Opinie o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

MS

Pracowałem w Dziale Zakupów, wszyscy pracownicy będą wiedzieć kto pisał :) Chaos to już jest jakieś określenie, tego co się tam dzieje. Kadra zarządzająca działem - bez komentarza. Wystarczy popatrzeć jaka jest rotacja. Nie będę pozdrawiał, bo wsadzę jeszcze jeden klin między Was, moi mili, byli współpracownicy. Każdy wie o co chodzi. Ci, którzy zamierzają się tam zatrudnić, zapnijcie pasy.

Były Pracownik
@Grażyna

Bardzo napompowany wizerunek przez media społecznościowe. Na rozmowie o pracę ok. 30 razy powtarzano jak mantra o najszybszym teamie budowlanym. Czar pryska już pierwszego dnia w siedzibie. Brak szacunku do pracownika na starcie umowa o pracę wraz z lojalką odesłana po kilku tygodniach i upominaniu się. Jak na tak dużą organizację jest to naprawdę słabe podejście. Pracując kilka miesięcy odnosiłem wrażenie że co chwilę przychodzi ktoś nowy a finalnie osób jest tyle samo. Nasuwa się jedna myśł: Rotacja. Po zachowaniu niektórych osób widać że AWP jest ich pierwszą poważną pracą i osoby takie nie mają dużych doświadczeń z innymi firmami gdzie panuje lepsza kultura organizacyjna- AWP to nie Palec Boży.

Dawniej

Nowi członkowie zarządu zepsuli tą firmę. Duża rotacja w ostatni czasie mnóstwo osób odeszło. Firma blender mieli ludzi i wyrzuca resztki.

A jak kwestia premii w firmie? Czy są jakieś miesięczne, kwartalne lub na koniec budowy?

Henia
@Lala

czyli tak jak pisano wyżej system premiowy jest niezmienny i wynosi jedną roczną podstawę? macie do teraz jeszcze dorzucone jakieś dodatki lub kolejne benefity? jak od tej perspektywy pracodawca jest hojny?

Zack Nowy wpis

Firma nie ma nic wspólnego z profesjonalnym zarządzaniem. Rozmowa kwalifikacyjna przez internet prowadzana w sposób kompletnie nieprofesjonalny. Wyłączanie kamer, tak żeby tylko kandydat był widoczny, więc rozmowę prowadzi się z panelem 4 osób, ale nikogo się nie widzi, za to cwaniacy obserwują twoje rekacje i stres związany z rozmową. Rozmowa prowadzona w sposób, aby zdyskredytować kandydata, tak aby zaburzyć pewność siebie przed rozmową o wynagrodzeniu. Tanie zagrywki, których się nie obserwuje w firmach zachodnich. Podejście rodem ze wschodu. Widać jacy cwaniacy pracują w tej firmie.

Kandydat Nowy wpis
@Zack

W moim przypadku rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzały 2 osoby, obie z włączonymi kamerkami. Rozmowa trwała około 50 minut, padły zaskakujące pytania.

Agacia Nowy wpis

witam. w ofercie dla laborantki jest napisane, że zaczyna się od umowy o pracę na okresie próbnym. Wiecie może ile on w zasadzie trwa i jaka kolejna umowę się podpisuje? Dodatkowo czy oferowana stawka przez ten czas może wzrosnąć?

Nie widzę teraz widełek w tym aktualnym ogłoszeniu dla specjalisty ds. zrównoważonego rozwoju a zastanawiam się czy doświadczenie ma na nie jakiś znaczący wpływ. niby piszą w treści ze wystarczy wykształcenie kierunkowe lub pokrewne. Co natomiast może być proponowane osobie, z prawie dwuletnim doświadczeniem zawodowym w tym zakresie?

Czy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wypłacane są tylko? Chodzi po prostu o premie? na każdym stanowisku? a jakieś konkretne konkursy są może jeszcze prowadzone?

Inplag

Zarząd Inplag działa sprawnie i szybko ????

