Opinie o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. w Wrocław

pd

jeśli prowadzisz firmę i to czytasz to nie polecam współpracy

KK Poznań

Profesjonalne podejście do budowania. Procedury, narzędzia niezbędne do kierowania projektem na wysokim poziomie, firma stale się rozwija i to widać. Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze? chyba nie każdy się nadaje do budownictwa przemysłowego:) Panowie i panie zamiast oczerniać tych fajnych ludzi dajcie coś od siebie i sami twórzcie atmosferę w firmie a jeśli nie wiecie jak to chyba lepiej, że Was nie ma. Pozdrawiam cały AWP

Fan_MW
@KK Poznań

Odział poznański może być uznany za inną firmę. Myśle, że im dalej od centrali tym normalniejsze warunki pracy. Bliżej zarządu, tym większa presja posiadania największego w firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Oddział Poznań

Jestem z oddziału z Poznania, gdzie panuje pozytywna i rodzinna atmosfera. Wszyscy możemy na siebie liczyć, jak i czujemy wsparcie z Wrocławia. Myślę, że to właśnie za atmosferę cenię Atlas najbardziej:) Polecam!

Związki zawodowe

Analizując poszczególne wpisy , odnoszę wrażenie , że jest koniecznść utworzenia zwiazków zawodowych.Związek zawodowy to dobrowolna i samorządna organizacja , powołana do reprezentowania i obrony ich praw, interesów zawodowych i socjalnych. Utworzenie nie jest trudne , a sprawy sądowe można przyspieszyć nawet do 1 tyg , w czym można oczywiście pomóc. Podobny związek utworzono np. w GlaxoSmithKline. Taki związek można potem wykreślic z KRS po osiągnięciu satysfakcjonujacych rezultatów , lub pozostawić go jako narzędzie przyszłych negocjacji w obronie praw pracownika. Pracodawca , może wrócić do odpowiednich warunków zatrudnienia no chyba , że chce negocjować z przyszłym zwiazkiem zawodowym NZSS Solidarność . W dobie koronawirusa wielu pracowników złożyło obecnie podania o utworzenie związków. Proszę o wpisanie swojej nieobligatoryjnej woli utworzenia takiego związk a chętnie udostępnimy materiały i pomożemy pro bono.

Fan_MW
@Związki zawodowe

Jakie kroki należy wykonać ?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Malenki

Super, dobrze że ktoś odważył się pokazać prawdziwe oblicze atlasika

Atla$
@Malenki

Nie. Uważam ze do prawdziwego oblicza jeszcze daleka droga...

Bycie pracodawcą
@Malenki

By być dobrym pracodawcą trzeba czerpać wzorce od najlepszych : https://businessinsider.com.pl/firmy/zarzadzanie/jak-byc-dobrym-liderem-wedlug-richarda-bransona/kkly9l8?utm_source=nieuczciwepraktyki.wordpress.com_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Jest jeszcze czas by zaczerpnać te wzorce. Gdy sytuacja jest dalej zła i się nie zmienia internet sam to osądza - bo jest wolnym medium, źródłem. Tego nic tego nie zmieni. Trzeba podjąć te dobre decyzje, a nie złe , ponieważ czas płynie.

Pracownik AWP

Przykro patrzeć co się stało z tą firmą i przykro czytać te komentarze. Niestety to wszystko prawda. Co się stało z tymi pełnymi pasji twórcami firmy, obecnie Zarzadem ze podejmują decyzje tak skutkujące. (usunięte przez administratora)

firma

Faktury są notorycznie płacone po terminie. I nie ma to związku z wirusem, bo tak jest cały czas. Bez upomnień i ponagleń się nie obejdzie. Niby taka bogata firma, a tak naprawdę to ładnie opakowany (usunięte przez administratora) Oczywiście wymagania wobec wykonawców wygórowane w (usunięte przez administratora)

Kierownik budowy

Wszystko ładnie i pięknie.... - Marketing, HR i social media mają lepiej opłacane i doceniane niż kadrę inżynierską. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci. Jeśli chodzi o pieniądze, to nie łudź się - nie zarobisz. Szukają tylko okazji gdzie i komu uciąć, najlepiej jak najwięcej. Cały sztab "dyrektorów", jak za komuny. Rączka rączkę myje i kasa tylko między sobą. A ty jesteś tylko od czarnej roboty, wszystko jest twoją winą, choć śmieszne decyzje niewykwalifikowanych osób ponad tobą rzutują na całą firmę. I rzeczywiście, ucięli wszystkim wypłaty jak pisał przedmówca. Choć przesłanek ku temu jeszcze nie było, budowy pracują. Więc postanowili wycisnąć z ludzi te ostatnie parę groszy pod przykrywką koronawirusa. Niejedno już widziałem, ale takiego bajzlu jak tutaj, to nigdy. Omijać szerokim łukiem.

KP
@Kierownik budowy

Skoro jest tak źle, to dlaczego nie odejdziesz? Nigdy nie mogłem pojąć, że ludzie wylewają swoje żale, narzekają, a nie zmieniają pracy, albo nie idą na działalność, nie budują swojej własnej firmy. Załóż swoją, będziesz narzekał tylko na siebie.

