Empik

Wrocław

Opinie o Empik

Miken

Nie wierzę w to, że Empik jeżeli prosi pracownika o pozostanie na nadgodziny to nic mu nie daje w zamian. Po pierwsze dlatego, że jest to nielegalne, po drugie dlatego, że ryzykują zbyt dużymi stratami wizerunkowymi na tle całej Polski i innych empików. Wrocław raczej by na coś takiego zareagował negatywnie.

xxdx
@Miken 11.03.2015 23:42

XDDDDDDDDDDD pracuję od miesiąca w Empiku i szefowa takie rzeczy od$#@&^!^a że się w głowie nie mieści, zwykła korpo licząca na murzynów

@xxdx 09.12.2016 17:30

Zachęcam zgłosić do PIP'u. Oni jako tajemniczy klient będą obserwować. Wszystkim się zajmą ;)

Naru

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Empiku w Alei Bielany. Czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat rodzaju umowy, wykonywanych zadań oraz zarobków? Jaka atmosfera tam panuje? Z góry dzięki.

@Naru 03.11.2017 12:32

Odpuść sobie empik narobisz się jak głupi i G z tego dostaniesz. Jest wiele innych sklepów i firm. Ale na boga nie empik.

Niezadowolony_klient

Nie polecam empiku w Renomie we Wrocławiu. Mimo, że książka widnieje na stronie jako dostępna w tym salonie, to sprzedawcy rozkładają ręce i mówią, że książka może być w magazynie, a może na sklepie, a może nie wiadomo gdzie. I zamiast po nią pójść to każą mi chodzić i szukać , i "jak Pani nie znajdzie to proszę ją sobie zamówić samemu online". Zerowy poziom obsługi. Nigdy tam jeszcze nie znalazłam tego, czego szukam.

@anonymous 15.11.2017 13:43
czy niezadowolony klient byłby uprzejmy zamieszczać swoje pretensje na stronach innych niż "gowork.pl". Jak sama nazw...

Jesli klient jest niezadowolony to jest to problemem sklepu. Skoro pracownicy odpowiadają szukającemu by zamówił se online. Jesli klientowi nie podoba standard obsługi i pomoc to szybko pocztą pantoflową opowie znajomym. Wy dostajecie zły rozgłos a przez to tracicie klientów więc zdecydowanie "work", gdy pracownicy nie są wstanie nic zrobić i zapierniczają jak szaleni + są 30min przed pracą i zostają 30min po. Jak ma wszystko isc sprawnie jak pracownik dostaje za dużo obowiązków i jest przerzucany z miejsca na miejsce bo towar, bo kasa, towar, pomoc, towar, kasa itd. Empik nigdy nie słyszał o Richardzie Bransonie. I TUTAJ "WORK" MA COS WSPÓLNEGO Z NIEZADOWOLONYM KLIENTEM. Szach-mat

@anonymous 15.11.2017 13:43

ypoal

tylko, z ejak w praktyce bedzie z ta wpsółpraca długofalową to tak naparwde okaze sie w praniu. Mnie bardziej zachęca praca jako ankieter, bo tylko rozmawiasz z ludzmi.

WwwW

Myślę ze mobing to za dużo powiedziane. Czasami bywa ciężko, ale jak to w pracy. Raz są lepsze dni raz gorsze. Ja pracę w empiku wspominam bardzo dobrze. Miałam fajnych współpracowników i spoko przełożoną. A obowiązków można się szybko nauczyć i potem szybko czas leci :)

Szczera prawda

To co piszą wyżej to szczera prawda szczególnie z tymi nadgodzinami i przychodzeniem 30 min wczesniej i wychodzeniem 30 min pozniej... Nadgodziny niby sa do odebrania kiedystam gdziestam niestety przewaznie wszyscy o tym zapominaja oprocz zainteresowanego... dodam jeszcze przymusowe "nocki" na zmiane promocji raz na 2 tyg ktore tez sa w ten sam sposob "rozliczane"... jesli zbuntujesz sie to ustawia Ci grafik tak ze pozalujesz lub bedziesz musial stac caly czas na kasie lub pracowac we wszystkie weekendy za wyjatkiem 4 niedzieli takze maja swoje sposoby mobingu.... smutne ale prawdziwe... pracownik z 4 letnim stazem salon regularny