Możesz napisać wprost czemu twierdzisz, że zarząd nie działa ani sprawnie ani szybko? U was premii nie było w przeciwieństwie do poprzednika powyżej? jeśli nie to jakie macie zasady ich przyznawania? Kogo można o to wprost pytać?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MS

@MS

Rotacja potwierdza się nawet na pracuju, gdzie średnio 30 ofert jest co miesiąc. Mamią ludzi, że niby taaaaka rozwojowa firma i tylu pracowników potrzebują a prawda jest jedna, ROTACJA, ROTACJA i ROTACJA. Każdy normalny po miesiącu się zastanawia w co wdepnął a po dwóch poszukuje innego pracodawcy. MS powiedzieć chaos lub bałagan, to jakby nic nie powiedzieć. Na 5 punktów 0,001 to max co mogę dać. Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w AWP - zrób to 3 razy zanim powiesz tak.

W jakim dziale byłeś?

Grażyna

jeszcze w listopadzie podobno bywało średnio po 30 ofert pracy teraz jak patrzyłam jest 8 czy to oznacza, że warunki się poprawiają? na którym dziale obecnie jest najmniejsza rotacja tak właściwie i z czego to wynika?

Były Pracownik

www

Najważniejsze że zarząd rozwija się w wyścigach samochodowych :) Wszystko wygląda super plus wizurek podkręcany przez media społecznościowe robi złudną otoczkę firmy idealnej - takich nie ma .Uważam że należy walczyć os swoje .

Jeśli już o odpowiedzialności była mowa, to jak dużą przyjmuje na siebie osoba zatrudniona na stanowisku asystentki kontraktu? Myślałam już wcześniej o aplikacji, nie ze ostatni komentarz mnie do niej zachęcił ale i tak chciałam się rozeznać w temacie. Co w przypadku wyrażenia braku chęci zapłaty? Pracownicy są mieszani do takich spraw?

Człowiek

Cos tu widziałem wzmiankę o rozwiązywaniu problemów. ktoś jednak miał co do tego jakieś wątpliwości. Teraz to w ogóle jakieś występują? a jeśli już tak to gdzie się z nimi idzie? Od zaraz poszukiwany jest inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych po prostu, zastanawia mnie czemu tak nagle? Zarobki jak na razie są trudne do określenia, że nie ma wskazanych widełek?

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę pani z działu HR dzwoni w środę z informacją, że są zainteresowani moją kandydaturą oraz, że w najbliższy piątek zadzwoni umówić się na dokładny termin rozmowy w następnym tygodniu. Od trzech tygodni telefonu brak. Zachowanie poniżej krytyki. Jeśli rekrutacja trwa i czekacie na innych kandydatów to nie zawracajcie ludziom głowy. A jeśli w międzyczasie trafił się super kandydat to wypadałoby z czystej przyzwoitości chociaż oddzwonić, skoro już wykonaliście pierwszy krok. Po prostu kpina, w poważniejszych firmach nie do zaakceptowania.

Witam, czy w AWP są płacone delegacje tak jak powinno to wyglądać w porządnych firmach (min. 45zł za dzień)? Czy jest raczej na zasadzie masz pracę to się ciesz?

Xx

Oczywiście, że delegacje są płacone.

@Xx

W jaki sposób są płacone? Za każdy dzień dostajesz daną kwotę czy raczej dodatek miesieczny (stała kwota)?

Wercia

To na jakiej zasadzie teraz to działa? Byliście w innych okresach i po prostu warunki były wtedy inne? Dasz w jakich odstępach czasowych pracowałeś? Możliwe, że do dziś się trochę pozmieniało? Zresztą jak to jest przedstawiane na samej umowie?

Do Werdia
@Wercia

Na takiej zasadzie, że miejsce pracy to miejsce budów jakie prowadzi firma.

@Do Werdia

Jest w ogóle szansa na poszerzenie tej wypowiedzi? Sam nie wiem o co chodzi... nie mam podjęcia do czego konkretnie Koleżanka wyżej się odnosi. Co na tych budach się dzieje, że podjęliście się tego właśnie tematu? Dacie znać? I jak sytuacja wygląda teraz w rejonie firmy przy tym?

Czy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niestety nie są rozwiązywane takie problemy. HR robi do tego wielką otoczkę, robią spotkania, snują wizje, przy pracowniku przedstawiają rozwiązania które nigdy nie wchodzą w życie. Część dyrekcji już nawet nie wierzy w możliwość zmian. Dodatkowo zarząd stawia nie na tych pracowników co trzeba. Najlepsi już odeszli a Ci którzy zostali są tylko dlatego że ich sytuacja do tego zmusiła. Ściągają z rynku najsłabszych albo studentów bo nikt inny nie chce już tam pracować. Niestety szkoda, była to kiedyś fajna, prężna firma...

Też były.

Gdyby Realizacja tak rozwiązywała problemy jak HR to dawno by tej firmy nie było

@Andrzej

Z tego co ktoś w maju pisał to są tu podobno jedynie premie uznaniowe. Ale pod koniec budowy to by faktycznie chyba się coś przydało na zachętę?

K34
@Andrzej

Premię to dostajemy w wysokości jednej pensji conajmniej jedną w roku. Przynajmniej ja dostaję

Tito
@Andrzej

Z premiami ok. Ostatnio to nawet podwyżki inflacyjną dostałem gdy się upomniałem.

Lala

Premia na koniec roku = 2 miesiące netto

Lidka
@Lala

Na który rok przytoczona jest ta kwota? Na koniec 2022? Jakie były ewentualne wcześniejsze? Czy zauważalny jest ich wzrost w czasie? Wiadomo jakiej można spodziewać się w 2023?

Henia

Dawniej

Szymon

Najgorsi w tej firmie są starzy ludzi w wieku powyżej 55 lat beton chamscy prymitywni małą wiedzę mają pazerni na kasę

@Szymon

Wiadomo czy te osoby odwiedzają forum? Ciekawa jestem opinii z drugiej perspektywy. Jeśli chodzi o te wspomniane różnice wiekowe to jak proporcje się rozkładają? Występują też jakieś "młodsze" lub "starsze" działy czy raczej pod tym względem jest po równo?

Prezes cwaniaczek korzysta z firmowych pieniędzy na realicję swoich zainteresowań celów rajdy samochodowe żenada. Firma dno.

Rafin

Jeśli będzie to czytał jakiś kierowca jadący do nich z transportem budowlanym, radze mieć w głowie postój i czekanie kilkugodzinne. Jeśli ktoś w dokumencie ma kierownika budowy, niejakiego Pawła S. to radzę na ostro podejść do rozmowy. Ten człowiek nie wie co się wokół niego dzieje, zero poszanowania dla kierowcy, zamawiają wszystkie transporty na rano, umawia sie telefonicznie na rano, a potem jest stanie kilka godzin jak wazon - „szanowny” Paweł S. ma to(usunięte przez administratora)

Kilo

Pracowałem w AWP jakiś czas temu jako kadra zarządzająca średniego szczebla. Wspominam ten czas dobrze. Pamiętam, i to mi się bardzo podobało, że jak były poważne problemy to zawsze szło przedyskutować temat, nawet z zarządem. Atmosfera była bardzo dobra, choć nikt tam sobie z dzióbkow nie spijał i czasem trzeba było tupnąć nogą na projektanta albo wsparcie. Kierowników na budowach oceniam bardzo dobrze. Z perspektywy czasu, również kontroling kosztów był rewelacyjnie ustawiony choć wtedy irytował mnie potężnie :) Generalnie dużo rzeczy i plus. Z minusów: trochę kiepski było ze szkoleniami.

@Kilo

Właśnie, jeśli o te szkolenia chodzi... Piszesz, że każdy temat dawało radę przedyskutować. To czemu tak w sumie tych szkoleń nie? Podczas swojego zatrudnienia się tutaj dawałeś im jakieś sugestie? Jak mogli to komentować?