Cwaniaczku
@KP

Może ma rodzinę na utrzymaniu i nie może zrobić tego z dnia na dzień, albo ktoś mu naobiecywał na rozmowie kwalifikacyjnej a rzeczywistość zweryfikowała a długo szukał. Schowaj swoją arogancje do kieszeni, i doceń ludzi którzy na Ciebie robią.

Mariusz

@Zadowolony Może masz informacje czy mimo tego zamieszania z koronawirusem firma rekrutuje?

Zadowolony

Znakomita atmosfera pracy, godne zarobki, wiele szkoleń i profitów. Nie każdy się nadaję, ponieważ tempo w sezonie bywa wysokie.

Pracuś
@Zadowolony

Chyba jakiś dyrektor to pisał, bo nikt inny na takie luksusy nie może liczyć

Czy Atlas Ward Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

AWP

oj taaaak! jest lista do podpisania i nie mozesz sie spoznic, bo chowają ją po paru minutach.

Alfred

Mam doświadczenie z bardzo nieprofesjonalna rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę, a po 30 minutach czekania dowiedziałem się że rozmowa się nie odbędzie bo nie ma kto jej przeprowadzić. Zero szacunku! Szczególnie ze wziąłem specjalnie wolne w pracy. Jak na moje oko to mają tam niezły bajzel!

Grupa Konstruktorska

Przestrzegam przed firmą Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Firma bazuje na podwykonawcach na których przerzuca bardzo wysokie kary umowne które są bezpodstawnie naliczane. Przed podpisaniem umowy polecam dokładnie ją przeanalizować i zastanowić się przed jej podpisaniem. Wszelkie zmiany, terminy realizacji należy otrzymywać na piśmie od dyrekcji i najlepiej podpisać na to aneks do umowy - kierownictwo budowy mimo zapewnień o braku kar umownych nie pilnuje terminów, nie aktualizuje terminów w umowach a na koniec umywa ręce. Najważniejsze punkty: 1. Umowa 2. Nic na słowo 3. Wszystko otrzymywać od dyrekcji na piśmie 4. Pomimo zapewnień o niekaraniu podwykonawców nastawić się na kary 5. Zwracać szczególną uwagę na terminy w umowie ( nie wydłużamy ich na słowo i emaile ) 6. Terminy etapów wydłużamy aneksem do umowy Ponadto Atlas Ward Polska Sp. z o.o. bazuje w 100% na podwykonawcach i ma jedynie swoje zaplecze w formie kierownictwa na budowie i dyrekcji w centrali.

Podwykonawca
@Grupa Konstruktorska

Nas ta firma również obciążyła na koniec karami. Pierwsza faktura była zapłacona na czas, bez problemów itp.... Na koniec zaczęły się problemy, naliczanie kar umownych itp....

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

kluczyk

Proszę rozwiń pytanie.

Henryk

@pzzy Czyżby konkurencja zainspirowała do takiego wpisu?

pzzy

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

kluczyk
@pzzy

Co jak co, ale w tej firmie nigdy nie jeżdżono gruchotami. Auta w leasingu co parę lat wymiana.

Weronika

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Atlas Ward, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Czy wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Podzielcie się proszę informacjami jakie posiadacie. Wszystkie zgodne z prawdą informacje mogą się okazać przydatne dla potencjalnych pracowników tej firmy.

Magda
@Weronika

Nie wiem jakie są wynagrodzenia w Wrocławiu, ale w Krakowie osoba z rocznym doświadczeniem w biurze zarabia 2300 zł brutto tj. około 1670 zł netto. Ludzie po pracy zostają żeby sie przypodobać dyrektorowi a nic im za to nie płacą.

Weronika
@Magda

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za ten wpis. Wiele osób na pewno szukało takiej informacji. Trzeba też od razu powiedzieć, iż wspomniane przez Ciebie wynagrodzenie może niektórym już okazać się wystarczające. Mam tu na myśli chociażby studentów, którzy chcą sobie jedynie dorobić. Czy w związku z tym pracodawca, jakim jest firma Atlas Ward Polska, jest skłonny do zatrudniania właśnie takich pracowników? Jak przedstawia się ta kwestia?

Podwykonawca Wrocław

Bardzo nieterminowe realizacje płatności - przez cały okres realizacji umowy był problem z płatnościami. Nie polecam współpracy.

Atlas Ward Polska
@Podwykonawca Wrocław

Dzień dobry. Proces realizacji płatności uzależniony jest od kompletności dokumentów oraz akceptacji faktur przez osoby odpowiedzialne za dane zobowiązanie finansowe. Za nieterminową realizację przepraszamy. Staramy się usprawnić proces akceptacji faktur. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszamy do kontaktu.

Zespół HR - Atlas Ward Polska

Dzień dobry Pani Martyno. Nasze oferty pracy są umieszczane na portalu pracuj.pl oraz na stronie www.atlasward.pl. Gdyby nie znalazła Pani odpowiedniej oferty może Pani zostawić swoją aplikację w bazie kandydatów poprzez wypełnienie formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5d3e5652286d45bfb5ee52ef12f639dd. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu kariera@atlasward.pl.

Podwykonawca

Bardzo wydłużają terminy płatnośći

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Ward Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlas Ward Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlas Ward Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Powstańców śląskich 2-4
    53-333 Wrocław

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.