Zblazowany

Odradzam śmieszne pieniądze dużo obowiązków i nienormalne cisnienie z góry na sprzedaż przykasową(dochodzi do przypadków gdy menager musi kupować to gówno). Pracownik ma przypisany numer i jest rozliczany ze wszystkiego ilość transakcji payback, ilośc wciśniętych bubli przy kasie, ilość ankiet wypełnionych przez klientow (genialna HoN...). Poza tym przyjmuje dostawy liczy sejf przyjmuje zwroty załatwia reklamację roznosi towar roznosi ulotki drukuje bilety na imprezy ..... robi wszystko (oczywiście jest zwyklym doradzca klienta). W powyższym mowa o salonie partnerskim w regularnych jest troszke lepiej (znam z autopsji pracowalem...). Beznadziejna firma kierunek zysk pracownikow wycisnac na maxa za najmniejsze mozliwe pieniadze. Zapomnial bym jezeli ktos ma malo powyzej opisanych wciśniety prodoktow nabitych punktow dowiaduje się że nadaje się do zwolnienia ;). Pozdrawiam i odradzam.

now

widzę że większość wpisów robią kierownicy z empików ale brak jest rzetelnych informacji o tej firmie ja mam zupełnie odmienne informacje i to negatywne na temat EMPIK we Wrocławiu. Nie mogę powiedzieć w którym bo tam jeszcze pracuję ale mam nadzieję że znajdę normalną pracę to w tedy opiszę co się tam dzieje.

Darkegg91

Jak ktoś z was (osób pracujących) ma informację w jakim lokalu (na myśli mam Empik rzecz jasna) jest praca to czy mógłby dać znać a [usunięte przez moderatora] Wielkie dzięki z góry :P

ivik

Praca w empiku nie jest zła. Pracuję tam już od 1,5 roku. Może zarobki nie są kosmiczne 1200zł brutto za 3/4 etatu + premie (premie zawsze są wypłacane), ale atmosfera i dbałość o pracownika jest na wysokim poziomie. Ja mam okazję pracować ze świetnymi ludźmi, ale jak to w każdym stadzie zdarzają się czarne owce (lizusy i kosmiczne [usunięte przez moderatora] ). I to chyba tyle...

Adam

Pracowałem w Sępiku 13 miesięcy,juz nie pracuje, za co dziękuje sobie,nie dało się juz wytrzymac!Wszyscy plotkują na wszystkich,ekipa prawie w 100% palący,a co oznacza że jak ida na dymka to robisz za nich!Zajeb od 7,dostawa towaru,prasy,sprzątanie-otwarcie o 10!Przychodzi Pani Dyrektor-żenada,kto jej dał,lub komu obciągneła za te stanowisko???No i od otwarcia polska rzeczywistość-klięci.... Większość prostaków,chamów-tragedia,ale wiadomo jak to w handlu bywa.Kradną wszystko,na oczach i nie zwrócisz uwagi bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naśla,a jak nie zwrócisz to jak szefowa zauwarzy to i tak zjeba murowana!Pęsja jak na sępik(franczyza) w miare bo 1300,premii obiecywanej na każdym kroku 100 razy nigdy nie widziałem,ZŁODZIEJSTWO W ŻYWE OCZY!Grafik do ustalenia wspólnie,mozliwosc zamiany,ale praca w weeckandy.Dostajesz joby przez telefon,przy kasie,w biurze i nie tylko od klientów czy szefostwa,dzwonia różni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z centrali i nie ma czys winny-to jest najbardziej wkurwiajace!To tyle z grubsza,słyszałem że w innych bywa gorzej...

Czytelnik

ja często chodzę do Empiku na Marszalkowska w Warszawie.Jest tam bardzo mila obsluga pracują glównie studenci. Podobno mają zniżki na książki jako pracownicy.

nieprawda, czasem ta obsluga jest taka niemila ze szok, najchetniej bym odeszla od kasy i koniec.

sylwia

ja bardzo lubie tez sklem, uwilebiam kupowac tak ksiezki i wogole jakrozniejsze pierdulki, ten sklep ma swoj klimat i nie wyobrazam sobie ze mialabym kupic ksiazki gdzie inndziej, chyba ze nie ma ich w emkiku to tak:) na obsluge nigdy tez nie narzekalam, ale wspolczuje im troche bo tak ciagle jest tyle ludzi ze maja niezly [usunięte przez moderatora] przy tych kasach;/

jestem bardzo zadowolony z usług empiku z powodu miłej obsługi która wszystko wytłumaczy,i da sobie wytłumaczyć;] z dostawą tez szybko poszło bo jak mi pani powiedziała ze będzie za 3 dni to było za 3 dni, oferta sklepu tez bardzo dobra. Empik to sklep bardzo dobry .Na pewno nie zakończę zakupów w sklepach sieci EMPIK!!!

chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera i jakie zarobki?

xD
@anonim 14.11.2008 12:06
chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera i jakie zarobki?

chujowa

Zostaw opinię o Empik - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empik