@Kilo
@Grażyna

@Grażyna Podejrzewam, że jakbym miał większe ciśnienie albo zdefiniowaną scieżkę rozwoju to pewnie bym coś ugrał, ale wtedy miałem inne priorytety. W mojej obecnej pracy mam poniekąd obowiązek szkolenia się, dostęp do katalogów szkoleń na różnych platformach etc. Dość pozytywnie wpływa na moje podejście do pracy. Tak jak pisałem w poprzednim poście, ten relatywnie ubogi program szkoleń był jednym z niewielu minusów które widziałem w AWP. Poza tym było spoko. Zaryzykowałbym nawet opinie, że było fajnie.

Marzena

Orientuje się ktoś jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku specjalista helpdesk? Bo widze że firma szuka jakiejś osoby, ale o zarobkach nic nie ma. Jest sama podstawa czy premie też?

Firma Atlas Ward Polska Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Tak. Umowa Zlecenie.

@Adam

Serio zlecenie? to na próbny czy już tak ogólnie? i na jakiej stawce?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Sztuczna, napompowana hipokryzją i nadmuchanym ego przełożonych. Polecam każdemu, kto chce doświadczyć jak bardzo toksyczne może być miejsce pracy.

J

Atmosfera? Siekierę wieszasz w biurze. Murzynowo do kwadratu. Każdy klepie w klawiaturę , zero komitywy, zero relacji tylko pracaorka cały czas. Jak nie jeb××z po godzinach to nie pasujesz, bo tam to typowy (usunięte przez administratora) w niestety standardowej dorobkiewiczowej polskiej firemce. Wciskają jak sok jak z cytryny. Najgorsze że są takie zjxby co żyją by pracować i uważają że reszta pracowników też tak ma pracować. Odradzam zdrowym na umyśle Arbeit Won Poland

Julia
@J

Czemu tak jest że zero relacji i tak to wygląda jak mówisz? Firma jakoś nie stara się integrować ludzi żeby pracownikom się lepiej pracowało? Macie jakiekolwiek spotkania, na przykład z okazji świąt?

Miki
@J

Nie wiem skąd takie negatywy. Ja pracuje w tej firmie już jakiś czas i uważam, że atmosfera jest ok. Współpracownicy pomocni, koleżeńscy. Przy wdrożeniu mogłam liczyć na wsparcie i wprowadzenie. Skąd w ludziach tyle jadu - każdy tylko jakieś brudy wyciąga, po co ? Jeżeli Ci się nie podoba to zrezygnuj-:)

@Miki

tak tak rezygnuję. Pracując w AWP zauważyłem dwa typy ludzi, tzn. zadowoleni i Ci niezadowoleni. Zadowoleni, to Ci którzy pracują bo to jest ich życie, praca codziennie z nadgodzinami jest standardem a obiad w pracy o 17 to normalka. Mam wrażenie, że w przypadku 90% zadowolonych jednostek, AWP to ich pierwsza poważna praca, w której pracują i uważają że złapali za palec Boży, LUB osoby, które pracowały w jakimś skośnymkorpo, gdzie wiadomo jaki rygor panuje i przechodząc do AWP stwierdzili, że jest lepiej niż tam, więc i tak jest dobrze. Ci drudzy, niezadowoleni - maja jakieś doświadczenie w temacie pracodawców, znają kulturę pracy w innych firmach i mają życie prywatne nie tylko w weekendy. Najgorsze jest to, że rekruterzy z HR i kadra zarządzająca będąca na rozmowach nie ma skrupułów i na podczas rozmowy rekrutacyjnej brednie opowiadają o dynamicznie rozwijającej się firmie:) Dynamicznie to tam się ludzie rotują- Ci niezadowoleni / nie korposzczury. @Miki o której z pracy wychodzisz, albo lepiej powinienem zadać pytanie - po ilu godzinach? To jest podstawowe pytanie, na które powinnaś udzielić odpowiedzi. Odpowiedz, ale szczerze, bo kłamania jak na rekrutacji to nie zdzierżę :D

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Powstańców śląskich 2-4
    53-333 Wrocław

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.