MacTronic Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MacTronic Sp. z o.o.

Andrzej

Generalnie firma z potencjałem. Spędziłem tam fajne trzy lata super zabawy a że przy okazji moje działki firma trochę zarobiła to taki bonus. Mógłbym wsiąść kredyt wykupić cała firmę razem z pracowni i pchnąć na szerokie wody. Bo firma ma ten potencjał do wykorzystania. Tylko jest małe ale, brak firmie bolączki naszych czasów. "Wyrazisty przywódca z jasną wizją z którą wszyscy by się utożsamiali." Ale to jest do zrobienia, polecam jako ciekawe doświadczenie które uczy rożnych fajnych rzeczy. Praca to ma być Fuun a że przy okazji jakieś grosze na konto wpadają to tylko podziękować. Pozdrawiam cały zespól MACTRONICA bez wyjątków.

antyOni
@Andrzej 07.12.2017 11:23

Chyba sam Antoni musiałby dać gwarancje kredytowe :)

tennn

Czy ktos mógłby mi udzielić informacji ile można zarobić w firmie na stanowisku specjalisty ds logistyki?? I jak teraz jest w firmie ? Rozwija sie czy zwija ? ;-) Byłbym wdzięczny za info.

Byly

Na wiele czynników w tej firmie nie masz wpływu.Plan często jest robiony strikta przez osoby z przypadku, wpadnie Ci oferta przetargowa i jesteś hapy.A inni walczą cały miesiąc i pensja jak w markecie ale za to stanowisko RMS :)) Szkoda kierownika, swój chłop był.

Mirek

To się nowy dyrektorek na rządził, to nie spożywka, a generować koszty i pukać puste wizyty to każdy potrafi. Chyba miał jakiś układ z HRS....

Zawodnik

Zakres obowiązków niewspółmierny do wynagrodzenia. Nowy "dyrektor" to osobnik z innej bajki, nie ma pojęcia o takim rynku. Wydaje się jemu, że biznes plan ze spożywki można przenieść na taki rynek w jakim działa Mactronic. Pytanie tylko jak wysokie koszty wygeneruje nim zarząd firmy się ocknie :-)

Waldek

Handlowcy jeżą starymi Fiestami Van, kasa słaba jak na zakres obowiązków i nowy kiero ze spożywki...

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie MacTronic Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o MacTronic Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MacTronic Sp. z o.o.