osoby bez doświadczenia w budownictwie i uprawnień budowlanych ? Rozważam aplikacje, ale opinie nt. zarządzania „najszybszym” tematem budowlanym w Polsce przez osoby będące wyłącznie decydentami bez kompetencji nabytych na stanowiskach technicznych budzi moje obawy, czy jest obszar na merytoryczne rozmowy. W jaki sposób Dyrektor bez doświadczenia w roli KB, albo chciaz KR, może skutecznie przewodzic „najmłodszym” teamem budowlanym ? Mam wrażenie, czytając komentarze i opinie, że budowanie w Atlasie to jedna wielka partyzantka … Czy ktoś powie jak jest naprawdę ? Jak wyglada „najszybszy” team od kuchni ? Czy poza marketingowym bełkotem m.In. Na Linked, jakiekolwiek wartości w tej firmie występują ? Nie spotkałem się jeszcze z firma, która na GoWork ma aż tyle negatywnych komentarzy. To chyba o czymś świadczy ?

1
Pracownik Atlasa
Pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Błagam. Czy myślisz że klienci Atlasa powierzyliby budowę za np kilkadziesięć milionów firmie krzak bez doświadczenia i kompetencji? Zobacz sobie nasze inwestycje. Pracuję w firmie i to co jest na goworku można o kant .... rozbić. Tyle lat doświadczenia i poważnych klientów ale wolisz uwierzyć w to co jakiś frustrat nasmaruje w internecie.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 293 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powstańców śląskich 2-4
  53-333 Wrocław
 • NIP: 8942553370 KRS: 0000102206
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii