Opinie o Fox-Group Sp. z o.o. w Siechnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fox-Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fox-Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fox-Group Sp. z o.o. w Siechnice

Wiecie, czy Fox-Group Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jagódka Nowy wpis

Tak, jak sobie sam kupisz :) (PS: Nie liczyłabym.)

Były Nowy wpis

Ta firemka to pralnia. Czytajcie co podpisujecie jak już musicie tam pracować.. Stanowczo odradzam.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fox-Group Sp. z o.o.?

Meral Nowy wpis

Brak takiej możliwości.

Co wchodzi w socjal Fox-Group Sp. z o.o.?

Wałek

Zastanawiam się czy tam warto się zatrudnić jak szef M. K. Jest li cytowany przez nyskiego komornika. Czy tam można zajść i zobaczyć warunki pracy poznać zadania? Gdzie się pracuje bo jak czytam inny jest adres siedziby a inny jakiś w Nysie. Proszę o numery telefonów i adres biura i pracy. Dziękuję

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fox-Group Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy często w firmie Fox-Group Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rampwa

Cały czas, regularnie przez urząd i w inne możliwe sposoby tez, ponieważ nie ma zbyt wielu chętnych. Pozdro

Fox Group

Witam , Zarząd spółki Fox group z siedzibą w Siechnicach nie bedzie komentował oszczerstw pisanych pod jej adresem w sposób taki jaki chcieliby piszący tego rodzaju oszczerstwa - chyba komuś zależy aby złymi opiniami umniejszyc wartość działajacej spółki od 30 lat ( 1990r) . Jeśli osoby piszące mają pretensje i żądania pod adresem spółki prosimy skierować sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy w Opolu. Zarzad Spółki Fox Group

Jak wyglada sprawa z zarobkami. Zgaduje ze na początku najniższa krajowa, a co później?

Trala
@Adam

Kiedy ja tam pracowalam, (usunięte przez administratora) miał problem aby płacić komukolwiek. Na dobrą sprawę do dzisiaj nie zostałam rozliczona tak jak było umówione. Inni pracownicy też mieli conajmniej miesiąc, dwa poślizgu. Nie wiem jakie są teraz realia.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Fox Group Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Trala

Hah dobre pytanie. Nie liczylabym nigdy na skrócone godziny pracy w firmie Fox ;) Z doświadczenia wiem, że gdyby można było, to w sobotę też przychodzilbys/przychodzilabys do pracy.

dora

Tą firmą już dawno powinny zająć się odpowiednie służby. Ale p.Kantyka chwali się wszem i wobec wielkimi znajomościami.

leszek

no własnie jak to wszystko wygląda na chwilę obecną?

rustedsaltedcashewnuts

farelek na co chcesz wkręcic znajomych? żeby przymierali głodem? ta "firma" już nie powinna istnieć. Właściciel to przekręt nr 1.

czy ta firma dalej funkcjonuje??? Dalej mieści się w Nysie na Podolskiej ????

byly pracownik

Nie polecam nikomu. Najwyzesze wynagrodzenie na jakie mozna liczyc to minimalna krajowa i do tego jeszcze nie wyplacana w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fox-Group Sp. z o.o. - Siechnice

Fox-Group Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Grabskiego 8/10
    55-011 Siechnice