Rosso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Wieczorek

Wrocław

Opinie o Rosso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Wieczorek

Lenon

Przecież to oszust Wykonuje zleconą pracę , wystawia faktury których nie księguje a na dodatek nie jest czynnym podatnikiem VAT .

Tomi

Bez uwag

szefunio41
@Tomi 09.09.2016, 07:27
Bez uwag

Współpracowałem z Mariuszem kilka lat. Miewał ostatnio problemy z firmą , - jak prawie wiekszość firm na rynku , w sumie nic nowego . Pewnie w wyniku tych problemów zlikwidował swój numer telefonu komórkowego. Czy ma ktoś na niego nowe namiary? proszę o pomoc

Medalista

Firma w 100 procentach uczciwa,wywiązala sie z umowy mimo problemów nie z ich winy .Polecam współprace.

Zostaw opinię o Rosso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Wieczorek - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosso Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Wieczorek